Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL
25 Microsoft Windows Server 2016 naudotojų licencijos, kaip naudojama programinė įranga Kad naudotojas galėtų naudotis Microsoft Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų paslaugomis, be atitinkamos serverio licencijos reikia...
165,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL
10 Microsoft Windows Server 2016 naudotojų licencijų, skirtų naudoti programinę įrangą Kad naudotojas galėtų naudotis Microsoft Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų paslaugomis, be atitinkamos serverio licencijos reikia...
67,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL
Microsoft Windows Server 2016 įrenginio CAL, kaip naudojama programinė įranga Kad naudotojai galėtų naudotis visomis Microsoft Windows Server 2016 paslaugomis, teikiamomis Standard ir Datacenter versijose, be serverio licencijos vienai...
7,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL
Naudotojų licencijos Microsoft Windows Server 2016 kaip naudojama programinė įranga Kad naudotojas galėtų naudotis Microsoft Standard ir Datacenter versijų Microsoft Windows Server 2016 paslaugomis, be atitinkamos serverio licencijos,...
7,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL
5 naudotojų licencijos Microsoft Windows Server 2016 kaip naudojama programinė įranga Kad naudotojas galėtų naudotis Microsoft Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų paslaugomis, be atitinkamos serverio licencijos reikia...
37,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 įrenginių licencijos Microsoft Windows Server 2016 kaip naudojama programinė įranga Kad naudotojai galėtų naudotis visomis Microsoft Windows Server 2016 paslaugomis, teikiamomis Standard ir Datacenter versijose, be serverio licencijos...
37,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 Microsoft Windows Server 2016 įrenginio licencijų CAL, kaip naudojama programinė įranga Kad naudotojai galėtų naudotis visomis Microsoft Windows Server 2016 paslaugomis, teikiamomis Standard ir Datacenter versijose, be serverio...
67,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
25 Microsoft Windows Server 2016 įrenginio CAL, kaip naudojama programinė įranga Kad naudotojai galėtų naudotis visomis Microsoft Windows Server 2016 paslaugomis, teikiamomis Standard ir Datacenter versijose, be serverio licencijos...
165,90 € *

Svarbiausios "Windows Server 2016" funkcijos ir ypatybės iš pirmo žvilgsnio

" Windows Server 2016"įrenginio - arba naudotojo licencijos licencija suteikia teisę naudotis daugeliu patobulinimų ir papildymų, palyginti su "Windows Server 2016", taip pat daugybe svarbių naujų funkcijų, kurios padeda IT dar geriau atlikti visas svarbias administravimo užduotis ir sritis, taip pat virtualizuoti. Dėl sąsajos, kuri jau pažįstama iš "Windows 10", "Windows Server 2016" ypač paprasta naudoti.

Palyginti su ankstesne versija, "Windows Server 2016 Standard" ir "Datacenter" versijose, be kita ko, siūloma "Core & Nano Server" diegimo, "Virtualisation/Hyper-V Containers" ir "Windows Server Containers" bei "Host Guardian Service".

Naudojant naudotojo arba įrenginio CAL, "Windows Server 2016" duomenų centro versijoje taip pat galima naudotis funkcijomis, skirtomis įmonėms, turinčioms dideles darbo apkrovas ir daug virtualių sistemų, taigi ir aukštus IT reikalavimus. Tai programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN) ir tinklo stekas (Protocol Stack), "Storage Spaces Direct" (S2D), "Storage Replica" ir apsaugotos virtualios mašinos (Shielded Virtual Machines).

Be to, naudojant įvairias priemones, pavyzdžiui, "Open-SSH" ar cURL, daug lengviau sukurti "Linux" serverį ir prisijungti prie jo.

Priklausomai nuo įmonės ar įstaigos virtualizacijos lygio, "Wiresoft" siūlomi " Windows Server 2016" leidimai naudotojams siūlo visas jų poreikius atitinkančias funkcijas ir ypatybes.

"Windows Server 2016 Standard Edition

"Windows Server 2016 Standard" tinka įmonėms, kurios naudoja tik fizinius serverius arba tik šiek tiek virtualizuotas aplinkas (VM). Šis debesis galintis naudoti leidimas, žinoma, tinka ir svetainių prieglobai.

"Windows Server 2016 Standard" turi daug funkcijų, kurios padeda pereiti prie debesijos aplinkos, įskaitant dar didesnį stabilumą ir didesnį infrastruktūros saugumą. Tai leidžia ne tik sukurti sudėtingą tinklą, bet ir valdyti nuosavą duomenų centrą, kuriame valdoma įmonės IT infrastruktūra. Kiti privalumai - dar didesnė sparta ir geresnė apsauga tinklo ir saugyklos gedimų atveju.

Taip pat yra galimybė paleisti "Windows Server" sistemą paprastesnėje pagrindinėje programoje. Jame nėra grafinės vartotojo sąsajos, todėl gerokai padidėja našumas, ypač senesniuose įrenginiuose.

Vartotojo teisių ir serverio vaidmenų priskyrimas papildytas papildomomis parinktimis. Tai leidžia dar saugiau ir kartu efektyviau administruoti visą serverio sistemą. Taip pat reikėtų išsamiai paminėti šias standartinės versijos savybes:

Nano serveris

"Nano Server" sistemoje "Windows Server 2016" dabar galima kurti gerokai taupesnius serverius, nes vienoje virtualioje mašinoje galima sutaupyti daugiau kaip 90 % vietos. "Nano Server" galima naudoti įprastoms serverio paslaugoms, pavyzdžiui, kaip failų serverį arba "Hyper-V" klasteriams kurti.

Serverių konteinerių ir "Docker" palaikymas

"Windows Server 2016" dabar palaiko serverį ir su "Docker" suderinamus konteinerius, kurie yra ne tik taupesnė virtualiųjų mašinų alternatyva, bet ir supaprastina programų diegimą.

Naujos "Hyper-V" funkcijos

"Hyper-V" 2016 m. serverio versijoje užtikrinamas didesnis mastelio keitimas, atitinkantis viešajam debesiui keliamus reikalavimus. Be to, yra praktinių saugojimo funkcijų, pavyzdžiui, iSCSI iniciatorius ir "Storage Spaces" ar daugiakelio įvesties ir išvesties palaikymas.

Be to, "Hot Add" tinklo kortelių pridėjimas, "Hyper-V" klasterių nuolatinis atnaujinimas ir virtualių mašinų saugyklų atsparumas didina prieinamumą, nes yra atsparesnis saugyklų sistemos gedimams.

"Windows Server 2016 Datacenter Edition

" Windows Server 2016 Datacenter Edition" turi ne tik visas "Standard Edition" versijoje esančias funkcijas, bet ir papildomas funkcijas, leidžiančias naudoti labai virtualizuotas debesų ir duomenų centrų aplinkas. Todėl ši naujoviška technologija yra ypač pritaikyta šiuolaikinėms įmonėms ir yra tinkamas pasirinkimas, jei svarbus vaidmuo tenka virtualizacijai, integracijai į debesis ir programinės įrangos apibrėžtai saugyklai.

"Datacenter Edition" turi daug privalumų, ypač svarbiose saugumo ir duomenų saugojimo srityse. Atitinkamos taikomosios programos užtikrina reikiamą lankstumą, kad būtų galima greitai pritaikyti IT infrastruktūrą prie dabartinių verslo reikalavimų. Tai taip pat apima serverių virtualizaciją ir virtualių darbalaukių infrastruktūrą.

Daugelis išskirtinių funkcijų, tokių kaip "Shielded Virtual Machines", "Storage Spaces Direct", "Storage Replica" ir "Software Defined Networking" (SDN), padeda administratoriams sukurti stabilią tinklo struktūrą. Tai taip pat apima svarbias "Hyper-V" klasterių perėmimo be sutrikimų naujoves, kurios padidina tinklų atsparumą, ypač sutrikus darbui.

Be to, " Windows Server 2016 Datacenter Edition" suteikia ekonomiškas saugojimo ir taikomųjų programų platformas bei programinės įrangos apibrėžtus tinklus. Kartu tai užtikrina geresnį serverio valdymą ir automatizavimą, taip pat didesnę apsaugą prieinant prie svarbių duomenų.

Techninės įrangos reikalavimai, keliami "Windows Server 2016" paleidimui

Norint užtikrinti saugų ir sklandų "Windows Server 2016" veikimą, būtina laikytis šių minimalių reikalavimų. Faktiniai reikalavimai taip pat priklauso nuo atitinkamos sistemos konfigūracijos ir kitų įdiegtų programų.

Procesoriaus architektūra: 64 bitų

Procesoriaus greitis: 1,4 GHz

Atmintis: 512 MB (Server Core ir Server Nano) arba 2 GB, jei diegiama su darbalaukio ekranu

Kietojo disko vieta: min. 32 GB

Tinklo kortelė: bent 1 Ethernet adapteris, kurio duomenų srauto pralaidumas siekia gigabitą

Įsigykite naudotojo ir įrenginio licencijas "Server Edition 2016" versijai iš "Wiresoft

Norint teisėtai naudotis "Windows Server 2016" standartinės arba duomenų centro versijos funkcijomis, "Microsoft" licencijavimo sistema suteikia CAL (kliento prieigos licencijas), kurias reikia įsigyti. Tai reiškia, kad taikant šį licencijavimo modelį prie programinės įrangos įgyvendinimo turi būti pridėtas leidimas ją naudoti licencijos forma. Norint naudotis visomis atitinkamos "Microsoft Server Edition 2016" versijos paslaugomis ir funkcijomis, reikia tam tikro skaičiaus licencijų CAL, priklausomai nuo galinių įrenginių ar naudotojų, kurie jomis naudosis, skaičiaus.

Kiekviena CAL yra viena licencija ir suteikia prieigą prie "Windows Server 2016" tik atitinkamam įgaliotam naudotojui arba galutiniam įrenginiui. Todėl visiems kitiems įrenginiams arba naudotojams, neturintiems atitinkamos prieigos licencijos, prieiga prie serverio nesuteikiama. Šis apribojimas reiškia ne tik didesnį saugumą apskritai, bet ir apsaugo svarbius duomenis nuo neįgaliotų savo įmonės darbuotojų.

