Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
VMWARE THINAPP ENTERPRISE 5 VMWARE THINAPP ENTERPRISE 5
Pasauliui tampant vis labiau priklausomam nuo technologijų, įmonės turi ieškoti naujoviškų būdų, kaip neatsilikti nuo konkurentų. Vienas iš būdų tai padaryti - naudoti virtualizavimo programinę įrangą, kuri leidžia darbuotojams pasiekti...
31,90 € *

Svarbiausi ThinApp privalumai iš pirmo žvilgsnio

 • Programų valdymo optimizavimas
 • IT palaikymo ir pagalbos tarnybos išlaidų mažinimas
 • Supaprastintas perėjimas prie Windows 7, 8 ir 10
 • Programos versijų konfliktų prevencija
 • Naršyklių ir įskiepių virtualizavimo palaikymas
 • Patobulintas galinio taško saugumas
 • Didesnis darbuotojų mobilumas

Kaip veikia "ThinApp"?

VMware ThinApp tai beagentis sprendimas, skirtas virtualizuoti įvairias taikomąsias programas, veikiančias skirtingose operacinių sistemų versijose, ir pateikti jas naudotojams vieningoje aplinkoje. Tam ThinApp naudoja įvairias strategijas, kurias galima naudoti, pavyzdžiui, norint be problemų perkelti senąsias programas.

Paprastas programų virtualizavimas

VMware ThinApp virtualizuoja taikomąją programą, pirmiausia į vieną ThinApp paketą įtraukdamas taikomosios programos failus ir registro įrašus. Tada ją galima pateikti, valdyti ir atnaujinti nepriklausomai nuo pagrindinės operacinės sistemos. Taip virtualizuotos programos negali keisti pagrindinės operacinės sistemos, be to, jas galima paleisti skirtingomis konfigūracijomis. Tai padeda užtikrinti geresnį suderinamumą su kitomis programomis, paprastesnį valdymą ir nuoseklią naudotojo patirtį, kuri padeda didinti darbo eigos efektyvumą.

Supaprastintas operacinių sistemų perkėlimas

VMware ThinApp be kita ko, leidžia greitai perkelti senąsias programas į Windows 7 arba Windows 10, nereikalaujant iš naujo koduoti, iš naujo testuoti ar sertifikuoti. Fone įdiegtos programos automatiškai konvertuojamos į ThinApp paketus. Programų paketus, jau sukurtus naudoti su ThinApp Windows XP ar senesnėmis versijomis, galima patogiai konvertuoti į ThinApp Windows formatą naudojant susiejimo funkciją.

Programų izoliavimas siekiant išvengti konfliktų

Konfliktų tarp atskirų programų arba tarp programų ir operacinių sistemų išvengiama naudojant ThinApp, nes 32 arba 64 bitų programos, įskaitant nustatymus, supakuojamos į vieną MSI arba EXE failą; tada jas galima įdiegti skirtingose Windows operacinėse aplinkose.

Tokiu būdu virtualiosios programos yra izoliuotos viena nuo kitos ir gali būti paleistos nepriklausomai, nekeičiant atitinkamos operacinės sistemos. Kad būtų galima valdyti visą gyvavimo ciklą, ThinApp paketai taip pat gali būti diegiami ir valdomi naudojant "App Volumes".

Didelis saugumas

Naudojant ThinApp, programas taip pat galima paleisti riboto naudojimo User paskyrose ir "užrakintuose" ar riboto naudojimo kompiuteriuose, nereikalaujant išankstinių sistemos pakeitimų ar atitinkamų saugumo politikų mažinimo. Programų paketai vykdomi tik naudotojo režimu.

Kadangi ThinApp nenaudoja branduolio režimo kodo, jis nepažeidžia esamų kompiuterių grupių politikos principų User. Naudojant šį sprendimą taip pat išvengiama netyčinių politikos pažeidimų, nes prie atitinkamo kompiuterio prijungtiems įrenginiams nepriskiriamos išplėstinės programų teisės.

Mobilioji prieiga iš įvairių įrenginių

Naudojant ThinApp, patikima ir lanksti mobilioji prieiga galima ir biure ar kelyje visuose įrenginiuose, nes nereikia nei diegti programinės įrangos, nei įrenginio tvarkyklės, nei suteikti administratoriaus teisių. ThinApp taip pat palaiko BYO (angl. Your Own Device) įrenginius, todėl naudotojai bet kada gali naudotis teikiamomis programomis ir iš privačių galutinių įrenginių, net jei įdiegta nesuderinama operacinės sistemos versija.

Naudotojai taip pat gali tiesiogiai vykdyti per mobiliuosius atminties įrenginius (pvz., "flash" atmintines) ir plonojo kliento terminalus. Administratoriai taip pat gali teikti, prižiūrėti ir atnaujinti programas.

Kiti ThinApp privalumai :

 • ThinApp palaiko Windows 10 - tai taip pat leidžia lengvai perkelti senąsias programas, pavyzdžiui, Office 2003, į Windows 10 atvaizdus. Taip išvengiama brangaus perkodavimo, regresijos testavimo ir senųjų naršyklės programų palaikymo išlaidų.
 • ThinApp galima naudoti įvairias programų sąsajas, įskaitant virtualizuotų programų, įskiepių, paslaugų paketų ir paleidimo aplinkų, tokių kaip "Java" ir .NET, ryšių konfigūravimą.
 • Dėl garantuoto ThinApp suderinamumo su kitomis programomis, įskaitant senųjų programų perkėlimą į dabartines Desktop aplinkas, nebereikia didelės apimties programinės įrangos perkodavimo - tai leidžia įmonėms sutaupyti  vertingų išteklių, o kartu ir išlaidų, susijusių su programų valdymu.
 • Nedelsiant, lengvai ir be išankstinio diegimo proceso iš įvairių galutinių įrenginių - tiek privačių, tiek įmonės - pasiekiamos programos, todėl padidėja darbuotojų darbo našumas - jie gali iš karto tęsti darbą ir nieko nelaukti.
 • Programų srautinė transliacija su ThinApp, taip pat naudotojų personalizavimas vyksta duomenų apdorojimo lygmeniu per konsoliduotą sesijomis pagrįstą Server, veikiančią Microsoft RDSH arba "Citrix XenApp" serveriuose.
 • Integravus ThinApp į VMware "Horizon Workspace", programas taip pat galima lengvai valdyti ir saugiai pateikti Cloud pagrįstuose programų kataloguose. Be to, naudojant "AppSense" galima atlikti automatinius atnaujinimus per žiniatinklį.