Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL
SQL Server 2019 naudotojų licencijos kaip naudojama programinė įranga Kad galėtų naudotis visomis Microsoft SQL Server 2019 SQL paslaugomis ir funkcijomis, naudotojas turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją - SQL Server 2019...
116,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ĮRENGINIO CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 ĮRENGINIO CAL
SQL Server 2019 kaip naudojamos programinės įrangos įrenginio licencijos Kad galėtų naudotis Microsoft SQL Server 2019 siūlomomis funkcijomis, naudotojas būtinai turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją, pvz., SQL Server 2019...
116,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL
5 kartus įrenginio licencijos SQL Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Kad galėtų naudotis "Microsoft SQL Server 2019" siūlomomis funkcijomis, naudotojas būtinai turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją, pvz., "SQL...
572,90 € *
"MICROSOFT SQL SERVER 2019" - 25 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL "MICROSOFT SQL SERVER 2019" - 25 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL
25x SQL Server 2019 įrenginio licencijos (CAL) kaip naudojama programinė įranga Kad galėtų naudotis "Microsoft SQL Server 2019" siūlomomis funkcijomis, naudotojas būtinai turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją, pvz., "SQL...
2 893,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ USER CAL
5 vartotojo licencijos "SQL Server 2019" kaip naudojama programinė įranga Kad galėtų naudotis visomis "Microsoft SQL Server 2019" SQL paslaugomis ir funkcijomis, naudotojas turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją - "SQL Server...
572,90 € *
"MICROSOFT SQL SERVER 2019" - 10 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL "MICROSOFT SQL SERVER 2019" - 10 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL
10x SQL Server 2019 naudotojo licencijos, kaip naudojama programinė įranga Kad galėtų naudotis visomis "Microsoft SQL Server 2019" SQL paslaugomis ir funkcijomis, naudotojas turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją - "SQL Server...
1 149,90 € *
"MICROSOFT SQL SERVER 2019" - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL "MICROSOFT SQL SERVER 2019" - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL
25x "SQL Server 2019" naudotojo licencijos kaip naudojama programinė įranga Kad galėtų naudotis visomis "Microsoft SQL Server 2019" SQL paslaugomis ir funkcijomis, naudotojas turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją - "SQL...
2 893,90 € *
"MICROSOFT SQL SERVER 2019" - 10 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL "MICROSOFT SQL SERVER 2019" - 10 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL
10x SQL Server 2019 įrenginio licencijos (CAL) kaip naudojama programinė įranga Kad galėtų naudotis "Microsoft SQL Server 2019" siūlomomis funkcijomis, naudotojas būtinai turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją, pvz., "SQL...
1 149,90 € *

Ką siūlo "SQL Server 2019"?

Naujasis "SQL Server 2019" siūlo dar didesnį duomenų prieinamumą atliekant užklausas per rekordiškai trumpą laiką, taip pat įvairias programas, pavyzdžiui, valdomą savitarnos verslo žvalgybos funkciją ir interaktyvių duomenų vizualizacijų galimybę, kurios dar labiau padidina duomenų vertinimo efektyvumą. Tai taip pat apima ir debesų kompiuterija pagrįstų sprendimų teikimą.

Ypač reikėtų paminėti didžiųjų duomenų klasterius, kurie gali būti naudojami SQL serverio, taip pat "Spark" ir HDFS keičiamo dydžio konteinerių klasteriams. Konteinerių orkestratoriumi naudojamas atvirojo kodo sprendimas "Kubernetes", kurį naudojant konteinerius galima keisti ir stebėti pagal poreikį.

Todėl užklausos iš išorinių duomenų šaltinių per didžiųjų duomenų klasterius yra tokios pat galimos, kaip ir duomenų naudojimas dirbtiniam intelektui, mašininiam mokymuisi ir įvairioms kitoms analizės užduotims. Be to, didelius ir kartu kokybiškus reliacinių duomenų kiekius galima lengvai sujungti arba analizuoti naudojant didžiuosius duomenis.

Be to, naudojant 2019 m. serverio versiją galima apdoroti ne tik struktūrizuotus, bet ir nestruktūrizuotus duomenų rinkinius, taip pat galima naudoti sąsajas su "SQL Server" suderinamomis duomenų bazėmis, pvz., "Oracle". Be to, pirmą kartą su "SQL Server 2019" galima integruoti "Java". Į standartinę versiją taip pat įtrauktos tokios funkcijos kaip "Transparent Data Encryption" (TDE), kuri realiuoju laiku užšifruoja įvairius duomenų ir žurnalo failus, ir "Accelerated Database Recovery" (ADR).

Papildykite "SQL Server 2019 CAL" poreikius su "Wiresoft"! Naudodami "Microsoft" įrenginio arba naudotojo licenciją CAL, galėsite naudotis išsamiomis dabartinės 2019 m. ir 2016 m. "SQL Server Standard Edition" versijos funkcijomis ir paslaugomis. Mažosioms ir vidutinėms įmonėms ypač naudingas palankesnis licencijų išdavimas naudojant CAL, palyginti su pagrindinėmis licencijomis. Šiuo metu galite rasti "Microsoft" įrenginių licencijas ir naudotojų licencijas "SQL 2019 Standard" versijai.

Naujasis "SQL Server Edition 2019" iš pirmo žvilgsnio

Naudodami "SQL Server Edition 2019" gausite išsamias funkcijas ir paslaugas, skirtas apdoroti ir apsaugoti didelius duomenų kiekius, pritaikytus šiuolaikiniams laikams, tuo pačiu metu užtikrinant greitą prieinamumą, ypač jei jie saugomi vietoje skirtingose duomenų bazių sistemose.

Tai leidžia darbuotojams per trumpiausią įmanomą laiką atlikti sudėtingas užklausas ir vertinimus, į kuriuos jie turi specialią teisę. Licencijavimas su atitinkama licencija CAL apsaugo slaptus duomenis nuo neteisėtos prieigos tiek viduje, tiek išorėje, o tai ypač svarbu šiandien, kai vyksta sudėtingos atakos prieš duomenų bazes.

Papildomos funkcijos "SQL Server 2019

Palyginti su "SQL Server 2016", 2019 m. standartinės versijos versijoje siūloma papildomų funkcijų ir ypatybių, kurios turi įtakos svarbių ir sudėtingų duomenų apimčių apdorojimui, virtualizavimui ir apsaugai.

Dabar galite atlikti užklausas dėl didelių duomenų atsargų, esančių duomenų saugyklose, prieš tai neperkeldami ar neatkurdami atitinkamų duomenų. Išmaniosios duomenų bazių funkcijos padeda atnaujinti SQL serverio duomenų bazę - tiek vietoje, tiek debesyje. Duomenų bazių suderinamumo sertifikavimas sumažina programų nesuderinamumo riziką, o gal net ją pašalina.

"SQL Server 2019" taip pat turi integruotų duomenų klasifikavimo ir apsaugos funkcijų, leidžiančių stebėti, nustatyti ir įspėti apie įtartinus veiksmus. Be to, galite ne tik užšifruoti konfidencialius duomenis, bet ir atlikti išsamius skaičiavimus. Administratoriai turi galimybę aktyvuoti naudotojo apibrėžtą prieigą prie duomenų, naudodami vaidmenis.

Svarbiausios 2019 m. "SQL Server" versijos naujovės

Dėl šių naujovių jūsų įmonėje slaptų duomenų tvarkymas, virtualizavimas ir apsauga yra dar išsamesni nei anksčiau. Taip pat galėsite pasinaudoti ypatingais dirbtinio intelekto technologijų privalumais. Pavyzdžiui, dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduotys gali būti naudojamos duomenų paieškai.

Didelių duomenų klasteriai

Didelių duomenų klasteriai dabar leidžia sujungti ir struktūrizuotus, ir nestruktūrizuotus duomenis naudojant "Apache Spark" sistemą ir HDFS (Hadoop Distributed File System), kad būtų galima gauti naujos informacijos.

Tai leidžia naudotojams diegti keičiamo dydžio "SQL Server", HDFS ir "Spark" konteinerių klasterius, kurie yra prieinami "Kubernetes".

Naudodami "SQL Server Big Data" klasterius galite vykdyti dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduotis, susijusias su HDFS saugyklose ir duomenų fonduose saugomais duomenimis.

"App provisioning" leidžia teikti programas kaip konteinerius. Šios programos gali būti naudojamos kaip žiniatinklio paslaugos, kad būtų galima pasiekti didžiųjų duomenų klasteryje saugomus duomenis.

Duomenų bazės virtualizavimas SQL Server 2019

Duomenų, saugomų kitose duomenų bazėse, pavyzdžiui, HDFS, "Oracle" arba įvairiose "Azure" paslaugose, dabar galima lengvai ieškoti duomenų naudojant duomenų bazių virtualizaciją, prieš tai jų nekopijuojant ar neperkeliant. Šiame "SQL Server 2019" leidime pristatomos naujos duomenų šaltinių jungtys.

Pažangus užklausų apdorojimas (IQP)

Pažangus užklausų apdorojimas (IQP) pagerina užklausų našumą ir pagreitina procesus be papildomų programų pakeitimų.

Atminties OLTP (internetinis transakcijų apdorojimas)

Atminties duomenų bazėje su internetiniu transakcijų apdorojimu suteikiamos svarbios nuolatinės atminties konfigūravimo ir tempdb metaduomenų optimizavimo atminties atžvilgiu funkcijos, kurios taip pat pagerina kritinių darbo krūvių našumą.

