Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2016 NAUDOTOJO KAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 NAUDOTOJO KAL
Pirkti Microsoft SQL Server 2016 naudotojo CAL kaip naudotą licenciją Licencijuojant Microsoft SQL Server 2016 Standard versiją, be serverio licencijos kiekvienam naudotojui, taip pat reikia kliento prieigos licencijos: SQL Server 2016...
94,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 ĮRENGINIO CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 ĮRENGINIO CAL
Naudojamos programinės įrangos MS SQL Server 2016 įrenginio licencijos (CAL) Be "Microsoft SQL Server 2016" licencijavimo Standard versijoje, reikia papildomų kliento prieigos licencijų, pvz., SQL Server 2016 Device CAL; tai suteikia...
94,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL
5 kartus naudojamos MS SQL Server 2016 įrenginio licencijos, skirtos naudoti programinę įrangą Be "Microsoft SQL Server 2016" licencijavimo Standard versijoje, reikalingos papildomos klientų prieigos licencijos, pvz., "SQL Server 2016...
453,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL
10x MS SQL Server 2016 įrenginio licencijos, kaip naudojama programinė įranga Be "Microsoft SQL Server 2016" licencijavimo Standard versijoje, reikia papildomų kliento prieigos licencijų, pvz., SQL Server 2016 Device CAL; tai suteikia...
911,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL
25x MS SQL Server 2016 įrenginio licencijos (CAL) kaip naudojama programinė įranga Be "Microsoft SQL Server 2016" licencijavimo Standard versijoje, reikia naudoti papildomas klientų prieigos licencijas, pvz., SQL Server 2016 Device CAL;...
2 296,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 PAKUOČIŲ VARTOTOJO CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 PAKUOČIŲ VARTOTOJO CAL
Įsigykite Microsoft SQL Server 2016 5 naudotojų CAL kaip naudotą licenciją Licencijuojant "Microsoft SQL Server 2016" Standard versiją, be serverio licencijos kiekvienam naudotojui, taip pat reikia kliento prieigos licencijos: " SQL...
453,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PAKUOČIŲ VARTOTOJO CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PAKUOČIŲ VARTOTOJO CAL
Pirkti 10x "Microsoft SQL Server 2016" naudotojo licenciją kaip naudotą licenciją Licencijuojant "Microsoft SQL Server 2016" Standard versiją, be serverio licencijos kiekvienam naudotojui, taip pat reikia kliento prieigos licencijos: "...
911,90 € *
"MICROSOFT SQL SERVER 2016" - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL "MICROSOFT SQL SERVER 2016" - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL
Pirkti 25x "Microsoft SQL Server 2016" naudotojo CAL kaip naudotą licenciją Licencijuojant "Microsoft SQL Server 2016" Standard versiją, be serverio licencijos kiekvienam naudotojui, taip pat reikia kliento prieigos licencijos: " SQL...
2 296,90 € *

Naujos "SQL Server" 2016 versijos funkcijos ir ypatybės

"Windows SQL Server 2016" suteikia įmonėms pagrindinę duomenų valdymo ir verslo žvalgybos duomenų bazę, kurioje visi darbuotojai, turintys atitinkamą licenciją CAL, gali naudoti visas verslui būdingas programas. "SQL Server 2016" taip pat palaiko įvairias kūrimo priemones - tiek vietines, tiek debesyje, o administratoriai gauna naudos iš efektyvaus duomenų bazių valdymo, kuriam reikia minimalių IT išteklių.

Didesnis "SQL Server 2016" našumas

2016 m. " Microsoft SQL Server" versija vertinama ne tik dėl lanksčių diegimo galimybių, bet ir dėl optimizuoto našumo, kuriuo naudojasi CAL turintys naudotojai. Integruotos atmintyje esančios funkcijos, kurios prieinamos visiems darbo krūviams, užtikrina didesnį našumą ir greitį, panašų į OLTP atmintyje. "SQL Server 2016" našumą taip pat didina tokios funkcijos kaip laikinės lentelės duomenims istorizuoti, atmintyje esanti stulpelių saugykla ir užklausų saugykla.

"Microsoft SQL Server R Services

Naujosios "Microsoft" "SQL Server R Services" paslaugos suteikia galimybę naudotis statistikos kalba R "SQL Server 2016". Anksčiau analizei reikalingus duomenis reikėjo eksportuoti iš "SQL" duomenų bazės ir importuoti į "R", o dabar naudotojai, turintys kliento prieigos licenciją, visus "R" scenarijus gali paleisti tiesiogiai "SQL" serveryje. Tai ne tik sutrumpina laiką, bet ir padidina saugumą, nes nebereikia perduoti slaptų duomenų.

Pagrindinių duomenų paslaugos, skirtos pagrindiniams duomenims tvarkyti

SQL Server" pagrindinės duomenų paslaugos leidžia naudotojams efektyviai valdyti pagrindinį organizacijos duomenų rinkinį. Šiuos duomenis galima suskirstyti į modelius naudojant MDS, sukurti jų atnaujinimo taisykles ir nustatyti, kas gali juos atnaujinti. Pagrindinį duomenų rinkinį galima bendrinti su kitais naudodami "Excel".

Ataskaitų teikimo paslaugos (SSRS), skirtos žurnalistams

"SQL Server Reporting Services", turint kliento prieigos licenciją, teikia įrankių ir paslaugų rinkinį, skirtą mobiliosioms ir puslapinėms ataskaitoms kurti, valdyti ir teikti; darbuotojai jas gali skaityti naudodamiesi interneto portalo naršykle arba el. paštu net mobiliuoju įrenginiu.

"Analysis Services" yra analitinių duomenų teikimo įrankis - verslo ir "Reporting Services" ataskaitoms arba trečiųjų šalių klientų programoms ar verslo žvalgybos įrankiams. Kita vertus, " SQL Server 2016" programoje "Reporting Services" naudotojui suteikiamos įvairios funkcijos, leidžiančios kurti ataskaitas iš įvairių duomenų šaltinių ir skelbti jas įvairiais formatais.

Patobulintas saugumas

"Microsoft SQL Server 2016" taip pat gerokai patobulinta saugumo požiūriu: Naudodami eilutės lygmens apsaugą (angl. Row-Level Security, RLS) - eilutės lygmens apsaugą - CAL savininkai gali nustatyti tam tikrus prieigos prie duomenų eilutės apribojimus. Tai galima naudoti, pavyzdžiui, siekiant užtikrinti, kad tam tikri darbuotojai galėtų pasiekti tik tas duomenų eilutes, kurios jiems yra svarbios. Tai taikoma, pavyzdžiui, ribotai verslo klientų prieigai prie jiems svarbių duomenų.

"Always Encrypted" apsaugo "Azure SQL" arba "SQL Server" duomenų bazėje saugomus neskelbtinus duomenis, pvz., kredito kortelių arba asmens tapatybės kortelių numerius. "Always Encrypted" skiria licencijuotus naudotojus, kurie turi teisę peržiūrėti duomenis, ir tuos, kurie tuos duomenis tvarko, bet neturėtų turėti prieigos prie jų.

Kita vertus, dinaminis duomenų maskavimas supaprastina saugumo kodavimą programose: DDM padeda užkirsti kelią prieigai prie neskelbtinų duomenų, maskuodama juos neįgaliotiems naudotojams.

Visos svarbiausios "SQL Server 2016" naujovės iš pirmo žvilgsnio:

 • Patobulintas debesijos palaikymas integruojant "Stretch" duomenų bazes, skirtas vietinėms aplinkoms ir debesijai sujungti
 • Įprastinių OLAP (Online Analytical Processing) sprendimų palaikymas
 • Programavimo kalbos R, skirtos statistinei analizei, integravimas į Advanced Analytics
 • Saugumą didina eilučių lygmens apsauga (RLS), taip pat visada užšifruota funkcija ir dinaminis duomenų maskavimas
 • T-SQL (Transact-SQL) maksimaliai padidina SQL serverio našumą
 • Galutinė mobilioji verslo žvalgyba pasiekiama visais mobiliaisiais įrenginiais - "Windows", "Android" ar "iOS" išmaniaisiais telefonais - ir leidžia skelbti ataskaitas naudojant "Excel 2016" arba "BI Power"
 • "PolyBase" apdoroti "Transact-SQL" užklausas iš išorinių duomenų šaltinių ir išplėsti verslo žvalgybą naudojant "SQL Server Reporting Services" (SSRS)

Techninės įrangos reikalavimai "Microsoft SQL Server 2016" diegimui

Siekiant užtikrinti sklandų "Microsoft SQL Server" 2016 versijos diegimą ir veikimą, reikia laikytis šių minimalių reikalavimų:

 • Kietasis diskas: ne mažiau kaip 32 GB, "SQL Server 2016" reikia ne mažiau kaip 6 GB vietos kietajame diske
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 512 MB, ne mažiau kaip 2 GB, jei diegimo parinktis su darbalaukiu
 • Ekranas
 • Procesorius: 64 bitų su 1,4 GHz (arba dviejų branduolių su bent 1,3 GHz arba keturių branduolių procesoriumi)
 • Vaizdo plokštė: "Super VGA", kurios minimali skiriamoji geba yra 800x600
 • Optinis įrenginys, skirtas įdiegti iš DVD disko

Papildomi techninės įrangos reikalavimai priklauso nuo atitinkamos sistemos konfigūracijos ir iš anksto įdiegtų programų.

"Microsoft SQL Server 2016" licencijavimo modelis su kliento prieigos licencijomis (CAL)

Su " SQL Server 2016" versija "Microsoft" taip pat nustatė naujas licencijavimo sąlygas. Tam tikruose "SQL Server 2016" leidimuose galite rinktis "Pro Core" licencijavimą ir licencijavimą su CAL(kliento prieigos licencijomis) - naudotojams arba įrenginiams. Dėl šio skirtumo serverio licencijavimas tampa lankstesnis ir kartu ekonomiškesnis. Dėl to nereikia brangių priedų, nes visos serverio funkcijos, kuriomis galima naudotis leidime, yra integruotos į CAL.

Licencijavimas su licencijomis CAL paprastai yra ekonomiškesnis variantas, ypač mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms ar organizacijoms, kurių serveriui pagal poreikius reikia mažesnio našumo, neatsisakant "SQL Server 2016" funkcijų ir našumo. Todėl šis licencijavimo modelis geriausiai tinka, kai žinomas prie "SQL Server" sistemos prisijungiančių klientų skaičius. Net ir naudojant įrenginio ar naudotojo CAL galima patenkinti individualius kiekvienos įmonės reikalavimus IT sistemai.

"SQL Server 2016" licencijavimas naudojant CAL

Kai licencijavimas vykdomas naudojant licencijas CAL, naudotojų naudojimasis "SQL Server 2016" paslaugomis yra atskirtas nuo serverio programinės įrangos diegimo. Serverio licencija suteikia teisę tik administratoriams naudotis duomenų bazės valdymo sistema. Darbuotojai turi turėti savo kliento prieigos licenciją - naudotojo licenciją CAL arba įrenginio licenciją CAL. Be vienos iš dviejų licencijų negalima naudotis serverio funkcijomis ir duomenimis.

Vartotojo ar įrenginio licencija "SQL Server 2016"?

Skirtumas tarp " Windows SQL Server" vartotojo licencijos ir įrenginio licencijos leidžia ypač lanksčiai taikyti licencijavimą - tai su vartotoju ir su įrenginiu susijusi licencija. Taip "Microsoft" apima du tipinius "Windows SQL Server 2016" naudojimo būdus. Įrenginio licencijoje atsižvelgiama į kitus prieigos prie "Windows" serverio būdus nei naudotojo licencijoje:

Naudojant " Microsoft SQL Server 2016" įrenginio licenciją (angl. Device CAL), įsigyjamas vieno konkretaus galinio įrenginio licencijavimas, kuris gali būti stalinis kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris, mobilusis telefonas arba planšetinis kompiuteris. Kiekvienas naudotojas, turintis leidimą naudoti šį įrenginį, taip pat gali jį naudoti ir prieigai prie "SQL Server 2016". Todėl ši licencijavimo koncepcija idealiai tinka darbo vietoms, kuriomis naudojasi besikeičiantys darbuotojai.

Kita vertus, naudojant naudotojo licencijos licenciją, "SQL Server" licencija suteikiama labai konkrečiam naudotojui. Taigi šis naudotojas gali naudotis savo duomenimis ir paslaugomis iš bet kurios vietos ir bet kuriuo su "Windows" suderinamu galutiniu įrenginiu - staliniu kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu - nepriklausomai nuo įrenginio. Todėl "User CAL" yra idealus sprendimas darbuotojams, kurie dirba besikeičiančiose darbo vietose, pvz., lauke ar skirtingose įmonės vietose, arba nuolat naudojasi namų biuru ar dirba kelyje.

Abiejų klientų prieigos formų licencijavimo negalima perduoti kitam galutiniam įrenginiui arba kitam naudotojui. Taip pat naudotojo CAL negalima naudoti kaip įrenginio CAL ir atvirkščiai.

Kita vertus, įmonėje galima naudoti ir vartotojo licencijas, ir įrenginio licencijas "SQL Server 2016", t. y. laisvai derinti abu tipus. Tai ypač naudinga, jei abu naudojimo būdai yra vienodai paplitę.

Įrenginio ir naudotojo licencijos "SQL Server 2016" už priimtiną kainą "Wiresoft

Jei turite klausimų dėl "Windows SQL Server 2016" licencijavimo pagal užsakymą su kliento prieigos licencijomis, patarsime individualiai dėl jums naudingiausio licencijų derinio. Naudodamiesi "Wiresoft" turimomis serverio prieigos licencijomis, galite lengvai patenkinti individualius poreikius ar net juos išplėsti.

"Wiresoft" siūlo " Microsoft SQL Server" 2016 m. versijos įrenginio licencijas ir naudotojo licencijas ypač mažomis kainomis. Tai originalios "Microsoft" licencijos, gautos iš Europos įmonių, kurių autentiškumą ir nepriekaištingą tinkamumą naudoti patikrinome mes. Kaip klientas galite pasinaudoti nenaudojamų programinės įrangos licencijų, kurias visiškai teisėtai įsigijome iš patikimų įmonių, kainos pranašumu. Daugelis mūsų klientų jau naudojasi šiuo privalumu. Bet kuriuo metu susisiekite su mumis ir užduokite klausimų apie "Microsoft SQL Server 2016" licencijavimą naudojant CAL: