Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10496
 • 3YF-00233
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
162,90 € * 179,90 € * (9,45% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
MacOS  Monterėjus, Big Sur, Katalina, Mohavė


MS Office 2021 Standard for Mac šiuo metu yra naujausias išbandytos "Microsoft" biuro programinės įrangos, skirtos "Apple" kompiuteriams, leidimas, kurį taip pat galima atsisiųsti. Taigi naudotojai dar kartą gali naudotis įvairiapusišku atskirų programų, kurios apima praktiškai visas šiuolaikinio biuro užduočių sritis ir yra suderinamos tarpusavyje, asortimentu, kad būtų galima prieinamai produktyviai dirbti - ne tik vienam, bet ypač komandoje: su "Word" galima kurti įvairių sričių tekstus, su "Excel" - sudėtingus skaičiavimus skaičiuoklės formatu, su "PowerPoint" - informatyvius, interaktyvius pristatymus, o su "Outlook" - visapusišką bendravimą ir užduočių planavimą. Juos papildo "OneNote" - programa užrašams tvarkyti, taip pat debesų saugykla "OneDrive", skirta duomenims padaryti prieinamus internete, ir tikriausiai vėl "Microsoft Teams", kuri pakeičia "Skype".

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"

Microsoft Office Standard 2021 for Mac 

MS Office 2021 Standard for Mac šiuo metu yra naujausias išbandytos Microsoft biuro programinės įrangos, skirtos Apple kompiuteriams, leidimas, kurį taip pat galima atsisiųsti. Taigi naudotojai dar kartą gali pasinaudoti įvairiapusiu atskirų programų, kurios apima beveik visas modernaus biuro užduočių sritis ir yra suderinamos tarpusavyje, asortimentu, kad būtų galima produktyviai dirbti ne tik savarankiškai, bet ir komandoje: Word - tekstams įvairiose srityse kurti, Excel - sudėtingiems skaičiavimams skaičiuoklės formatu atlikti, PowerPoint - informatyvioms, interaktyvioms prezentacijoms rengti, o Outlook - išsamiam bendravimui ir užduočių planavimui. Jas papildo užrašams tvarkyti skirta programa OneNote, taip pat debesų saugykla OneDrive, skirta duomenims internete skelbti, ir, tikėtina, Microsoft Teams, kuri pakeičia Skype.

Palyginti su ankstesne Office 2021 Standard for Mac versija, naujoji Office programinė įranga taip pat gali būti naudojama Mac kompiuteriuose, kuriuose jau įdiegti naujieji Apple Silicon procesoriai. Be to, ją, žinoma, vis dar galima naudoti Intel pagrindu veikiančiuose Mac kompiuteriuose.

Pasinaudokite Wiresoft naudotos programinės įrangos pasiūlymu ir įsigykite naują Office 2021 Standard for Mac pilną versiją atsisiųsti be jokių prenumeratos įsipareigojimų už mažesnę kainą nei įprastoje programinės įrangos prekyboje!

Kas naujo MS Office 2021 Standard for Mac?

Visos į rinkinį įtrauktos programos yra techniškai atnaujintos, o tai, žinoma, atsispindi ir pakeistame dizaine, nors išlaikyta pažįstama meniu struktūra. Be to, daugiau dėmesio skiriama komandiniam bendradarbiavimui - taip pat ir debesyje. Su naująja Office Edition versija Mac naudotojai ir toliau galės naudotis populiariais ir galingais įrankiais, skirtais efektyviam biuro darbui kasdieniame versle.

Nors dar nėra žinomos visos Office 2021 Standard for Mac naujosios funkcijos, Microsoft paskelbė įvairios informacijos apie atskiras programas:

 • Word 2021: XLOOKUP eilutės fokusavimo funkcija sumažina dėmesį blaškančius veiksnius, todėl Word naudotojams lengviau patikrinti dokumentą eilutė po eilutės.
 • Excel 2021: Čia taip pat galima naudoti funkciją XLOOKUP, kad būtų lengviau rasti arba patikrinti turinį lentelėje arba Excel darbalapyje. Be to, patobulintas dinaminių masyvų palaikymas skaičiuoklėse - įdiegtos naujos masyvų funkcijos FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE ir XMATCH.
 • PowerPoint 2021: Pristatymus dabar galima papildyti iš anksto įrašytais balso komentarais, o tai išplečia taikymo galimybes ir informacijos turinį.
 • Outlook: el. pašto tekstus galima išversti į daugiau kaip 70 kalbų.

Daugiau Office 2021 Standard for Mac funkcijų

Be minėtų atskirų programų papildymų, dabartiniame standartiniame Office 2021 leidime, skirtame Mac kompiuterių naudotojams, taip pat siūloma daug kitų patobulinimų ir patobulinimų, kurie dažnai apima visas programas ir taip užtikrina efektyvesnę naudotojo patirtį.