Visada užšifruota naudojant saugius anklavus

"Always Encrypted" apsaugo slaptus klientų duomenis saugiose anklavuose. Dabar "SQL Server" duomenų bazes galima saugoti visiškai užšifruotas. Šiais duomenimis gali naudotis tik klientas ir jų savininkas.

SQL serverio kalbos plėtiniai

"Microsoft" pirmą kartą "SQL Server 2019" leidžia naudoti "Java" kodą duomenų bazių valdymo sistemoje.

ADR - Pagreitintas duomenų bazės atkūrimas

Greitesnis duomenų bazių atkūrimas - ADR (Accelerated Database Recovery) - taip pat labai pagerina duomenų bazių prieinamumą, o tai ypač naudinga daug laiko reikalaujančioms operacijoms.

Kokios licencijos CAL yra prieinamos "SQL 2019"? Informacija apie "Microsoft" licencijavimo sistemą

"Microsoft" licencijavimo sistema daugiausia pagrįsta CAL - kliento prieigos licencijomis. Taip atskiriamas programinės įrangos naudojimas (licencija) nuo jos įdiegimo įmonėje. Kad galėtumėte naudotis "Microsoft SQL Server Standard 2019" versijos paslaugomis, be kitos galimybės licencijuoti branduolius, jums reikia (be kitos galimybės licencijuoti branduolius) atitinkamo CAL skaičiaus.

CAL suteikia prieigą prie SQL serverio tik įgaliotiems naudotojams. Trečiosioms šalims, neturinčioms atitinkamos prieigos licencijos, nesuteikiama prieiga prie serverio, tačiau tai taip pat reiškia papildomą saugumą ir neskelbtinų duomenų apsaugą nuo neteisėtos prieigos.

Skirtumas tarp "SQL Server Standard" vartotojo licencijų ir įrenginio licencijų

"Wiresoft" siūlo šias "SQL Server Standard" 2019 m. versijos klientų prieigos licencijas mažoms ir vidutinėms įmonėms: Naudotojo CAL ir įrenginio CAL - atitinkamai naudotojo ir įrenginio licencija. Toliau pateikiama pagrindinių abiejų licencijavimo galimybių skirtumų santrauka.

SQL serverio naudotojo licencija CAL

"Microsoft" SQL vartotojo licencija suteikia teisę konkrečiam naudotojui naudotis dabartine "SQL Server" versija. Todėl naudotojo CAL nėra susieta su konkrečiu įrenginiu, bet gali būti naudojama, pavyzdžiui, iš kompiuterio darbo vietoje ARBA iš nešiojamojo kompiuterio ar kito galutinio įrenginio kelyje ar namų biure. Naudotojo licencijavimas leidžia ypač lanksčiai naudoti "SQL Server".

SQL serverio įrenginio CAL

Kita vertus, "Microsoft" įrenginio licencija yra su įrenginiu susijusi licencija, t. y. SQL serverį gali pasiekti tik vienas kompiuteris, pavyzdžiui, jūsų įmonės kompiuteris ARBA nešiojamasis kompiuteris arba kitas galutinis įrenginys, pavyzdžiui, planšetinis kompiuteris. Kiekvienas įgaliotasis naudotojas gali pasiekti šio licencijuoto įrenginio SQL serverį. Nereikia licencijuoti atskirų naudotojų.

Žinoma, kiekvienu konkrečiu atveju gali skirtis, kuris CAL versijos tipas ar jų derinys jūsų įmonei yra tinkamiausias. Darbuotojų skaičius ir pageidaujamas naudojimo būdas jūsų įmonėje yra svarbūs:

Jei jūsų darbuotojai daugiausia naudojasi "Windows SQL Server" savo darbo vietoje, tinkamiausias licencijos tipas yra įrenginio licencija. Jei darbuotojai lanksčiai naudojasi SQL serveriu iš skirtingų įrenginių ar darbo vietų (mobiliųjų, stacionariųjų), tuomet jums labiausiai pravers naudotojo licencijos.

Pirkite "SQL Server 2019 CAL" už priimtiną kainą iš "Wiresoft"

"Wiresoft" galite rasti "Microsoft SQL Server" 2019 m. versijos įrenginio arba naudotojo licencijas ypač mažomis kainomis. Taip galite padengti arba išplėsti atitinkamų "SQL Server" licencijų poreikį. Jei turite klausimų dėl "Microsoft SQL Server Standard" licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į mus. Sukursime jums individualų ir nebrangų CAL derinį.

Nesvarbu, ar tai būtų SQL įrenginio, ar naudotojo licencija: visi mūsų "Microsoft" licencijų produktai yra originalūs ir kilę iš Europos regiono. "Wiresoft" teikia naudą pirkdami nenaudojamas programinės įrangos licencijas, kurias įsigijome iš kitų bendrovių ir patikrinome jų autentiškumą - tai patvirtino daugelis mūsų klientų. Jei norite gauti daugiau informacijos apie "SQL Server CAL", nedvejodami susisiekite su mumis: