Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

Galima atsisiųsti akimirksniu

  • SW10045
  • FQC-09525
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
32,90 € * 35,90 € * (8,36% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  32bit/64bit


Palyginti su paprastesnėmis šios operacinės sistemos versijomis, "Windows 10 Professional" siūlo daug daugiau verslo funkcijų, kurios pirmiausia skirtos profesionaliems naudotojams, taip pat mažoms ir vidutinėms įmonėms. Windows 10 Pro siūlo tokias funkcijas kaip grupių politikos valdymas, domeno prieiga, "BitLocker", "Internet Explorer" EMIE verslo režimas, nuotolinio darbalaukio programa ir "Hyper-V" klientas. Visa tai ir dar daugiau "Windows 10 Pro" pateikiama modernioje, patogioje vartotojui sąsajoje su tipiška plytelių išvaizda, kurią galima pritaikyti naudojant papildomas funkcijas. Už to slypi technologija, kurią galima naudoti ir senesniuose galiniuose įrenginiuose, o tai yra ekonominis pranašumas, ypač įmonėms. Saugiam prisijungimui "Windows 10" naudoja "Microsoft Hello" - biometrinį naudotojo autentiškumo patvirtinimą - ir siūlo daug kitų funkcijų, gerinančių duomenų apsaugą.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"

Windows 10 Pro - galinga išbandytos "Microsoft" operacinės sistemos versija

palyginti su paprastesnėmis šios operacinės sistemos versijomis, "Windows 10 Professional" turi daug daugiau verslo funkcijų, kurios pirmiausia skirtos profesionaliems naudotojams, taip pat mažoms ir vidutinėms įmonėms. Windows 10 Pro, be kitų funkcijų, siūlo tokias funkcijas kaip grupių politikos valdymas, prisijungimas prie domeno, "BitLocker", "Internet Explorer" EMIE įmonės režimas, nuotolinio darbalaukio programa ir "Hyper-V" klientas.

Visa tai ir dar daugiau Windows 10 Pro pateikia modernioje, patogioje sąsajoje su tipiška plytelių išvaizda, kurią galima pritaikyti naudojant papildomas funkcijas. Tai technologija, kurią galima naudoti ir senesniuose galiniuose įrenginiuose, o tai yra ekonominis pranašumas, ypač įmonėms.

Windows 10 saugiam prisijungimui naudojama "Microsoft Hello" - biometrinis naudotojo autentiškumo patvirtinimas, taip pat siūloma daug kitų funkcijų, gerinančių duomenų apsaugą.

Įsigijus " Windows 10 Pro Edition" didelis privalumas yra tai, kad ši operacinė sistema palaiko ir senesnę aparatinę įrangą, o tai daugeliui naudotojų neabejotinai lemia pirkimą. "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Windows 10 Pro, taip pat kitų Windows versijų ir daug kitų "Microsoft" programų. Toliau apžvelgiamos svarbiausios naujos Windows 10 Pro funkcijos.

Kaip gauti Windows 10 Professional licencijos raktą ir atsisiuntimo nuorodą?

Šis produktas yra atsisiunčiama versija. Per 24 valandas nuo apmokėjimo gavimo el. paštu gausite licencijos raktą ir atsisiuntimo nuorodą. Produktą galima iš karto atsisiųsti, įdiegti ir aktyvuoti internetu.

Specialiųjų Windows 10 Pro funkcijų apžvalga

Palyginti su paprastesnėmis versijomis, pavyzdžiui, " Windows Home", " Windows 10 Pro" turi daug papildomų funkcijų ir įrankių, kurie ypač svarbūs įmonėms, nes turi įtakos ir galutinių įrenginių, ir duomenų saugumui. Administratoriai ją gali naudoti grupių politikoms ir naudotojų paskyroms valdyti, be to, ją galima naudoti atskiriems įrenginiams konfigūruoti ir apsaugoti juos nuo kenkėjiškų programų atakų.

Kitas " Windows 10 Pro" komponentas - nuotolinis darbalaukis, kuriuo galima valdyti kompiuterius nuotoliniu būdu per tinklą. " Windows 10 Pro" naudotojai taip pat gali prijungti savo galutinį įrenginį prie "Microsoft Azure Active Directory" ir taip naudotis "Microsoft Business Store". Čia įmonės gali įsigyti ir įdiegti daugybę programų visiems darbo naudotojams. Išsami informacija apie Windows Professional pateikiama toliau.

Grupės politikos valdymas naudojant redaktorių

Į Windows 10 Pro versiją įtrauktas gpedit.msc redaktorius gali būti naudojamas vietinėms grupių politikoms nustatyti ir tvarkyti. Naujojoje versijoje ją galima naudoti siekiant kontroliuoti ir priverstinai įdiegti naujinius pagal nustatytas taisykles. Kitos redaktoriaus funkcijos apima vadinamojo atitikties termino nustatymą, t. y. laiką, per kurį tam tikras naujinimas turi būti įdiegtas vėliausiai, galima atskirti funkcijų naujinimus, kokybės naujinimus ir ne OS naujinimus. Be to, redaktorius taip pat naudojamas centralizuotai konfigūruoti ir įjungti saugyklos optimizavimą ("Saugyklos pojūtis"), kuris naudojamas, pavyzdžiui, automatiškai ištrinti nereikalingus failus.

Nuotolinės prieigos funkcija per nuotolinio darbalaukio programą

Naudodami nuotolinio darbalaukio programą naudotojai gali prisijungti prie savo kompiuterio iš kito kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono iš nutolusios vietos ir naudotis juo taip, tarsi sėdėtų prie jo. Vietinio kompiuterio darbalaukio sąsaja rodoma per RDS vartus.

Prisijungti prie domeno

Ypač dažnai įmonės kompiuteriai priklauso tam tikram "Active Directory" domenui, kad būtų paprasčiau valdyti atskirus įrenginius ir naudotojų paskyras. Naudojant Windows 10 Pro tai galima padaryti naudojant funkciją "Domain Join"; taip pat galima naudoti jutiklinį variantą, optimizuotą atitinkamiems galutiniams įrenginiams.

"Enterprise Mode Internet Explorer" (EMIE)

Įmonės režimas arba "Enterprise Mode", kurį galima naudoti su "Windows 10 Professional", sumažina suderinamumo problemas su dažniausiai senesnėmis žiniatinklio programomis. Patobulintas programų ir svetainių suderinamumas leidžia jas paleisti nepakeistas, be to, svetainių sąrašų valdymo įrankiu - įmonės režimo svetainių sąrašų tvarkykle - galima naudoti įvairias atskirų domenų parinktis, įskaitant atvaizdavimą.

Saugus kietojo disko šifravimas naudojant "BitLocker

Tokius mobiliuosius prietaisus, kaip planšetiniai ir nešiojamieji kompiuteriai, galima lengvai pavogti arba pamesti. Dar skaudžiau nei aparatinės įrangos praradimas paprastai būna prarasti slapti ar asmeniniai duomenys, kurie buvo saugomi vietoje. Kad šie duomenys nepatektų į netinkamas rankas ir nebūtų netinkamai panaudoti, juos galima saugiai užšifruoti naudojant programą "BitLocker", kuri integruota į " Windows 10 Pro".

Be abejo, "BitLocker" galima įjungti ir vietiniame kompiuteryje, kad apsaugotumėte duomenis nuo neteisėtos prieigos. Kompiuteriuose, kuriuose veikia Windows 10 Pro, pagrindinėje plokštėje turi būti įmontuotas TPM lustas, priešingu atveju "BitLocker" aktyvinimą reikia įjungti atskirai.

Naudojant įrankį "BitLocker To Go" taip pat galima užšifruoti USB atmintines ir išorinius kietuosius diskus.

