Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
teisinė antraštė

 

AR WIRESOFT YRA LEGALUS? AIŠKINAME!

 

Dėl neįtikėtinai mažų mūsų produktų kainų ir profesionalios pagalbos mūsų ne kartą buvo klausiama, ar Wiresoft yra teisėtas. Toliau aprašome, kodėl galima pasitikėti Wiresoft verslo modeliu.

TEISINĖ PADĖTIS: WIRESOFT TEISINIS VERSLO MODELIS

 

2010 m. įkurta bendrovė Wiresoft Group jau gali pasidžiaugti dvylikos metų patirtimi. Wiresoft dabar yra tarptautinė e. prekybos bendrovė, veikianti ne tik Vokietijoje, bet ir dar 26 šalyse. Daugiau nei 40 kolegų gali pasidžiaugti milijonais patenkintų klientų, kurie pasitiki mumis, mūsų produktais ir paslaugomis.

Dėl mūsų patikrintos pardavimo koncepcijos visose Wiresoft internetinėse parduotuvėse patraukliomis kainomis galime pasiūlyti tik originalius gerai žinomų gamintojų gaminius. Žinoma, Wiresoft pasirinktas platinimo kanalas yra teisėtas ir atitinka teisinę padėtį.

Siekdami užtikrinti, kad mūsų platinimo koncepcijos visiškai atitiktų teisės aktų reikalavimus, reguliariai atliekame teisininkų patikrinimus. 2021 m. pabaigoje atlikome dar vieną teisinį auditą, kad įsitikintume, jog mūsų verslo modelis tebegalioja pagal dabartinę teisinę padėtį, todėl Wiresoft yra teisėtas. Šiuo tikslu kreipėmės į vieną garsiausių Vokietijos advokatų kontorų, kuri atliko mūsų verslo modelio teisinę apžvalgą. Atliekant teisinį auditą, visų pirma tikrinamas viešųjų pirkimų procesas, perkami ir parduodami produktai bei atitinkamas teisinis pagrindas. Remdamasis tuo, teisinį verslo modelio klasifikavimą galiausiai atlieka įgaliotas teisininkas. Šio teisinio tyrimo rezultatas teigiamas: Wiresoft verslo modelis yra teisėtas ir leistinas pagal autorių teisių įstatymą.

KRUOPŠČIAI PATIKRINTI PIRKIMO ŠALTINIUS:

WIRESOFT RIMTAI SUTIKO

 

Be to, reguliariai ir bekompromisiškai tikriname savo pasaulinius pirkimų šaltinius, kad įsitikintume, jog mūsų perkami produktai yra tinkami perparduoti tikslinėje ekonominėje zonoje ir visais atžvilgiais nepriekaištingi. Be to, gauname papildomą patvirtinimą, kad visi produktai iš tiesų yra patvirtinti numatytai ekonominei sričiai. Todėl mūsų pirkimo šaltiniai turi atitikti griežčiausius standartus. Wiresoft elgiasi rimtai: prekes mums tiekia tik oficialūs gamintojų platintojai ir pirmieji pirkėjai, kurie 100 % atitinka visus reikalavimus.

Taip užtikrinama, kad Wiresoft veikia rimtai ir teisėtai. Visose be išimties internetinėse parduotuvėse siūlomi produktai, kuriais leidžiama prekiauti atitinkamose ekonominėse zonose ir kurie puikiai veikia.

IŠVADA: WIRESOFT YRA TEISĖTAS IR PATIKIMAS

 

Nuosekliai atlikdami kruopštų patikrinimą ir remdamiesi teisininkų patvirtinta tvarka, jau daugiau nei 12 metų užtikriname, kad pirkimai svetainėje Wiresoft būtų teisėti ir teisiškai pagrįsti.

Jei abejojate dėl Wiresoft verslo modelio teisėtumo, kaip galutinis klientas visada galite susisiekti su mūsų profesionaliu klientų aptarnavimo skyriumi. Kaip verslo klientui, jums mielai padės asmeninis kontaktinis asmuo.

apie mus-3

Soheil Hosseini
Vykdantysis direktorius

teisinis ženklas
 
Kategorijos