Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
perpardavėjo fonas

"Wiresoft" perpardavėjų programa - optimizuoti savo verslą

Siūlykite savo klientams geriausius savo klasėje produktus su neprilygstamais privalumais kaip perpardavėjas

Būdami perpardavinėtojais, siekiate savo klientams suteikti geriausią vertę ir kartu optimizuoti savo verslą. Su "Wiresoft" galite pasiekti ir viena, ir kita. Siūlome išsamų privalumų paketą, specialiai sukurtą tam, kad jūsų klientai liktų patenkinti ir augtų jūsų verslas.

 

Daugiapakopės nuolaidos

Naudodamiesi mūsų perpardavėjų programa galite gerokai sutaupyti. Kuo daugiau perkate, tuo daugiau sutaupote. Pasinaudokite pakopinėmis nuolaidomis, kad optimizuotumėte savo pelno maržą ir pasiūlytumėte patrauklias kainas savo klientams.

Lengvas licencijos perkėlimas

Perduoti programinės įrangos licencijas gali būti sudėtinga. Tačiau kaip "Wiresoft" perpardavėjui tai paprasta ir aišku. Mūsų procesas yra visiškai automatizuotas ir saugus, todėl sutaupysite laiko, o jūsų klientai liks patenkinti.

Galimybė naudotis naujais produktais ir atnaujinimais

Būdami perpardavinėtojais, gaunate pirmumo teisę naudotis naujausiais mūsų produktais ir atnaujinimais. Tai reiškia, kad savo klientams visada galite pasiūlyti naujausius ir geriausius sprendimus.

Pirmenybinė pagalba

Mes jums teikiame pirmenybę. Dalyvaudami mūsų perpardavėjų programoje, galėsite naudotis mūsų prioritetine pagalba. Jums suteikiama galimybė greičiau reaguoti ir skirti asmeninį dėmesį. Mūsų specialiosios pagalbos komanda visada pasirengusi padėti jums iškilus bet kokiems klausimams ar rūpesčiams.

Visapusiškas atitikties palaikymas

Šiuolaikinėje sudėtingoje teisinėje aplinkoje užtikrinti atitiktį gali būti iššūkis. Būdami "Wiresoft" perpardavėjais, gausite visapusišką paramą šioje srityje, įskaitant audito užtikrinimą ir išsamią kiekvienos parduotos licencijos dokumentaciją.

Lanksčios mokėjimo sąlygos

Suprantame, kad likvidumas yra labai svarbus jūsų verslo sėkmei. Todėl siūlome lanksčias mokėjimo sąlygas, kurios leidžia jums, perpardavėjui, sklandžiai vykdyti savo verslą.

perpardavėjas-ad1

Ar esate pasirengę pakelti savo verslą į kitą lygį?

 

Prisijunkite prie "Wiresoft" perpardavėjų programos ir pajuskite skirtumą. "Wiresoft" jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė!

Susisiekite su mumis

Esame pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus ir padėti jums kelyje į sėkmę. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie partnerystę su "Wiresoft".
Tikimės sėkmingos partnerystės su jumis!

"Wiresoft" dilerių programa - optimizuoti savo verslą

Siūlykite savo klientams aukščiausios klasės produktus su neprilygstamais privalumais kaip perpardavėjas

Būdami perpardavėjais, stengiatės savo klientams suteikti geriausią vertę ir kartu optimizuoti savo verslą. Su "Wiresoft" galite pasiekti ir viena, ir kita. Siūlome išsamų privalumų paketą, specialiai sukurtą tam, kad jūsų klientai liktų patenkinti ir augtų jūsų verslas.

 
piktograma

Laipsniškos nuolaidos

Naudodamiesi mūsų platintojų programa galite gerokai sutaupyti. Kuo daugiau perkate, tuo daugiau sutaupote. Pasinaudokite pakopinėmis nuolaidomis, kad optimizuotumėte savo pelno maržą ir pasiūlytumėte patrauklias kainas savo klientams.

piktograma

Prioritetinė parama

Mes jums teikiame pirmenybę. Dalyvaudami mūsų platintojų programoje, galite naudotis mūsų prioritetine pagalba. Jums naudingas greitesnis reagavimo laikas ir asmeninis dėmesys. Mūsų specialiosios pagalbos komanda visada pasirengusi padėti jums visais klausimais ar rūpimais klausimais.

piktograma

Lengvas licencijos perkėlimas

Perduoti programinės įrangos licencijas gali būti sudėtinga. Tačiau, kaip "Wiresoft" perpardavėjui, tai paprasta ir aišku. Mūsų procesas yra visiškai automatizuotas ir saugus, todėl sutaupysite laiko, o jūsų klientai liks patenkinti.

piktograma

Visapusiškas atitikties palaikymas

Šiuolaikinėje sudėtingoje teisinėje aplinkoje laikytis reikalavimų gali būti iššūkis. Būdami "Wiresoft" perpardavėjais, gausite visapusišką paramą šioje srityje, įskaitant audito užtikrinimą ir išsamią kiekvienos parduotos licencijos dokumentaciją.

piktograma

Galimybę naudotis naujais produktais ir atnaujinimais

Būdami perpardavinėtojais, gausite pirmumo teisę naudotis naujausiais mūsų produktais ir atnaujinimais. Tai reiškia, kad savo klientams visada galėsite pasiūlyti naujausius ir geriausius sprendimus.

piktograma

Lanksčios mokėjimo sąlygos

Suprantame, kad likvidumas yra labai svarbus jūsų verslo sėkmei. Todėl siūlome lanksčias mokėjimo sąlygas, kurios leidžia jums, prekybininkui, sklandžiai vykdyti savo verslą.

Ar esate pasirengę perkelti savo verslą į kitą lygį?

 

Tapkite "Wiresoft" prekybininkų programos dalimi ir pajuskite skirtumą. "Wiresoft" jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė!

Susisiekite su mumis

Esame pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus ir padėti jums kelyje į sėkmę. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie partnerystę su "Wiresoft".

Tikimės sėkmingos partnerystės su jumis!

Kategorijos