Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE
Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 (integruota kūrimo aplinka su įvairiomis aukšto lygio kalbomis) Visual Studio Enterprise 2015 - sklandžiam veikimui Naudodamiesi kūrimo aplinka galite ne tik kurti programas ir programėles, bet ir...
64,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
Microsoft Visual Studio Professional 2015 Microsoft Visual Studio Professional 2015 (integruota kūrimo aplinka su įvairiomis aukšto lygio kalbomis) Visual Studio Professional 2015 - sklandžiam veikimui Kūrimo aplinkoje galite ne tik...
45,90 € *

Pirkti Visual Studio 2015: Kūrimo revoliucija

Įvadas į Visual Studio 2015

Microsoft išleista Visual Studio 2015 žymi svarbų etapą programinės įrangos kūrimo pasaulyje. Turėdama daugybę naujų funkcijų ir patobulinimų, ji leido programuotojams kurti aukštos kokybės programas efektyviau ir greičiau nei bet kada anksčiau. Šiame straipsnyje išsamiai išnagrinėsime išskirtines Visual Studio 2015 funkcijas ir jos poveikį programinės įrangos kūrimo pramonei.

Kuo išskirtinė Visual Studio 2015?

Intuityvi naudotojo sąsaja

Programos Visual Studio 2015 naudotojo sąsaja specialiai sukurta siekiant supaprastinti programuotojo darbo eigą. Dėl aiškios ir intuityvios struktūros joje lengva naršyti ir greitai prisitaikyti net tiems, kurie anksčiau dirbo su kitomis kūrimo aplinkomis.

Komandinio darbo įrankių integravimas

Dar viena išskirtinė Visual Studio 2015 savybė - sklandi komandinio darbo įrankių integracija. TFS (Team Foundation Server) ir Git integruotos tiesiai į IDE, todėl bendradarbiauti ir valdyti versijas daug paprasčiau.

Patobulintos derinimo funkcijos

Programoje Visual Studio 2015 derinimas perkeltas į naują lygį. Naudodami tokias patobulintas funkcijas, kaip tiesioginis derinimas ir kintamųjų stebėjimas realiuoju laiku, kūrėjai gali greičiau nustatyti ir ištaisyti klaidas.

Kalbos ir karkasai: daugiau galimybių nei bet kada anksčiau

Visual Studio 2015 palaiko daugybę programavimo kalbų ir karkasų. Nuo C# ir C++ iki Python ir JavaScript - programuotojai gali dirbti pageidaujama kalba, nesumažindami kokybės ar efektyvumo.

Mobiliųjų įrenginių kūrimas

Į Visual Studio 2015 įdiegus Xamarin, Microsoft suteikė kūrėjams galimybę kurti gimtąsias mobiliąsias

Programėles įvairioms platformoms, įskaitant Android, iOS ir Windows, vieningoje kūrimo aplinkoje. Tai supaprastina kūrimo procesą ir pagreitina programėlių pateikimo rinkai laiką.

.NET Core ir ASP.NET 5

Programoje Visual Studio 2015 taip pat pristatytas .NET Core - modulinė ir lengva paleidimo ir bibliotekų aplinka, optimizuota debesų ir serverių taikomosioms programoms. Kartu su ASP.NET 5 tai leido kūrėjams kurti modernias žiniatinklio programas, pasižyminčias didesniu našumu ir lankstumu.

Žvilgsnis į ateitį: Visual Studio 2015 palikimas

Nors nuo Visual Studio 2015 išleidimo praėjo daug metų ir buvo išleistos naujesnės versijos, negalima paneigti, kad ji padėjo pamatus tolesnei programinės įrangos pramonės raidai. Daugelis šioje versijoje įdiegtų funkcijų ir koncepcijų įsitvirtino Standard pramonėje ir toliau daro įtaką tam, kaip šiandien kuriama programinė įranga.

Kūrėjų bendruomenė

Vienas iš ilgalaikių Visual Studio 2015 padarinių buvo bendruomenės sustiprėjimas. Integruodama tokius įrankius kaip NuGet ir skatindama kurti plėtinius, Microsoft sukūrė gyvybingą bendruomenę, kuri kartu kuria ir dalijasi sprendimais.

Tvarumas ir evoliucija

Visual Studio 2015 buvo ne tik savo laiko produktas. Tai buvo pažadas ateičiai. Šioje versijoje pristatytos idėjos ir technologijos nutiesė kelią vėlesnėms versijoms ir sustiprino Microsoft įsipareigojimą kūrėjų bendruomenei.

Išvada

Visual Studio 2015 buvo daugiau nei tik kūrimo aplinka. Tai buvo programinės įrangos kūrimo ateities vizija, kurioje pirmenybė teikiama bendradarbiavimui, naujovėms ir kokybei. Net ir toliau tobulėjant technologijoms ir leidžiant naujesnes Visual Studio versijas, Visual Studio 2015 poveikis šioje srityje bus jaučiamas dar ilgai. Ji pakeitė ne tik tai, kaip programuotojai kuria programinę įrangą, bet ir tai, kaip jie bendrauja ir tobulėja kartu.