Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2010 DEVICE CAL Kiekvienam naudotojui arba įrenginiui, besinaudojančiam Exchange serveriu, reikia prieigos licencijos (CAL). Licencijos gali būti išduodamos variantais User CAL (licencijuoto naudotojo prieigai)...
4,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 USER CAL
Microsoft Exchange Server 2010 VARTOTOJO licencija Kiekvienam naudotojui arba įrenginiui, kuris naudojasi Exchange serveriu, reikia prieigos licencijos (CAL). Licencijos CAL gali būti skirtingos: User CAL (licencijuoto naudotojo prieiga)...
4,90 € *

Exchange Server 2010 - svarbiausios funkcijos iš pirmo žvilgsnio

2010 m.  Microsoft Exchange Server versijoje daug patobulinta Outlook Web Access, taip pat administravimas ir pagerintas našumas, tačiau taip pat įdiegta keletas naujų funkcijų, kurios padidina prieigos prie el. pašto srauto lankstumą, paiešką, taip pat susijusios su duomenų apsauga, atitikties reikalavimais ir kt. Exchange 2010 konfigūruojamas naudojant PowerShell; prieiga prie pašto dėžučių, aplankų ir duomenų kopijavimas valdomas naudojant WebServices. Outlook 2010 galima naudoti kaip Exchange Server 2010 klientą; taip pat galima naudoti  Exchange Server 2010 archyvavimo funkciją.

Outlook žiniatinklio prieiga Exchange Server 2010 serveryje

Outlook Web Access - oficialus pavadinimas Outlook Web App - OWA - suteikia daugybę praktinių funkcijų: visų pirma tai yra iš Outlook žinomi paieškos aplankai, skirti el. laiškams rūšiuoti, taip pat mėgstamiausi. OWA rodiniai taip pat pagrįsti Outlook ir siūlo keletą kalendoriaus rodymo parinkčių, pvz. Programą Outlook 2010 taip pat galima prijungti prie kelių Exchange paskyrų nesukuriant atskiro profilio, nesvarbu, ar jos yra tame pačiame, ar kitame serveryje. Kiekviena pašto dėžutė turi atskirą aplanką Išsiųsti laiškai.

Elektroninio pašto pokalbių organizavimas

Norint aiškiai organizuoti pokalbius el. paštu, Outlook Web Access 2010 siūlo keletą praktinių funkcijų, kuriomis šias panašias naujienų grupes galima aiškiai sugrupuoti į temas ir surūšiuoti pagal temas.

 • Funkcija Pokalbių peržiūra surūšiuoja visus el. laiškus tam tikra tema, o
 • ignoruoti pokalbį galite ignoruoti tam tikrus el. pašto pokalbius.
 • MailTips įspėja, kad siunčiant el. laiškus į didelius platinimo sąrašus reikia praleisti nereikšmingus gavėjus arba išorinius gavėjus, kad būtų padidintas svarbios informacijos saugumas.
 • Balso pašto peržiūroje balso laiškai rodomi teksto pavidalu jau Outlook peržiūroje ir
 • su skambučių atsakymo taisyklėmis galima nustatyti individualias Exchange balso pašto skambučių peradresavimo taisykles.
 • Kita vertus, Office Communicator (OC) funkcija rodo kolegų buvimo vietą ir leidžia rašyti trumpąsias žinutes.
 • Consistent Experience suvienodina Outlook Mobile ir Outlook Web Access  funkcijų veikimą kompiuteryje, mobiliajame telefone ar internete.
 • Exchange Server žurnalo funkcija taip pat leidžia užtikrinti atitiktį teisiniams ir organizaciniams reikalavimams, nes įrašomi tiksliniai el. pašto pranešimai.

Elektroninių laiškų archyvavimas programoje Outlook 2010

Pirmą kartą programoje  Exchange 2010 el. laiškai archyvuojami internete Outlook 2010 programoje, esančioje Exchange serveryje, todėl juos galima peržiūrėti iš bet kurios vietos, kurioje yra prieiga prie pašto dėžutės. Administratoriai taip pat gali nustatyti saugojimo laikotarpių saugojimo gaires; taip išvengiama atsitiktinio ištrynimo, todėl ne tik lengviau ieškoti el. laiškų, bet ir laikytis atitikties taisyklių.

Tik viena pašto dėžutė su Unified Messaging

Unified Messaging suteikia vieną pašto dėžutę prieigai prie el. pašto, balso pašto, SMS ir fakso, todėl administratoriams lengviau valdyti visus naudotojus. Kai balso pranešimai pristatomi į gaunamųjų laiškų dėžutę, funkcija Speech2Text juos taip pat gali pateikti kaip el. laišką - ir išmaniajame telefone kaip teksto peržiūrą.

Paprastesnis teisių valdymas

 Exchange Server 2010  naudotojus ir jų teises galima valdyti naudojant Exchange Management Console, nuotolinę PowerShell arba Outlook Web Access. Pastarojoje administratoriams suteikiama atskira administravimo sąsaja, o naudojant vaidmenimis pagrįstą prieigos kontrolę (RBAC) galima atskiriems darbuotojams suteikti papildomų teisių. Tai daugiausia susiję su tokiomis deleguojamomis užduotimis, kaip paskirstymo grupių administravimas arba el. laiškų stebėjimas.

