Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10042
 • H30-04073
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
13,90 € * 14,90 € * (6,71% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  32bit/64bit


Windows 7 Enterprise versija iš esmės atitinka Windows 7 Ultimate versiją, tik su tuo skirtumu, kad Windows 7 Enterprise galima įsigyti kaip didelės apimties licenciją, todėl ji ypač tinka dideliems įmonių tinklams. Be to, "Windows 7 Enterprise " palaiko virtualiųjų diskų (VHD) įkrovos galimybę. Tai reiškia, kad "Windows 7 Enterprise " galima naudoti ir senesnėje aparatinėje įrangoje, turinčioje mažai vietos standžiajame diske, ir plonuosiuose klientuose.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

 

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"

Windows 7 Enterprise

 
Windows 7 Enterprise versija iš esmės yra tokia pati kaip Windows-7-Ultimate versija, vienintelis skirtumas yra tas, kad Windows 7 Enterprise galima įsigyti kaip didelės apimties licenciją, todėl ji ypač tinka dideliems įmonių tinklams. Be to, " Windows 7 Enterprise" palaiko virtualiųjų standžiųjų diskų (VHD) įkrovos galimybę. Tai reiškia, kad Windows 7 Enterprise galima naudoti ir senesnėje aparatinėje įrangoje, kurioje yra mažai vietos kietajame diske, ir plonuosiuose klientuose.

Ką siūlo Windows 7 Enterprise?

Su Windows 7 Enterprise Edition gausite operacinę sistemą, kuri puikiai tinka tarptautinėms darbo grupėms. Naudotojas gali naudotis 35 kalbų grupėmis, kurias galima laisvai pasirinkti bet kuriuo metu - net ir darbo metu. O jei vis dar naudojate senesnes programas, kurios buvo sukurtos Windows XP, Windows 7 Enterprise galima paleisti specialiu Windows-XP režimu, kuris leidžia be jokių problemų paleisti XP optimizuotą programinę įrangą. Įmonėje papildomo saugumo suteikia gerai žinoma standžiojo disko šifravimo programa "BitLocker". Taip pat palaikomi virtualieji diskai VHD formatu, todėl Windows-7-Enterprise darbo stotis gali įkrauti operacinę sistemą per tinklą iš serverio.

Kitos Windows-7-Enterprise-Edition savybės

 • Navigacijos funkcijos, pvz., peršokimo sąrašai, purtymas ir spragtelėjimas
 • paprastas prisijungimas prie įmonės tinklų
 • Windows Media Center, kuris palaiko visus įprastus garso ir vaizdo formatus (HDTV)
 • patogus dizaino ir užduočių juostos pritaikymas
 • Viso turinio indeksavimas leidžia greitai rasti nuotraukas, dokumentus ir svetaines
 • Greitas atkūrimas ("pažadinimas") iš energijos taupymo ir miego režimų

Sistemos reikalavimai diegiant Windows 7 Enterprise 

Kad galėtumėte produktyviai naudotis Windows 7, naudojamame kompiuteryje turi būti bent vienas 32 arba 64 bitų architektūros procesorius (Intel arba AMD). 32 bitų " Windows 7 Enterprise" 32 bitų versijoje turėtų būti bent 1 GB operatyviosios atminties, bet geriau 2 GB (ypač 64 bitų versijoje). Diegimui reikės maždaug 20 GB laisvos vietos kietajame diske ir "DirectX 9" palaikančios vaizdo plokštės. Jei norite naudoti XP režimą, reikės dar vieno GB operatyviosios atminties ir papildomų 15 GB kietajame diske.

"Windows 7 Enterprise" nauda - pratęstas palaikymas iki 2023 m

Kodėl verta pirkti Windows 7 Enterprise dabar, kai visi žinome, kad "Microsoft" palaikymas baigsis 2020 m. sausio 14 d.? Ypač didelėse įmonėse, kuriose yra daug asmeninių kompiuterių darbo vietų, atnaujinimas į naujesnę Windows versiją užima daug laiko ir todėl brangiai kainuoja. Iš esmės tiesa, kad nuo 2020 m. pradžios Windows-7 kompiuteriai iš "Microsoft" nebegaus saugumo atnaujinimų. tačiau " Windows 7 Ultimate" ir toliau bus reguliariai atnaujinama pagal papildomą palaikymo sutartį, vadinamą "Windows 7 Extended Security Updates" (ESU), ir taip bus užtikrintas " Windows-7 Enterprise" dieginių saugumas iki 2023 m.

pirkiteWindows 7 Enterprise internetu kaip atsisiuntimą dabar

Kai tik užsisakysite Windows 7 verslui skirtą versiją internetu svetainėje wiresoft, iš mūsų gausite atsisiuntimo URL adresą ir tinkamą diegimo ID (raktą), kuris identifikuoja jus kaip įgaliotąjį Windows 7 verslui skirtos versijos naudotoją. Diegimui nereikia duomenų laikmenos (DVD), bet galite pradėti iš karto po užsakymo ir atsisiuntimo. Itin maža kaina paaiškinama tuo, kad gauname individualias licencijas iš įmonių, kurioms jų nereikia kaip bendros kvotos dalies. Jūs, kaip pirkėjas, iš to gaunate naudos. Iš mūsų gaunama licencija yra visiškai teisėta: iš mūsų gaunate vadinamąjį "Medialess License Kit" (MLK licencijos modelis iš "Microsoft"). Be to, ši be medijos (atsisiuntimo ir rakto) pakuotė padeda išlaikyti kuo mažesnę kainą.
Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
2023 kov. 4

Perfect

activated at once you don't need a second try it's just perfect

Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos