Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10466
 • R18-01848
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
170,90 € * 188,90 € * (9,53% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 5x Device CAL
Sistema  Windows Server 
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalserver nesuderinama(RDS CAL  vaizdas)


Kiekvienam galutiniam įrenginiui, kuriuo naudotojai naudojasi Server paslaugomis Microsoft Windows Server 2022 Standard arba Datacenter leidime, reikia papildomos kliento prieigos licencijos (angl. Device CAL), kuri neįtraukta į Server licenciją. Tik taip Windows suderinamo galinio įrenginio naudotojui suteikiamos atitinkamos prieigos teisės. Nesvarbu, ar Device CAL licencija naudojama Desktop kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui su Windows operacine sistema. Taigi pirkėjas Device CAL gali laisvai nuspręsti, kurį licencijuotą galinį įrenginį jis nori naudoti prieigai prie Windows Server 2022 .

Jei turite daugiau klausimų dėl gaminio, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"

Microsoft Windows Server 2022 - 5 pakuočių įrenginio CAL

Kiekvienam galutiniam įrenginiui, kuriuo naudotojai naudojasi Microsoft Windows Server 2022 serverio paslaugomis Standard arba Datacenter Edition versijoje, reikalinga papildoma kliento prieigos licencija (angl. Device CAL), kuri nėra įtraukta į serverio licenciją. Tik taip Windows palaikantis galinio įrenginio, kuriame įdiegta Windows, naudotojui suteikiamos atitinkamos prieigos teisės. Nesvarbu, ar stacionarusis kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris, išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris su Windows operacine sistema turi Device CAL licenciją. Taigi įrenginiolicencijos CAL pirkėjas gali laisvai nuspręsti, kokiu licencijuotu galutiniu įrenginiu jis nori naudotis Windows Server 2022 .

Naudotų Įrenginių CAL Windows Server 2022 jau galima rasti Wiresoft! Naudokitės mažesne kaina, palyginti su programinės įrangos prekyboje siūlomomis naujomis kliento prieigos licencijomis galutiniams įrenginiams, ir galimybe patiems nustatyti tikslų Windows Server programinei įrangai reikalingų CAL skaičių!

Neribotas Windows Server 2022 naudojimas su naudojamomis įrenginių licencijomis CAL

Naujoji Microsoft Windows Server 2022 versija pagrįsta Windows 10 operacine sistema - joje jau yra daug naujų funkcijų tiek standartinėje, tiek išplėstinėje Datacenter Edition versijoje, kurioje užtikrinamas dar didesnis saugumas, ypač sudėtinguose tinkluose, taip pat daugiau galimybių dalytis duomenimis, programomis ir paslaugomis su kitais asmenimis. Priklausomai nuo Windows Server 2022 Edition, naudotojai, turintys Device CAL , taip pat gali pasinaudoti daugybe galimybių ir našumo patobulinimų hibridiniuose scenarijuose, kiek tai susiję su virtualizacija ir ypač Windows konteinerių naudojimu.

Tinklo saugumas naudojant Windows Server 2022

Kuriant ir valdant tinklus saugumas vis dar yra svarbiausia tema. Windows Server 2022 m. versijoje su įrenginio licencija (angl. Device CAL) vartotojai gali naudotis daugybe naujų funkcijų, pavyzdžiui, naujausia transporto sluoksnio saugumo (TLS 1.3) versija, TPM 2.0 (patikimos platformos modulis), kodo vientisumas pagal VBS (virtualizacija grindžiamas saugumas) ir HVCI (hipervizoriumi grindžiamas saugumas),

taip pat standartai AES-128 ir AES-256, skirti šifruoti RDMA tinklus per SMB (Server Message Block), virtualią OSE (Operacinės sistemos aplinką), ir tai tik kelios svarbios funkcijos.

Priklausomai nuo leidimo, taip pat galite naudoti tokias funkcijas kaip Hyper-V, programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN), Storage Spaces Direct (SSD), taip pat Storage Replica ir Shielded Virtual Machines (SVM) su Device CAL, kad sukurtumėte itin saugias virtualizacijos infrastruktūras.

Įrenginio CAL naudojimas konteinerių platformoms valdyti sistemoje Windows Server 2022

Naudotojai, naudodami Windows Containers, taip pat galės naudotis patobulintomis funkcijomis - tiek programų suderinamumo, tiek Windows Container naudotojo sąsajos su Kubernetes atžvilgiu, o tai konkrečiai reiškia dar didesnį našumo pagerinimą ir platesnį palaikymą. Taip pat patobulintas konteinerių kūrimas .NET programose.

Saugyklos ir migracijos paslaugos sistemoje Windows Server 2022

Kalbant apie duomenų ir paslaugų perkėlimo galimybes, Windows Server 2022 Device CAL siūlo dar daugiau papildymų ir patobulinimų saugyklų perkėlimo paslaugose, pavyzdžiui, vietinių naudotojų ir grupių, taip pat saugyklų, nepriklausomų serverių ir failover klasterių, taip pat Linux serverių saugyklų perkėlimą.

Turėdami CAL licenciją Windows palaikančiam galiniam įrenginiui, taip pat galite pasinaudoti daugeliu atskirų Windows Server 2022 našumo patobulinimų, pavyzdžiui, AMD procesorių virtualizacijos palaikymu, standartiniu Microsoft Edge naudojimu, taip pat patobulinimais, susijusiais su perdavimo valdymo protokolu (TCP), naujausiu ACKnowledgment (RACK) ir gaunamų segmentų sujungimu (RSC).

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Wiresoft atstovą.

Informacija apie licencijavimą naudojant Windows Server 2022 įrenginio licencijas kaip naudojamą programinę įrangą

Iš esmės Used Software siūlo Device CAL for Windows Server 2022 tas pačias prieigos galimybes, kad būtų galima naudotis visomis atitinkamo leidimo funkcijomis. Dar vienas naudotų įrenginių CAL pirkimo privalumas - galimybė patiems nuspręsti, kiek kliento prieigos licencijų norite įsigyti. Tai reiškia, kad netaikomas apribojimas, kurį Microsoft paprastai nustato Įrenginio CAL . Tai padeda sutaupyti pinigų programinės įrangos įsigijimui, ypač savarankiškai dirbantiems asmenims ir mažesnėms įmonėms, nes Wiresoft leidžia apskaičiuoti licencijavimo reikalavimus pagal individualius poreikius.

Kaip Windows Server 2022 licencijuojama naudojant įrenginio CAL?

Norint gauti prieigą prie vieno iš Windows Server 2022 leidimų - Standard arba Datacenter - Microsoft licencijų valdymas pasirinktinai suteikia galimybę licencijuoti kiekvieną atskirą galutinį įrenginį su atskira kliento prieigos licencija. Kaip ir ankstesnių serverio versijų atveju, ši Device CAL turi atitikti identišką Windows serverio versiją, kad būtų galima naudoti jos funkcijas galutiniame įrenginyje su Windows. Todėl aptariamoje įrenginio CAL yra tik Windows Server 2022 kliento ir serverio aplinkos prieigos teisės, bet ne programinė įranga, kurią reikia įdiegti papildomai.

Pagal Microsoft licencijų modelį siūlomos dviejų tipų licencijų licencijos Windows Server 2022 :

 • Windows Server 2022 skirta įrenginio CAL: ji suteikia tam tikram galutiniam įrenginiui (asmeniniam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui) prieigos prie serverio teises
 • Windows Server 2022 vartotojo licencija CAL: suteikia serverio prieigos teises specialiam naudotojui

Taip pat galima lygiagrečiai naudoti naudotojo CAL ir įrenginio CAL.

Kokie yra Windows Server 2022 licencijavimo pagal CAL privalumai?

 Windows Server 2022 licencijavimas pagal CAL visų pirma leidžia lanksčiai ir pagal poreikius valdyti visų naudojamų galutinių įrenginių teises, palyginti su pagrindiniu licencijavimu. Ypač Wiresoft naudojamų įrenginių prieigos licencijų atveju nėra nustatytos griežtos licencijavimo skalės - todėl įsigyjate būtent tiek įrenginių licencijų CAL, kiek jums iš tikrųjų reikia, ir bet kada galite įsigyti papildomų atskirų licencijų CAL.

Naudokite versijų suderinamumą Windows Server 2022 įrenginio CAL!

Šiuo metu Microsoft siūlo pačią naujausią kliento prieigos licenciją Device CAL for Windows Server 2022 . Galiniam įrenginiui suteikiama ne tik Windows Server 2022 prieigos teisė, bet ir prieiga prie senesnių versijų, pvz., 2019 m. (žemesnės versijos). Taigi dabartinė Device CAL , skirta Windows Server 2022, turi lemiamą pranašumą prieš senesnes Device CAL versijas, kurios galioja tik atitinkamai ankstesnei Windows Server versijai, bet ne šiai 2022 m. Windows Server versijai (atnaujinimui).

Į ką reikia atsižvelgti licencijuojant Windows Server 2022 su įrenginio CAL?

Kaip jau buvo minėta, naudojant Device CAL prieigos teises prie Windows Server 2022 gauna tik vienas galutinis įrenginys (vienas įrenginys). Nesvarbu, ar tai naudojama, ar nauja programinė įranga.

Kai tik baigiama galutinio įrenginio registracija su Device CAL, šios licencijos nebegalima perkelti į kitą kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ir t. t. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo, t. y. naudoti prietaiso CAL kaip naudotojo CAL. Tačiau galima lygiagrečiai naudoti įrenginio licencijas ir įrenginio licencijas Windows Server 2022 .

Šios Microsoft CAL licencijų valdymo nuostatos, be kita ko, padeda užkirsti kelią netinkamai prieigai prie Windows Server 2022. Taigi prietaisų licencijos užtikrina didesnį įmonės ir jos duomenų saugumą, nes tinkamai nelicencijuoti galutiniai įrenginiai negali jais naudotis.

Kokie yra Windows Server 2022 įrenginio CAL privalumai?

Funkcijų, kuriomis galima naudotis naudojant Windows Server 2022 paslaugas, požiūriu įrenginio CAL nesiskiria nuo naudotojo CAL. Tačiau konkretaus įrenginio kliento prieigos licencija turi ir kitų privalumų dėl skirtingų prieigos prie Windows serverio būdų: Galinį įrenginį su Windows, kuriam suteikta Device CAL licencija, gali naudoti bet kuris įgaliotas įmonės darbuotojas, norėdamas gauti prieigą prie serverio. O jei licencijuotą galinį įrenginį galima naudoti ir kaip mobilųjį įrenginį, pavyzdžiui, nešiojamąjį kompiuterį ar planšetinį kompiuterį, atitinkamas naudotojas gali jį naudoti savarankiškai, pavyzdžiui, namų biure ar kelionėje, kad galėtų pasiekti Windows serverį vietoje. Todėl Device CAL suteikia didelį pranašumą, jei licencijuotą galinį įrenginį pakaitomis naudoja keli darbuotojai.

Pirkėjo saugumas naudojant naudotas Microsoft Windows Server 2022 įrenginių licencijas Wiresoft

Wiresoft internetinėje parduotuvėje galima įsigyti  Windows Server 2022 naudojamos programinės įrangos įrenginio CAL, kurių kaina prasideda nuo vienos kliento prieigos licencijos. Naudokitės mažesne naudotos programinės įrangos kaina, palyginti su panašiomis naujomis CAL, taip pat pirkėjo saugumu ir šiais privalumais:

 • Pirkdami naudotas įrenginio CAL, Wiresoft klientai gauna originalią vieną licenciją, kurią anksčiau įsigijo įmonė ir vėliau pardavė Wiresoft.
 • Prekybos naudotomis Microsoft Windows Server 2022 klientinės prieigos licencijomis teisinis pagrindas yra galiojantys teisės aktai, pagal kuriuos leidžiama jas parduoti, pirkti ir naudoti.
 • Jei įrenginio CAL jau buvo aktyvuota ankstesnio savininko, prieš parduodant Wiresoft, atitinkama licencija vėl buvo ištrinta, kad ją vėl būtų galima naudoti 100 % laisvai.
 • Perpardavimui ši Windows Server 2022 įrenginio CAL pažymėta kaip naudota, o naudota nereiškia jokių šios licencijos funkcionalumo apribojimų.
 • Be to, ši kliento prieigos licencija, kaip ir kitos Wiresoft parduodamos naudotos Microsoft licencijos, nėra nei riboto naudojimo licencijos, nei licencijos su laiko apribojimu, bet tai yra programinės įrangos produktas, kurį įsigiję galite naudoti tik jūs patys ir kurį prieš parduodant Wiresoft patikrino, ar jis visiškai tinkamas naudoti.
Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.