Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10591
  • VS8-ESSL-KIT-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
470,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Kit mažoms įmonėms

VMware vSphere 8 Essentials Kit - tai pradinis rinkinys, leidžiantis mažoms įmonėms virtualizuoti ir centralizuotai valdyti fizinius serverius. Dėl to sumažėja techninės įrangos sąnaudos, padidėja veiklos efektyvumas ir sumažėja pradinės investicijos. Rinkinį sudaro šešios vSphere Essentials procesoriaus licencijos (trims serveriams, iki dviejų procesorių viename serveryje) ir viena vCenter Server Essentials licencija.

VMware dėjo daug pastangų, kad pašalintų fizinius nemokamos vSphere hipervizoriaus apribojimus. Pavyzdžiui, vSphere 5 atminties riba vis dar yra 32 GB. Naudojant ESXi 6.5, dabar nėra jokių aparatinės įrangos apribojimų, išskyrus maksimalų dviejų fizinių procesorių ir aštuonių vCPU skaičių vienai virtualiajai mašinai. Du šešių branduolių Xeon procesoriai su 128 GB RAM ir RAID konfigūracija viename kompiuteryje nebėra problema. Taip sukonfigūruotas kompiuteris yra labai galingas virtualizacijos kompiuteris, kuriam nereikia mokamų licencijų.

vSphere 8 Essentials Kit skirtas mažoms įmonėms, kurioms serverių konsolidavimui reikia iki 3 kompiuterių ir 2 procesorių. Į komplektą įeina vSphere (tik ESXi) ir vCenter Server, skirtas centralizuotam kompiuterių ir virtualių mašinų valdymui. Jei reikia papildomų funkcijų, pavyzdžiui, didelio prieinamumo, turėtumėte rinktis vSphere Essentials Plus rinkinį (pliuso ženklas pavadinime skiriasi).

vSphere 8 Essentials Kit pagrindai iš pirmo žvilgsnio

Žinoma, mokama programinė įranga turi daugiau funkcijų nei nemokami produktai. Šiuo atveju nemokamoje vSphere versijoje nėra tam tikrų įrankių ir funkcijų, pavyzdžiui, vMotion, Fault Tolerance ar vSAN. Visoms šioms funkcijoms atlikti reikia bent trijų serverio mazgų. Su nemokamais vSphere leidimais susijusius apribojimus galima suskirstyti į dvi sritis: Techninė įranga ir funkcijų rinkinys.

Todėl ateityje virtualiosios mašinos, naudojančios DirectPath I/O, galės naudotis daugiau virtualizavimo funkcijų, pavyzdžiui, vMotion, o ne būti pririštos prie pradinio kompiuterio. Šiai funkcijai reikia naujos 20 virtualios aparatinės įrangos versijos.

vSphere 8 Essentials Kit Grupių mastelio keitimas

VMware parodoje Explore 2022 (buvusi VMworld) pristatė kitas pagrindines vSphere ir vSAN versijas. Pagrindinės naujos funkcijos: Device Virtualization Extensions (DVX), didesnis vHardware 20 mastelio keitimas, įrenginių grupių, vTPM ir vSphere duomenų rinkinių konfigūravimo politikos.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.