Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2014VARTOTOJO KAL MICROSOFT SQL SERVER 2014VARTOTOJO KAL
Microsoft SQL Server 2014 naudotojo licencija CAL SQL Server 2014 Standard yra ideali duomenų bazių valdymo sistema, su kuria galite patikimai ir saugiai tvarkyti visus įmonės duomenis. Norint pasiekti Windows SQL serverį, reikia...
78,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ĮRENGINIO CAL MICROSOFT SQL SERVER 2014 ĮRENGINIO CAL
Microsoft SQL Server 2014 DEVICE CAL "SQL Server 2014" Standard yra ideali duomenų bazių valdymo sistema, su kuria galite patikimai ir saugiai tvarkyti visus įmonės duomenis. Norint pasiekti Windows SQL serverį, reikia vadinamųjų CAL...
78,90 € *

Microsoft SQL Server 2014 CAL - kelias į tinkamą licencijavimą

Microsoft SQL Server 2014 CAL apžvalga

"Microsoft SQL Server 2014" vis dar plačiai naudojamas duomenų bazių valdymo sprendimas įmonėse. Jei naudojate šią programinę įrangą, "Microsoft SQL Server 2014 CAL" (klientų prieigos licencijos) yra būtinos. Šiame tekste siūlome jums lengvai suprantamą informaciją apie tai, ką jos reiškia ir kaip jos veikia.

"Microsoft SQL Server 2014 CAL" svarbą

"Microsoft SQL Server 2014 CAL" - tai licencijos, suteikiančios naudotojams arba įrenginiams prieigą prie "SQL Server" paslaugų ir duomenų bazių. Jos labai svarbios siekiant užtikrinti, kad jūsų organizacija atitiktų teisės aktų reikalavimus ir "SQL Server" naudojimas būtų reglamentuotas.

Kodėl "Microsoft SQL Server 2014 CAL" yra svarbios?

Tinkamas licencijavimas naudojant "Microsoft SQL Server 2014 CAL" yra labai svarbus, kad būtų išvengta teisinių pasekmių ir veiklos sutrikimų. Neturėdami tinkamų licencijų CAL, galite negalėti teisėtai naudotis "SQL Server 2014".

"Microsoft SQL Server 2014 CAL" tipai

Yra du pagrindiniai "Microsoft SQL Server 2014 CAL" tipai:

  1. Vartotojo licencijos: Vartotojo CAL tinka, jei jūsų organizacijoje yra daug įrenginių ir mažiau naudotojų.

  2. Įrenginio licencijos CAL: Įrenginio licencijos yra įrenginiu pagrįstos licencijos, susietos su konkrečiu įrenginiu. Jos leidžia visiems šį įrenginį naudojantiems naudotojams naudotis "SQL Server".

SQL Server 2014 CAL įsigijimas

Paprastai "Microsoft SQL Server 2014 CAL" turi būti perkamos atskirai nuo serverio programinės įrangos. Įsitikinkite, kad įsigijote tinkamą CAL skaičių ir tipą pagal individualius jūsų organizacijos reikalavimus.

Išvada

Microsoft SQL Server 2014 CAL yra labai svarbios norint užtikrinti, kad jūsų organizacija būtų tinkamai licencijuota ir veiktų pagal teisės aktų reikalavimus. Pasirinkimas tarp naudotojo CAL ir įrenginio CAL priklauso nuo konkrečios jūsų organizacijos situacijos. Tinkamai licencijuotos CAL yra raktas į sklandžią veiklą ir teisinių problemų išvengimą. Įsitikinkite, kad įsigijote tinkamas licencijas CAL, kad užtikrintumėte "SQL Server 2014" naudojimo atitiktį ir teisėtumą.

Kategorijos