Windows Defender System Guard

Į Windows 10 Professional integruota "Defender System Guard" (WDSG) yra papildomas apsaugos sluoksnis, kuris apsaugo operacinę sistemą nuo atakų paleidimo metu, kai kitos antivirusinės programos dar neįjungtos. " Windows Defender" taip pat apsaugo nuo įkrovos ir šaknų rinkmenų, taip pat nuo atakų, kurių dar neaptiko įprasti virusų skeneriai.

Kiosko režimas

Kiosko režimas - dar vadinamas "priskirta prieiga 8.1" - reguliuoja, kad Windows 10 kompiuteryje, kuriuo naudojasi keli naudotojai, jie galėtų naudotis tik tam tikromis funkcijomis ir programomis, kiekvienam įgaliotam asmeniui nustatant kiosko naudotojo paskyrą - dar vadinamą "priskirta prieiga". Jau prisijungus aktyvuojama administratoriaus iš anksto nustatyta programa. Priklausomai nuo nustatymų, prisijungęs naudotojas gali naudotis tik internetu arba, pavyzdžiui, muzikos programa.

Įmonių duomenų apsauga

"Enterprise Data Protection" (EDP) taip pat yra " Windows 10 Pro" funkcija, kurią galima naudoti kartu su mobiliųjų įrenginių valdymo (MDM) sprendimu, pavyzdžiui, "Microsoft Intune" arba "System Center Configuration Manager". EDP privalumas tas, kad nešiojamajame kompiuteryje privatūs duomenys atskiriami nuo verslo duomenų, o pastarieji išlieka saugūs naudojant "Active Directory" teisių valdymą, net jei perkeliami į kitą saugojimo vietą arba siunčiami el. paštu. Naudodamiesi EDP administratoriai taip pat gali neleisti įdiegti nesaugiomis laikomų programų, taip pat neleisti atlikti tam tikrų naudotojo veiksmų.

Išmanusis saugumo grafikas (ISG)

Ši išmanioji prevencinė apsauga taip pat apsaugo Windows 10 Pro nuo dabartinių kenkėjiškų programų grėsmių. "Intelligent Security Graph" (ISG) analizuoja esamas įmonės tinklo saugumo priemones ir, aptikus trūkumų, siūlo atitinkamus patobulinimus ar sprendimus.

"Hyper-V" klientas

"Hyper-V" technologija, įtraukta į " Windows 10 Professional", leidžia kelioms operacinėms sistemoms veikti atskiroje virtualioje mašinoje (VM). Čia naudojamo 1 tipo hipervizoriaus privalumas, be kita ko, yra tas, kad virtualizuojant vieną ar daugiau serverių geriau išnaudojama turima saugyklos erdvė. "Hyper-V" bendradarbiavimas su Windows turi teigiamą poveikį dinaminiam atminties valdymui, todėl kelios virtualios mašinos gali veikti lygiagrečiai be jokių problemų. Dabartinę sistemos būseną galima išsaugoti kaip hibernacijos būseną, be to, "Hyper-V" klientas palaiko visą sistemos atvaizdą, todėl prireikus galima grįžti į ankstesnę sistemos būseną be didelių laiko nuostolių.

Prieiga prie Windows verslo parduotuvės

Naudodamos Windows 10 Pro, įmonės taip pat gali naudotis Windows verslo parduotuve ir integruoti "Azure Active Directory" į savo tinklą. Naudodamiesi katalogų tarnyba jie gali įsigyti ir centralizuotai diegti programinės įrangos produktus visiems tinklo galutiniams taškams.

Kitos svarbiausios bendros Windows 10 leidimų funkcijos ir ypatybės

Toliau pateikiamos Windows 10 operacinės sistemos funkcijos - tai esamų funkcijų patobulinimai ir nauji papildymai, kurie naudotojams suteikia dar geresnę ir saugesnę patirtį:

"Cortana"

Jau pažįstama balso asistentė "Cortana" pagal numatytuosius nustatymus įjungta Windows 10 ir ją bet kada galima pasiekti per paieškos juostą arba net paskambinus. Tačiau ją galima išjungti ir mobiliuosiuose įrenginiuose - dėl privatumo priežasčių arba siekiant taupyti akumuliatoriaus energiją.

Windows Sveiki

Atsisveikinkite su slaptažodžiais, nes " Windows Hello" yra saugi alternatyva prisijungimui ir autentifikavimui kompiuteryje ar kitame galutiniame įrenginyje: Dauguma naujesnių galinių prietaisų, turinčių pirštų atspaudų skaitytuvą, palaiko " Windows Hello", be to, programa taip pat siūlo veido atpažinimo funkciją per užrakintą ekraną, kad galėtumėte prisijungti vietoje arba prie paskyros žiniatinklyje.

"Snap Assist

"Snap Assist" siūlo praktišką langų valdymą svetainėje Windows 10, kuris suteikia daugiau aiškumo ekrane ir idealiai išnaudoja turimą ekrano plotą. Naudojant funkciją "Snap Assist" vienu metu galima naudotis dviem, o naudojant naująją funkciją "Corner Snap" - net keturiais langais, nereikia kaip anksčiau spragtelėti pirmyn ir atgal tarp jų, pvz., kai rašydami lygiagrečiai naudojatės internetu.

"Snap Assistant" taip pat rodo, kurios kitos programos šiuo metu yra aktyvios, ir dabar palaiko kelis ekranus.

Continuum

Kaip galima suprasti iš funkcijos pavadinimo, "Continuum" leidžia tęsti darbą išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, kaip ir vietiniame Windows kompiuteryje, nesvarbu, kur esate. Virtualioje klaviatūroje galima naudotis visomis funkcijomis, pavyzdžiui, naudotis internetu, siųsti el. laiškus arba naudotis "Microsoft" Office programa. Įprastos išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio funkcijos ir paslaugos tebėra prieinamos kaip įprasta. "Continuum" leidžia darbo metu perjungti darbalaukį į planšetinio kompiuterio režimą ir atgal, kiekvieną kartą iš naujo nepaleidžiant Windows. Darbalaukio ekranas automatiškai pritaikomas prie kito formato.

Windows Informacijos apsauga

Windows informacijos apsauga (WIP) Windows 10 - tai dabartinis ankstesnės "Enterprise Data Protection" - EDP - technologijos, skirtos apsaugoti nuo duomenų nutekėjimo, pavadinimas, kuris kartu neriboja naudotojų darbo Windows kompiuteryje. WIP taip pat apsaugo įmonės duomenis ir programėles nuo praradimo tiek asmeniniuose, tiek įmonei priklausančiuose įrenginiuose.

Čia administratoriai gali naudoti "AppLocker", kad nustatytų, kokias programas ir programas leidžiama naudoti atskiriems naudotojams, ir šifravimo failų sistemą (EFS), kad apsaugotų duomenis nuo vagystės ir klastojimo. Kad apsauga būtų dar išsamesnė, WIP taip pat galima derinti su Windows "Azure Rights Management".

Techninės įrangos reikalavimai diegiant Windows 10 Pro

Kad Windows 10 Pro sklandžiai veiktų vietiniame kompiuteryje arba nešiojamajame kompiuteryje, techninė įranga turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Windows 10 Pro vis dar galima įsigyti 32 ir 64 bitų versijas, tačiau naujesniame kompiuteryje reikėtų įdiegti 64 bitų versiją, kad galėtumėte visapusiškai naudotis visomis programomis ir programėlėmis. Įdiegiant Windows 10, kompiuteris turi atitikti šias bendrąsias pagrindines technines charakteristikas:

  • Procesorius arba "SoC" (System-on-a-Chip - mobiliuosiuose telefonuose): ne mažiau kaip 1 GHz
  • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 1 GB 32 bitų arba 2 GB operatyviosios atminties 64 bitų operacinei sistemai
  • Kietojo disko vietos: bent 16 GB 32 bitų arba 20 GB 64 bitų operacinei sistemai
  • Grafika: 800 x 600 800 x 600 ekranas, "DirectX 9" arba naujesnė versija su WDDM 1.0 tvarkykle
  • "Cortana" kalbos atpažinimas: "Hi-Fi" mikrofonų masyvas

Windows 10 Pro pirkti pigiai Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Windows 10 Pro iš "Microsoft" siūloma įprastinėje prekyboje kaip viena licencija už nemažą kainą. "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Windows 10 Professional vieno vartotojo licenciją už daug mažesnę kainą nei naudotą programinę įrangą su tokiu pačiu funkcijų spektru.

Priežastis: čia pateikiama Windows 10 Pro Edition licencija paprastai yra anksčiau įmonės naudotos didelės apimties licencijos dalis. Teisėtai perpardavus šią apimties licenciją, ji buvo panaikinta ir konvertuota į atskiras licencijas, kurios vėliau vadinamos naudota programine įranga arba naudota programine įranga. Tačiau šis padalijimas arba priskyrimas prie naudojamos programinės įrangos neturi jokios įtakos Windows 10 Pro operacinės sistemos programinės įrangos veikimui.

Programinės įrangos pirkimas "Wiresoft": visada saugu! Operacinę sistemą Windows 10 Pro galima įsigyti ne tik "Wiresoft" parduotuvėje už ypač mažą kainą - ją taip pat patogu atsisiųsti iš karto, be to, ji yra saugi, nes "Wiresoft" parduoda tik Windows 10 Professional versiją, identišką originaliam "Microsoft" produktui. Sėkmingai užbaigę pirkimo procesą ir atsisiuntimą bei aktyvavę Windows 10 Pro licenciją galite iš karto įdiegti ją į kompiuterį, naudodami pridedamą galiojantį apimties licencijos raktą.

Pirkdami Windows 10 Pro naudotą programinę įrangą "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje, nesusiduriate su jokia teisine rizika, nes prekyba naudota programine įranga yra teisiškai leidžiama, tai patvirtina ir daugybė teisiškai įpareigojančių sprendimų.

Pirkdami naudotą " Wiresoft" programinę įrangą, mūsų klientai turi palankią galimybę patys naudotis Windows 10 Professional Edition. Ypač mažos įmonės, bet ir savarankiškai dirbantys asmenys bei privatūs asmenys gali pasinaudoti mūsų pigios programinės įrangos pasiūlymu!

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje, be Windows 10 Pro, taip pat galite rasti kitų Windows versijų ir "Microsoft" programų, kurias galite atsisiųsti už mažą kainą. Jei turite klausimų apie šią ar bet kurią kitą "Microsoft" programinę įrangą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingais patarimais pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
2021 birž. 3

Excellent product. Built new PC works smoothly for great customer support as well.

2020 gruod. 2

Everything works fine

I bought the license in Christmas deal for ~7 euro. Upgrade from home to pro went without the issues also the key was activated without any problem. Thank you and I do recommend !

2020 saus. 11

Passt

Über Weihnachten die Aktion genutzt Win 10 Pro gekauft. Heute nach Einbau neuer geklonter SSD Win 10 Pro installiert.
Kleine Probleme bei der Aktivierung des Schlüssels.
Das Upgrade ist offenbar nicht mit jedem OEM-Schlüssel reibungslos möglich. Sollte Windows sich beschweren, dass ein Product Key nicht geeignet sei, hilft Folgendes: Microsoft hat einen generischen Product Key veröffentlicht, mit dem man eine Home- wie beschrieben auf eine Pro-Edition anheben kann: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Mit diesem Key kann man Windows 10 Pro allerdings nicht aktivieren. Dazu nach Pro-Upgrade nochmals wie im Artikel beschrieben zu dem erworbenen OEM-Key wechseln und Windows damit aktivieren.
Wenn es da immer noch Probleme gibt:
Falls der generische Key nicht funktioniert:

1. Netzwerkverbindung trennen, so dass der PC offline ist
2. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T eingeben
3. Upgrade fertigstellen lassen
4. Netzwerkverbindung wiederherstellen
5. OEM-Key eingeben und aktivieren
Damit hat es denn endgültig funktioniert ohne Win 10 Pro komplett neu zu instzallieren

Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos