Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Windows 8.1 Pro - galinga naujoviškos Microsoft operacinės sistemos versija kaip naudojama programinė įranga Windows 8.1 Professional yra įtikinamas Microsoft atsakymas visiems naudotojams, kurių netenkino ankstesnė versija. Pagrindinė...
9,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE
Windows 8.1 Enterprise - įsigykite didžiausią efektyvumą kaip vieną licenciją Windows 8.1 Enterprise yra išsamiausias Microsoft operacinės sistemos 8.1 versijos leidimas - jame iš esmės pertvarkyta ankstesnė versija, kartu išsaugant...
16,90 € *

Windows 8.1 pirkimas: Išsami operacinės sistemos apžvalga

Operacinė sistema "Windows 8.1" buvo naujoviškos, bet prieštaringai vertinamos operacinės sistemos "Windows 8" evoliucija. Šiame straipsnyje išsamiai apžvelgsime operacinę sistemą "Windows 8.1", jos funkcijas, patobulinimus, palyginti su "Windows 8", ir kodėl ji buvo patrauklus pasirinkimas kai kuriems naudotojams.

Windows 8.1 atsiradimas

2013 m. spalį "Microsoft" išleido "Windows 8.1" - tai buvo tiesioginis "Windows 8" atnaujinimas, skirtas kai kuriems "Windows 8" priekaištams pašalinti ir naudotojų patirčiai pagerinti.

Svarbiausios "Windows 8.1" funkcijos ir patobulinimai

  1. Grįžta pradžios mygtukas: Vienas iš labiausiai pastebimų pakeitimų buvo pradžios mygtuko sugrįžimas. Šis pakeitimas tiko tiems, kurie buvo pripratę prie klasikinio "Start" meniu ir jo pasigedo.
  2. Patobulintas pritaikymas: "Windows 8.1" leido naudotojams labiau pritaikyti pradžios ekraną. Plytelių dydžiai galėjo skirtis, buvo daugiau fono paveikslėlių ir spalvų parinkčių.

  3. Patobulinta paieškos funkcija: paieškos funkcija buvo patobulinta ir dabar buvo galima ieškoti tiek vietinių failų, tiek interneto turinio.

  4. Kelios programos modernioje vartotojo sąsajoje: "Windows 8.1" leido vartotojams vienu metu peržiūrėti kelias programas modernioje vartotojo sąsajoje (buvusioje "Metro"), o tai labai pagerino operacinės sistemos daugiaprogramio darbo galimybes.

  5. Geresnis našumas: "Windows 8.1" buvo greitesnė ir našesnė nei "Windows 8", todėl pagerėjo bendras našumas įvairiuose įrenginiuose.

Moderniosios vartotojo sąsajos kontroversija

Vienas prieštaringiausių "Windows 8" ir 8.1 pakeitimų buvo įdiegta moderni vartotojo sąsaja, prie kurios prireikė priprasti daugeliui tradicinio darbastalio naudotojų. Plytelių sąsaja buvo optimizuota jutikliniams įrenginiams, todėl tradiciniuose staliniuose kompiuteriuose ji buvo mažiau intuityvi.

Prisitaikymas prie "Modern UI

Nepaisant pradinio skepticizmo ir kritikos, kai kurie naudotojai priprato prie "Modern UI" ir netgi ją įvertino. Ji suteikė naują, dinamišką prieigos prie programų ir informacijos būdą, ypač planšetiniuose kompiuteriuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose su jutikliniais ekranais.

Įmonių ir stalinių kompiuterių naudojimas

Įmonių ir stalinių kompiuterių naudotojams "Windows 8.1" suteikė galimybę iš esmės apeiti "Modern UI" ir sutelkti dėmesį į klasikinį darbalaukį. Tai padėjo palengvinti perėjimo nuo senesnių "Windows" versijų laikotarpį.

Kodėl verta rinktis "Windows 8.1"?

Nors "Windows 8.1" susidūrė su tam tikrais sunkumais, susijusiais su "Modern UI" įdiegimu, buvo svarių priežasčių rinktis šią operacinę sistemą.

Geresnis našumas ir saugumas

Palyginti su "Windows 7" ir net "Windows 8", "Windows 8.1" pasižymėjo geresniu našumu ir saugumu. Ji efektyviau naudojo išteklius ir siūlė pažangias saugumo funkcijas, pavyzdžiui, "Windows Defender", kad apsaugotų naudotojus nuo grėsmių.

Integracija su "Microsoft" paslaugomis

Windows 8.1 buvo glaudžiai integruota su "Microsoft" paslaugomis, tokiomis kaip "OneDrive", "Outlook" ir "Xbox Live", todėl šiomis paslaugomis buvo galima sklandžiai naudotis "Windows" įrenginiuose.

Šiuolaikinės techninės įrangos palaikymas

Operacinė sistema buvo geriau pritaikyta šiuolaikinei techninei įrangai, ypač jutiklinio ekrano įrenginiams. Dėl to ji tapo patraukliu pasirinkimu naudotojams, ieškantiems naujų funkcijų ir galimybių.

Išvada

Windows 8.1 buvo svarbi "Windows" operacinės sistemos evoliucija. Nors iš pradžių kilo tam tikrų sunkumų, ji pasiūlė įvairių funkcijų ir patobulinimų, kuriuos įvertino daugelis naudotojų. Galimybė perjungti modernią vartotojo sąsają ir klasikinį darbalaukį padarė ją universalią ir tinkamą įvairiems naudojimo scenarijams. Vis dėlto svarbu pažymėti, kad dabar "Microsoft" aktyviai nebepalaiko "Windows 8.1", todėl naudotojai turėtų pereiti prie naujesnių operacinių sistemų, pavyzdžiui, "Windows 10" arba "Windows 11", kad galėtų naudotis naujausiais saugumo atnaujinimais ir funkcijomis.