Word, Excel ir PowerPoint laisvos rankos įrankis 

Office programose Word, Excel ir PowerPoint esantis laisvosios rankos įrankis suteikia naudotojams daugybę galimybių kurti laisvosios rankos piešinius ir eskizus, taip pat diagramas ir formules - priklausomai nuo galutinio įrenginio funkcionalumo, dokumente galima piešti rašikliu planšetiniame kompiuteryje, pirštu jutikliniame ekrane arba pele atskirame įrenginyje ar nešiojamajame kompiuteryje, o vėliau juos redaguoti naudojant įvairius efektus ir įrankius. Office 2021 Standard for Mac taip pat suteikiami nauji šiam tikslui skirti lazūros ir trintuko įrankiai. Taip pat galima atidaryti ir redaguoti ne Office failų formatus, pavyzdžiui, ODF.

Visapusiškas integruotas PDF valdymas

Naujajame Office taip pat galima rodyti PDF failus be Adobe Reader ir komentuoti. Formas taip pat galima užpildyti ir pasirašyti skaitmeniniu parašu. Dėl patobulinto saugumo ir autorizacijos valdymo failai taip pat geriau apsaugoti nuo neteisėtos prieigos.

Komandinis darbas su OneDrive

OneDrive yra praktinis įrankis, skirtas dirbti su projektais įvairiose komandose. Vartotojai Microsoft OneDrive saugomus dokumentus, skaičiuokles ir skaidres gali redaguoti kartu - biure, namuose ar kelionėje vienu metu MobiDrive debesyje. Esamas Google Drive, OneDrive ir Dropbox paskyras taip pat galima susieti su Office for Mac per OneDrive. Išsamios prieigos ir keitimo teisių suteikimo valdymo parinktys užtikrina, kad svarbūs duomenys ir informacija būtų apsaugoti nuo neteisėtos prieigos net ir debesyje.

Prieinamumas Office programose

Prieinamumas tapo neatsiejama remiamo darbo kompiuteriu dalimi - tiek autoriams, tiek dokumentų ir el. laiškų skaitytojams. Word, Excel, PowerPoint ir OneNote programose Office 2021 Standard for Mac siūlomas optimizuotas prieinamumo tikrinimas, kuris palengvina dokumentų supratimą ir taip pagerina bendradarbiavimą su kitais naudotojais.

Tai apima paramą tarptautiniu mastu taikomiems standartams rengiant projektus, taip pat praktinius pasiūlymus dėl teksto struktūros ir pateikimo. Įjungus funkciją Patikrinti prieinamumą, atitinkamoje programoje rodomas įspėjimų ar klaidų sąrašas, kuris papildomas patarimais ir rekomendacijomis, kaip jį pagerinti. Planuojant susitikimus su verslo partneriais kitose vietovėse, Outlook galima užtikrinti, kad tarptautiniai gavėjai taip pat dalyvautų, rodant laiko juostą.

Office 2021 Standard for Mac naudotojai taip pat gali naudotis daugybe būdų, kaip palengvinti darbą: skyriuje Naudojimo paprastumas yra platus garsų pasirinkimas su Pateikti grįžtamąjį ryšį garsu, kad būtų galima įjungti garso signalus. Be to, Office 2021 Standard for Mac programoje Word esančios tamsios temos Dark Grey ir Black padeda geriau susikaupti: pasirinkus santūresnį foną galima sumažinti dėmesį blaškančius veiksnius ir geriau susitelkti į užduotis, o įjungus funkciją Text-to-Speech, dokumentų ir el. laiškų turinį galima garsiai perskaityti dirbant ir keliaujant.

Specialios Office 2021 Standard for Mac funkcijos administratoriams

Tikimasi, kad Office 2021 Standard for Mac leidimas pasiūlys ne tik naudą naudotojams, bet ir praktines funkcijas sistemos administratoriams, kurios jau buvo ankstesnėje versijoje, kad būtų galima lengviau administruoti naudotojus ir kartu užtikrinti didesnį saugumą:

 • Naudodami GPO arba grupės politikos objektą, administratoriai gali naudotis veiksmingomis grupės politikomis, kad apsaugotų Office naudodami ADMX šablonus, kurie užtikrina geresnį saugumą kontroliuojant atnaujinimus ir makrokomandas dokumentuose.
 • Be to, pačiame atnaujinimo valdiklyje yra funkcijų ir funkcijų atnaujinimų, taip pat su saugumu susijusių kokybės atnaujinimų, pavyzdžiui, pataisų ir karštųjų pataisų, aktyvavimo parinktys: pavyzdžiui, svarbių funkcijų atnaujinimų galima nepaisyti, o svarbius atnaujinimus galima atidėti iki 5 savaičių.
 • Naudodamiesi Office for Mac programinėje įrangoje Terminal Services arba Remote Desktop Services, programinę įrangą galite naudoti ir senesniame Mac kompiuteryje.

Visos atskiros MS Office 2021 Standard for Mac programos iš pirmo žvilgsnio

Su Microsoft Office 2021 for Mac standartine versija Apple įrenginių naudotojai vėl gali naudotis klasikinėmis, nepakeičiamomis biuro programomis Word, Excel, PowerPoint ir Outlook, kurios, kaip jokia kita biuro programinė įranga, stebina įvairiomis taikymo galimybėmis:

 • Word 2021 yra viskas, kas reikalinga profesionaliam įvairios paskirties tekstinių dokumentų kūrimui - praktiniai įrankiai, pavyzdžiui, funkcija Peržiūra, padeda teisingai vartoti ar suprasti svetimžodžius tiesiogiai dokumente, o Microsoft Academic Search palengvina teisingą citavimą.
 • Excel 2021 siūlo dar daugiau galimybių iliustruoti, pavyzdžiui, žemėlapių ir piltuvėlių diagramas su PowerPivot ir PowerQuery plėtiniais, įskaitant sinchroninį bendradarbiavimą realiuoju laiku Excel lapuose ir skaičiuoklėse. Duomenų praradimo apsauga apsaugo konfidencialius duomenis pagal ES duomenų apsaugos taisykles.
 • Su kiekvienu nauju leidimu PowerPoint 2021 vėl pateikia daugiau įdomių vaizdinių efektų, kurie įkvepia gyvybės prezentacijoms, įskaitant animaciją, pavyzdžiui, priartinimą ir morfuojančius perėjimus, taip pat naujas piktogramas, SVG vektorinius failus ir 3D modelius turiniui vizualizuoti. Word žinomą teksto žymeklį galima naudoti ir PowerPoint programoje.
 • Outlook 2021 patikimai rūšiuoja kasdien įmonėse gausiai gaunamus el. laiškus, naudodamas išmaniąsias priemones, kurios automatiškai rūšiuoja el. laiškus pagal jų svarbą ir aktualumą. Teksto keitimo į kalbą funkcija, kuri perskaito pranešimus, taupo laiką. Outlook programoje Data Loss Protection taip pat apsaugo svarbius prieduose esančius duomenis nuo siuntimo ir prieigos prie jų pašaliniams asmenims

Sistemos reikalavimai MS Office 2021 Standard for Mac diegimui ir naudojimui

Toliau rasite informacijos apie žinomus sistemos reikalavimus ir taikytinas naudojimo sąlygas, taikomas naujajam MS Office 2021 Standard for Mac leidimui. Taip pat gali prireikti laikytis papildomų nurodymų, kaip naudotis po oficialaus išleidimo.

Techninės įrangos reikalavimai MS Office 2021 Standard for Mac

Office 2021 Standard for Mac - tai Microsoft Office paketo versija, kuri veikia ir Mac kompiuteriuose su naujuoju Apple Silicon procesoriumi. Tačiau ją galima naudoti ir Mac kompiuteriuose su Intel procesoriais. Ankstesnės 32 bitų versijos nebėra, todėl programinę įrangą galima įdiegti tik į 64 bitų įrenginius. Apskritai reikia laikytis šių minimalių reikalavimų:

 • Operacinės sistemos: Office for Mac 2021 palaiko trys naujausios macOS versijos. Šiuo metu tai yra Monterėjus, Big Sur ir Katalina; tikimasi, kad Mojave palaikymas bus nutrauktas arba nebeatnaujinamas
 • Procesorius: Intel procesorius arba Apple Silicon procesorius
 • Kietojo disko vieta: 10 GB
 • Atmintis: 4 GB RAM
 • Vaizdo plokštė: DirectX 9 arba naujesnė
 • Ekrano skiriamoji geba: 1 024 x 768 taškų

Microsoft Office 2021 Standard for Mac licencijavimas

Viena Microsoft Office 2021 for Mac standartinės versijos licencija suteikia teisę ją naudoti viename Apple įrenginyje. Tai taip pat gali apimti programinės įrangos kopijos įdiegimą tinklo serveryje, kad ją būtų galima naudoti nuotoliniu būdu arba per virtualiojo darbalaukio infrastruktūrą su tinkamai licencijuotu galutiniu įrenginiu.

Pirkti MS Office 2021 Standard for Mac Wiresoft kaip naudotą programinę įrangą už mažesnę kainą

Kam leisti daugiau pinigų, jei jau galite įsigyti dabartinę Office 2021 Standard Edition for Mac kaip naudotą programinę įrangą? Wiresoft galite naudotis žymiai mažesnėmis originalios Microsoft programinės įrangos kainomis - iš karto atsisiųsti ir naudotis visais šiais privalumais:

 • Naudokite vieną licenciją - be prenumeratos prievolės
 • Pilnas Office paketas su visomis programomis
 • Visiškas visų Office programų funkcionalumas - Wiresoft naudojama programinė įranga veikia be laiko apribojimų
 • Teisėtas naudotos Microsoft programinės įrangos naudojimas - patvirtintas ES teismų sprendimais

Ar turite klausimų apie dabartinį Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac su kita Microsoft ar kita naudojama programine įranga? Tada tiesiog susisiekite su mumis pokalbių svetainėje, telefonu arba el. paštu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos