Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - reikliems kūrėjams skirtas leidimas kaip įsigyjama versija Visual Studio 2017 verslui skirtoje versijoje naudotojai gali naudotis įvairiomis galingomis funkcijomis, kad galėtų kurti programėles bet kuriai...
1 411,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - viskas, kas reikalinga profesionaliam programų kūrimui, įsigyjamoje versijoje Visual Studio 2017 versijoje Professional Edition naudotojai turi viską, kas jiems pasiekiama, kad galėtų kurti programas ir...
118,90 € *

Microsoft Visual Studio 2017 - istorinė perspektyva

Microsoft Visual Studio 2017 yra išskirtinė populiarios Microsoft integruotos kūrimo aplinkos (IDE) versija. Šiame straipsnyje apžvelgsime Visual Studio 2017 ir nagrinėsime jos tolesnę svarbą šiuolaikiniame programuotojų pasaulyje.

Įvadas į Microsoft Visual Studio 2017

1. Pažįstama kūrimo aplinka

Visual Studio 2017 - tai gerai pažįstama kūrimo aplinka, kurioje kūrėjai gali naudotis įvairiais įrankiais, skirtais Windows, žiniatinklio, mobiliosioms ir debesijos programoms kurti.

2. Palaikomos kalbos ir platformos

IDE palaiko daugybę programavimo kalbų, įskaitant C#, C++, F#, Python ir kitas. Kūrėjai vis dar gali kurti įvairių platformų taikomąsias programas Windows, Android, iOS ir žiniatinkliui.

Kodėl Microsoft Visual Studio 2017 vis dar aktuali?

1. Stabilumas ir patikimumas

Dėl savo stabilumo ir patikimumo Visual Studio 2017 vis dar užima svarbią vietą programuotojų pasaulyje. Daugelis programuotojų šia versija pasikliauja vykdydami projektus, kuriems reikalinga nusistovėjusi aplinka.

2. Integracija į Azure ir DevOps

IDE ir toliau siūlo sklandžią integraciją su Microsoft Azure ir Azure DevOps, kuri palengvina komandinį bendradarbiavimą, nuolatinį integravimą ir diegimą (CI/CD) bei debesų programavimą.

Atnaujinimas į naujesnes versijas

1. Galimybė naudotis išplėstinėmis funkcijomis

Kūrėjai, nusprendę atnaujinti Visual Studio 2017 į naujesnes versijas, pavyzdžiui, Visual Studio 2019 arba Visual Studio 2022, galės naudotis pažangiomis funkcijomis, geresniu našumu ir moderniomis technologijomis.

2. Palaikymas ir saugumas

Senstant Visual Studio 2017, Microsoft ir toliau teikia ribotą palaikymą ir saugumo atnaujinimus. Atnaujinimas į naujesnę versiją užtikrina prieigą prie naujausių palaikymo ir saugumo pataisymų.

Įsigykite Microsoft Visual Studio 2017 for Windows iš Wiresoft

Apskritai Microsoft Visual Studio 2017 išlieka svarbia IDE platformos versija, kuri tebėra aktuali ir šiandien. Nors joje nebėra naujausių funkcijų, ji vis dar gali būti naudinga konkretiems projektams. Tačiau atnaujinimas į naujesnę versiją suteikia galimybę naudotis pažangesnėmis funkcijomis ir naujausia technine pagalba, o tai rekomenduojama daugumai kūrėjų.

Kategorijos