Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Windows 7 Enterprise Windows 7 Enterprise versija iš esmės yra tokia pati kaip Windows-7-Ultimate versija, vienintelis skirtumas yra tas, kad Windows 7 Enterprise galima įsigyti kaip didelės apimties licenciją, todėl ji ypač tinka...
13,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Windows 7 Professional - sistemul de operare Microsoft inovator pentru profesioniștii din mediul de afaceri ca software utilizat În ciuda numeroșilor succesori, este încă popular și utilizat în multe rețele: Windows 7 Professional...
12,90 € *

Windows 7 - žvilgsnis į praeities operacinę sistemą

Microsoft Windows 7 buvo populiari operacinė sistema, pirmą kartą išleista 2009 m. Nors dabar ji yra pasenusi, ji suvaidino svarbų vaidmenį operacinių sistemų istorijoje. Šiame straipsnyje apžvelgsime svarbiausius Windows 7 aspektus.

Windows 7 funkcijos

  1. Vartotojo sąsaja: Windows 7 pristatė Aero dizainą, kuris suteikė patrauklų vaizdą su skaidriais langais ir naujais užduočių juostos elementais.

  2. Stabilumas ir našumas: Ši sistema buvo laikoma viena stabiliausių Windows operacinių sistemų, joje įdiegta daug patobulinimų, susijusių su sparta ir patikimumu.

  3. Bibliotekos: Windows 7 pristatė bibliotekas, kurios palengvino failų tvarkymą ir organizavimą.

  4. Patobulintas saugumas: Joje buvo įdiegtos pažangios saugumo funkcijos, tokios kaip Windows Defender ir BitLocker, skirtos diskams šifruoti.

Windows 7 svarba

  • Ilgaamžiškumassistema Windows 7 buvo Windows XP įpėdinė ir dėl jos patikimumo ir suderinamumo ją ilgai naudojo daugelis įmonių ir privačių asmenų.
  • Palaikymo pabaiga2020 m. sausį Microsoft baigė pratęstą Windows 7 palaikymą, o tai reiškia, kad nebebus teikiami saugumo atnaujinimai ir techninė pagalba.

Windows 7 įpėdiniai

Pasibaigus Windows 7 palaikymui, Microsoft išleido naujesnes operacines sistemas, tokias kaip Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ir Windows 11. Jose siūlomos atnaujintos funkcijos, patobulinta sauga ir modernesnė naudotojo sąsaja.

Baigiamosios mintys

Nors Windows 7 kadaise buvo populiari operacinė sistema, dabar ji paseno ir nebėra saugi. Rekomenduojama atnaujinti į naujesnę Windows versiją, kad galėtumėte naudotis naujausiais saugumo atnaujinimais ir funkcijomis. Tačiau Windows 7 užima svarbią vietą operacinių sistemų istorijoje ir kai kurie ją vis dar puoselėja dėl nostalgiškų priežasčių.

Kategorijos