Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10466
  • R18-01848
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
154,90 € * 170,90 € * (9,36% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 5x Device CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Terminas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinama(peržiūrėti RDS CAL )


Kiekvienam galutiniam įrenginiui, kuriuo naudotojai naudojasi "Microsoft Windows Server 2022" serverio paslaugomis Standard arba "Datacenter" versijoje, reikalinga papildoma kliento prieigos licencija (Device CAL), neįtraukta į serverio licenciją. Tik ši licencija suteikia "Windows" turinčio galinio įrenginio, kuriame įdiegta "Windows", naudotojui atitinkamas prieigos teises. Nesvarbu, ar stalinis kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris, išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris su "Windows" operacine sistema turi Device CAL licenciją. Tai reiškia, kad pirkėjas Device CAL laisvai nuspręsti, kokį licencijuotą galutinį įrenginį jis nori naudoti prieigai prie "Windows Server 2022" .

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"

Maksimalus efektyvumas naudojant "Microsoft Windows Server 2022" - 5 pakuotės Device CAL

Apžvalga

"Microsoft Windows Server 2022" - 5 paketas Device CAL (kliento prieigos licencija) yra idealus sprendimas įmonėms, kurioms reikia galingos serverio aplinkos su paprastu įrenginių valdymu. Su penkiomis licencijomis šis paketas suteikia galimybę iki penkių įrenginių naudotis pažangiomis "Windows Server 2022" funkcijomis.

Galingos funkcijos

1. Optimizuotas įrenginių naudojimas: su šiuo licencijų paketu iki penkių įrenginių gali sklandžiai naudotis galingomis "Windows Server 2022" funkcijomis. Maksimaliai padidinkite savo įrenginių efektyvumą ir padidinkite įmonės produktyvumą.

2. Pažangi kelių įrenginių apsauga: Apsaugokite savo tinklą nuo grėsmių naudodami pažangias "Windows Server 2022" saugumo funkcijas. Kiekvienas Device CAL užtikrina saugią prieigą iki penkių įrenginių ir apsaugo nuo kibernetinių grėsmių.

3. Lengvas konfigūravimas ir įrenginių valdymas: Šis licencijų paketas siūlo ne tik našumą, bet ir lengvą konfigūravimą bei įrenginių valdymą. Lengvai valdykite iki penkių įrenginių prieigą ir pritaikykite konfigūraciją, kad ji atitiktų konkrečius jūsų organizacijos reikalavimus.

Paprastas administravimas

1. Efektyvus licencijų valdymas keliems įrenginiams: Kontroliuokite savo licencijas naudodami efektyvią "Windows Server 2022" valdymo funkciją. Lengvai stebėkite ir valdykite penkių įrenginių licencijų naudojimą.

2. Patogi vartotojo sąsaja, kad būtų lengva pasiekti įrenginį: Įrenginių licencijų licencijos suteikia intuityvią sąsają, kad būtų lengva konfigūruoti ir valdyti prieigą prie įrenginio. Sumažinkite administravimo pastangas ir padidinkite visų penkių įrenginių efektyvumą.

Atitinka naujausio "Google" naudingojo stalo atnaujinimo reikalavimus

Optimalus suderinamumas su keliais įrenginiais: "Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack" Device CAL visiškai atitinka naujausius "Google" naudingo stalo atnaujinimo reikalavimus. Neatsilikite nuo naujovių ir užtikrinkite sklandžią visų penkių įrenginių integraciją.

Išvada

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL yra ekonomiškas ir galingas sprendimas organizacijoms, kurios pageidauja paprasto įrenginių valdymo serverio aplinkoje. Padidinkite efektyvumą, optimizuokite saugumą ir supaprastinkite įrenginių valdymą - visa tai su paprastu licencijų valdymu. Paruoškite savo organizaciją sėkmingai skaitmeninei ateičiai ir maksimaliai išnaudokite savo išteklius.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos