Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2014VARTOTOJO KAL MICROSOFT SQL SERVER 2014VARTOTOJO KAL
Microsoft SQL Server 2014 naudotojo licencija CAL SQL Server 2014 Standard yra ideali duomenų bazių valdymo sistema, su kuria galite patikimai ir saugiai tvarkyti visus įmonės duomenis. Norint pasiekti Windows SQL serverį, reikia...
38,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ĮRENGINIO CAL MICROSOFT SQL SERVER 2014 ĮRENGINIO CAL
Microsoft SQL Server 2014 DEVICE CAL "SQL Server 2014" Standard yra ideali duomenų bazių valdymo sistema, su kuria galite patikimai ir saugiai tvarkyti visus įmonės duomenis. Norint pasiekti Windows SQL serverį, reikia vadinamųjų CAL...
38,90 € *

"SQL Server 2014" įrankiai ir funkcijos išsamiai verslo žvalgybai

"Microsoft" valdymo ir verslo žvalgybos duomenų bazė " SQL Server 2014" jau standartinėje versijoje siūlo daugybę įrankių, skirtų programoms kurti ir efektyviai valdyti serverių tinklus.

Turėdami "Client Access" licenciją, naudotojai gali naudotis naujomis saugumo funkcijomis ir užklausų parinktimis, taip pat daugeliu kitų patobulinimų. Tuo pat metu keičiamo dydžio hibridinė duomenų bazių platforma "SQL Server 2014" užtikrina efektyvius ir kartu saugius įmonės procesus. Taigi, "Microsoft SQL Server 2014" siūlo debesų kompiuterijai pritaikytą informacinę platformą, skirtą kurti ir teikti stabilias debesų kompiuterijai skirtas programas.

Priklausomai nuo versijos, naujosios funkcijos taip pat apima atminties OLTP funkcijas, taip pat "Column Store Index" ir "StreamInsight"; kartu su "SQL Azure" jos padeda įgyvendinti "Microsoft" hibridinės debesijos strategiją. Kitos 2014 m. "SQL Server 2014" naujovės - naujieji "SQL Server Data Tools for Business Intelligence" (SSDT). Naudojant šias modernias reliacinių "SQL Server" duomenų bazių egzempliorių kūrimo priemones, be kita ko, galima kurti ir teikti "SQL Server" duomenų bazes taip pat lengvai, kaip ir naudojant "Visual Studio".

"SQL Server 2014" paslaugos, skirtos efektyviam komandiniam darbui

Microsoft SQL 2014 " serverio sistemą sudaro penki komponentai, vadinamosios "Microsoft" paslaugos, kurios kartu sudaro funkcijų naudojimo ir duomenų bei naudotojų administravimo pagrindą:

  • Duomenų bazės variklis - jis naudojamas duomenų apdorojimui, saugojimui ir atsarginių kopijų kūrimui, taip pat duomenų replikavimui arba teikimui
  • Analizės paslaugos - jomis, be kita ko, galima atlikti OLAP (angl. Online Analytical Processing) užklausas, susijusias su tendencijų analize, pardavimų prognozėmis ir duomenų gavybos taikomosiomis programomis
  • "Reporting Services" - ataskaitoms kurti ir teikti įvairiomis formomis: matricinėmis, grafinėmis arba visiškai nemokamomis
  • Integracijos paslaugos - šios priemonės palengvina duomenų perkėlimą, kopijavimą ar transformavimą
  • Pagrindinių duomenų paslaugos (angl. Master Data Services, MDS) - leidžia veiksmingai ir saugiai valdyti, pavyzdžiui, domenus, klientus, sąskaitas ir produktus, taip pat užtikrina sandorių saugumą

"Microsoft SQL Server 2014 Standard Edition" diegimo ir veikimo techninės įrangos reikalavimai

Kad "Microsoft SQL Server" versija 2014 būtų sklandžiai įdiegta ir veiktų, būtina laikytis šių minimalių reikalavimų:

  • Atmintis: ne mažiau kaip 1 GB RAM, rekomenduojama 4 GB arba daugiau
  • Procesorius: mažiausiai 1 GHz 32 bitų sistemoms arba 1,4 GHz 64 bitų sistemoms, rekomenduojama 2 GHz
  • Kietojo disko vieta: mažiausiai 6 GB, gali prireikti daugiau, priklausomai nuo įdiegtų "SQL Server" komponentų
  • Operacinė sistema: "Windows Server 2012" arba "2012 R2" 32 arba 64 bitų versija

"Windows SQL Server 2014 Standard Edition" licencijavimas su "Wiresoft" licencijomis

Jei nuspręsite įsigyti " SQL Server 2014 " standartinę versiją, "Wiresoft" rasite ne tik serverio licenciją, bet ir reikiamas klientų prieigos licencijas - tiek naudotojų, tiek įrenginių licencijas. Įsigydami standartinę "Microsoft SQL Server 2014" versiją pasirenkate visiškai funkcionalią reliacinių duomenų bazių sistemą, kurios funkcijos visiškai pritaikytos daugeliui vidutinio lygio programų ir duomenų saugojimui duomenų saugyklose.

Dabartinis "Microsoft" licencijos modelis "SQL Server 2014 Standard" su CAL

2014 m. "SQL Server" versijai taikoma dabartinė "Microsoft" licencijavimo metrika, kuri apibrėžia skirtingas licencijavimo parinktis, priklausomai nuo serverio versijos, kad būtų galima naudoti SQL funkcijas.

Išleidusi išankstinę SQL 2014 serverio versiją, "Microsoft" pakeitė skaičiavimo metodą

Serverio licencijos. Iki tol procesoriaus branduolių skaičius neturėjo jokios reikšmės, o dabar jis yra pagrindas nustatant atitinkamų "SQL Server" versijų licencijavimą. Taip yra todėl, kad vis didėjantis branduolių skaičius didina procesorių našumą, todėl jie gali atlikti vis didesnes darbo apkrovas. Taigi, dabar išduodant branduolio licencijas taip pat atsižvelgiama į didesnį našumą.

Standartinėje 2014 m. "SQL Server" versijos versijoje, be 2 branduolių licencijavimo, vis dar galima rinktis licencijavimą pagal serverį ir (arba) KAL. Todėl įmonės ir organizacijos, kurių serveriai atitinka mažesnius našumo ir virtualizavimo reikalavimus, taip pat gali naudotis visais " SQL Server 2014 Standard" privalumais, įskaitant debesijos funkcijas, už nedidelę kainą įsigydamos serverio licenciją ir CAL.

Norint įsitikinti, kad jūsų įmonės paslaugų ir funkcijų poreikiai bus patenkinti "SQL Server 2014 Standard Edition" licencijomis CAL, patartina nustatyti įprastus reikalavimus, susijusius su darbo krūviais ir debesijos paslaugomis. Taip pat svarbu, kiek darbuotojų naudojasi serveriu. Serverio/CAL licencijavimo modelis idealiai tinka, jei žinomas klientų, besinaudojančių "SQL Server" sistema, skaičius. Tokiu būdu įrenginio arba naudotojo licencijos CAL taip pat gali būti naudojamos pagal individualius reikalavimus IT sistemai, veikiančiai su "SQL 2014".

Toliau pateikti paaiškinimai taip pat padės apskaičiuoti teisingą reikalavimą dėl "SQL Server 2014" CAL. Jei turite papildomų klausimų dėl jums palankiausios konfigūracijos su kliento prieigos licencijomis, kreipkitės į mus ir paprašykite patarimo.

"SQL Server 2014 Standard" licencijavimas naudojant kliento prieigos licencijas

Licencijuodami atskirus naudotojus ar įrenginius, galite pasirinkti lankstų ir kartu ekonomišką sprendimą be papildomų išlaidų, pvz., kitų gamintojų priedų, nes "Microsoft CAL" suteikia teisę naudotis visomis serverio funkcijomis, kurias galima naudoti "Standard Edition" versijoje, neatsisakant "SQL Server" programinės įrangos našumo.

"SQL Server 2014 Standard" serverio / CAL licencijavimo sudėtis

Serverio licencijavimas su licencijomis CAL atskiria serverio programinės įrangos diegimą nuo naudotojo naudojimosi "SQL Server 2014" paslaugomis. Standartinės versijos atveju ją sudaro komponentų serverio licencija ir kliento prieigos licencijos (CAL). Norint naudoti "SQL Server Edition 2014 Standard", serveriui pirmiausia reikia turėti savo licenciją, kurią taip pat galima įsigyti iš "Wiresoft" už palankią kainą. Ši serverio licencija apima tik administratoriaus teises, kurios nesuteikia darbuotojui teisės naudotis serverio paslaugomis ir funkcijomis. Šiuo tikslu darbuotojas turi turėti savo kliento prieigos licenciją. Galimos šios parinktys: kaip CAL lygiai vienam naudotojui arba kaip CAL lygiai vienam galutiniam įrenginiui, arba kaip CAL lygiai vienam įrenginiui. Abi prieigos licencijas "Wiresoft" siūlo už specialią kainą. Neturėdami vienos iš šių dviejų licencijų CAL, darbuotojai negali naudotis "SQL Server 2014" funkcijomis ir su ja valdomais duomenimis.

"SQL Server 2014" naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos skirtumai

"Windows SQL Server" naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos pasirinkimas yra labai lankstus licencijavimo privalumas. Viena vertus, "Microsoft" licencijavimo modelis atspindi du skirtingus "SQL Server" paslaugų naudojimo tipus: Susiję su naudotoju arba įrenginiu. Įrenginio licencija turi kitokias prieigos teises nei naudotojo licencija.

Kita vertus, CAL galima įsigyti kaip vieną licenciją. Tai reiškia, kad turite įsigyti tik tiek CAL, kiek jums iš tikrųjų reikia, o vėliau galite lengvai papildyti licencijos reikalavimus. Galite atskirai derinti abiejų tipų prieigos licencijas. Įrengti abi CAL ypač naudinga, jei įmonėje dažnai naudojamos skirtingos darbo vietos - daugiau informacijos žr. toliau.

Skirstymas į du klientų prieigos tipus taip pat reiškia, kad naudotojo CAL negalima naudoti kaip įrenginio CAL ir atvirkščiai. Taip pat, išdavus licenciją, jos negalima perduoti kitam galutiniam įrenginiui ar kitam naudotojui.

Įrenginio CAL naudojimas

Microsoft SQL Server 2014" įrenginio licencija suteikia licenciją vienam (1) labai konkrečiam galutiniam įrenginiui, nesvarbu, ar tai būtų stacionarusis kompiuteris, nešiojamasis ar planšetinis kompiuteris, ar mobilusis telefonas. Naudodamasis šiuo įrenginiu kiekvienas darbuotojas, turintis leidimą juo naudotis, taip pat gali naudotis visomis "SQL Server 2014" paslaugomis ir duomenimis. Licencijavimas naudojant įrenginio CAL ypač tinka darbo vietoms, kuriomis gali naudotis skirtingi įmonės darbuotojai, pvz., dirbantys pamainomis.

Naudotojo prieigos licencijos naudojimas

Naudotojo licencija suteikia teisę vienam (1) tiksliai apibrėžtam naudotojui (darbuotojui) naudotis " SQL Server 2014 " paslaugomis. Skirtingai nei prietaiso CAL, šis

Tada naudotojas gali pasiekti serverio duomenis ir paslaugas bet kuriuo su "Windows" suderinamu galutiniu įrenginiu, nesvarbu, ar tai būtų stacionarus kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris, mobilusis įrenginys ir t. t., iš bet kurios vietos. Todėl "User CAL" suteikia privalumų darbuotojams, kurie pakaitomis naudojasi skirtingomis darbo vietomis ir dirba ne tik savo įmonėje, bet ir, pavyzdžiui, lauke, namų biure ar kelyje.

"Microsoft SQL Server 2014" už priimtiną kainą su CAL "Wiresoft

Wiresoft" siūlo "SQL Server 2014 Standard-Edition" įrenginio ir naudotojo licencijas kaip originalias "Microsoft" licencijas už ypač palankią galutinę kainą. Kaip ir daugelis mūsų ankstesnių patenkintų klientų, jūs taip pat galite pasinaudoti "Wiresoft" suteikiamomis šių ir kitų "Microsoft" programinės įrangos kliento prieigos licencijų kainomis. Iš mūsų gausite nepanaudotas "Microsoft" produktų licencijas, kurios yra gautos iš Europos bendrovių, todėl jas galima naudoti 100 %. "Wiresoft" įsigijo šiuos

įsigijo šias licencijas visiškai teisėtai ir atidžiai patikrino jų autentiškumą. Remiantis Europos Teisingumo Teismo sprendimu, tokiu būdu leidžiama parduoti ar pirkti programinės įrangos produktus, pavyzdžiui, serverio CAL. Todėl galite būti tikri, kad pirkdami iš "Wiresoft" įsigyjate visiškai tinkamą naudoti licencijos paketą. Be to, jei kiltų klausimų dėl licencijavimo, galite pasinaudoti mūsų ekspertų patarimais. Tiesiog susisiekite su mumis.