Pašto dėžučių atsparumas ir geresnis didelis prieinamumas

Exchange Server 2010 pašto dėžučių atsparumo funkcija, kurią sudaro trys komponentai: vietinis nuolatinis kopijavimas, rezervinis nuolatinis kopijavimas ir klasterio nuolatinis kopijavimas, suteikia galimybę supaprastinti atkūrimą po avarijos ir užtikrinti didelį prieinamumą. Naudodami duomenų bazių prieinamumo grupės (DAG) funkciją, administratoriai gali kopijuoti Exchange duomenų bazes iš vieno serverio į kitą; kopijavimas vyksta per sandorių žurnalus.

Microsoft Windows Exchange Server 2010 licencijavimo sistema

Pagal Microsoft licencijavimo modelį siūlomi įvairūs licencijų variantai ir tipai visoms Exchange Server 2010 versijoms ir leidimams. Įvairios taisyklės ir specifikacijos gali greitai tapti painios ir dažnai iš pirmo žvilgsnio atrodo nesuprantamos. Todėl toliau pateikiama trumpa apžvalga su paaiškinimais.

Iš esmės pirmiausia atskiriami šie dalykai:

 • Serverio licencijos
 • Klientų prieigos licencijos

Serverio licencijos, jei jos nėra pagrindinės, perkamos atskirai nuo kliento prieigos licencijų. Tik jie suteikia naudotojams teisę naudotis Exchange serveriu. Serverio licencijoje yra tik 2 administratoriams skirtos prieigos licencijos, kurios suteikia tik administravimo teises.

Kokios serverio licencijos yra prieinamos Exchange Server 2010 serveriui?

Kiekvienai Exchange 2010 serverio versijai - Standard ir Enterprise - yra atskira serverio licencija. Įsigydami jas, įgyjate atitinkamą teisę įdiegti atitinkamą serverio programinę įrangą savo įmonės serveryje:

 • Standard Edition - ši versija skirta mažų ir vidutinių įmonių, turinčių ne daugiau kaip 5 pašto dėžučių duomenų bazes, poreikiams tenkinti.
 • Enterprise Edition - ši versija atitinka didelių įmonių ir organizacijų, turinčių iki 100 pašto dėžučių duomenų bazių, reikalavimus.

Serverio licenciją papildo kliento prieigos licencijos (CAL) - visi šių licencijų skirtumai ir ypatumai paaiškinti toliau.

Klientų prieigos licencijos Windows Exchange Server 2010 serveriui

Norint naudotis tipinėmis Exchange 2010 funkcijomis ir paslaugomis vienoje iš galimų serverio versijų, naudotojams reikia atskiro tipo licencijos: kliento prieigos licencijos (sutrumpintai CAL). Pagal Microsoft licencijavimo modelį naudojant licencijų licencijas CAL nustatomos, viena vertus, standartinių ir įmonės licencijų CAL siūlomos funkcijos ir masteliavimo parinktys ir, kita vertus, jų prieigos būdas.

Kuo skiriasi Microsoft Exchange Server 2010 standartinės licencijos ir įmonės licencijos?

Naudojant Windows Exchange Server 2010, kaip ir kitas versijas, atitinkamo leidimo funkcinė apimtis valdoma naudojant CAL. Todėl jie nesusiję su konkrečia Exchange versija. Tai reiškia, kad taip pat galite naudoti Exchange Standard serverį su Enterprise CAL arba Enterprise Exchange serverį su Standard CAL. Tam tikra prasme įmonės licencija yra standartinės licencijos papildymas.

Didžiausias skirtumas, kaip jau minėta, visų pirma yra pašto dėžučių serverio mastelio keitimo galimybės, be to, kai kurias funkcijas galima naudoti arba pritaikyti tik ribotai naudojant standartinę licenciją CAL, o tam tikros įmonės funkcijos yra išjungtos.

Naudotojams, atsižvelgiant į įmonės reikalavimus, atskirų Exchange Server 2010 versijų prieigos licencijų diferencijavimas suteikia galimybę naudotis tomis funkcijomis ir paslaugomis, kurios iš tikrųjų reikalingos. Taip yra todėl, kad ne kiekvienoje darbo aplinkoje naudojamos visos funkcijos ar maksimalus mastelis. Tai padeda sutaupyti lėšų, kurias privatūs asmenys ar mažesnės įmonės gali skirti licencijoms įsigyti, jei standartinės kliento prieigos licencijos jau atitinka visus reikalavimus.

Kokie yra dviejų Exchange Server 2010 prieigos licencijų (CAL) skirtumai?