"Windows Server 2016" naudotojo licencijų ir įrenginio licencijų skirtumai

"Microsoft" kliento prieigos licencijų modelyje skiriamos naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos. Tai suteikia šį pranašumą: atskirti galutinių įrenginių ir naudotojų CAL leidžia paprastas, lankstus ir poreikius atitinkantis teisių valdymas įmonėje. Įrenginio CAL ir naudotojo CAL taip pat galima derinti. Be to, "Windows Server 2016" licencija CAL taip pat suteikia prieigą prie senesnio "Windows Server" leidimo, tačiau atvirkščiai to padaryti neįmanoma.

"Wiresoft" siūlo abi klientų prieigos licencijavimo formas turimoms serverio versijoms 2016 Standard ir Datacenter: Su vartotoju susijusios licencijos (User CAL) ir su įrenginiu susijusios licencijos (Device CAL). Sprendimą dėl vienos ar abiejų rūšių CAL gali lemti toliau aprašyti veiksniai. 

"Windows Server 2016" naudotojo licencija CAL

Kiekviena " Windows Server 2016" naudotojo licencija suteikia teisę tik vienam konkrečiam naudotojui naudotis serveriu. Todėl naudotojo licencija CAL nėra susieta su konkrečiu įrenginiu, bet suteikia autorizuotam naudotojui prieigą prie serverio įvairiuose įrenginiuose.

Todėl Naudotojo licencijos privalumas yra tas, kad ji suteikia prieigą prie serverio, pavyzdžiui, vieną kartą iš kompiuterio, esančio įmonės darbo vietoje, ARBA iš kito galutinio įrenginio (pvz., nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio), kuriuo įgaliotasis naudotojas naudojasi kelyje ar namų biure. Taigi naudotojo licencija CAL leidžia ypač lanksčiai ir mobiliai naudoti "Windows Server 2016".

"Windows Server 2016" įrenginio CAL

"Microsoft" įrenginio CAL yra tik su įrenginiu susijęs prieigos leidimas. Vienam galutiniam įrenginiui suteikiamos "Windows" serverio prieigos teisės. Įrenginio tipas yra laisvai pasirenkamas: vietinis kompiuteris ARBA nešiojamasis kompiuteris ar planšetinis kompiuteris, kuriuo gali naudotis bet kuris įgaliotasis asmuo, pavyzdžiui, tam tikrame kompiuteryje įmonės buveinėje arba mobiliajame kompiuteryje.

Įrenginio CAL suteikia pranašumą, kad bet kuris naudotojas, turintis teisę naudoti licencijuotą galutinį įrenginį, taip pat turi prieigą prie "Windows" serverio.

Įrenginio CAL ar naudotojo CAL?

Kuri licencijavimo forma - įrenginio CAL ar naudotojo CAL - yra praktiškesnė, priklauso nuo to, kokiu tikslu įmonėje dažniausiai naudojami galutiniai įrenginiai. Darbuotojams, kurie daugiausia naudojasi "Windows Server" vietoje savo darbo vietoje įmonėje, labiau tinka įrenginio CAL, ypač jei keli naudotojai naudojasi vienu kompiuteriu.

Kita vertus, jei darbuotojo darbo metodas reikalauja pakaitinės prieigos prie serverio iš skirtingų įrenginių ar darbo vietų, pavyzdžiui, įmonėje, taip pat kelyje ar namų biure, tada naudingiau naudoti naudotojo licenciją.

Tačiau "Windows Server" naudojimui įmonėje taip pat gali būti tinkamiausias įrenginių licencijų ir naudotojų licencijų derinys. Visada reikia atkreipti dėmesį, kad atitinkamo CAL tipo perjungti negalima.

Įsigykite "Windows Server 2016" įrenginių ir naudotojų licencijas už priimtiną kainą iš "Wiresoft"

"Wiresoft" siūlo įrenginio ir naudotojo licencijas " Windows Server 2016" už priimtiną kainą. Su mumis galite lanksčiai patenkinti savo individualius poreikius, naudodamiesi tiek vienkartinėmis licencijomis, tiek papildomomis licencijomis. Jei turite klausimų apie licencijavimą naudojant "Microsoft Server 2016" įrenginio ir naudotojo licencijas, skambinkite mums. Patarsime, kokia licencijavimo forma jums geriausia ir ekonomiškiausia.

Visos "Wiresoft" siūlomos "Microsoft Client Access" licencijos yra originalios, nepanaudotos Europos įrenginio arba naudotojo CAL. Todėl programinės įrangos licencijų, kurias "Wiresoft" įsigijo iš kitų bendrovių ir kruopščiai patikrino jų autentiškumą, kaina yra palankesnė. Daugelis mūsų patenkintų klientų jau pripažino ir patvirtino "Wiresoft" licencijų pirkimo privalumus. Jei norite gauti daugiau informacijos apie " Windows Server 2016" skirtų CAL asortimentą, nedvejodami kreipkitės į mus.