Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2010 DEVICE CAL Kiekvienam naudotojui arba įrenginiui, besinaudojančiam Exchange serveriu, reikia prieigos licencijos (CAL). Licencijos gali būti išduodamos variantais User CAL (licencijuoto naudotojo prieigai)...
12,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 USER CAL
Microsoft Exchange Server 2010 VARTOTOJO licencija Kiekvienam naudotojui arba įrenginiui, kuris naudojasi Exchange serveriu, reikia prieigos licencijos (CAL). Licencijos CAL gali būti skirtingos: User CAL (licencijuoto naudotojo prieiga)...
12,90 € *

Microsoft CAL for Exchange Server 2010 - efektyvaus bendravimo el. paštu licencija

Įvadas į "Microsoft CAL for Exchange Server 2010

"Microsoft Exchange Server 2010" buvo novatoriškas sprendimas, skirtas el. pašto bendravimui ir bendradarbiavimui įmonėse. Norint efektyviai naudoti "Exchange Server 2010", būtinos "Microsoft CAL" (klientų prieigos licencijos). Šiame tekste pateikiame lengvai suprantamą apžvalgą, ką jos reiškia ir kaip jos veikia.

"Microsoft CAL" svarba "Exchange Server 2010

"Microsoft CAL for Exchange Server 2010" - tai licencijos, suteikiančios naudotojams ar įrenginiams prieigą prie galingų "Exchange Server" funkcijų ir paslaugų. Jos labai svarbios siekiant užtikrinti, kad jūsų el. pašto ryšiai būtų veiksmingi, saugūs ir atitiktų teisės aktų reikalavimus.

Kodėl "Microsoft CAL for Exchange Server 2010" yra svarbios?

Norint išvengti teisinių pasekmių ir užtikrinti, kad darbuotojai galėtų sklandžiai naudotis el. paštu, kalendoriais ir kitomis "Exchange Server 2010" paslaugomis, būtina tinkamai išduoti "Microsoft CAL for Exchange Server 2010" licencijas.

"Microsoft CAL for Exchange Server 2010" licencijų tipai

Yra du pagrindiniai "Microsoft CAL", skirtų "Exchange Server 2010", tipai:

  1. Vartotojo licencijos: Vartotojo licencijos idealiai tinka, jei jūsų įmonėje yra daug įrenginių ir mažiau naudotojų.

  2. Įrenginio licencijos CAL: Įrenginio licencijos CAL - tai įrenginiu pagrįstos licencijos, susietos su konkrečiu įrenginiu. Jos leidžia visiems naudotojams, kurie naudoja šį įrenginį, pasiekti "Exchange Server 2010".

CAL įsigijimas "Exchange Server 2010" serveriui

Paprastai "Microsoft CAL" licencijos "Exchange Server 2010" turi būti perkamos atskirai nuo serverio programinės įrangos. Įsitikinkite, kad įsigijote tinkamą CAL skaičių ir tipą pagal individualius savo organizacijos reikalavimus.

Išvada

"Microsoft CAL for Exchange Server 2010" yra raktas į sklandų ir teisės aktų reikalavimus atitinkantį el. pašto ryšį jūsų organizacijoje. Pasirinkimas tarp naudotojo CAL ir įrenginio CAL priklauso nuo konkrečios jūsų verslo situacijos. Tinkamai licencijuotos CAL užtikrina, kad jūsų darbuotojai galėtų naudotis "Exchange Server 2010" efektyviai ir laikydamiesi įstatymų. Įsitikinkite, kad įsigijote tinkamas CAL, kad užtikrintumėte "Exchange Server 2010" naudojimo efektyvumą ir teisėtumą.

Kategorijos