Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10111
 • 9EA-01044
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 459,90 € * 2 731,90 € * (9,96% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 16 Core
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos Neribotas
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Serverių operacinė sistema Windows Server 2019 Datacenter siūlo maksimalų virtualizavimą sujungiant vietines aplinkas su "Azure" - su daugybe hibridinių funkcijų, dideliu našumu ir papildomais saugumo sluoksniais. Todėl jis idealiai tinka naudoti šiuolaikiniuose duomenų centruose, nes atitinka dabartinius šiuolaikinių IT iššūkius, kai vis dažniau atsisakoma vietinių duomenų centrų ir pereinama prie Cloud-based Services ir taikomųjų programų. 

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core

Windows Server 2019 Datacenter serverių operacinė sistema suteikia galimybę maksimaliai virtualizuoti sujungiant vietines aplinkas su Azure - su daugybe hibridinių funkcijų, dideliu našumu ir papildomais saugumo lygmenimis. Todėl jis idealiai tinka naudoti šiuolaikiniuose duomenų centruose, nes atitinka dabartinius šiuolaikinių IT iššūkius, kai vis dažniau atsisakoma vietinių duomenų centrų ir pereinama prie debesijos pagrindu teikiamų paslaugų ir taikomųjų programų. Šis serverio programinės įrangos leidimas, pagrįstas Windows 10 Windows, yra idealiai tam pritaikytas: Jame ne tik patobulintos esamos funkcijos, bet ir siūlomos naujos galingos funkcijos ir paslaugos, skirtos efektyviam tinklų kūrimui, paprastesniam valdymui ir visapusiškai konfidencialių duomenų apsaugai.

Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct ir Storage Replica: viena iš svarbiausių priežasčių įsigyti Datacenter Edition versiją yra Shielded Virtual Machines palaikymas, kad būtų galima kurti itin saugias virtualizacijos infrastruktūras. Čia taip pat išskirtinai arba visiškai įtrauktos programinės įrangos apibrėžto tinklo ir saugyklų funkcijos Storage Spaces Direct ir Storage Replica. Tik Datacenter Edition palaiko tokias funkcijas kaip:

 • Virtualizacija neribotam virtualių kompiuterių skaičiui
 • Neribota saugykla Replika
 • Hiperkonverguota infrastruktūra
 • Apsaugotos virtualios mašinos (VM)
 • Programine įranga apibrėžtas tinklas
 • Programine įranga apibrėžta saugykla

Windows Server 2019 glaudžiai susieja vietines aplinkas su Microsoft Azure paslaugomis, o tai įmonėms suteikia papildomų saugumo lygmenų ir naujų hibridinių funkcijų; Storage Migration Service palengvina dabartinės serverio versijos pakeitimą ir serverio perkėlimą, įskaitant duomenų perkėlimą į debesį.

Windows Server 2019 Edition Datacenter licencijavimas grindžiamas branduoliais, o ne procesoriais - mažiausiai 16-Core. Todėl su 16-Core paketu gaunate visas reikalingas licencijas, kurių bet kuriuo atveju reikia atitinkamam serveriui eksploatuoti.

Wiresoft galite rasti Windows Server 2019 Datacenter Edition 16-Core kaip naudotą programinę įrangą už gerokai mažesnę kainą, palyginti su nauja programine įranga, su visomis tipinėmis funkcijomis, susijusiomis su funkcionalumu, našumu ir saugumu. Išsamią informaciją apie naujas Windows Server 2019 Datacenter 16-Core funkcijas ir atitinkamas Microsoft šios Windows serverių programinės įrangos licencijavimo sąlygas rasite šioje apžvalgoje.

Windows Server 2019 Datacenter - svarbiausios naujos funkcijos ir ypatybės

Palyginti su ankstesne versija, Windows Server 2019 Datacenter yra daug patobulinimų ir esamų funkcijų papildymų, kurie virtualizavimo galimybes ir saugumą pakelia į naują lygį: HCI arba hiperkonvertuotos infrastruktūros platformos turi daug privalumų serverių ir darbalaukių virtualizavimo srityje - jas ne tik lengva įdiegti ir valdyti, bet ir mastelizuoti, todėl jos gerokai supaprastina IT infrastruktūrų sudėtingumą ir diegimą.

Kokia yra Windows Server 2019 Datacenter Edition pridėtinė vertė?

Visų pirma, Windows Server Edition Datacenter 2019 siūlo maksimalias virtualizavimo galimybes, todėl yra ypač įdomi įmonėms, kuriose šis ir didelis IT darbo krūvis vaidina svarbų vaidmenį. Virtualių mašinų ir Hyper-V konteinerių, kuriuos galima naudoti su šia versija, skaičius neribojamas, o operatyviosios atminties riba yra 24 TB. Kitos svarbios funkcijos, iš kurių kai kurios prieinamos tik maksimalų funkcionalumą turinčioje Datacenter Edition versijoje, yra šios:

Apsaugotos virtualios mašinos

Shielded Virtual Machines leidžia kurti itin saugias virtualizacijos infrastruktūras. Apsaugota virtualioji mašina uždaro virtualiuosius serverius taip, kad, pavyzdžiui, viešojoje debesijoje saugomi neskelbtini duomenys būtų patikimai apsaugoti nuo neteisėtos prieigos ar naudojimo. Serverio paslaugos ir jų duomenys šifruojami ir apsaugomi naudojant Hyper-V virtualiuosius kompiuterius. Be to, esamas virtualias mašinas galima paversti apsaugotomis virtualiomis mašinomis. Be Windows virtualiųjų mašinų, čia taip pat galima kurti apsaugotas Linux virtualiąsias mašinas. Apsaugotos virtualiosios mašinos įdiegiamos naudojant Server Manager, Windows Admin Center arba PowerShell.

Programine įranga apibrėžtas tinklas

Windows Server 2019 programine įranga apibrėžto tinklo (SDN) funkcija suteikia galimybę centralizuotai konfigūruoti fizinius tinklo įrenginius, tokius kaip maršrutizatoriai ir komutatoriai, ir dinamiškai juos valdyti, taip pat šliuzus, nes tinklo sluoksniai nebėra susieti su tinklo įrenginiais. Esamus su SDN suderinamus įrenginius taip pat galima naudoti didesnei fizinių ir virtualių tinklų integracijai užtikrinti. Virtualūs tinklo elementai yra Hyper-V virtualus komutatorius, Hyper-V tinklo virtualizacija ir RAS šliuzas.

SDN gali būti naudojamas, pvz:

 • Dinamiškai kurti, apsaugoti ir sujungti tinklus
 • Apibrėžti fizinių ir virtualių tinklų valdymo politiką
 • Tinklo mastelio politika
 • Spartesnis darbo krūvių pristatymas
 • Sumažinti tinklo saugumo riziką

Windows Server 2019 Datacenter Edition taip pat turi keletą programinės įrangos apibrėžto tinklo optimizavimų ir papildymų, įskaitant ugniasienės stebėseną ir galimybę lygiavertiškai ir sklandžiai sujungti du tinklus. Be to, Encrypted Networks suteikia galimybę saugiai šifruoti virtualius tinklus naudojant Datagram Transport Layer Security (DTLS), kad būtų išvengta neautorizuotos prieigos.

Programine įranga apibrėžta saugykla

Windows Server 2019 programinės įrangos apibrėžta saugykla (SDS) siūlo saugyklos architektūrą, kurios programinė įranga virtualizuojant atskirta nuo aparatinės įrangos, kad būtų sumažinta jų priklausomybė. SDS taip pat leidžia lanksčiai didinti saugyklos talpą, o tai taip pat prisideda prie ekonomiškumo.

Saugyklos replika

Windows Server 2019 Datacenter saugyklos replika palaiko ir sinchroninį, ir asinchroninį replikavimą ir apsaugo nuo duomenų praradimo failų sistemos lygmeniu. Sinchroninis kopijavimas atvaizduoja duomenis fizinėse vietose, kuriose yra saugūs nuo gedimo tomai, o asinchroninis kopijavimas atvaizduoja duomenis tarp vietų naudodamas tinklo ryšius, kurių vėlavimas yra didesnis. Pasirengimas nelaimėms sumažina galimas prastovas. Windows Server 2019 Datacenter Edition serveryje Storage Replica galima naudotis be apribojimų.

Storage Spaces Direct

Funkcija Storage Spaces Direct (S2D) sujungia serverių vietines duomenų saugyklas į virtualų klasterį. Tokio klasterio mazgai gali turėti skirtingas fizines duomenų laikmenas arba duomenų laikmenų sistemas, o ryšys tarp jų palaikomas naudojant SMB protokolą. Storage Spaces Direct ne tik supaprastina programinės įrangos apibrėžtos saugyklos (SDS) sistemų diegimą ir valdymą, bet ir suteikia galimybę kurti keičiamo mastelio, itin prieinamas saugyklų sistemas. Tai leidžia serverio saugyklą naudoti nepriklausomai nuo jo aparatinės įrangos, todėl padidėja jos efektyvumas. Be to, S2D užtikrina didesnę apsaugą nuo gedimų, todėl, esant atitinkamai didesniam skaičiui, keli klasterio mazgai gali sugesti ir tai neturės įtakos pačiam klasteriui.

Kitos Windows Server 2019 funkcijos

Be šių funkcijų, su Windows Server 2019 Datacenter Edition versijomis įmonėms taip pat prieinamos šios svarbios funkcijos:

Kubernetes palaikymas

Windows Server 2019 dabar siūlo dar geresnį Kubernetes palaikymą. Kubernetes valdomi Linux ir Windows konteineriai taip pat gali būti naudojami lygiagrečiai. Kubernetes galima naudotis naujomis funkcijomis, tokiomis kaip konteinerių tinklų kūrimas, taip pat patobulinti atskiri atvaizdai; galima naudotis Windows konteinerių atvaizdu, kuris turi daugiau funkcijų.

System Insights analizės funkcijos

System Insights for Predictive Analytics sistemoje Windows Server 2019, pagrįsta mašininio mokymosi modeliu, leidžia analizuoti serverio sistemos duomenis, pvz., našumą, taip pat įvykius joje, ir atlikti tikslias prognozes, taip sumažinant pastangas, reikalingas reaktyviai administruoti Windows Server egzempliorius.

Geresnė neskelbtinų duomenų apsauga

Įmonėse vis svarbesnė tampa patikima infrastruktūros ir jautrių darbo krūvių apsauga. Windows Server 2019 suteikia įvairių šiam tikslui skirtų funkcijų, pavyzdžiui, domeno valdiklio ir jau minėtų apsaugotų virtualiųjų kompiuterių. Be to, Windows Defender papildyta naujomis funkcijomis, tokiomis kaip Exploit Guard, kuri yra Windows Defender išplėstinės apsaugos nuo grėsmių (ATP) dalis; ši funkcija leidžia stebėti tinkle esančius dokumentus ir aplankus bei prieigą prie jų. Vietinių Active Directorys apsaugai galima naudoti įvairias Azure AD saugumo funkcijas, pavyzdžiui, Azure AD Banned Passwords ir Azure AD Password Protection.

Kitos Azure paslaugos Windows Server 2019 iš pirmo žvilgsnio

Į Windows Server 2019 integruotos hibridinės funkcijos leidžia geriau integruoti arba lengviau naudoti Microsoft Azure paslaugas vietiniame duomenų centre, įskaitant tokias paslaugas kaip Azure Backup, Azure Site Recovery, Azure Update Management ir Azure Network Adapter. Tai suteikia pranašumą - vietinį serverį galima prijungti prie virtualaus Azure tinklo Azure debesyje. Glaudesnis Windows Server ir Microsoft Azure Services bendradarbiavimas leidžia lengvai sinchronizuoti duomenis, kad būtų galima lengvai kurti atsargines duomenų kopijas. Saugyklos perkėlimo asistentas ne tik palengvina perėjimą prie Windows Server 2019, bet ir serverio perkėlimą, įskaitant duomenų perkėlimą į debesį. Azure File Sync veikia kaip galima saugojimo vieta.

Windows Server 2019 Datacenter aparatinės įrangos reikalavimai

Sistema Windows Server 2019 pagrįsta sistema Windows 10. Siekiant užtikrinti saugų Windows Server 2019 Datacenter veikimą, būtina laikytis toliau išvardytų būtiniausių reikalavimų. Faktiniai reikalavimai taip pat priklauso nuo atitinkamos sistemos konfigūracijos ir įdiegtų programų:

 • Atmintis (RAM): 512 MB, rekomenduojama ECC arba panaši
 • Kietojo disko vieta: 32 GB
 • Darbalaukio ekrano atmintis: 2 GB
 • Procesoriaus architektūra: x64
 • Procesoriaus greitis: 1,4 GHz su 64 bitų
 • Tinklo kortelė: 1x Ethernet su minimaliu GBit/s pralaidumu
 • Vaizdo plokštė, palaikanti Super VGA: 1 024 x 768 taškų

Windows Server 2019 Datacenter 16-Core licencijavimas

Windows Server Edition 2019 Datacenter licencijavimas taip pat vykdomas pagal Microsoft licencijavimo taisykles tik pagal branduolių skaičių. Taikomos šios nuostatos:

Bendrosios Microsoft licencijavimo sąlygos Windows Server 2019

Windows Server 2019 Datacenter licencijavimas grindžiamas fizine aparatine įranga: reikiamą mažiausią licencijų skaičių vienam serveriui lemia ne tik fizinių procesoriaus branduolių skaičius, bet ir virtualių serverių skaičius. Viena licencija apima du fizinius procesoriaus branduolius. Jei įmonė naudoja vieną ar daugiau serverių su keliais procesoriais, kiekvienai branduolių porai reikia vienos licencijos. Remiantis Microsoft licencijavimo taisyklėmis, vienas procesorius turi turėti mažiausiai 8 branduolius, neatsižvelgiant į faktinį, galbūt mažesnį esamos aparatinės įrangos branduolių skaičių. Vadinasi, norint licencijuoti serverį su 2 procesoriais, reikia bent vieno Windows Server 2019 Datacenter 16-Core paketo.

Papildomi Windows Server 2019 Datacenter licencijavimo reikalavimai

Hyper-V licencijavimas licencijuoja visus loginius procesorius, atitinkančius fizinius procesorių branduolius. Windows Server Datacenter Edition suteikia teisę paleisti neribotą skaičių Hyper-V egzempliorių pagal vieną branduolio licenciją. Būtina sąlyga - licencijuoti visus atitinkamus serverio procesoriaus branduolius.

Papildomos licencijos Linux egzemplioriams nereikia.

Be serverio licencijos, visi klientai, prieinantys prie Windows Server 2019 - naudotojai ir galutiniai įrenginiai - taip pat turi turėti kliento prieigos licenciją (CAL). Jų taip pat galima įsigyti naudotų iš Wiresoft.

DUK apie Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core kaip naudotą programinę įrangą iš Wiresoft

Wiresoft siūlomas Windows Server 2019 Datacenter 16-Core paketas, kaip naudota programinė įranga, nesiskiria nuo naujos serverio licencijos naudojimo požiūriu - ne tik todėl, kad programinė įranga paprastai nesusidėvi. Toliau pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie naudotas Windows Server licencijas.

Iš kur gaunama naudota Windows Server 2019 Datacenter 16-Core programinė įranga?

Wiresoft parduotuvėje siūloma naudota Windows Server 2019 Datacenter 16-Core programinė įranga yra gauta iš įmonių, kurios anksčiau ją įsigijo naują ir perpardavė Wiresoft. Dėl perpardavimo arba pasiūlymo Wiresoft parduotuvėje ši programinė įranga vadinama naudota, tačiau ją galima naudoti kaip naują licenciją.

Ar naudotai Windows Server 2019 Datacenter 16-Core licencijai taikoma įprasta pirkėjo apsauga?

Taip: Windows Server 2019 Datacenter 16-Core , kaip Wiresoft naudota programinė įranga, suteikia jums, kaip klientui, tokius pačius privalumus, kaip ir perkant panašią naują serverių programinę įrangą: pirkėjo saugumą, nes ją galima iš karto atsisiųsti po to, kai baigsite pirkimą, ir iš karto aktyvuoti licenciją su pridėtu galiojančiu licencijos raktu.

Ar teisėta pirkti arba naudoti naudotą Windows Server 2019 Datacenter 16-Core programinę įrangą?

Taip: galite būti tikri, kad klientai ne tik įsigydami Wiresoft naudotą Windows Server 2019 Datacenter 16-Core programinę įrangą, bet ir faktiškai ją naudodami nepažeidžia jokių galiojančių įstatymų, nes ši programinė įranga yra iš įmonės licencijuoto inventoriaus. Taigi taikoma praktikuojama teismų praktika, pagal kurią leidžiama ne tik prekiauti tokia Microsoft naudojama programine įranga, bet ir ją naudoti; šie faktai ne kartą patvirtinti įvairiuose teismų sprendimuose.

Kokių kitų privalumų turi naudota Windows Server 2019 Datacenter 16-Core programinė įranga?

Naudota Wiresoft programinė įranga mūsų klientams visų pirma suteikia ekonominį pranašumą, nes jie gali atnaujinti programinės įrangos atsargas daug pigiau nei naudodamiesi naujomis prekėmis, kad jos visada būtų naujausios. Naudojama Wiresoft programinė įranga ne tik padeda mažinti veiklos sąnaudas, bet ir užtikrina audito saugumą, nes visiškai patikrina visus pirkėjus!

Wiresoft rasite ne tik Windows Server 2019 Datacenter 16-Core versiją kaip nebrangią naudotą programinę įrangą, bet ir atitinkamus 2-Core paketus bei Windows Server Standard versiją, taip pat atitinkamas reikalingas klientų prieigos licencijas (CAL), taip pat ankstesnes Windows Server 2019 versijas. Wiresoft plačiame naudotos programinės įrangos portfelyje taip pat yra daug kitų Microsoft programų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų dėl Windows Server 2019 Datacenter ar bet kurio kito leidimo licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į kompetentingus konsultantus per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos