Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10478
 • 7NQ-00162
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 475,90 € * 2 749,90 € * (9,96% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Pagrindinis 2
Minimalus licencijų išdavimas 4 branduoliai vienam serveriui
CAL Nereikia
Vidutinė Atsisiųsti
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiuntimas + licencija


SQL Server 2022 Standard iš "Microsoft" - tai naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, kuri naudotojams suteikia visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo funkcijas, dažnai naudojamas visose įmonėse, naudojančiose prekių valdymo ir CRM sistemas arba ERP programinę įrangą. SQL Server 2022 Standard yra galinga, debesyje veikianti reliacinių duomenų bazių valdymo sistema (RDVS), galinti optimaliai įvykdyti visų šių užduočių reikalavimus.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core

SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo funkcijas, kurios dažnai naudojamos visose įmonėse, naudojančiose prekių valdymo ir CRM sistemas arba ERP programinę įrangą. SQL Server 2022 Standard yra galinga, Cloud pritaikyta reliacinių duomenų bazių valdymo sistema (RDVS), skirta visoms šioms užduočių sritims, kuri gali optimaliai atitikti jų reikalavimus.

Naudodamos SQL Server 2022 Standard Edition, mažos ir vidutinės įmonės jau turi pagrindinę duomenų valdymo ir Business žvalgybos duomenų bazę, kuri ne tik siūlo tinkamas priemones vietinėms ir Cloud specifinėms taikomosioms programoms kurti, bet ir leidžia ypač efektyviai administruoti duomenų bazę, nes nereikalauja daug IT išteklių.

Tinklalapyje Wiresoft netrukus rasite naująją "SQL Server 2022" Standard Edition, kuri siūloma kaip naudota programinė įranga su visais funkcionalumo, našumo ir saugumo privalumais, tačiau už gerokai mažesnę kainą nei nauja programinė įranga. SQL Server 2022 m. Standard tikriausiai vėl bus galima naudoti kaip Core-based licencijavimą, kuris tinka tik galingesniems Server naudotojams, nes čia negalima naudoti serverio licencija/CAL pagrįsto varianto.

Šioje apžvalgoje pateikiama išsami informacija apie SQL Server 2022 Standard funkcijas, žinomas iš ankstesnės versijos, taip pat apie įprastas Microsoft licencijavimo sąlygas SQL Server programinei įrangai.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Daugiau saugumo

Svarbi sritis tvarkant ir teikiant didelius duomenų kiekius yra ir saugumo aspektas, siekiant užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie duomenų. Šiuo tikslu "SQL Server 2022" Standard įdiegtos tokios funkcijos kaip "Always Encrypted", kuri ne tik apsaugo jautrius klientų duomenis saugiais anklavais, bet ir leidžia atlikti sudėtingesnes operacijas.

Saugūs duomenų bazės stulpeliai išplečia serverio pusėje esančią kliento taikomųjų programų patikimumo ribą, o SQL Server, kitos duomenų bazės ar sistemos administratorius negali jų pasiekti. Tai leidžia saugiai atlikti operacijas su konfidencialiais duomenimis atviru tekstu.

Papildomą apsaugą užtikrina eilučių lygmens apsauga, taip pat dinaminis duomenų maskavimas, skaidrus duomenų bazės šifravimas su išplečiamaisiais raktų valdymo metodais, duomenų klasifikavimas ir naudotojo apibrėžtų vaidmenų nustatymas.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Licencijavimas per Server-Core

SQL Server 2022 Standard leidimui, tikėtina, vėl bus taikoma Core licencijavimas, apibrėžtas Microsoft, remiantis dabar kitokia licencijavimo metrika, palyginti su ankstesnėmis nuostatomis, kai procesoriaus branduolių skaičius licencijavimui nebuvo svarbus.

Naudojant Core licencijavimą, licencijos reikalavimas apskaičiuojamas pagal branduolių skaičių. Anksčiau su viena Core licencija buvo galima licencijuoti du branduolius. Todėl tikėtina, kad Core licencijos SQL Server 2022 Standard vėl bus prieinamos kaip paketai po du.

Bendras licencijų poreikis Pro Server atsiranda dėl didžiausio įtrauktų branduolių skaičiaus, kiekvienam fiziniam Core serveriui reikia atskiros licencijos. Microsoft tiek, kiek Pro Server mažiausiai 8 licencijų, pagal kurias ankstesnėje versijoje buvo taikomos šios sąlygos:

 • Kiekvienas fizinis procesorius turi bent 8 branduolius.
 • Kiekvienas fizinis Server skaičiuojamas su mažiausiai 16 branduolių.
 • Visi fiziniai ir aktyvūs branduoliai licencijuojami pagal šias dvi sąlygas.

Be to, SQL Server 2022 Standard tikriausiai vėl bus taikomi tam tikri mastelio apribojimai. Taigi didžiausias skaičiavimo pajėgumas, kurį gali naudoti viena SQL Server instancija, anksčiau buvo Standard:

 • SQL Server- duomenų bazės variklis: mažiau nei 4 lizdai arba 24 branduoliai
 • Analizė arba ataskaitų rengimas Services: mažiau nei 4 lizdai arba 24 branduoliai

Didžiausias atminties kiekis, kurį gali naudoti vienas SQL Server duomenų bazės variklio egzempliorius, buvo anksčiau:

 • Buferio fondas: 128 GB
 • "Columnstore" segmentų talpyklos talpykla: 32 GB
 • Ataskaitų teikimas Services: 64 GB
 • Analizė Services: 16 GB2 (lentelė) arba 32 GB (MOLAP)

Anksčiau viršutinė reliacinės duomenų bazės dydžio riba SQL Server 2022 Standard leidimui buvo 524 PB.

Jei turite klausimų apie dabartines licencijavimo sąlygas Server, kreipkitės į darbuotoją adresu Wiresoft.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Techninės įrangos reikalavimai 

Kad būtų galima naudoti SQL Server 2022 Standard tinkamoje operacinėje aplinkoje, tikriausiai reikės atitikti toliau nurodytus programinės ir aparatinės įrangos reikalavimus - atkreipkite dėmesį, kad spalio mėn. Microsoft dar nepateikė jokios oficialios informacijos, todėl tikrieji minimalūs reikalavimai gali skirtis nuo toliau išvardytų. Dėl papildomų klausimų ir naujausios informacijos kreipkitės į darbuotoją adresu Wiresoft.

 • Palaikomos operacinės sistemos: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Kietojo disko vietos: ne mažiau kaip 6 GB - priklausomai nuo kiekvienu atveju įdiegtų SQL Server komponentų
 • Darbinė atmintis: bent 4 GB
 • Grafika: "Super VGA" vaizdo plokštė, kurios skiriamoji geba yra ne mažesnė kaip 800x600 taškų
 • Procesoriaus tipas: x64 procesorius
 • Procesoriaus sparta: ne mažiau kaip 1,4 GHz - rekomenduojama: 2,0 GHz arba daugiau

Jei turite papildomų klausimų dėl Microsoft SQL Server 2022 Standard kaip naudotos programinės įrangos ar kito leidimo, taip pat senesnių SQL Server versijų ar kitos Microsoft programinės įrangos įsigijimo, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbių forma. 

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos