Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 USER CAL
Pirkti Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) - tai senųjų Terminalo serverio licencijų licencijų (CAL) įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir programų platforma, suteikianti...
9,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 DEVICE CAL
Pirkti Microsof Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) - tai senųjų Terminalo serverio licencijų licencijų (CAL) įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir programų platforma, suteikianti...
9,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL
Pirkti Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) - tai senųjų Terminalo serverio licencijų licencijų (CAL) įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir programų platforma, suteikianti...
9,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL
Pirkti Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) - tai senųjų Terminalo serverio licencijų licencijų (CAL) įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir programų platforma, suteikianti...
9,90 € *

Kodėl Windows RDS 2008 R2 CAL vis dar tokios populiarios?

Daugelyje įmonių Windows Server 2008 vis dar naudojama kaip operacinė sistema, dažnai kartu su Windows 7 prie jos prijungtuose kompiuteriuose. Dažnai taip nutinka todėl, kad senesnis tinklas ir toliau tenkina visus poreikius, o atnaujinti jį į naujesnę versiją arba visiškai naują serverių tinklą nebūtina arba per brangu.

Šiuo atveju Terminal Services 2008 arba Remote Desktop Services 2008 R2 CAL yra protingas ir kartu nebrangus sprendimas, ypač atsižvelgiant į tai, kad naujesnėms RDS versijoms taip pat keliami didesni reikalavimai atitinkamai aparatinei įrangai.

Kas pasikeitė Windows Server 2008 terminalo serverio paslaugose?

Windows Server 2008 R2 , priešingai nei teigiama pavadinime, yra ne optimizuota Server 2008 versija, o savarankiška serverių sistemos programinė įranga, nes ji taip pat pagrįsta nauja Windows operacinės sistemos versija. Todėl Windows Server 2008 R2 nuotolinio darbalaukio paslaugos taip pat reiškia nedidelę revoliuciją nuotoliniu būdu valdomų arba nuotoliniu būdu naudojamų Windows programų srityje, nes į šios versijos nuotolinio darbalaukio paslaugas įtrauktos ne tik kelios naujos funkcijos, bet ir visos pagrindinės terminalo paslaugų funkcijos.

Šią cezūrą taip pat aiškiai parodo centrinių funkcijų pervadinimas, kai terminas Terminal pakeičiamas terminu Remote. Release 2 versijoje ne tik buvusios Terminalo paslaugos (TS) buvo pervadintos į  Nuotolinio darbalaukio paslaugas, bet ir atskiri jų komponentai: Terminal Services RemoteApp dabar vadinama tik RemoteApp, Terminal Services Gateway - Remote Desktop Gateway, o Terminal Services Session Broker - Remote Desktop Connection Broker.

Windows RDS 2008 R2 CAL privalumai

Windows nuotolinio darbalaukio paslaugų tikslas - visų pirma suteikti naudotojams galimybę naudotis tipinėmis Windows programomis įvairiuose galutiniuose įrenginiuose (klientuose), neatsižvelgiant į tai, kokia operacine sistema jie yra pagrįsti. Pati Windows programa visada veikia nuotolinio darbalaukio serveryje, prie kurio naudotojas yra prijungtas per CAL nuotolinio darbalaukio protokolą (RDP).

Taigi terminalo serveryje pateikiamos visos programos, kurios taip pat vykdomos jame. Vietoj Windows kompiuterio naudotojui reikia tik paprasto kompiuterio, dar vadinamo plonuoju klientu arba ZeroClient, kuris turi tik užmegzti ryšį su terminalo serveriu ir prisijungti prie jo, taip pat kliento prieigos licencijos. Serverio skaičiavimo galia pasiekiama visose darbo vietose, todėl faktinių darbo vietų našumas nėra svarbus.

Naudodamiesi nuotolinio darbalaukio paslaugomis administratoriai taip pat gali naudotis daugeliu privalumų: Be centralizuoto operacinės sistemos atvaizdų administravimo, leidžiančio teikti individualias paslaugas, taip pat gerokai palengvinama techninė priežiūra, nes atnaujinimų ir papildomos programinės įrangos programų nereikia diegti visuose galutiniuose įrenginiuose.

Įmonės saugumas taip pat padidėja, jei naudotojai gali naudotis teikiamomis paslaugomis tik nuotoliniu būdu. Galiausiai Windows Server 2008 R2 skirta RDS taip pat sumažina eksploatavimo išlaidas, nes vietoj naujų brangių kompiuterių galima toliau naudoti senesnius modelius.

Naujos Windows Remote Desktop Services 2008 R2 funkcijos ir patobulinimai

Nors  Windows Server 2008 terminalo paslaugos jau buvo gerokai papildytos komponentais RemoteApp, TS Web Access ir TS Gateway,  Remote Desktop Services 2008 R2  daugiausia dėmesio skiriama darbalaukio virtualizacijai, kuri įmonėse vaidina vis svarbesnį vaidmenį.

2008 R2 versijoje optimizuotos esamos Terminal Services priemonės, tačiau, svarbiausia, pridėta naujų funkcijų: per RDS taip pat teikiami nauji Virtual Desktop Infrastructure scenarijai.

Priskirdami virtualius IP adresus, dabar galima unikaliai apibrėžti kiekvieną tinklo sesiją. Dar viena nauja funkcija - galimybė per Hyper-V padaryti stalinius kompiuterius prieinamus naudotojams virtualioje aplinkoje.

Visi Windows RDS 2008 R2 komponentai iš pirmo žvilgsnio

Toliau išvardytos funkcijos ir įrankiai sudaro 2008 R2 versijos nuotolinio darbalaukio paslaugas:

  • Remote Desktop Session Host (RDSH) suteikia sesijos pagrindu veikiančius atitinkamus darbalaukius arba RemoteApp programas naudotojams, turintiems CAL.
  • Remote Desktop Connection Broker (RDCB) sujungia vartotojo nuotolinį darbalaukį su atitinkamu įmonės serveriu. Nutrūkus ryšiui, Connection Broker vėl prijungia naudotoją prie jo pradinės sesijos ir išsaugo sesijos metu veikusias programas.
  • Remote Desktop Gateway (RD Gateway) prisijungia prie virtualiųjų darbalaukių ir RemoteApp programų per internetą.
  • Remote Desktop Virtualisation Host (RDVH) palaiko virtualiuosius stalinius kompiuterius VDI (Virtual Desktop Infrastructure) aplinkose.
  • Nuotolinio darbalaukio internetinė prieiga (RDWA) leidžia pasiekti programas per Windows 7 arba Windows 8 pradžios meniu.
  • Remote Desktop Licensing (RDS-CAL) valdo RDS licencijas.

Kodėl Remote Desktop Services reikalingos licencijos CAL?

Kad galėtumėte naudotis Windows 2008 terminalo paslaugomis arba Windows Server 2008 R2 nuotolinio darbalaukio paslaugomis kaip naudotojas, jums reikia kliento prieigos licencijos - ją galima gauti kaip naudotojo licenciją arba įrenginio licenciją.

Windows Server operacinėse sistemose paprastai yra tik dvi administratorių nuotolinės prieigos teisės. Jie skirti tik serveriui administruoti ir paslaugoms teikti, jų negalima naudoti norint pasiekti tikrąsias nuotolinio darbalaukio paslaugas kaip naudotojui sesijos metu. Šias licencijas CAL reikia įsigyti atskirai: atskiriems naudotojams arba galutiniam įrenginiui, su kuriuo jie pasiekiami. Pirmiau minėta nuotolinio darbalaukio licencijavimo sistema RDS-CAL kontroliuoja, ar laikomasi tinkamo licencijavimo.

RDS 2008 / R2 licencijavimas su naudotojo ir įrenginio licencijomis

Kaip minėta pirmiau, Windows Remote Desktop Services 2008 ir 2008 R2 galima naudoti dviejų skirtingų tipų kliento prieigos licencijas: Naudotojo CAL ir įrenginio CAL. Skirtumas tarp šių dviejų tipų yra tas, kad su naudotojo licencija suteikiama licencija vienam naudotojui, o su įrenginio licencija suteikiama licencija vienam įrenginiui.

Reikėtų pažymėti, kad prieigos licenciją vėliau perduoti kitam naudotojui arba kitam įrenginiui neleidžiama, taip pat neleidžiama naudoti kitaip, nei nustatyta dviejų licencijų tipų - naudotojo CAL kaip įrenginio CAL ir atvirkščiai.

RDS 2008 R2 naudotojo CAL

Naudotojo licencija suteikia teisę vienam konkrečiam naudotojui naudotis RDS, visada nepriklausomai nuo jo naudojamo galinio įrenginio. Naudotojo CAL taip pat veikia nepriklausomai nuo naudotojo buvimo vietos, pavyzdžiui, ar tai būtų stalinis kompiuteris biure, ar nuotolinė prieiga per nešiojamąjį kompiuterį namų biure, ar kelionėje.

RDS 2008 R2 įrenginio CAL

Įrenginio CAL nuolat susiejama su konkrečiu galutiniu įrenginiu, nesvarbu, ar tai būtų stalinis kompiuteris biure, ar nešiojamasis kompiuteris ir pan.. Tai reiškia, kad kiekvienas naudotojas, kuriam suteikta teisė naudotis šiuo licencijuotu galutiniu įrenginiu, per jį taip pat gali naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis.

Svarbi pastaba dėl įrenginio CAL ir naudotojo CAL derinio

Naudotojo ir įrenginio licencijų sąsajos nėra problema, kai naudojamos  Windows serverio licencijų licencijos, tačiau techniškai nelengva tai įgyvendinti naudojant nuotolinio darbalaukio paslaugų licencijas. Taip yra daugiausia dėl to, kad RDS įrenginio CAL fiziškai priskiriama galutiniam įrenginiui, o naudotojo CAL priskiriama Active Directory naudotojui.

RDS 2008 ir 2008 R2 CAL versijų suderinamumas

Kaip minėta anksčiau, Windows Server 2008 R2 yra atskira Microsoft Server sisteminės programinės įrangos versija. Kita Microsoft serverio programinė įranga neleidžia naudoti tam tikros versijos su kliento prieigos licencija, skirta žemesnei versijai (atnaujinimui), o CAL, skirta RDS 2008, taip pat leidžia naudotis Remote Desktop Services 2008 R2 versija. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat kreipkitės į Wiresoft Chat.

Papildykite CAL poreikį Remote Desktop Services 2008 ir 2008 R2 su Wiresoft

Naudodamiesi Wiresoft praktiškomis vienkartinėmis  Microsoft Remote Desktop Services 2008 R2 ir Microsoft Remote Desktop Services 2008 2008 versijos naudotojo ir įrenginio CAL licencijomis, galėsite naudotis ypač palankiomis galutinėmis kainomis. Visi Microsoft produktai, siūlomi  Wiresoft internetinėje parduotuvėje, yra originalios programinės įrangos licencijos iš Europos, kurias oficialiai įsigijome iš įmonių. Jie yra nenaudoti ir visiškai veikiantys, o Wiresoft kruopščiai patikrino jų autentiškumą.

Daugelis klientų jau įvertino  Wiresoft nuotolinio darbalaukio paslaugų CAL įsigijimo privalumus. Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos apie pritaikytą licencijavimą.