Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10479
 • 7JQ-00261
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
9 485,90 € * 10 538,90 € * (9,99% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core
Minimalus licencijavimas 4 Core Pro Server
CAL Nereikalaujama
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


SQL Server 2022 Enterprise yra išsamiausia nauja patikimos reliacinių duomenų platformos iš Microsoft versija, kuri įmonėms ir organizacijoms suteikia visas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų teikimo funkcijas, reikalingas įmonių išteklių planavimo ir CRM sistemoms bei ERP programinei įrangai naudoti. Visoms šioms tipinėms užduotims atlikti SQL Server 2022 Enterprise yra stipri, galinga, Cloud galinti naudoti reliacinių duomenų bazių Management sistema, kuri lanksčiai prisitaiko prie didėjančių iššūkių, nes yra labai lengvai keičiamo mastelio.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2022 Enterprise

SQL Server 2022 Enterprise - tai išsamiausia nauja patikimos reliacinių duomenų platformos iš Microsoft versija, kuri įmonėms ir organizacijoms suteikia visas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų teikimo funkcijas, reikalingas įmonių išteklių planavimo ir CRM sistemoms bei ERP programinei įrangai naudoti. Visoms šioms tipinėms užduotims atlikti SQL Server 2022 Enterprise yra stipri, galinga, Cloud palaikoma reliacinių duomenų bazių valdymo sistema, kuri lanksčiai prisitaiko prie didėjančių iššūkių, nes yra labai lengvai keičiamo mastelio.

SQL Server 2022 Enterprise leidime, be kita ko, siūlomas didelio prieinamumo sprendimas AlwaysOn, taip pat galimybė naudoti didžiųjų duomenų klasterius, įskaitant išsamias ryšio sąsajas, taip pat visapusišką duomenų ir jų vientisumo saugumą bei apsaugą ir daug kitų funkcijų, leidžiančių juos visapusiškai analizuoti ir teikti taikomosioms programoms, taip pat ir Cloud.

Naująją SQL Server 2022 Enterprise Edition, apie kurią paskelbta Microsoft, jau galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft po oficialaus išleidimo - su visais jos privalumais, susijusiais su mastelio keitimu, dideliu prieinamumu, taip pat našumu ir saugumu, ir už gerokai mažesnę kainą nei naujos programinės įrangos. Taip pat tikimasi, kad naujoji SQL Server 2022 Enterprise versija bus prieinama tik kaip Core licencijavimas.

Šioje apžvalgoje pateikiama išsami informacija apie SQL Server 2022 Enterprise funkcijas, žinomas iš ankstesnės versijos, taip pat apie taikomas Microsoft licencijavimo sąlygas SQL Server programinei įrangai.

SQL Server 2022 Enterprise - Svarbiausių funkcijų apžvalga

Naujasis SQL Server 2022 Enterprise leidimas ir vėl pasižymi dideliu patikimumu ir prieinamumu, taip pat užklausų vykdymu per rekordiškai trumpą laiką, kurio efektyvumą dar labiau padidina valdoma savitarnos duomenų tyrinėjimo funkcija ir interaktyvus duomenų vizualizavimas. Todėl SQL Server 2022 Enterprise vėl remiasi patikrintomis masteliavimo, didelio prieinamumo ir užklausų našumo funkcijomis.

Naudojant SQL Server 2022 Enterprise taip pat galima apdoroti nestruktūrizuotus duomenų įrašus, sąsajos su tokiomis duomenų bazėmis kaip Oracle, taip pat Java integracija išplečia taikymo sritį, kad ji atitiktų visus tipinius didžiųjų duomenų valdymo reikalavimus, įskaitant išplėstines saugumo funkcijas, skirtas jautrių duomenų apsaugai  

Integravus Java Runtime, Java kodą taip pat galima naudoti duomenų bazių valdymo sistemai, kad jis būtų vykdomas tiesiogiai sukompiliuotas SQL Server. Naudojant Secure Enclaves, duomenis iš Client į DBVS galima užšifruoti taip, kad jų negalėtų peržiūrėti net duomenų bazių administratoriai.

SQL Server 2022 Enterprise - Mastelis ir didelis prieinamumas

Kalbant apie SQL Server 2022 Enterprise Pro egzemplioriaus arba funkcijos mastelio keitimo galimybes, tikimasi, kad maksimali operacinės sistemos arba operatyviosios atminties ir SQL Server duomenų bazės variklio operatyvioji atmintis bus prieinama, kai didžiausias reliacinės duomenų bazės dydis iki šiol buvo 524 PB, ne tik kalbant apie skaičiavimo pajėgumus apskritai, bet ir apie:

 • Analizė Services ir ataskaitų teikimas Services
 • Buferinės atminties fondo atmintis
 • Columnstore segmentų talpyklos talpykla
 • Atminties optimizuotas duomenų dydis

Reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos mastelio keitimo galimybės, be kita ko, yra prieinamos:

 • Sugrupuoti arba nesugrupuoti stulpelių saugyklos indeksai
 • OLTP atmintyje, atminčiai optimizuoti tempdb metaduomenys ir nuolatinės atminties palaikymas
 • Įtempimo duomenų bazė
 • Paslaugų tarpininkas, skirtas kurti labai keičiamo mastelio taikomąsias programas su asinchroniniu ryšiu. Paslaugų tarpininkas sukurtas kaip sistema, pavyzdžiui, pranešimams duomenų bazėje arba iš vienos duomenų bazės į kitą siųsti, be to, jis yra keičiamo dydžio.
 • Lentelių ir indeksų skaidymas į skyrius
 • Automatinis optimizavimas, paketinis eilučių saugyklos režimas, atidėtas lentelės kintamųjų kompiliavimas, taip pat naudotojo apibrėžtų skaliarinių funkcijų išmaniosiose duomenų bazėse eilutėse išvedimas

Didelį RDBMS prieinamumą, be kita ko, užtikrina:

 • Server Core-Parama
 • Duomenų bazės dubliavimas
 • Atsarginių kopijų glaudinimas ir duomenų bazių momentinių kopijų darymas
 • Always On failover cluster instances ir Always On availability, taip pat pagrindinės pasiekiamumo grupės - naudojant šį aukšto pasiekiamumo sprendimą kartu su Windows cluster paslauga taip pat galima palaikyti kelias antrines duomenų bazes, nenaudojant bendros saugyklos, kaip naudojant failover cluster.
 • Atkūrimas po avarijos -Server, skirtas atkurti po avarijos, taip pat optimizuotas duomenų bazių atkūrimas
 • Greitas internetinių puslapių ir internetinių failų atkūrimas
 • Saugyklos pridėjimas veikiant sistemai

Be to, SQL Server 2022 Enterprise leidime vėl siūloma daug funkcijų, gerinančių našumą, įskaitant:

 • Pažangus užklausų apdorojimas dideliems duomenų kiekiams sparčiai apdoroti
 • Intelligent Performance, skirta spartesniam duomenų bazės operacijų vykdymui
 • Lengvosios užklausų profiliavimo infrastruktūros standartinis aktyvavimas
 • Pagreitintas duomenų bazės atkūrimas - greitesnis duomenų bazės atkūrimas, pvz., po perkrovimo

Be to, duomenų bazės momentinę nuotrauką galima naudoti norint padaryti momentinę duomenų bazės nuotrauką ir dokumentuoti jos būseną ataskaitai, o paskutinės užklausos plano statistiką galima naudoti norint peržiūrėti dabartinius užklausų vykdymus.

SQL Server 2022 Enterprise - Didžiųjų duomenų klasteris

Visapusiškam didžiųjų duomenų valdymui SQL Server 2022 Enterprise vėl suteikia galingus analizės įrankius, pavyzdžiui, pažangų užklausų apdorojimą, kad būtų galima patikimai ir greitai apdoroti didelius duomenų kiekius, taip pat padaryti juos prieinamus įvairioms įmonių taikomosioms programoms. Didelių duomenų darbo krūvį taip pat galima perkelti į SQL Server, o išorinių duomenų bazių, tokių kaip Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS ir Azure Data Lake, užklausas galima atlikti tiesiogiai naudojant integruotas jungtis arba SQL Server PolyBase.

Naudojant didžiųjų duomenų klasterius, su Kubernetes taip pat galima sukurti keičiamo dydžio SQL Server, Spark ir HDFS konteinerių klasterius; naudojant Transact-SQL galima lygiagrečiai atlikti užklausas, rašyti ir apdoroti duomenis, taip pat vykdyti dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduotis HDFS saugyklų baseinuose. Naudojant keičiamo dydžio HDFS duomenų saugyklų fondo įrankį Data Lake galima analizuoti duomenis iš įvairių išorinių šaltinių, sujungti juos su reliaciniais duomenimis ir saugoti. Data Mart pagerina duomenų analizės našumą horizontaliai keičiant didžiųjų duomenų klasterių mastelį, be dirbtinio intelekto įrankių, taip pat galima naudoti, pavyzdžiui, Spark, R, Python, Scala ir Java.

Atitinkamos programos gali būti naudojamos ir kaip konteineriai, ir kaip žiniatinklio paslaugos, kuriomis galima naudotis dideliame duomenų klasteryje saugomais duomenimis.

SQL Server 2022 Enterprise - Saugumas

Didžiųjų duomenų saugumas taip pat yra svarbus apdorojant ir pateikiant duomenis, kad būtų užkirstas kelias neteisėtai prieigai, ypač prie ypatingos svarbos duomenų. Pavyzdžiui, SQL Server 2022 Enterprise jie yra apsaugoti naudojant Always Encrypted (visada užšifruota), kuri juos šifruoja saugiose kliento programose, o šifravimo raktai neperduodami duomenų bazės varikliui (SQL duomenų bazei arba SQL serveriui). Taigi Always Encrypted skiria naudotojus, kuriems šie duomenys priklauso ir kurie gali juos peržiūrėti, ir tuos, kurie juos tvarko, bet neturėtų turėti prieigos prie jų. Be to, Always Encrypted leidžia duomenų bazės varikliui apdoroti įvairias užklausas apie užšifruotus duomenis išlaikant duomenų konfidencialumą.

SQL Server 2022 Enterprise - Licencijavimas

Tikimasi, kad naujajame SQL Server 2022 Enterprise leidime vėl bus naudojama Core-licencija, apibrėžta Microsoft, priešingai nei anksčiau, kai branduoliai neturėjo reikšmės senesnių SQL Server versijų licencijavimui. Pagal dabartinį Core licencijavimą, branduolių skaičius yra pradinis licencijos reikalavimo skaičiavimo taškas. Ankstesnėje SQL versijoje Server 2022 Enterprise buvo galima licencijuoti du branduolius Pro Core -Licencija. Todėl tikimasi, kad Core licencijos SQL Server 2022 Enterprise vėl bus prieinamos kaip 2 branduolių paketai.

Pagal Microsoft licencijų metriką bendras Server licencijų poreikis priklauso nuo didžiausio branduolių skaičiaus, todėl kiekvienam fiziniam serverio Core branduoliui reikia atskiros licencijos. Apskritai Microsoft nustatyta 8 licencijos kaip mažiausia Pro Server , pagal kurią iš viso taikomos šios sąlygos:

 • Vienam fiziniam procesoriui apskaičiuojami bent 8 branduoliai.
 • Apskaičiuota, kad 1 fiziniam Server procesoriui tenka bent 16 branduolių.

Taigi visi fiziniai ir aktyvūs branduoliai licencijuojami pagal šias dvi sąlygas.

Be to, ankstesni masteliavimo apribojimai tikriausiai vėl bus taikomi SQL Server 2022 Enterprise. Didžiausias skaičiavimo pajėgumas, kurį gali naudoti vienas SQL Server Enterprise egzempliorius, yra:

 • SQL Server- duomenų bazės variklis: mažiau nei 4 lizdai arba 24 branduoliai
 • Analizė arba ataskaitos Services: mažiau nei 4 lizdai arba 24 branduoliai

Didžiausias atminties kiekis, kurį gali naudoti vienas SQL Server duomenų bazės variklio egzempliorius, buvo apribotas:

 • Buferio fondas: 128 GB
 • Columnstore segmentų talpyklos talpykla: 32 GB
 • Ataskaitų teikimas Services: 64 GB
 • Analizė Services: 16 GB (lentelė) arba 32 GB (MOLAP)

Jei turite klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie dabartines SQL Server licencijavimo sąlygas, kreipkitės į Wiresoft darbuotoją.

SQL Server 2022 Enterprise - Techninės įrangos reikalavimai 

Kad būtų galima naudoti Microsoft SQL Server 2022 Enterprise tinkamą aparatinę aplinką, ši aplinka tikriausiai turės atitikti toliau nurodytus reikalavimus - atkreipkite dėmesį, kad nuo 2021 m. spalio mėn. oficialios ar galimai nukrypstančios informacijos iš Microsoft nėra, todėl tikrieji minimalūs reikalavimai gali skirtis nuo toliau nurodytų. Norėdami gauti daugiau naujausios informacijos, kreipkitės į darbuotoją adresu Wiresoft.

 • Operacinės sistemos: bent Windows 10 arba Windows Server 2019, galbūt naujesnės
 • Kietojo disko vietos: ne mažiau kaip 6 GB - galbūt daugiau, priklausomai nuo įdiegtų SQL Server komponentų
 • Darbinė atmintis: bent 4 GB
 • Grafika: Super VGA vaizdo plokštė, kurios skiriamoji geba ne mažesnė kaip 800x600 taškų
 • Procesoriaus tipas: x64 procesorius
 • Procesoriaus sparta: ne mažiau kaip 1,4 GHz - rekomenduojama: 2,0 GHz arba daugiau

Jei turite papildomų klausimų dėl Microsoft SQL Server 2022 Enterprise kaip naudotos programinės įrangos ar kito leidimo, taip pat senesnių SQL Server versijų ir kitos Microsoft programinės įrangos įsigijimo, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbių forma. 

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos