Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - reikliems kūrėjams skirtas leidimas kaip įsigyjama versija Visual Studio 2017 verslui skirtoje versijoje naudotojai gali naudotis įvairiomis galingomis funkcijomis, kad galėtų kurti programėles bet kuriai...
696,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - viskas, kas reikalinga profesionaliam programų kūrimui, įsigyjamoje versijoje Visual Studio 2017 versijoje Professional Edition naudotojai turi viską, kas jiems pasiekiama, kad galėtų kurti programas ir...
57,90 € *

Pirkti Visual Studio 2017: Patikrinta kūrimo aplinka sudėtingiems projektams

Visual Studio 2017 - tai aukščiausios klasės Microsoft integruota kūrimo aplinka (IDE), kuri programuotojams siūlo platų įrankių ir funkcijų spektrą aukštos kokybės programoms kurti. Nors Visual Studio 2017 rinkoje jau kelerius metus, dėl savo stabilumo, našumo ir universalių funkcijų ji vis dar užima tvirtą vietą programinės įrangos kūrimo pasaulyje.

Visapusiškas įvairių platformų palaikymas

Viena iš ryškiausių Visual Studio 2017 savybių - jos gebėjimas padėti kūrėjams kurti programėles įvairioms platformoms. IDE siūlo visapusišką palaikymą kuriant darbalaukio programas Windows, žiniatinklio programas, mobiliąsias programas iOS ir Android, debesijos programas Azure ir kt. Dėl to ji yra itin universali kūrimo aplinka.

Naudodamiesi Visual Studio 2017 programuotojai gali dirbti keliomis programavimo kalbomis, įskaitant C#, C++, Python, JavaScript ir daugelį kitų. Tai leidžia komandoms, turinčioms įvairių technologijų poreikių, efektyviai dirbti vienoje IDE.

Galingi kūrimo ir derinimo įrankiai

Viena iš Visual Studio 2017 stiprybių - išsamus kūrimo ir derinimo įrankių rinkinys. Integruotas derintuvas yra itin galingas ir padeda programuotojams greitai nustatyti ir ištaisyti klaidas jų kode. Tokios funkcijos, kaip stebėjimas realiuoju laiku, kintamųjų tikrinimas ir pažangios derinimo priemonės, padeda sutrumpinti kūrimo laiką ir pagerinti kodo kokybę.

Integruotas komandinio darbo ir bendradarbiavimo palaikymas

Šiuolaikinės programinės įrangos kūrimas dažnai yra komandinis darbas, todėl Visual Studio 2017 siūlo išsamias bendradarbiavimo ir komandinio darbo funkcijas. Integruota versijų valdymo sistema (VCS) leidžia komandoms efektyviai valdyti savo kodą ir sekti pakeitimus. Naudodamos Git ir Azure DevOps integraciją, komandos gali sklandžiai bendradarbiauti ir naudotis tokiomis funkcijomis, kaip pull requests ir automatinis kūrimas.

Be to, Visual Studio 2017 palaiko nepertraukiamo integravimo (CI) ir nepertraukiamo diegimo (CD) funkcijas, kad automatizuotų programų diegimą ir užtikrintų greitą ir patikimą pakeitimų perkėlimą į gamybą.

Šiuolaikinių technologijų palaikymas

Visual Studio 2017 neatsilieka nuo naujausių technologijų kūrimo tendencijų, palaikydama įvairias šiuolaikines technologijas ir karkasus. Programuotojai gali lengvai kurti daiktų interneto (IoT), dirbtinio intelekto (AI), mašininio mokymosi, blokų grandinės ir kitas programas. IDE pateikiami šablonai ir įrankiai, supaprastinantys šių naujų sričių programų kūrimą.

Be to, Visual Studio 2017 siūlo konteinerinių programų palaikymą naudojant Docker ir Kubernetes, todėl lengviau diegti ir plėsti programas konteinerinėse aplinkose.

Aktyvi kūrėjų bendruomenė

Visual Studio 2017 naudojasi gyvybinga ir aktyvia kūrėjų bendruomene. Kūrėjai visame pasaulyje dalijasi savo žiniomis, kuria plėtinius ir teikia pagalbą forumuose bei socialinėje žiniasklaidoje. Tai leidžia kūrėjams mokytis iš kitų patirties ir greičiau spręsti problemas.

Apskritai Visual Studio 2017 yra patikrinta ir patikima kūrimo aplinka, kuri kūrėjams siūlo patikimą platformą sudėtingiems programinės įrangos projektams įgyvendinti. Dėl savo universalumo, galios ir šiuolaikinių technologijų palaikymo Visual Studio 2017 ir toliau išlieka puikiu kūrėjų pasirinkimu visame pasaulyje. Jei ieškote stabilios ir daug funkcijų turinčios IDE, apsvarstykite Visual Studio 2017.