Kaip jau minėta, be funkcijų apimties ir masteliavimo galimybių skirtumų, taip pat galima rinktis Exchange Server serverio Standard ir Enterprise Edition versijų klientų prieigos licencijas, t. y. naudotojo (User CAL) ir įrenginio (Device CAL). Skirtumas šiuo atveju yra ne teisėse ar funkcijose, o tame, ar licencija suteikiama asmeniui, ar galutiniam įrenginiui su Windows. Šios licencijavimo alternatyvos yra Microsoft būdinga ypatybė, kuri taip pat taikoma kitų serverio licencijų produktų prieigos licencijoms. Šiuo atžvilgiu reikėtų atkreipti dėmesį į šias aplinkybes:

 • Po aktyvavimo nei naudotojo CAL, nei įrenginio CAL negalima perduoti kitam naudotojui ar asmeniui.
 • Iš esmės naudotojo CAL negali būti naudojama kaip įrenginio CAL, taip pat negalimas ir atvirkštinis atvejis (įrenginio CAL naudojama kaip naudotojo CAL).
 • Tačiau norint gauti prieigą prie Exchange serverio galima lygiagrečiai naudoti abiejų tipų CAL arba jas derinti.

Microsoft licencijos modelyje siūlomose alternatyvose atsižvelgiama į tipinius įmonės scenarijus, kai naudojamasi serveriu. Priklausomai nuo užduočių ar projektų, kai kurie darbuotojai serveriu naudojasi nuolat - ir net ne savo įmonėje ar įstaigoje; kitiems serverio paslaugos reikalingos tik tam tikru metu arba tik retai. Toliau pateikiamas tipinių naudotojo ir įrenginio CAL privalumų palyginimas.

 • Naudotojo licencijos licencija yra naudinga, jei darbuotojas dažnai arba nuolat naudojasi Exchange serverio paslaugomis, be to, kai keičiasi darbo vietomis, pavyzdžiui, įmonės darbo vietoje, kitose įmonės vietose, namų biure arba keliaudamas. Tam jie taip pat naudoja labai skirtingus galinius įrenginius, pvz., stacionarų įmonės kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ar išmanųjį telefoną.
 • Įrenginio CAL suteikia privalumų darbo metodams, kai nereikia nuolatinės prieigos prie Exchange serverio arba kai skirtingi naudotojai naudojasi viena kompiuterio darbo vieta ar kitu galutiniu įrenginiu, pavyzdžiui, nešiojamuoju kompiuteriu; taip gali būti dirbant pamainomis, vykdant individualius projektus arba kai tipinėmis Exchange paslaugomis reikia naudotis nereguliariai.

Daugelyje įmonių poreikis pasiekti Exchange serverį per CAL skiriasi priklausomai nuo skyriaus ar darbo vietų. Šiuo atveju tikslingiausia naudoti kliento prieigos licencijas naudotojams ir galutiniams įrenginiams. Todėl prieš perkant licencijas CAL naudinga apžvelgti, kokių tipų ir kiek jų reikia, atsižvelgiant į tipinius įmonės darbo procesus ir darbo krūvį.

Džiaugiamės galėdami kartu su jumis nustatyti praktiškiausią ir kartu ekonomiškai naudingiausią licencijavimo būdą. Tiesiog naudokite vieną iš toliau pateiktų kontaktų parinkčių.

Kiti reikalavimai naudojant Exchange Server 2010 su CAL

Kad galėtumėte naudotis visomis Microsoft Exchange Server 2010 funkcijomis, turėtumėte užtikrinti, kad jūsų serveryje būtų įdiegta tinkama programinė įranga. Exchange Server 2010 veikia tik serveriuose, kuriuose įdiegta Windows Server 2008 arba naujesnė versija, ir galite rinktis Windows Server 2008 Standard ir Enterprise arba Datacenter versijas.

Jūsų Exchange Server 2010 licencijavimas su CAL Wiresoft

Wiresoft yra jūsų patikimas partneris perkant ir konsultuojant, kai reikia ekonomiškai efektyvaus Windows Exchange Server 2010, kitų Exchange versijų ar kitų Windows Server programinės įrangos produktų serverio licencijų ir kliento prieigos licen cijų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite  Exchange Server įrenginio licencijų licen cijų ir naudotojo licencijų licencijų kaip nebrangių pavienių licencijų, kad galėtumėte patenkinti ar išplėsti individualius poreikius ir tuo pačiu pasinaudoti sumažintomis galutinėmis kainomis.

Visos mūsų siūlomos Microsoft programinei įrangai skirtos licencijos CAL yra tik originalios, nenaudotos įrenginio arba naudotojo licencijos CAL iš Europos regiono, kurias įsigijome iš įmonių ir prieš tai patikrinome, ar jos yra visiškai autentiškos ir tinkamos naudoti.

Būdami Wiresoft klientai visada naudojatės kainos pranašumu, palyginti su daugeliu kitų kliento prieigos licencijų teikėjų, ir tuo pat metu visada esate saugioje įstatymo pusėje. Daugelis klientų jau naudojasi visais Wiresoft CAL pasiūlymo privalumais. Tai apima mūsų ekspertų ir kompetentingus patarimus dėl Exchange Server licencijų ar kitų Windows programinės įrangos prieigos licencijų. Kartu su jumis sukursime jums pritaikytą programinės įrangos licencijų paketą.