Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10477
 • 228-04778
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
620,90 € * 688,90 € * (9,87% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core -
Minimalus licencijavimas Nėra
CAL User CAL / prietaisas CAL
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo funkcijas, kurios dažnai naudojamos visose įmonėse, naudojančiose prekių valdymo ir CRM sistemas arba ERP programinę įrangą. SQL Server 2022 Standard pateikia galingą, Cloud-galinčią naudoti reliacinių duomenų bazių Management sistemą (RDMS), skirtą visoms šioms užduočių sritims, kuri gali optimaliai atitikti jų reikalavimus.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2022 Standard

SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo funkcijas, kurios dažnai naudojamos visose įmonėse, naudojančiose prekių valdymo ir CRM sistemas arba ERP programinę įrangą. SQL Server 2022 Standard yra galinga, Cloud pritaikyta reliacinių duomenų bazių valdymo sistema (RDVS), skirta visoms šioms užduočių sritims, kuri gali optimaliai atitikti jų reikalavimus.

Naudodamos SQL Server 2022 Standard Edition, mažos ir vidutinės įmonės jau turi pagrindinę duomenų valdymo ir Business žvalgybos duomenų bazę, kuri ne tik siūlo tinkamas priemones vietinėms ir Cloud specifinėms taikomosioms programoms kurti, bet ir leidžia ypač efektyviai administruoti duomenų bazę, nes nereikalauja daug IT išteklių.

Tinklalapyje Wiresoft netrukus rasite naująją SQL Server 2022 Standard Edition, kuri siūloma kaip naudota programinė įranga su visais funkcionalumo, našumo ir saugumo privalumais, tačiau už gerokai mažesnę kainą nei nauja programinė įranga. SQL Server 2022 m. Standard tikriausiai vėl bus galima naudoti kaip Core-based licencijavimą, kuris tinka tik galingesniems Server naudotojams, nes čia negalima naudoti serverio licencija/CAL pagrįsto varianto.

Toliau pateiktoje apžvalgoje pateikiama išsami informacija apie SQL Server 2022 Standard funkcijas, žinomas iš ankstesnės versijos, taip pat apie įprastas Microsoft licencijavimo sąlygas SQL Server programinei įrangai.

SQL Server 2022 Standard - svarbių funkcijų apžvalga

Tarp funkcijų, kurias ypač verta paminėti SQL Server 2022 Standard versijoje, vėlgi yra prieinamos itin keičiamo mastelio Cloud paslaugos ir, be kita ko, Microsoft duomenų šifravimo technologija Always Encrypted, kuri užtikrina saugius anklavus ir gali būti išplėsta, pavyzdžiui, integruojant Java kalbą.

Kitos esminės SQL Server 2022 Standard funkcijos, skirtos visapusiškam duomenų apdorojimui, yra duomenų grupavimas ir sistemingo jų rinkimo stebėjimas registruojant ir atliekant matavimus.

Ypač didelių duomenų klasterių naudojimas SQL Server 2022 Standard išplečia duomenų analizės ir apdorojimo galimybes įvairiais būdais. Be to, integruota Hadoop paskirstytųjų failų sistema (HDFS), Apache Spark ir kiti analizės įrankiai, pažangiai apdorojamos paieškos užklausos ir visuose procesuose naudojami konteineriai. Duomenų bazių suderinamumo sertifikavimas padeda išvengti galimo programų nesuderinamumo ir leidžia ne tik vietiniu būdu atnaujinti SQL duomenų bazių sistemą, bet ir periferijoje bei Cloud.

SQL Server 2022 Standard vėl siūlomas didesnis saugumas, pavyzdžiui, greitesnis duomenų bazių atkūrimas, taip pat duomenų klasifikavimo ir patikimo stebėjimo funkcijos, kurios taip pat įspėja apie įtartinus veiksmus.

Toliau pateiktoje apžvalgoje pateikiama išsamesnė informacija apie atskiras funkcines sritis.

SQL Server 2022 Standard - Duomenų virtualizavimas naudojant didžiųjų duomenų klasterius

Galingas didžiųjų duomenų valdymas ir toliau atlieka svarbų vaidmenį analizuojant ir apdorojant didelius duomenų kiekius. Šiuo atveju SQL Server 2022 Standard siūlo ne tik didelį našumą, bet ir gerą mastelį - kartu su galingomis analizės priemonėmis, pavyzdžiui, pažangiuoju užklausų apdorojimu, kurios patikimai ir kartu greitai apdoroja duomenis ir leidžia juos naudoti įvairioms įmonių taikomosioms programoms.

Šiuo atveju SQL Server 2022 Standard taip pat suteikia galimybę perkelti didžiųjų duomenų darbo krūvius į SQL Server, užuot juos valdžius, pavyzdžiui, Hadoop pagrindu veikiančiose vietinėse platformose, kaip buvo anksčiau. Naudojant integruotas jungtis arba SQL Server PolyBase, išorinių duomenų bazių, tokių kaip Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS ir Azure Data Lake, taip pat galima užklausti be fizinio atitinkamų duomenų perkėlimo ar replikavimo.

Naudojant didžiųjų duomenų klasterius su SQL Server 2022 taip pat galima diegti keičiamo dydžio SQL Server, Spark ir HDFS konteinerių klasterius su Kubernetes, kurie taip pat leidžia lygiagrečiai atlikti užklausas, rašyti ir apdoroti duomenis naudojant Transact-SQL. Taip pat didelių duomenų klasteriai leidžia vykdyti dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduotis HDFS saugyklų telkiniuose, taip pat teikti taikomąsias programas kaip konteinerius ir kaip žiniatinklio paslaugas, kurios šiuo tikslu pasiekia didelių duomenų klasteryje saugomus duomenis. Be to, SQL Server 2022 Standard taip pat galima naudotis didelių duomenų klasteriais:

 • Duomenų ežeras - tai keičiamo dydžio HDFS saugykla, kurioje galima saugoti duomenis iš įvairių išorinių šaltinių, skirtus analizei ir derinti su reliaciniais duomenimis.
 • Data Mart leidžia horizontaliai mastelizuoti didžiųjų duomenų klasterius ir pagerinti duomenų analizės našumą, be kita ko, integruojant duomenis iš įvairių šaltinių per duomenų fondo mazgus, kurie atlieka talpyklos funkciją.
 • Dirbtinio intelekto įrankius, taip pat Spark galima naudoti, pavyzdžiui, su R, Python, Scala ir Java.

SQL Server 2022 Standard - Geras veikimas 

SQL Server 2022 Standard versija pasižymi dideliu mastelio keitimu ir svarbių funkcijų našumu, taip pat patikimu dideliu prieinamumu. Didelio prieinamumo, be kita ko, pasiekiama per Server Core palaikymą, taip pat visada veikiančius klasterio egzempliorius irServer, skirtus atkūrimui po avarijos ir patobulintam duomenų bazės atkūrimui, įskaitant šifruotą atsarginę kopiją.

Kitos funkcijos: stulpelių saugykla didelėms objektų dvejetainėms programoms, atminties duomenų bazė su atminties OLTP1, hibridinio buferinio fondo ir nuolatinės atminties palaikymas, siekiant pagerinti kritinių darbo krūvių našumą, iki 50 egzempliorių palaikymas, stretch duomenų bazė, lentelių ir indeksų skaidymas ir duomenų suspaudimas, lygiagretusis skaidytų lentelių apdorojimas ir keli failų srauto konteineriai.

SQL Server 2022 Standard - Techninės įrangos reikalavimai

Kad būtų galima naudoti SQL Server 2022 Standard tinkamoje operacinėje aplinkoje, tikriausiai reikės atitikti toliau nurodytus programinės ir aparatinės įrangos reikalavimus - atkreipkite dėmesį, kad spalio mėn. Microsoft dar nepateikė jokios oficialios informacijos, todėl tikrieji minimalūs reikalavimai gali skirtis nuo toliau išvardytų. Dėl papildomų klausimų ir naujausios informacijos kreipkitės į darbuotoją adresu Wiresoft.

 • Palaikomos operacinės sistemos: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Kietojo disko vietos: ne mažiau kaip 6 GB - priklausomai nuo kiekvienu atveju įdiegtų SQL Server komponentų
 • Darbinė atmintis: bent 4 GB
 • Grafika: Super VGA vaizdo plokštė, kurios skiriamoji geba yra ne mažesnė kaip 800x600 taškų
 • Procesoriaus tipas: x64 procesorius
 • Procesoriaus sparta: ne mažiau kaip 1,4 GHz - rekomenduojama: 2,0 GHz arba daugiau
Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos