Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
patikinimas - fonas

Sveiki atvykę į "Wiresoft Software Assurance"!

Padidinkite savo investicijų į programinę įrangą vertę ir išlikite technologiškai naujausi su mūsų išsamiu programinės įrangos užtikrinimu. Būdami pirmaujanti naudotos programinės įrangos tiekėja, mes siūlome jums saugumą ir lankstumą, kurių reikia, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti savo IT infrastruktūrą. Kas yra "Software Assurance"? Programinės įrangos užtikrinimas - tai programa, pagal kurią jums, "Wiresoft" klientams, siūloma daug privalumų ir paslaugų. Ji leidžia jums išnaudoti visą naudotos programinės įrangos potencialą ir sutaupyti pinigų.

 

"Wiresoft Software Assurance" privalumai

 

Nemokami atnaujinimai

Naudodamiesi mūsų "Software Assurance" galite nemokamai atnaujinti savo naudotą programinę įrangą iki naujausių versijų. Būkite technologiškai naujausi ir naudokitės naujausiomis funkcijomis bei patobulinimais.

Teisinis tikrumas ir atitiktis

Naudodami "Software Assurance" suteikiame teisinį tikrumą ir užtikriname, kad naudotos programinės įrangos naudojimas atitinka galiojančias licencijos sąlygas. Padedame laikytis atitikties reikalavimų ir užtikriname, kad programinę įrangą galėtumėte naudoti teisėtai ir be rizikos. Pasikliaukite mūsų patirtimi ir sumažinkite galimą teisinę ir finansinę riziką, susijusią su naudotos programinės įrangos naudojimu.

Techninė pagalba

Būdami "Software Assurance" klientai, gaunate pasaulinio lygio techninę pagalbą iš mūsų patyrusios komandos. Esame pasirengę atsakyti į jūsų klausimus, išspręsti problemas ir padėti jums pašalinti nesklandumus. Padėsime jums maksimaliai išnaudoti naudotą programinę įrangą.

Licencijų naudojimo lankstumas

Programa "Wiresoft Software Assurance" suteikia jums galimybę lanksčiai naudotis savo naudojamos programinės įrangos licencijomis. Galite laisvai jas naudoti skirtinguose įrenginiuose arba perduoti kitiems naudotojams pagal poreikį. Tai suteikia jums visišką naudojamų licencijų kontrolę ir leidžia efektyviau naudoti išteklius.

Kodėl "Wiresoft Software Assurance

 

"Wiresoft" specializuojasi parduodant aukštos kokybės naudotą programinę įrangą.

Dėl ilgametės patirties ir puikaus klientų aptarnavimo esame idealus partneris jūsų programinės įrangos užtikrinimo poreikiams tenkinti.

Padidinkite savo produktyvumą, patobulinkite IT infrastruktūrą ir išlikite technologiškai naujausi su "Wiresoft Software Assurance".

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų pasiūlymus ir kaip galime padėti jums maksimaliai išnaudoti naudotą programinę įrangą.

Visiškai kontroliuokite savo naudotą programinę įrangą su "Wiresoft Software Assurance" ir pradėkite dirbti jau šiandien!

  • "Wiresoft" specializuojamės parduodami aukštos kokybės naudotą programinę įrangą.
  • Dėl ilgametės patirties ir išskirtinio klientų aptarnavimo esame idealus partneris jūsų programinės įrangos užtikrinimo poreikiams tenkinti.
  • Padidinkite savo produktyvumą, patobulinkite IT infrastruktūrą ir išlikite technologiškai naujausi su "Wiresoft Software Assurance".
  • Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų pasiūlymus ir kaip galime padėti jums maksimaliai išnaudoti naudotą programinę įrangą.
  • Visiškai kontroliuokite savo naudotą programinę įrangą su "Wiresoft Software Assurance" ir pradėkite dirbti jau šiandien!
Kategorijos