Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10112
 • 9EA-01045
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
303,90 € * 336,90 € * (9,8% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 2 Core papildymas
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos Reikalinga pagrindinė licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė


Užpildykite savo licencijavimo poreikius Windows Server 2019 Datacenter su 2-Core paketais iš "Wiresoft"! Datacenter Windows Server 2019 leidimas specialiai sukurtas naudoti didesniuose šiuolaikiniuose duomenų centruose: jame siūlomos beveik neribotos virtualizavimo galimybės ir didelis mastelio keitimas - įskaitant "Shielded VMs" ir daugybę hibridinių funkcijų - ir derinamas patikimas našumas bei papildomi saugumo sluoksniai, kad būtų užtikrinta visapusiška duomenų ir taikomųjų programų apsauga įvairioseCloud aplinkose.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 2-Core

Užpildykite Windows Server 2019 Datacenter licencijavimo poreikius su Wiresoft 2-Core paketais! Windows Server 2019 Datacenter Edition yra specialiai sukurta naudoti didesniuose moderniuose duomenų centruose: joje siūlomos beveik neribotos virtualizavimo parinktys ir didelis mastelio keitimas, įskaitant Shielded VMs ir daug hibridinių funkcijų, taip pat derinamas patikimas našumas ir papildomi saugumo sluoksniai, kad būtų visapusiškai apsaugoti duomenys ir taikomosios programos kelių debesų aplinkoje.

Serverių operacinė sistema Windows Server 2019 Datacenter leidžia saugiai sujungti fizinius ir virtualius tinklus arba užtikrinti debesijos serverius, todėl ji idealiai tinka dabartiniams šiuolaikinių IT poreikiams tenkinti. Šioje versijoje, pagrįstoje Windows 10 operacine sistema, siūloma daug esamų funkcijų optimizavimo, taip pat naujų, galingų funkcijų ir paslaugų.

Svarbūs veiksniai, lemiantys apsisprendimą įsigyti Windows Server 2019 duomenų centro versiją, yra funkcijos Hyper-V, Software Defined Networking (SDN), Storage Spaces Direct ir Storage Replica: kartu su Shielded Virtual Machines, skirta neribotam virtualių kompiuterių skaičiui eksploatuoti, tai yra nepakeičiamos funkcijos visoms įmonėms, kurioms reikia užtikrinti patikimą virtualizacijos infrastruktūrą. Datacenter Edition taip pat apima tokias išskirtines funkcijas kaip:

 • Neribota saugykla Replika
 • Hiperkonverguota infrastruktūra
 • Programine įranga apibrėžtas tinklas
 • Programine įranga apibrėžta saugykla

Windows Server 2019 siūlo įmonėms glaudžiai sujungti vietines aplinkas su patikrintomis Microsoft Azure paslaugomis - jos suteikia papildomų hibridinių funkcijų ir papildomų saugumo lygmenų, taip pat padeda atlikti pakeitimus ir perkelti serverius, įskaitant duomenis į debesį, naudojant Storage Migration Service.

Windows Server 2019 Datacenter licencijavimas visada priklauso nuo branduolių skaičiaus - vienam serveriui gali būti skirta ne mažiau kaip 16-Core. Didesni serveriai gali būti papildomai licencijuojami su 2-Core paketais. Tai leidžia patogiai ir lanksčiai plėsti licencijų reikalavimus.

Wiresoft galite rasti Windows Server 2019 Datacenter 2-Core Package kaip naudotą programinę įrangą už gerokai mažesnę kainą nei atitinkamos naujos prekės, nors joje yra visos tipinės duomenų centro funkcijos, našumas ir saugumas. Išsami informacija apie galingas Windows Server 2019 Datacenter funkcijas ir Microsoft licencijavimo sąlygas su 2-Core paketais pateikiama šioje apžvalgoje.

Windows Server 2019 Datacenter - beveik neribotam virtualizavimui

Windows Server 2019 Datacenter versija virtualizacijos galimybes, taip pat duomenų ir taikomųjų programų saugumą perkelia į naują lygmenį: be daugybės patobulinimų ir funkcijų, kurios jau žinomos iš ankstesnės versijos, ji turi galimybę kurti programinės įrangos apibrėžtas HCI (hyperconvergent) infrastruktūros platformas, kurios turi daug privalumų serverių ir darbalaukių virtualizacijos srityje, nes jas ne tik lengviau įdiegti ir valdyti, bet ir mastelizuoti, todėl supaprastina net sudėtingų IT infrastruktūrų diegimą.

Kokią pridėtinę vertę siūlo Windows Server 2019 Datacenter?

Iš esmės, Windows Server 2019 Datacenter Edition siūlo maksimalias virtualizavimo galimybes, todėl ji ypač tinka įmonėms, kuriose tai atlieka svarbų vaidmenį kartu su susijusiais didesniais IT darbo krūviais. Datacenter Edition versijoje virtualių mašinų ir Hyper-V konteinerių, kuriuos galima paleisti, skaičius neribojamas, o operatyviosios atminties riba - 24 TB. Dėl to taip pat galima naudotis šiomis svarbiomis funkcijomis, kurių funkcionalumas yra maksimalus:

Išplėsta apsauga debesyje naudojant apsaugotas virtualias mašinas

Apsaugotos virtualiosios mašinos (virtualūs kompiuteriai) leidžia kurti itin saugias virtualizacijos infrastruktūras. Taigi virtualūs serveriai apsaugoti taip, kad viešojoje debesijoje saugomi duomenys ir taikomosios programos būtų patikimai apsaugoti nuo neteisėtos prieigos ar naudojimo. Esamas virtualias mašinas taip pat galima paversti apsaugotomis virtualiomis mašinomis ir sukurti apsaugotas Linux virtualias mašinas. Apsaugotus virtualiuosius kompiuterius galima įdiegti naudojant Server Manager, Windows Admin Center arba naudojant PowerShell.

Programine įranga apibrėžtas tinklas

Programine įranga apibrėžto tinklo (SDN) funkcija sistemoje Windows Server 2019 leidžia centralizuotai konfigūruoti fizinius (pvz., maršrutizatorius, komutatorius ir šliuzus) ir virtualiuosius tinklo įrenginius ir elementus (pvz., Hyper-V virtualiuosius komutatorius, Hyper-V tinklo virtualizaciją ir RAS šliuzus) bei juos dinamiškai valdyti. Esamus su SDN suderinamus įrenginius galima naudoti didesnei fizinio ir virtualaus tinklo integracijai, nes tinklo sluoksniai nebėra susieti su tinklo įrenginiais. Šiuo atžvilgiu Windows Server 2019 Datacenter Edition suteikia galimybę lygiavertiškai ir sklandžiai sujungti du tinklus, taip pat stebėti ugniasienę.

Naudojant SDN galima, pvz:

 • Dinamiškai kurkite, apsaugokite ir prijunkite tinklus
 • Apibrėžkite fizinių ir virtualių tinklų valdymo politiką
 • Tinklo mastelio politika
 • Spartesnis darbo krūvių diegimas
 • Sumažinti tinklo saugumo riziką
 • Encrypted Networks, skirta saugiam virtualių tinklų šifravimui naudojant Datagram Transport Layer Security (DTLS)

Programine įranga apibrėžta saugykla

Windows Server 2019 programinės įrangos apibrėžta saugykla (SDS) atskiria saugyklos aparatinę įrangą nuo saugyklos programinės įrangos. Tai leidžia duomenų saugyklą valdyti, mastelizuoti ir aprūpinti nepriklausomai nuo pagrindinės saugyklos techninės įrangos. Tai taip pat leidžia ją lengvai pakeisti ar išplėsti nekeičiant veiklos procesų, o tai taip pat prisideda prie ekonomiškumo.

Saugyklos replika

Sistemoje Windows Server 2019 Datacenter funkcija Saugyklos replika prieinama be apribojimų. Taip palaikomas sinchroninis ir asinchroninis duomenų kopijavimas, veiksmingai užkertant kelią jų praradimui failų sistemos lygmeniu. Sinchroninis kopijavimas atspindi duomenis fizinėse vietose, kurių apimtis yra saugi, o asinchroninis kopijavimas iš vienos vietos į kitą vykdomas tinklo kanalais, kurių vėlavimas yra didesnis. Pasirengimas nelaimėms ir atstatymas (DR) taip pat sumažina prastovų riziką.

Storage Spaces Direct (S2D)

Storage Spaces Direct sujungia serverių vietines duomenų saugyklas į virtualų klasterį. Jos mazgai gali jungti skirtingas fizines duomenų laikmenas arba duomenų laikmenų sistemas; ryšys tarp jų palaikomas SMB protokolu. Taigi S2D užtikrina didesnį saugumą nuo gedimų, todėl, esant didesniam skaičiui, keli klasterio mazgai taip pat gali sugesti, o pats klasteris dėl to nenukentės.

Storage Spaces Direct ne tik leidžia ne tik paprastai įdiegti ir valdyti programine įranga apibrėžtas saugyklas (SDS), bet ir kurti keičiamo dydžio, itin prieinamas saugyklų sistemas, kuriose serverio saugykla gali būti naudojama nepriklausomai nuo jos aparatinės įrangos, taigi efektyviau.

Kitos naujos Windows Server 2019 funkcijos

Be šių išskirtinių Windows Server 2019 Datacenter Edition funkcijų, įmonėms taip pat prieinamos šios pagrindinės funkcijos:

Išsami analizė su System Insights

Windows Server 2019 galima naudotis prognozuojamosios analizės funkcija System Insights, paremta mašininio mokymosi modeliu. Tai suteikia įžvalgų apie vietoje įdiegtų serverių veikimą, nes analizuojami jų našumo rodikliai ir įvykiai, kad būtų galima atlikti tikslias prognozes, kurios gali padėti sumažinti pastangas, reikalingas reaktyviai administruoti Windows Server egzempliorius, ir taip sumažinti veiklos sąnaudas.

Kubernetes ir Linux palaikymas

Windows Server 2019 sistemoje Kubernetes ir Linux dabar yra geriau palaikomos: Taigi Kubernetes valdomi Linux ir Windows konteineriai taip pat gali būti naudojami lygiagrečiai. Kubernetes taip pat galima naudotis naujomis funkcijomis, pavyzdžiui, konteinerių tinklu, ir patobulinti atskiri atvaizdai.

Didesnė duomenų ir tinklo apsauga naudojant Azure paslaugas

Įmonėse vis svarbiau patikimai apsaugoti ne tik duomenis, bet ir tinklo infrastruktūrą. Windows Server 2019 siūlo galingas funkcijas, tokias kaip Windows Defender išplėstinė apsauga nuo grėsmių (ATP) su Exploit Guard ir Domain Controller.

Šiuo atveju Windows Server 2019 hibridinės funkcijos leidžia pagerinti vietinių aktyviųjų katalogų apsaugą ir lengviau naudotis Microsoft Azure paslaugomis, todėl glaudesnis Windows Server ir Azure paslaugų bendradarbiavimas leidžia lengvai sinchronizuoti duomenis arba kurti atsargines duomenų kopijas, be kita ko, su:

 • Azure atsarginė kopija
 • Azure Site Recovery
 • Azure atnaujinimų valdymas
 • Azure AD uždrausti slaptažodžiai
 • Azure AD slaptažodžių apsauga ir
 • Azure tinklo adapteris

Taip vietinis serveris Azure debesyje sujungiamas su virtualiu Azure tinklu. Saugyklos perkėlimo asistentas taip pat palengvina serverio perkėlimą, įskaitant duomenų perkėlimą į debesį, kai Azure File Sync gali veikti kaip saugojimo vieta.

Techninės įrangos reikalavimai Windows Server 2019 Datacenter darbui

Windows Server 2019 programinė įranga yra pagrįsta Windows 10, o siekiant užtikrinti sklandų ir saugų Windows Server 2019 Datacenter veikimą, naudojama techninė įranga turi atitikti toliau išvardytus minimalius reikalavimus. Faktiniai reikalavimai taip pat priklauso nuo atitinkamos sistemos konfigūracijos ir įdiegtų programų.

 • Kietojo disko vieta: 32 GB
 • Atminties vieta RAM: 512 MB
 • Serverio darbalaukio ekrano atmintis: 2 GB
 • Procesoriaus architektūra: x64
 • Procesoriaus greitis: 1,4 GHz / 64 bitų
 • Vaizdo plokštė, palaikanti Super VGA: 1 024 x 768 taškų
 • Tinklo kortelė: 1x Ethernet, kurios minimalus pralaidumas yra GBit/s

Licencijavimas su Windows Server 2019 Datacenter 2-Core

Licencijuojant serverius su Windows Server 2019 Datacenter, taip pat reikia laikytis Microsoft naudojamos programinės įrangos licencijavimo taisyklių, pagal kurias skaičiuojant naudojamas branduolių skaičius. Taikomos šios nuostatos:

Bendrosios Microsoft licencijos sąlygos Windows Server 2019 Datacenter

Microsoft serverių programinė įranga, pavyzdžiui, Windows Server 2019 Datacenter, iš pradžių visada licencijuojama pagal fizinę aparatinę įrangą. Be fizinių branduolių procesorių skaičiaus, skaičiuojamas ir virtualių serverių skaičius. Serverio licencija visada apima du fizinius procesoriaus branduolius. Microsoft licencijavimo taisyklės grindžiamos minimaliu 8-Core skaičiumi viename procesoriuje, neatsižvelgiant į tai, ar esama aparatinė įranga turi mažiau nei 8-Cores. Be to, bent 2 procesoriai viename fiziniame serveryje = 16-Core.

