Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10107
  • 9EM-00118
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
247,90 € * 274,90 € * (9,82% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 16 Core 
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos 2x
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Leidinyje Windows Server 2016 Standard siūloma moderni, galinga Server operacinė sistema, kurią taip pat galima naudoti Cloud, todėl ji visiškai atitinka mažesnių įmonių, kurios tik nedideliu mastu naudoja virtualizuotas aplinkas arba daugiausia naudoja fizines Server, reikalavimus. Palyginti su ankstesne versija, šioje versijoje siūloma daug naujų funkcijų, kurios, be kita ko, padeda pereiti prie Cloud pagrindu veikiančios aplinkos, taip pat daug funkcijų, užtikrinančių didesnį infrastruktūros stabilumą ir saugumą - geresnė apsauga nuo tinklo ir saugyklos gedimų.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core 

Kompiuterių rinkoje "Microsoft" Windows jau apie trisdešimt metų yra įsitvirtinusi kaip Standard operacinė sistema, kurią naudoja ne tik privatūs asmenys, bet ir kūrimo bei mokslinių tyrimų srityje. Be įprastos "Microsoft" Windows versijos, naudotojas gali naudotis ir vadinamąja serverio versija: Microsoft Windows Server 2016 Standard. Šiame straipsnyje paaiškinama, kas yra ši programinė įranga ir kur ją galima naudoti.

Kas tiksliai yra "Microsoft Windows Server 2016" Standard 16 branduolių ir kam ši programinė įranga gali būti naudojama?

"Microsoft" Windows Serveris yra "Microsoft" gamintojo kompiuterio operacinė sistema. Tai vadinamoji serverio operacinė sistema, leidžianti vartotojui nustatyti ir stebėti serverį. Pati operacinė sistema paprastai įdiegiama kompiuteryje, kuris veikia kaip serveris ir turi konfigūruoti daugybę ryšių su kitais kompiuteriais ar įrenginiais. Nuo 2012 m. versijos "Microsoft Windows Server" taip pat pritaikytas jutikliniams ekranams, todėl prie paties serverio nereikia prijungti papildomo monitoriaus arba pelės ir klaviatūros. Be to, "Microsoft Windows Server" galima įdiegti ir kaip grynojo branduolio versiją. Tai reiškia, kad nėra grafinės naudotojo sąsajos ir visi įvesties duomenys turi būti įvedami per terminalą. Šio tipo diegimas dažniausiai naudingas pažengusiems naudotojams.
Be kita ko, "Microsoft Windows Server" taip pat turi užduočių tvarkytuvę, todėl galima stebėti ir valdyti visus šiuo metu serveryje veikiančius procesus.
Ši operacinė sistema tinka ne tik serveriui, skirtam svetainei talpinti, kurti, bet ir debesiui kurti didesnėje įmonėje arba serveriui, kuriuo gali naudotis grupė žmonių didesnėje įmonėje, kad jame būtų galima saugoti failus, kurti. Kuo galingesnis pats serveris, tuo daugiau užklausų jis gali apdoroti ir tuo greičiau bus galima įkelti ir atsisiųsti failus

Kaip kompiuteryje įdiegtas "Microsoft Windows Server"?

Diegti galima iš kompaktinio disko arba USB atmintinės. Tai atliekama įdėjus kompaktinį diską į kompiuterį, kompiuteris turėtų tiesiogiai aptikti ir pradėti diegimą. Priešingu atveju BIOS sistemoje kompaktiniam diskui turi būti suteikta pirmenybė, kad jis nebūtų iš karto įkraunamas iš kietojo disko. Asistentas veda naudotoją per diegimo procesą, kuris gali užtrukti iki valandos. Įdiegus įdiegiama iš naujo ir "Microsoft Windows Server" yra paruoštas naudoti.

Kokie yra kompiuterio reikalavimai, kad veiktų "Microsoft Windows Server 2016" Standard?

Kompiuteryje turi būti bent 1,4 GHz taktinio dažnio procesorius, palaikantis 64 bitų operacijas. Be to, reikia bent 512 MB atminties, nors didesnė atmintis arba didesnis procesoriaus taktinis dažnis gali gerokai pagreitinti sistemos darbą. Taip pat reikia apie 32 GB vietos kietajame diske, nors ir šiuo atveju SSD gali paspartinti "Microsoft Windows Server" darbą. Norint prisijungti prie tinklo, taip pat reikia Ethernet adapterio, kuris paprastai jau būna įdiegtas aparatinėje įrangoje.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos