Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Windows 7 Professional - sistemul de operare Microsoft inovator pentru profesioniștii din mediul de afaceri ca software utilizat În ciuda numeroșilor succesori, este încă popular și utilizat în multe rețele: Windows 7 Professional...
4,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Windows 7 Enterprise Windows 7 Enterprise versija iš esmės yra tokia pati kaip Windows-7-Ultimate versija, vienintelis skirtumas yra tas, kad Windows 7 Enterprise galima įsigyti kaip didelės apimties licenciją, todėl ji ypač tinka...
5,90 € *

Pirkite Windows 7: Populiariosios operacinės sistemos apžvalga

Ši operacinė sistema tapo svarbiu etapu "Microsoft" istorijoje ir tebėra populiari daugelio naudotojų operacinė sistema. Šiame straipsnyje išsamiai apžvelgiame operacinę sistemą, jos funkcijas, privalumus ir kodėl ji gali būti aktuali ir šiandien.

Windows 7 istorija

Kompanija "Microsoft" sukūrė "Windows 7" kaip "Windows Vista" įpėdinę ir pirmą kartą ją išleido 2009 m. Ja buvo siekiama išspręsti daugelį "Vista" problemų ir sukurti stabilesnę bei patogesnę platformą.

Svarbiausios funkcijos

Joje buvo įdiegta daug patobulinimų, pvz:

  1. Patobulinta naudotojo sąsaja: Windows 7 įdiegta "Aero sąsaja, kurioje buvo siūlomi skaidrūs langai ir įdomesnis vaizdas.
  2. Didesnis našumas: palyginti su "Vista", ji buvo pastebimai spartesnė ir taupiau naudojo išteklius, todėl ją buvo galima naudoti senesniuose kompiuteriuose.
  3. Patobulintas failų tvarkymas: Naudodami naują užduočių juostą ir "snap" funkciją, naudotojai galėjo lengviau tvarkyti langus ir failus.
  4. Patobulintas saugumas: "Windows 7" įdiegta "Windows Defender", sauganti naudotojus nuo kenkėjiškų programų ir virusų.
  5. Suderinamumas: ji taip pat buvo suderinama atgal, t. y. daugelis senesnių programų ir tvarkyklių sklandžiai veikė su "Windows 7".

"Windows 7" privalumai

Naudotojams ji suteikė daug privalumų, dėl kurių ji tapo pageidaujama operacine sistema.

Didesnis našumas ir sparta

Palyginti su pirmtake "Windows Vista", ji buvo pastebimai greitesnė ir efektyviau naudojo išteklius. Tai lėmė sklandesnę ir efektyvesnę naudotojo patirtį net ir senesniuose kompiuteriuose. Programos buvo įkeliamos greičiau, o sistemos reakcija buvo operatyvesnė.

Patobulinta naudotojo sąsaja ir patogumas

Sistemoje "Windows 7" buvo įdiegta "Aero" sąsaja, kurioje buvo permatomi langai ir patrauklūs vaizdo efektai. Naujoji užduočių juosta leido naudotojams lengviau tvarkyti ir perjungti programas bei failus. Funkcija "Snap" leido lengvai išdėstyti langus ekrane.

Geresnis failų valdymas ir paieškos funkcijos

Patobulintas failų valdymas, įskaitant naujas bibliotekas, leido lengviau tvarkyti ir rasti failus. Paieškos funkcija buvo optimizuota ir leido greitai bei lengvai rasti failus ir programas.

Patobulintas saugumas ir patikimumas

Su "Windows 7" "Microsoft" pristatė "Windows Defender", kad apsaugotų naudotojus nuo kenkėjiškų programų ir virusų. Operacinė sistema buvo mažiau linkusi į gedimus ir sistemos sutrikimus, todėl gerokai padidėjo patikimumas ir stabilumas.

"Windows 7" tęstinumas

Nors "Microsoft" nebeturi aktyvaus palaikymo ir saugumo atnaujinimai nebeatliekami, vis dar yra ištikimų naudotojų. Kai kurios įmonės nenori pereiti prie naujesnių operacinių sistemų, nes dėl to tektų pritaikyti savo IT infrastruktūrą. Tai ypač aktualu, jei jos remiasi konkrečiomis senosiomis programomis, kurios veikia tik su "Windows 7".

Perėjimo prie naujausios operacinės sistemos svarba

Nepaisant privalumų, labai svarbu atkreipti dėmesį, kad naudojant šią pasenusią operacinę sistemą kyla saugumo rizika. Be saugumo atnaujinimų "Windows 7" naudojantys kompiuteriai yra labiau pažeidžiami kenkėjiškų programų, virusų ir kitų grėsmių. Todėl, norėdami apsaugoti duomenis ir sistemos vientisumą, naudotojai ir įmonės turėtų apsvarstyti galimybę pereiti prie naujausios operacinės sistemos, pavyzdžiui, "Windows 10" arba "11".

Kodėl vis dar "Windows 7"?

Nors "Microsoft" nebepalaiko "Windows 7" ir daugelis naudotojų perėjo prie naujesnių versijų, pavyzdžiui, "Windows 10" arba 11, vis dar yra priežasčių naudoti "Windows 7".

Senosios programos: . Kai kurios įmonės ir naudotojai vis dar naudoja specialias programas, kurios veikia tik su "Windows 7". Tai apsunkina perėjimą.

Kompiuteriai su ribotais ištekliais: senesniuose ar silpnesniuose kompiuteriuose "Windows 7" gali veikti efektyviau nei naujesnės operacinės sistemos versijos.

Stabilumas ir žinomumas: Operacinė sistema garsėjo savo stabilumu ir žinomumu. Todėl kai kurie naudotojai vis dar teikia pirmenybę naudotojo sąsajai ir dizainui.