Jei įmonėje esančiame Windows serveryje yra daugiau branduolių nei 16, juos taip pat galima lanksčiai licencijuoti naudojant Windows Server 2019 Datacenter 2-Core paketus.

Kiti Windows Server 2019 Datacenter licencijavimo reikalavimai

Hyper-V aplinkoje licencijos išduodamos visiems procesoriams, atitinkantiems fizinius procesoriaus branduolius. Ypač Windows Server Datacenter leidime leidžiama naudoti neribotą skaičių Hyper-V egzempliorių. Kaip jau buvo minėta, būtina sąlyga yra ta, kad visi atitinkami serverio procesoriaus branduoliai jau būtų licencijuoti.

Linux egzemplioriams Datacenter Edition versijoje licencijos nereikia.

Be Windows Server licencijos, visi klientai - naudotojai ir galutiniai įrenginiai, kurie turi prieigą prie Windows Server 2019, taip pat turi turėti kliento prieigos licenciją (CAL). Naudotojo ir įrenginio CAL taip pat galima įsigyti iš Wiresoft mažomis kainomis.

DUK apie Wiresoft naudojamą programinę įrangą Microsoft Windows Server 2019 Datacenter

Wiresoft siūlomas Windows Server 2019 Datacenter 2-Core paketas, kaip naudota programinė įranga, savo naudojimo galimybėmis nesiskiria nuo atitinkamos naujos, nenaudotos serverio licencijos - ne tik todėl, kad programinė įranga paprastai nesusidėvi. Nepaisant to, dažnai kyla papildomų klausimų dėl naudotų Windows Server licencijų - į juos atsakoma toliau.

Iš kur gaunama tokia naudota programinė įranga kaip Windows Server 2019 Datacenter 2-Core?

Wiresoft siūloma Windows Server 2019 Datacenter programinė įranga, kaip antai 2-Core paketas, yra gauta iš organizacijų ar įmonių, kurios paprastai pačios ją įsigijo naują, galbūt naudojo ir vėliau pardavė Wiresoft. Todėl po pardavimo Wiresoft arba su pasiūlymu parduotuvėje ji vadinama naudota programine įranga, kurią galima naudoti kaip naują licenciją.

Ar teisėtas naudotos Windows Server 2019 Datacenter programinės įrangos pardavimas, pirkimas ir naudojimas?

Taip: Wiresoft galite būti tikri, kad tiek naudotos programinės įrangos, pavyzdžiui, Windows Server 2019 Datacenter 2-Core, pirkimas, tiek faktinis oficialus naudojimas nepažeidžia jokių galiojančių įstatymų, nes pagal įprastą jurisdikciją leidžiama ne tik prekiauti naudota Microsoft programine įranga, bet ir ją naudoti, jei programinė įranga yra iš įmonės licencijų atsargų. Įvairūs teismų sprendimai šiuo klausimu ne kartą aiškiai patvirtino šį faktą.

Ar naudotai Windows Server 2019 Datacenter 2-Core licencijai taip pat taikoma įprasta pirkėjo apsauga?

Taip: Naudota programinė įranga, pavyzdžiui, siūlomas Windows Server 2019 Datacenter 2-Core paketas, Wiresoft klientui taip pat suteikia tokius pačius privalumus, kaip ir panaši nauja serverių programinė įranga: pirkėjui užtikrinamas įprastas saugumas, nes įsigiję galite iš karto atsisiųsti ir iš karto aktyvuoti serverio licenciją naudodami pridedamą galiojantį licencijos raktą.

Ar tokia naudojama programinė įranga kaip Windows Server 2019 Datacenter 2-Core turi kitų privalumų?

Naudota programinė įranga Wiresoft klientams visų pirma suteikia didelį ekonominį pranašumą, nes jie gali atnaujinti savo programinės įrangos atsargas daug pigiau nei naudodami naujas prekes ir taip jas patogiai atnaujinti. Naudojama Wiresoft programinė įranga gali padėti sumažinti veiklos sąnaudas, nes ji taip pat užtikrina audito saugumą dėl visų pirkėjų įrašų!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Windows Server 2019 Datacenter Edition 2-Core paketus kaip nebrangią naudotą programinę įrangą, bet ir atitinkamus 16-Core paketus pagrindiniam licencijavimui. Jei virtualizacijos poreikis mažesnis, taip pat rasite Windows Server 2019 Standard Edition, taip pat ankstesnes Windows Server 2019 versijas ir atitinkamas reikalingas kliento prieigos licencijas (CAL). Į Wiresoft platų naudojamos programinės įrangos portfelį taip pat įtraukta daug kitų Microsoft programų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų dėl Windows Server 2019 Datacenter ar bet kurio kito leidimo licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į kompetentingus konsultantus per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos