Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Windows 8.1 Pro - galinga naujoviškos Microsoft operacinės sistemos versija kaip naudojama programinė įranga Windows 8.1 Professional yra įtikinamas Microsoft atsakymas visiems naudotojams, kurių netenkino ankstesnė versija. Pagrindinė...
21,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE
Windows 8.1 Enterprise - įsigykite didžiausią efektyvumą kaip vieną licenciją Windows 8.1 Enterprise yra išsamiausias Microsoft operacinės sistemos 8.1 versijos leidimas - jame iš esmės pertvarkyta ankstesnė versija, kartu išsaugant...
34,90 € *

Windows 8.1: efektyvesnė ir patogesnė operacinė sistema

Windows 8.1 - tai Microsoft operacinė sistema, kurioje, palyginti su jos pirmtake Windows 8, siūloma daug patobulinimų ir atnaujinimų. Šios kategorijos tekste išskirsime svarbiausias Windows 8.1 funkcijas ir privalumus.

Naujos Windows 8.1 funkcijos

  • Pradžios mygtukas ir pradžios meniu: Į Windows 8.1 sugrįžo populiarusis pradžios mygtukas, kuris palengvina naršymą ir prieigą prie programų. Pradžios meniu taip pat patobulintas, kad jį būtų galima geriau apžvelgti ir pritaikyti.
  • Patobulinta naudotojo sąsaja: Windows 8.1 patobulinta naudotojo sąsaja, kad ji būtų patogesnė ir efektyvesnė. Modernioji vartotojo sąsaja (buvusi Metro) buvo optimizuota taip, kad būtų galima naudoti jutiklinius ekranus ir tradicinius pelės ir klaviatūros derinius.
  • Daugiau pritaikymo parinkčių: Vartotojai dabar gali labiau valdyti naudotojo sąsajos pritaikymą. Jie gali pertvarkyti plyteles pagrindiniame ekrane, keisti jų dydžius ir pritaikyti spalvas pagal savo individualius pageidavimus.

Didesnis efektyvumas ir našumas

Naudodamiesi Windows 8.1 naudotojai gali naudotis daugeliu privalumų:

  • Greitesnis veikimas: Windows 8.1 užtikrina didesnį sistemos našumą ir greitį, todėl sutrumpėja atsako laikas paleidžiant programas ir perjungiant užduotis.
  • Patobulinta paieška: Paieškos funkcija buvo optimizuota, kad naudotojai galėtų greitai rasti savo failus, programas ir nustatymus.
  • Didesnis saugumas: Windows 8.1 siūlo patobulintas saugumo funkcijas, įskaitant Windows Defender Antivirus ir SmartScreen, kad apsaugotų naudotojus nuo grėsmių.

Suderinamumas ir atnaujinimas

Windows 8.1 yra protingas pasirinkimas tiems, kurie ieško stabilios ir modernios operacinės sistemos. Ji palaiko daugybę programų ir yra suderinama su dauguma aparatinės įrangos konfigūracijų. Windows 8 naudotojai gali nemokamai atsinaujinti į Windows 8.1 ir naudotis naujomis funkcijomis bei patobulinimais.

Apskritai Windows 8.1 siūlo supaprastintą naudotojo patirtį, geresnį našumą ir daugiau pritaikymo galimybių. Tai puikus pasirinkimas naudotojams, kurie pirmenybę teikia efektyvumui ir paprastam naudojimui.

Kategorijos