Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10118
  • 312-04405
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
345,90 € * 382,90 € * (9,66% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
CU versija Dabartinis
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Papildoma informacija Iki 5 pašto dėžučių duomenų bazių


Microsoft Exchange 2019 m. - tai nauja išbandytos, galingos pranešimų siuntimo platformos, naudojamos centralizuotam el. pašto srauto, kontaktų ir užduočių valdymui bei planavimui mažose įmonėse ir versluose, versija. Svetainė Server Standard Exchange Server Standard Leidime pateikiamas išsamus naujų įrankių rinkinys ir esamų funkcijų optimizavimas, kad būtų galima kurti naudotojo apibrėžtas ir tokiu būdu efektyvias bendravimo ir bendradarbiavimo lanksčiai naudojamas programas.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2019 Standard

Jūsų įmonei ypač svarbu, kad darbuotojai ir klientai visada turėtų lanksčius bendravimo kanalus. Ypač svarbu užtikrinti saugų el. pašto srautą, koordinuoti susitikimus, atlikti užduotis ir patikimai valdyti kontaktus. Šiuo atveju programinį sprendimą Microsoft Exchange Server 2019 Standard galima rekomenduoti ne tik mažoms ir vidutinėms įmonėms, bet ir namųOffice naudotojams. Su juo gausite visapusiškai nerūpestingą paketą, kuris palengvins daugelį kasdienių užduočių bendravimo srityje. Net ankstesnė 2016 m. versija buvo novatoriška. Dabar galite naudotis naujausia 2019 m. versija su patobulintu veikimu.

Kokie yra Microsoft Exchange Server 2019 Standard privalumai?

Microsoft Exchange veikia nuo 1996 m. Nuo 4.0 versijos ji buvo nuolat pritaikoma įmonių poreikiams tenkinti. Nors Enterprise versija skirta didesnėms įmonėms, valdžios institucijoms ir įstaigoms ir suteikia didesnę el. pašto dėžučių ir duomenų bazių apimtį, Standard versijos visiškai pakanka daugeliui veiklos sričių. Šioje versijoje įvairūs transportavimo maršrutai sujungti į vadinamąjį pašto dėžutės serverio vaidmenį. Tai apima
- Biržos transportas,
- Pašto dėžutės transportavimo pateikimas,
- Pašto dėžutės Transportas Pristatymas ir
- frontend transportas.

Dėl šio susiejimo labai pagerės procesoriaus našumas. Microsoft Exchange Server 2019 Standard yra serverio programinė įranga, kuri veikia visose pagrindinėse žiniatinklio naršyklėse, pavyzdžiui, Google Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer 11 arba Microsoft Edge.

Viename serveryje galima naudoti iki penkių duomenų bazių, veikiančių kaip aktyviosios arba pasyviosios pašto dėžučių duomenų bazės. Microsoft Exchange Server 2019 Standard naudojamas naudojant patikrintą kliento programinę įrangą Microsoft Outlook. Be to, į pristatymo apimtį taip pat įeina žiniatinklio programa Outlook on the Web. Aktyvioji duomenų bazė naudojama gaunamam ir siunčiamam paštui, tačiau yra ir pasyvioji duomenų bazė, skirta atsarginėms kopijoms kurti ir atkurti. Mažesnėms įmonėms ir namamsOffice visiškai pakanka penkių pateiktų duomenų bazių.

Ką reiškia protinga pašto dėžutė?

Iš esmės dėl išmaniosios gaunamųjų laiškų dėžutės jūsų verslas tampa produktyvesnis. Ją galima ne tik pritaikyti asmeniniams poreikiams, bet ir naudoti veiksmingą paieškos funkciją. Čia galite ne tik greičiau ieškoti svarbių el. laiškų, bet ir kontaktų, susitikimų ir užduočių. Microsoft Exchange Server 2019 Standard susieja šias sritis, kad visada galėtumėte apžvelgti visus svarbius duomenis. Ypač praktiškas yra darbas per patikrintą el. pašto kliento programą Microsoft Outlook, kuri taip pat siūlo patikrintą Microsoft sąsają Windows. Outlook on the Web iš pradžių buvo sukurta debesijai, bet, žinoma, ją galima lengvai naudoti ir įprastam el. pašto srautui.

Kokie yra Microsoft Exchange Server 2019 Standard sistemos reikalavimai?

Microsoft Exchange Server 2019 Standard iš tikrųjų yra gana nereiklus. Reikalingas kompiuteris su 64 bitų architektūra ir bent 30 GB vietos kietajame diske. Dauguma biurų aplinkų turi tokią pagrindinę konfigūraciją. Atkreipkite dėmesį, kad norint įdiegti suvienodintų pranešimų kalbos paketą (UF), reikia papildomai 500 MB.

Licenciją galite naudoti tiek savo duomenų centre kaip serverio sprendimą, tiek naudodami debesiją. Šiuo tikslu Microsoft pateikia atitinkamą prieglobos sprendimą. Čia jūsų Microsoft Exchange Server 2019 Standard yra licencijuojamas naudojant naudotojo prenumeratos licenciją. Taip galite naudoti Microsoft sukurtą internetinę paslaugą ir savo serverį. Tokiu būdu Microsoft Exchange Server 2019 Standard galima naudoti labai lanksčiai.

Kas įeina į pristatymo apimtį perkant Microsoft Exchange Server 2019?

Laiko reikalaujantis diegimas iš kompaktinio disko - jau praeitis. Gausite praktinę vieno vartotojo MLK be duomenų laikmenos kaip apimties licenciją. Įdiegus tereikia užregistruoti naująjį programinės įrangos sprendimą. Pateiksime jums visus reikiamus duomenis. Jei reikia, turėsite užsisakyti ir Outlook kliento programinę įrangą. Priešingu atveju galite naudoti pridedamą Outlook žiniatinklyje. Žinoma, galėsite naudotis reguliariais Microsoft programinės įrangos atnaujinimais. Taigi visada žinote naujausias sąlygas. Nereikėtų nepaminėti, kad Microsoft Exchange Server 2019 Standard licenciją galite naudoti be apribojimų. Laiko limitas nenustatytas.

Galbūt ir jūs norėtumėte centralizuotai valdyti ir naudoti svarbius verslo ar namų komunikacijos kanalusOffice. Todėl el. paštui, kontaktams, susitikimams ir užduotims rekomenduojame Microsoft Exchange Server 2019 Standard. Galite užsisakyti šio produkto licencijos raktą čia už priimtiną kainą.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos