Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10450
 • FQC-10534
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
57,90 € * 62,90 € * (7,95% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  64bit


Su naująja "Windows 11 Pro" naudotojams, kurie kelia ypač aukštus reikalavimus operacinei sistemai, suteikiama daugybė funkcijų ir galimybių, derinamų su didesniu našumu, kad būtų galima efektyviai atlikti visas įmonių verslo užduotis. Sistema "Windows 11 Pro" prisistato modernizuota, dar patogesne vartotojui sąsaja, kuri leidžia dirbti kompiuteriu dar intuityviau, o kartu ir efektyviau, be kita ko, nauju patraukliu "Float Design" dizainu ir "Dark Mode" parinktimi.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

 

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"

Windows 11 Pro - nauja Microsoft operacinė sistema profesionaliems naudotojams

Naujojoje Windows 11 Pro naudotojams, kurie kelia ypač aukštus reikalavimus operacinei sistemai, suteikiama daugybė funkcijų ir parinkčių bei didesnis našumas, kad jie galėtų veiksmingai atlikti visas įmonių verslo užduotis. Windows 11 Pro pristatoma modernizuota, dar patogesne vartotojui sąsaja, kuri leidžia dirbti kompiuteriu dar intuityviau, o kartu ir efektyviau, be kita ko, naudojant naują patrauklų Float Design ir Dark Mode parinktį.

Windows 11 Pro taip pat siūlo daug patobulinimų ir supaprastinimų, pavyzdžiui, atnaujintą pradžios meniu su centriniu valdymu, komandų integravimą į užduočių juostą, patobulintą paieškos funkciją ir optimizuotą valdymą liečiant, naudojant skaitmeninį rašiklį ir atpažįstant balsą. Be to, su Windows 11 Pro grįžta valdikliai, o žaidimų mėgėjai gali tikėtis dar įspūdingesnės grafinės žaidimų patirties.

Wiresoft jau galite rasti naująją Windows 11 Pro už palankią kainą kaip naudotą programinę įrangą, pasižyminčią našumu ir daugeliu verslo funkcijų, kurios tikrai patenkins profesionalių naudotojų poreikius. Daugiau informacijos apie naujas Windows 11 Pro funkcijas ir ypatybes galite sužinoti šioje apžvalgoje, taip pat tiesiogiai iš Wiresoft darbuotojo tiesioginio pokalbio metu.

Windows 11 Pro siūlo daugiau

Naujojoje Windows 11 Pro versijoje siūloma daugybė papildomų funkcijų ir įrankių, kurie ypač svarbūs daug darbuotojų turinčioms įmonėms valdymo tikslais: Tai apima išplėstines saugumo funkcijas - tiek galutinių įrenginių, tiek duomenų. Windows 11 Pro palaiko svarbias įrenginių valdymo funkcijas, tokias kaip grupių politikos, taip pat Windows Update for Business, su kuria galima tiksliai valdyti atnaujinimų diegimą, kad būtų išvengta galimų aparatinės įrangos problemų atskiruose galutiniuose įrenginiuose.

Išsamesnės saugumo funkcijos su Windows 11 Pro

Kalbant apie saugumą, Windows Pro galima naudotis, pavyzdžiui, šiomis funkcijomis:

 • Naudojant vizualizavimo technologiją Hyper-V galima paleisti kitas operacines sistemas kaip virtualius kompiuterius. Pagrindiniai privalumai - mažesnis serverio pajėgumų naudojimas, mažesnis energijos išteklių naudojimas ir didesnis saugumas, nes virtualios paslaugos vykdomos atskirai viena nuo kitos. Be to, programas galima lengviau paleisti, ypač senesnėje aparatinėje įrangoje.
 • Naudojant BitLocker šifravimo technologiją kietuosius diskus galima saugiai užšifruoti. Ši funkcija ypač svarbi naudojant mobiliuosius įrenginius, pavyzdžiui, planšetinius ir nešiojamuosius kompiuterius, nes juos galima lengviau pavogti ar pamesti. Kad neskelbtinais ar asmeniniais duomenimis nebūtų piktnaudžiaujama, juos galima saugiai užšifruoti naudojant BitLocker. USB atmintines ir išorinius kietuosius diskus taip pat galima užšifruoti naudojant BitLocker To Go.
 • Virtualizuotą Windows 11 versiją galima paleisti Windows Sandbox ir išbandyti svetimas programas ir taikomąsias programas. Kiekviena testuojama programa paleidžiama atskirai nuo pagrindinio kompiuterio. Taip pat nereikia atsisiųsti VHD (virtualaus kietojo disko).
 • Naudojant Windows Defender Application Guard (WDAG) naršyklę taip pat galima naudoti savotiškoje smėlio dėžėje. WDAG pirmiausia naudojama siekiant užkirsti kelią atakoms, kurios trukdo darbuotojų našumui naršant internete. Nepatikimos svetainės izoliuojamos, o Word, PowerPoint ir Excel failai taip pat negali pasiekti patikimų įmonės išteklių.

Administravimo funkcijos su Windows 11 Pro

Ypač įmonėse, kuriose dirba daug darbuotojų, administratoriams kyla daugiau iššūkių administruojant atskirus naudotojus ir grupes. Pavyzdžiui, Windows Pro sistemoje galima naudotis šiomis funkcijomis:

 • Grupių politikos leidžia apibrėžti ir administruoti kompiuterius, naudotojų paskyras ir grupes, pvz., prieigos prie duomenų ir įrenginių, pvz., spausdintuvų, teises, diegti atnaujinimus (įskaitant atitikties terminus) ir optimizuoti saugyklą (Storage Sense).
 • Šiuo atveju Kiosk režimu visų pirma galima konfigūruoti atskirus galinius įrenginius, kai kiekvienas darbuotojas gauna Kiosk naudotojo paskyrą su savo tapatybės duomenimis.
 • Nuotolinio darbalaukio programėlė suteikia naudotojams nuotolinės prieigos funkciją kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui ar išmaniajam telefonui, kad jie galėtų prisijungti prie savo kompiuterio ir naudotis juo iš nutolusios vietos.
 • Microsoft Business Store suteikia galimybę visų pirma įmonių naudotojams rasti centrinę vietą, kurioje galima rasti programas, kurios, pavyzdžiui, yra prieinamos tam tikroms grupėms, o vėliau diegiamos centralizuotai.

Kas dar naujo Windows 11 Pro sistemoje?

Ne tik Pro Edition versijoje, bet ir Windows 11 įdiegta daug naujų funkcijų ir ypatybių, kurios taip pat suteikia naują naudotojo patirtį. Tarp svarbiausių naujovių yra, pavyzdžiui, išvaizda:

 • Nauja išvaizda su plaukiojančiu dizainu: Windows 11 paviršiui būdingi ne tik užapvalinti kampai, bet ir skaidrūs langai ir ypač plaukiojantys elementai, kurie suteikia darbalaukiui trimatę išvaizdą, taip pat susiję su naujaisiais tapetais, kurie primena sulankstytą audinį. Į Windows 11 taip pat įdiegta daug naujų sistemos piktogramų.
 • Windows 11 taip pat pristatomas naujas sistemos piktogramų šriftas - Segoe Fluent Icons. Glifų vaizdavimas naudojant Segoe Fluent grindžiamas trimis principais: Glifuose pateikiamos tik tos detalės, kurios būtinos turiniui perteikti (minimalios). Jie pagrįsti paprastomis geometrinėmis figūromis (Basic) ir moderniu, lengvai suprantamu stiliumi (Evolved).
 • Kontekstinis meniu taip pat tapo aiškesnis: Viena vertus, tai užtikrina naujas Saulės slėnio dizainas, traukiantis akį suapvalintais kampais, ir ypač tai, kad iš meniu išnyko rečiau naudojamos funkcijos, todėl svarbesnes funkcijas pasiekti lengviau.

Taip pat buvo pertvarkytas darbalaukio dizainas, kuris, palyginti su ankstesne versija, dabar yra patogesnis ir intuityvesnis:

 • Naujajame Windows 11 pradžios meniu nebėra tiesioginių plytelių, jis sukurtas pagal išmaniųjų telefonų išvaizdą, taip užtikrinant nuoseklią naudotojo sąsają visuose įrenginių tipuose, kad naudotojo patirtis būtų vientisa.
 • Užduočių juosta su naujomis piktogramomis centruojama ekrano apačioje, tačiau jas taip pat galima sugrupuoti į kairę, kaip ir anksčiau.
 • Tamsusis režimas taip pat galimas, jei norite dirbti labiau susikaupę.
 • Informacijos centre pranešimų centras dabar atskirtas nuo greitųjų nustatymų, o paspaudus datą rodomas kalendorius.
 • Rodyklės grįžo, be kita ko, su naujienų juosta Naujienos ir įdomios temos, kitos iš kitų paslaugų teikėjų gali būti įdiegtos papildomai.
 • Į Windows 11 užduočių juostą taip pat integruota bendravimo platforma Teams, kuri pakeičia Skype ir su kuria naudotojai gali bendrauti arba dalyvauti vaizdo konferencijose vienu spustelėjimu  .
 • Naujų funkcijų ir daugiau aiškumo suteikia ir naujas planšetės režimas, skirtas įrenginiams su jutikliniais ekranais, kuriame yra daugiau jutiklinių gestų ir patobulinta ekrano klaviatūra.
 • Android programėles taip pat galima naudoti su Windows 11, o išmanųjį telefoną su jomis susieti
 • Galiausiai Windows 11 Pro naudotojams siūlomas naujas ekrano nuotraukų karpymo įrankis, naujas skaičiuotuvas su papildomomis funkcijomis, naujas naujosios Microsoft naršyklės Edge dizainas, energijos taupymo režimas ir pasirinktinai Microsoft įrankių kolekcija PowerToys.

Windows 11 Pro aparatinės įrangos reikalavimai

Kad Windows 11 Pro veiktų be apribojimų vietiniame kompiuteryje arba nešiojamajame kompiuteryje, aparatinė įranga turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Be to, Windows 11 Pro Edition galima įdiegti ne 128 GB, o iki 2 TB operatyviosios atminties, be to, palaikomi ne daugiau kaip 2 visaverčiai procesoriai arba 128 procesoriaus branduoliai. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Wiresoft atstovą. Taikomi šie minimalūs reikalavimai:

 • Procesorius: Dviejų branduolių procesorius (1 GHz) su 64 bitų palaikymu
 • Atmintis: 4 GB RAM
 • Kietojo disko vieta: 64 GB
 • Sistema: UEFI 2.3.1 arba naujesnė versija su įjungta saugaus paleidimo funkcija Secure Boot
 • Programinė įranga: patikimos platformos modulis (TPM), 2.0 versija
 • Vaizdo plokštė: DirectX 12 su WDDM 2.0 tvarkykle
 • Ekranas: didelės skiriamosios gebos (720p), didesnis nei 9 colių, 8 bitų kiekvienam spalvų kanalui

Pirkite Windows 11 Pro šiandien už mažą kainą kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Naująją Windows 11 Pro operacinę sistemą dabar taip pat galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje - tai reiškia, kad ją galima įsigyti už gerokai mažesnę kainą nei panašią naują programinę įrangą. Pirkdami naudotą programinę įrangą iš Wiresoft taip pat galite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Įsigydami Microsoft Windows 11 Pro, Wiresoft klientai gauna originalią operacinės sistemos licenciją, kurią anksčiau įsigijo įmonė ir pardavė Wiresoft.
 • Naudotos Microsoft Windows 11 Pro programinės įrangos perpardavimo teisinis pagrindas yra taikytini įstatymai, kuriais leidžiama ją parduoti, pirkti ir naudoti.
 • Todėl ši Windows 11 Pro licencija perparduodant pažymima kaip naudota, nors tai nereiškia, kad jos funkcionalumas yra apribotas arba kad ji iš tikrųjų jau buvo naudota.
 • Jei ankstesnis pirkėjas jau buvo įdiegęs arba aktyvavęs Windows 11 Pro programinę įrangą, prieš parduodant ją Wiresoft, ji vėl buvo ištrinta, kad ją būtų galima naudoti 100 % iš naujo.
Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos