Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 DEVICE CAL
Microsoft Windows Server 2008 Device-CAL Užsisakykite Device-CAL savo Microsoft Windows Server 2008 už puikią kainą! Naudodami 2008 m. Windows Server versiją galite pagerinti ryšius su nutolusiais ir filialais, o naudodami BranchCache -...
7,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 USER CAL
Microsoft Windows Server 2008 User-CAL Užsisakykite User-CAL savo Microsoft Windows Server 2008 už puikią kainą! Naudodami 2008 m. Windows Server versiją galite pagerinti ryšius su nutolusiais ir filialais, o naudodami BranchCache -...
7,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 DEVICE CAL
Microsoft Windows Server 2008 R2 Device-CAL Užsisakykite Device-CAL savo Microsoft Windows Server 2008 už puikią kainą! Naudodami 2008 m. Windows Server versiją galite pagerinti ryšius su nutolusiais ir filialais, o naudodami BranchCache...
7,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 USER CAL
Microsoft Windows Server 2008 R2 User-CAL Užsisakykite User-CAL savo Microsoft Windows Server 2008 R2 už puikią kainą! Naudodami 2008 m. Windows Server versiją galite pagerinti ryšius su nutolusiais ir filialais, o naudodami BranchCache...
7,90 € *

"Windows Server 2008" ir "Release 2" skirtumai

Kaip jau nurodyta, " Windows Server 2008 R2" yra ne optimizuota "Server 2008" versija, o savarankiška serverio sistemos programinė įranga, kurioje naudojama nauja "Windosw" operacinės sistemos versija. Taip pat buvo pakeisti kai kurių centrinių funkcijų pavadinimai, visų pirma terminas "Terminal" pakeistas terminu "Remote". Terminalo paslaugos iš "Windows Server 2008" dabar vadinamos nuotolinio darbalaukio paslaugomis, terminalo paslaugų nuotolinė taikomoji programa - nuotoline taikomąja programa, terminalo paslaugų šliuzas - nuotolinio darbalaukio šliuzu, o terminalo paslaugų sesijų tarpininkas - nuotolinio darbalaukio ryšio tarpininku. Toliau trumpai aprašomos svarbiausios naujovės.

"Hyper-V 2.0" siūlo optimizuotą virtualizaciją

"Hyper-V", kuri jau įtraukta į "Windows Server 2008", "R2" versijoje pasiūlyta reikšmingų patobulinimų: Naujos klasterio kūrimo funkcijos leidžia perkelti virtualius serverius į kitus kompiuterius, kol jie veikia - tai dar vadinama tiesiogine migracija. Todėl naudotojai ir toliau gali naudotis serveriu be apribojimų dirbdami. "Hyper-V 2.0" taip pat galima kurti klasterius su pertraukiamo ryšio palaikymu, priklausomai nuo "Windows Server 2008 R2 Edition".

Virtualių serverių administravimui skirti klasterio bendrieji tomai

Naudojant "Cluster Shared Volumes" (CSV), "Windows Server 2008 R2" sistemoje dabar galima per hipervizorių kelioms virtualioms mašinoms suteikti vieną loginio vieneto numerį. Tai palengvina labai prieinamų virtualių aplinkų administravimą arba saugojimo paslaugas, nes joms nebereikia atskiro LUN. Naudojant klasterio bendrus tomus, vienu metu prieigą prie disko gali turėti keli mazgai.

Be to, dinaminė įvestis ir išvestis gerokai padidina serverio prieinamumą. Ši funkcija suteikia galimybę automatiškai nukreipti duomenų srautą per kitą mazgą klasterio mazgo gedimo atveju.

Virtualiojo darbalaukio infrastruktūra (VDI)

"Windows Server 2008 R2" sistemoje "Hyper-V 2.0" dabar taip pat suteikiama galimybė optimizuotu nuotolinio darbalaukio protokolu (RDP) su "Presentation Virtualisation" naudotojams virtualioje aplinkoje padaryti prieinamus darbalaukius. Ši funkcija yra "RemoteApps" sudedamoji dalis, o jos privalumas tas, kad atskiras programas galima virtualizuoti ir naudoti kaip įprastai įdiegtas programas.

"PowerShell 2.0" - didesnė CMDletų taikymo sritis

Naujoje "Windows Server 2008 R2" 2.0 "PowerShell" versijoje dabar yra daugiau kaip 240 CMDlet (Command-Let). Be to, dabar "Hyper-V" galima konfigūruoti ir valdyti ne tik vietoje, bet ir per tinklą naudojant "PowerShell". Ji turi grafinę naudotojo sąsają, kuria galima kurti scenarijus.

"DirectAccess", skirta "Windows Server 2008 R2

"DirectAccess" dabar siūlo galingą, apsaugotą VPN ryšį su įmonės tinklu sistemoje "Windows Server 2008 R2". Dar prieš vartotojui prisijungiant, "DirectAccess" sukuria tunelį, kai tik pasiekiama interneto prieiga. Ši funkcija daugiausia susijusi su prieiga per nešiojamąjį kompiuterį už įmonės tinklo ribų - iki šiol tai buvo viena iš didžiausių saugumo spragų, kuri dabar yra pašalinta. Nuotoliniai klientai gali būti konfigūruojami naudojant "DirectAccess" taip pat saugiai, kaip ir stacionarūs įmonės kompiuteriai.

"Microsoft" "Windows Server 2008" licencijavimo modelis su CAL

Priklausomai nuo serverio versijos, "Microsoft" siūlo skirtingas licencijavimo parinktis.

Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, "Windows Server 2008" ir "Server 2008 R2" standartines versijas sudaro du komponentai: serverio licencija, suteikianti teisę įdiegti programinės įrangos funkcijas ir paslaugas įmonės serveryje, ir viena ar daugiau kliento prieigos licencijų (CAL), suteikiančių teisę atskiriems naudotojams naudotis šiomis paslaugomis.

Ypač dažnai diegiamos "Windows Server 2008 R2" versijos "Standard" ir "Enterprise" gali būti įsigyjamos ne tik su procesorių licencijomis, bet ir su serverio licencijomis. Šiuo atveju serveriuose esamų procesorių ir procesoriaus branduolių skaičius nesvarbus.

Šio licencijavimo modelio privalumas visų pirma yra tas, kad juo gali naudotis mažesnės ar vidutinės įmonės, turinčios mažesnį naudotojų skaičių, ir naudotis serverio programinės įrangos įrankiais ir funkcijomis. Taip yra todėl, kad atitinkamų licencijų licencijų skaičius čia gali būti keičiamas pagal pageidavimą, todėl turite įsigyti tik tiek licencijų licencijų licencijų, kiek iš tikrųjų reikia jūsų darbuotojams.

Vartotojo arba įrenginio CAL įtraukimas į "Windows Server Editions 2012" ir 2012 R2 versijas

"Microsoft", išduodama licencijas su CAL, taip pat skiria du tipus: kliento prieigos licencijas, skirtas naudotojui, ir licencijas, skirtas galutiniam įrenginiui su "Windows". Taigi atitinkama CAL yra viena licencija, kuri visada leidžia tik vienam naudotojui arba galutiniam įrenginiui naudotis atitinkama licencijuota "Windows Server" versija.

Šis skirtumas tarp naudotojo ir įrenginio CAL reiškia, kad prieš įsigydami atitinkamas atskiras licencijas turėtumėte išsiaiškinti, kiek kiekvieno CAL tipo licencijų jums reikia. Taip yra todėl, kad prieigos licenciją priskyrus tam tikram naudotojui ar prietaisui, jos vėliau negalima perduoti kitam naudotojui ar prietaisui. Taip pat negalima naudoti naudotojo CAL kaip įrenginio CAL arba atvirkščiai.

Tačiau vienoje įmonėje galima derinti abiejų tipų licencijas, skirtas prieigai prie "Windows" serverio. Taigi bendras jūsų CAL poreikis apskaičiuojamas pagal

Naudotojų ir galutinių įrenginių, kuriems turi būti suteikta teisė naudoti serverio programinę įrangą, suma. Taip "Microsoft" neleidžia įrenginiams ar naudotojams, neturintiems atitinkamos CAL licencijos, naudotis serverio paslaugomis, o tai taip pat reiškia, kad neskelbtini duomenys apsaugomi nuo pašalinių asmenų ar asmenų, neturinčių teisės jais naudotis.

Kiekviena kliento prieigos licencijos rūšis turi specifinių privalumų, todėl licencijos įsigijimui gali turėti įtakos vienas ar daugiau toliau aprašytų veiksnių.

"Windows Server 2008" arba "2008 R2" vartotojo CAL

Vieno vartotojo licencija " Windows Server 2008 / R2" suteikia vienam vartotojui prieigą prie visų programinės įrangos serverio funkcijų. Kadangi vartotojo kliento prieigos licencija suteikiama vienam asmeniui, šis asmuo gali laisvai pasirinkti galutinį įrenginį, kurį naudos prieigai prie serverio.

Naudotojo licencijos privalumas yra tas, kad ji suteikia galimybę prisijungti prie įmonės serverio labai skirtingose vietose - nesvarbu, ar iš stacionaraus kompiuterio įmonės darbo vietoje, ar iš mobiliojo galinio įrenginio kelyje, pvz., išmaniojo telefono ar nešiojamojo kompiuterio pas klientą, namų biure ar kitoje įmonės vietoje. Naudojant naudotojo licenciją CAL daugiausia dėmesio skiriama "Windows Server 2008 / R2" paslaugų naudojimui nepriklausomai nuo vietos ir įrenginio.

"Windows Server 2008" arba 2008 R2 įrenginio CAL

Windows Server 2008" / "2008 R2" skirta vieno įrenginio licencija CAL taip pat turi tam tikrų privalumų, kurie ypač išryškėja, kai serverio paslaugomis naudojasi keli darbuotojai kartu, bet pakaitomis. Todėl ši tik su įrenginiu susijusi kliento prieigos licencija galioja tik vienam galutiniam įrenginiui, kuriam suteikiama "Windows Server 2008" arba "R2" prieigos teisė. Nesvarbu, kokio tipo tai įrenginys, jei jame veikia "Windows". Taip pat nesvarbu, ar jis naudojamas įmonėje, ar mobiliajame telefone. Įrenginio CAL privalumai ypač pasireiškia tada, kai darbuotojams nereikia nuolat naudotis serveriu, o tik dirbant pamainomis arba vykdant ribotus projektus.

Teisingas sprendimas: Įrenginio CAL ar naudotojo CAL - ar jų derinys?

Todėl pasirinkus tinkamas kliento prieigos licencijas galima sutaupyti licencijavimo išlaidų. Tačiau dažnai nėra aiškios pirmenybės, kuri sąsaja CAL geriausiai atspindi darbo struktūras - įrenginio CAL ar naudotojo CAL. Tuomet daugiausiai privalumų suteikia bendras abiejų tipų licencijų įsigijimas. Techniniu požiūriu abiejų kliento prieigos licencijų derinimas nėra problema, nors, kaip jau minėta, pačių licencijų CAL negalima perjungti.

"Windows Server 2008" ir "2008 R2" naudotojų ir įrenginių licencijos "Wiresoft" už specialią kainą

Jei norite papildyti "Windows Server 2008" arba "Windows Server 2008 R2" naudotojų ar įrenginių prieigos licencijų poreikį, "Wiresoft" yra kompetentingas licencijavimo partneris. Patariame, kokių konkrečiai CAL licencijų reikia jūsų "Windows Server" sistemai, kurias galite įsigyti kaip patogias atskiras licencijas. Tai leidžia sutaupyti daug pinigų, palyginti su licencijų paketais, nes galite įsigyti papildomų CAL - įrenginio arba naudotojo CAL. Tai reiškia, kad jūsų "Windows Server" sistema visada bus licencijuota pagal užsakymą - be nereikalingų išlaidų.

Visos "Microsoft Server Client Access" licencijos yra originalūs "Microsoft" produktai, kuriuos "Wiresoft" siūlo ypač palankiomis kainomis. Pas mus galite naudotis naudotos originalios programinės įrangos, kuri buvo įsigyta iš Europos įmonių ir patikrinta dėl autentiškumo, todėl ją galima 100 % naudoti jūsų įmonėje ar organizacijoje, kainos pranašumu. Daugelis mūsų klientų jau įvertino ekonominius "Microsoft" programinės įrangos licencijų pirkimo iš "Wiresoft" privalumus. Čia rasite ne tik "Windows Server 2008" ir "Windows Server 2008 R2" CAL, bet ir daug kitų "Microsoft" serverių licencijų. Jei turite klausimų apie "Microsoft Server 2008" arba 2008 R2 versijos licencijavimą, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba čia, pokalbyje.