Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10151
 • 228-11477
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
442,90 € * 490,90 € * (9,78% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core -
Minimalus licencijavimas Nėra
CAL User CAL / prietaisas CAL
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


 SQL 2019 Server Standard  Edition yra naujausios reliacinės duomenų valdymo sistemos versijos dalis; ji apjungia visas svarbias duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas, reikalingas sėkmingam įmonių išteklių planavimo sistemų, CRM sistemų ar ERP programinės įrangos veikimui mažose ir vidutinio dydžio įmonėse, kurioms reikia naudoti galingą RDMS, atitinkančią visus susijusius reikalavimus - taip pat ir . Microsoft Cloud

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2019 Standard

SQL Server 2019 Standard Edition yra naujausios Microsoft reliacinės duomenų valdymo sistemos versijos dalis; ji sujungia visas svarbias duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas, reikalingas sėkmingam įmonių išteklių planavimo sistemų, CRM sistemų ar ERP programinės įrangos veikimui mažose ir vidutinio dydžio įmonėse, kurioms reikia naudoti galingą RDMS, atitinkančią visus susijusius reikalavimus, taip pat ir debesyje.

Todėl SQL Server 2019 Standard Edition yra patikima pagrindinė duomenų valdymo ir verslo žvalgybos duomenų bazė, su kuria visas tipines verslo programas galima saugiai paleisti ir mažesnės talpos serveriuose. Be to, jame siūlomi įvairūs programų kūrimo įrankiai, kuriuos galima naudoti ir vietoje, ir debesyje. Be to, SQL Server 2019 Standard Edition leidžia efektyviai valdyti duomenų bazes, reikalaujant minimalių IT išteklių.

Be itin lengvai keičiamo mastelio debesijos paslaugų, svarbiausios integruotos SQL Server 2019 Standard Edition funkcijos yra Always Encrypted funkcija, užtikrinanti saugius anklavus, ir išplėtimas, pvz., integruojant Java kalbą. Microsoft taip pat palaiko Hadoop Distributed File Systems (HDFS), Apache Spark ir kitas svarbias analizės priemones; tai ypač supaprastina didelių duomenų kiekių valdymą naudojant dabar prieinamus didžiųjų duomenų klasterius, taip pat naudojant konteinerius visuose tipiniuose procesuose - nuo kūrimo iki gamybos. Todėl dabar SQL Server 2019 galima išardyti duomenų saugyklas tiesiogiai SQL Server 2019, prieš tai jų neperkeliant ar nereplikuojant. Duomenų bazių suderinamumo sertifikatas apsaugo nuo programų nesuderinamumo; be to, jis leidžia SQL Server duomenų bazę atnaujinti ne tik vietoje, bet ir periferijoje ar debesyje.

Galiausiai SQL Server 2019 patikimai apsaugo visus verslui svarbius duomenis ir nedelsdamas įspėja apie įtartiną prieigą ar kitą veiklą, kuri gali kelti grėsmę jų vientisumui (atitikčiai).

Konkrečiai, šis SQL Server 2019 Standard Edition leidžia licencijuoti serverį su serverio licencija kartu su papildomomis kliento prieigos licencijomis; šis sprendimas ypač patrauklus MVĮ arba vidutinio dydžio organizacijoms, kurių serverio našumas yra mažesnis, nes jis apskritai yra ekonomiškesnis.

Wiresoft siūlo SQL Server 2019 Standard Edition kaip naudotą programinę įrangą už gerokai mažesnę kainą, palyginti su nauja programine įranga, nesitikėdama jokių funkcionalumo, našumo ar saugumo apribojimų. Išsami informacija apie visas SQL Server 2019 Standard funkcijas ir Microsoft šio leidimo licencijavimo sąlygas pateikiama šioje apžvalgoje.

Palyginimas su ankstesne SQL Server 2019 Standard versija - kas naujo?

SQL Server 2019 Standard versija skiriasi nuo ankstesnės versijos tuo, kad joje siūlomos patobulintos arba optimizuotos funkcijos ir ypatybės, taip pat geresnis našumas ir mastelio keitimas. Be to, 2019 m. standartinė versija papildyta daugybe naujų, inovatyvių funkcijų: ypač didelių duomenų valdymo srityje - naujomis analizės priemonėmis, kad net dideli duomenų kiekiai, kurių šiais laikais dažniausiai pasitaiko, būtų greitai ir patikimai apdorojami ir įvertinami, o jie būtų visapusiškai prieinami įvairioms taikomosioms programoms.

Dabar didžiųjų duomenų darbo krūvius galima perkelti tiesiai į SQL Server, priešingai nei anksčiau, kai jie buvo valdomi kitose Hadoop pagrįstose vietinėse platformose.

Naudojant integruotas SQL jungtis dabar galima atlikti užklausas išorinėse duomenų bazėse, pavyzdžiui, Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS ir Azure Data Lake, nereikalaujant fiziškai perkelti ar replikuoti atitinkamų duomenų. Be to, SQL Server 2019 Standard taip pat yra pažangus užklausų apdorojimas ir greitesnis duomenų bazių atkūrimas, todėl gerokai padidėja našumas. Toliau pateiktoje apžvalgoje išsamiau aprašomos atskiros funkcijos.

SQL Server 2019 Standard - išsamios svarbios funkcijos

Naujieji didžiųjų duomenų klasteriai ypač išplečia galimybes įvairiais būdais analizuoti didelės apimties duomenis, juos visapusiškai apdoroti ir pateikti. Duomenų grupavimą papildo stebėjimas sistemingai renkant duomenis, taip pat registravimas ir matavimai bei pažangus paieškos užklausų apdorojimas.

Visapusiška duomenų analizė ir virtualizavimas naudojant didžiųjų duomenų klasterius

Visų pirma SQL Server 2019 Standard integruotos didžiųjų duomenų klasterių funkcijos suteikia daugiau galimybių analizuoti net ir didelius duomenų kiekius ir, pasitelkus dirbtinį intelektą, pateikti juos įvairioms programoms - tai apima šias funkcijas:

 • Naudojant didžiųjų duomenų klasterius galima diegti Kubernetes pagrįstus keičiamo dydžio SQL Server, Spark ir HDFS konteinerių klasterius. Kad duomenis vienu metu būtų galima skaityti, rašyti ar apdoroti Transact-SQL arba Spark programomis, jos taip pat veikia lygiagrečiai.
 • Naudojant SQL Server PolyBase taip pat galima atlikti užklausas išorinių duomenų šaltinių duomenų talpyklose neperkeliant ir nekopijuojant atitinkamų duomenų.
 • Duomenų ežerai - tai keičiamo dydžio HDFS saugykla, kurioje galima saugoti didžiuosius duomenis iš įvairių išorinių šaltinių kaip didžiųjų duomenų klasterį, skirtą analizei ir derinimui su reliaciniais duomenimis.
 • Naudojant Data Mart galima horizontaliai mastelizuoti didžiųjų duomenų klasterius, todėl duomenis iš kelių šaltinių taip pat galima įtraukti kaip talpyklą per duomenų fondo mazgus, o tai pagerina duomenų analizės našumą.
 • Dabar dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduotis taip pat galima atlikti SQL Server Big Data klasteriams HDFS saugyklų telkiniuose.
 • Integruoti dirbtinio intelekto įrankiai ir Spark SQL taip pat gali būti naudojami su R, Python, Scala ir Java.
 • Naudojant App Deployment, SQL Server Big Data Cluster pagrįstos taikomosios programos gali būti diegiamos kaip konteineriai arba programos žiniatinklio paslaugų pavidalu, kurios šiuo tikslu pasiekia Big Data Cluster saugomus duomenis.

SQL Server 2019 Standard su optimizuotu našumu ir mastelio keitimu

SQL Server 2019 Standard mastelio ir našumo bei didelio prieinamumo pagerinimas, be kita ko, pasiekiamas šiomis funkcijomis:

 • Intelligent Database užtikrina optimizuotą užklausų našumą naudodama pažangųjį užklausų apdorojimą be išankstinio atitinkamų programų modifikavimo, įskaitant atidėtą lentelės kintamųjų kompiliavimą, naudotojo apibrėžtų skaliarinių funkcijų išvedimą į eilutę ir lentelės reikšmių funkcijų įterpimą.
 • In-memory duomenų bazė užtikrina geresnį našumą kritinėms darbo krūviams su in-memory OLTP1, hibridiniu buferiniu fondu ir jo išplėtimu, taip pat nuolatinės atminties palaikymu ir atminties optimizuotais tempdb metaduomenimis.
 • Columnstore taip pat apima didelių objektų dvejetainius failus sugrupuotuose stulpelių saugyklos indeksuose ir užtikrina didesnį mastelio keitimą bei našumą, nes palaiko nuolatinę atmintį, ištemptą duomenų bazę ir iki 50 egzempliorių, taip pat lentelių ir indeksų skaidymą, duomenų suspaudimą, lygiagretų skaidytų lentelių apdorojimą ir kelių failų srautų konteinerius.
 • SQL Server Standard2019 didelio prieinamumo funkciją palaiko Server Core palaikymas, žurnalų siuntimas, duomenų bazių dubliavimas ir momentinės kopijos, taip pat atsarginių kopijų suspaudimas, Always on-failover klasterio egzemplioriai, avarinio atstatymo serveris, patobulintas duomenų bazių atkūrimas ir šifruotos atsarginės kopijos.
 • Funkcija Always Encrypted apsaugo jautrius kliento duomenis nuo neteisėtos prieigos naudodama saugius anklavus, be to, ši funkcija taip pat leidžia atlikti sudėtingesnes operacijas su saugiais duomenų bazės stulpeliais. Tai išplečia pasitikėjimo ribą nuo kliento programų iki serverio pusės, o SQL serveris, operacinė sistema, duomenų bazės ar sistemos administratorius neturi prieigos prie jos, todėl operacijas su slaptais duomenimis galima saugiai atlikti ir paprastu tekstu.
 • Tai papildo eilučių lygmens saugumas su dinaminiu duomenų maskavimu, duomenų klasifikavimu ir stebėjimu, skaidriu duomenų bazės šifravimu ir išplečiamų raktų valdymu bei naudotojo apibrėžtais vaidmenimis.

SQL Server 2019 Standard versijos mastelio apribojimai:

Toliau pateiktos specifikacijos taikomos vienam SQL Server 2019 Standard Edition egzemplioriui.

Didžiausias reliacinės duomenų bazės dydis:

 • 524 PB

Didžiausias skaičiavimo pajėgumas:

 • SQL Server duomenų bazės variklis: mažiau nei 4 lizdai arba 24 branduoliai
 • Analysis arba Reporting Services: mažiau nei 4 lizdai arba 24 branduoliai

Didžiausia atmintis:

 • Buferio fondas: 128 GB
 • Columnstore segmentų talpyklos talpykla: 32 GB
 • Ataskaitų teikimo paslaugos: 64 GB
 • Analizės paslaugos: 16 GB2 (lentelės) / 32 GB (MOLAP)

SQL Server 2019 Standard su serverio/CAL licencijavimu

Čia aprašytas SQL Server 2019 Standard leidimas gali būti naudojamas kartu su serverio licencija ir prieigos licencijomis (CAL) (kurios nėra įtrauktos į rinkinį, todėl jas reikia įsigyti atskirai). Todėl į šį licencijavimą neįtraukiami procesoriai arba serverio branduoliai. Sąlygos iš pirmo žvilgsnio:

 • Vienam serveriui (fiziniam arba virtualiam), kuriame veikia SQL Server 2019 Standard, reikia vienos serverio licencijos.
 • Kiekvienam naudotojui arba galutiniam įrenginiui, kuris naudojasi licencijuotu SQL Server serveriu, reikia papildomos kliento prieigos licencijos (CAL), bent jau tos pačios (arba galbūt aukštesnės) versijos, kurią reikia įsigyti atskirai.
 • Konteineriuose veikiantys SQL Server egzemplioriai taip pat turi būti licencijuoti; jie laikomi virtualiomis mašinomis.

SQL Server 2019 Standard Edition veikimo programinės ir techninės įrangos reikalavimai

Kad serveryje būtų galima naudoti SQL Server 2019 Standard Edition versiją, turi būti įvykdyti šie minimalūs programinės ir techninės įrangos reikalavimai:

 • Operacinės sistemos: bent Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Kietojo disko vieta: ne mažiau kaip 6 GB - priklausomai nuo įdiegtų SQL Server komponentų
 • Darbinė atmintis: bent 4 GB
 • Vaizdo plokštė: Super VGA su mažiausia 800x600 pikselių skiriamąja geba
 • Procesorius: x64 procesorius - AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon su Intel EM64T, Intel Pentium IV su EM64T
 • Procesoriaus sparta: bent 1,4 GHz - rekomenduojama: 2,0 GHz arba spartesnė

DUK apie Wiresoft naudojamą Microsoft SQL Server 2019 Standard programinę įrangą

Wiresoft siūloma SQL Server 2019 Standard licencija, kaip naudota programinė įranga, savo naudojimo galimybėmis nesiskiria nuo visiškai naujos serverio licencijos - iš dalies todėl, kad programinė įranga negali susidėvėti. Toliau rasite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie naudotas SQL Server licencijas.

Iš kur gaunamos naudotos SQL Server 2019 Standard licencijos?

SQL Server 2019 Standard programinė įranga, Wiresoft parduotuvėje siūloma kaip naudota programinė įranga, gauta iš įmonės, kuri pirmiausia įsigijo licenciją ir vėliau ją perpardavė Wiresoft. Perparduodant ir vėliau siūlant Wiresoft parduotuvėje, ji pažymima kaip naudota programinė įranga, tačiau pirkėjas gali ją naudoti kaip naują licenciją.

Ar yra pirkėjo apsauga ir naudojamoms SQL Server 2019 Standard licencijoms?

Taip: Pirkdami Wiresoft naudotą SQL Server 2019 Standard programinę įrangą, klientai turi tuos pačius privalumus, kaip ir įsigydami naują serverio programinę įrangą: pirkėjo saugumas, nes ją galima iš karto atsisiųsti po atlikto pirkimo ir iš karto aktyvuoti licenciją su galiojančiu licencijos raktu.

Ar teisiškai neprieštarauju, kad įsigyčiau ir naudočiau naudotą SQL Server 2019 Standard programinę įrangą?

Taip: Wiresoft galite būti tikri, kad jums, kaip klientui, įsigyjant naudotą SQL Server 2019 Standard programinę įrangą ir ją faktiškai naudojant nebus pažeisti jokie įstatymai, nes ši programinė įranga yra iš įmonės licencijų inventoriaus. Taigi jos įsigijimas ir naudojimas grindžiamas galiojančia jurisdikcija, leidžiančia prekiauti Microsoft naudojama programine įranga, taip pat jos naudojimu - šie faktai kelis kartus aiškiai patvirtinti įvairiuose teismų sprendimuose.

Ar tokia naudojama programinė įranga kaip SQL Server 2019 Standard turi kitų privalumų?

Naudota Wiresoft programinė įranga taip pat turi ekonominį pranašumą klientams, nes jie gali atnaujinti savo programinės įrangos atsargas daug pigiau nei naudodami naują programinę įrangą, jei nori būti nuolat atnaujinami, todėl sumažėja veiklos sąnaudos. Be to, naudota Wiresoft programinė įranga taip pat užtikrina audito saugumą, nes visiškai patikrinami visi pirkėjai!

Naudokitės plačiu Wiresoft naudojamos programinės įrangos asortimentu

Wiresoft parduotuvėje rasite ne tik SQL Server 2019 Standard Edition kaip nebrangią naudotą programinę įrangą, bet čia taip pat galite įsigyti kliento prieigos licencijų, reikalingų serverio/CAL licencijavimui, žinoma, kaip naudotą programinę įrangą, taip pat kitų Microsoft SQL Server 2019 ir senesnių versijų versijų; mūsų platų naudotos programinės įrangos asortimentą taip pat sudaro daug kitų Microsoft programų - su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų dėl SQL Server 2019 Standard ar bet kurio kito leidimo licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į mus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos