Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10458
 • P71-09391
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
352,90 € * 390,90 € * (9,72% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 2 Core papildymas
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos Reikalinga pagrindinė licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė


Užpildykite savo licencijavimo poreikius Windows Server 2022 Datacenter su 2-Core paketais iš "Wiresoft"! Datacenter Windows Server 2022 versija specialiai sukurta naudoti didesniuose šiuolaikiniuose duomenų centruose: ji siūlo beveik neribotas virtualizavimo galimybes ir didelį mastelio keitimą - įskaitant apsaugotas virtualias mašinas ir daugybę hibridinių funkcijų - ir derina patikimą našumą bei papildomus saugumo sluoksnius, kad būtų užtikrinta visapusiška duomenų ir taikomųjų programų apsauga įvairioseCloud aplinkose.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 Datacenter 2-Core

Užpildykite Windows Server 2022 Datacenterlicencijavimo poreikius su Wiresoft2-Core paketais! Windows Server 2022 Datacenter Edition yra specialiai sukurta naudoti didesniuose moderniuose duomenų centruose: joje siūlomos beveik neribotos virtualizavimo galimybės ir didelis mastelio keitimas, įskaitant Shielded VMs ir daug hibridinių funkcijų, taip pat derinamas patikimas našumas ir papildomi saugumo sluoksniai, kad būtų užtikrinta visapusiška duomenų ir programų apsauga kelių debesų aplinkoje.

Serverių operacinė sistema Windows Server 2022 Datacenter leidžia saugiai sujungti fizinius ir virtualius tinklus arba teikti debesijos serverius, todėl puikiai tinka šiuolaikiniams IT reikalavimams tenkinti. Šioje versijoje, pagrįstoje Windows 10 operacine sistema, siūloma daug esamų funkcijų optimizavimo, taip pat naujų, galingų funkcijų ir paslaugų.

Svarbūs veiksniai, lemiantys apsisprendimą įsigyti Windows Server 2022 duomenų centro versiją, yra funkcijos Hyper-V, Software Defined Networking (SDN), Storage Spaces Direct ir Storage Replica: kartu su Shielded Virtual Machines, skirta neribotam virtualių kompiuterių skaičiui eksploatuoti, tai yra būtinos funkcijos visoms įmonėms, kurioms reikia užtikrinti patikimą virtualizacijos infrastruktūrą. Datacenter Edition taip pat apima tokias išskirtines funkcijas kaip:

 • Neribota saugykla Replika
 • Hiperkonverguota infrastruktūra
 • Programine įranga apibrėžtas tinklas
 • Programine įranga apibrėžta saugykla

Windows Server 2022 siūlo įmonėms glaudų ryšį tarp vietinių aplinkų ir patikrintų Microsoft Azure paslaugų - jos suteikia daugiau hibridinių funkcijų ir papildomų saugumo lygmenų, taip pat padeda keisti ir perkelti serverius, įskaitant duomenis į debesį, naudojant Storage Migration Service.

 Windows Server 2022 Datacenter licencijavimas visada priklauso nuo branduolių skaičiaus, vienam serveriui gali būti skirta ne mažiau kaip 16-Core. Didesni serveriai gali būti papildomai licencijuojami su 2-Core paketais. Tai leidžia patogiai ir lanksčiai plėsti licencijų reikalavimus.

Wiresoft galite rasti Windows Server 2022 Datacenter 2-Core Package kaip naudotą programinę įrangą - už gerokai mažesnę kainą nei atitinkama nauja programinė įranga - kurioje yra visos tipinės Datacenter funkcijos, susijusios su funkcionalumu, našumu ir saugumu. Šioje apžvalgoje pateikiama išsami informacija apie Windows Server 2022 Datacenter galingąsias funkcijas ir Microsoft licencijavimo sąlygas su 2-Core paketais.

Windows Server 2022 Datacenter - praktiškai neribotam virtualizavimui

 Windows Server 2022 Datacenter versija virtualizavimo galimybes, taip pat duomenų ir taikomųjų programų saugumą perkelia į naują lygmenį: be daugybės patobulinimų ir funkcijų, kurios jau buvo žinomos ankstesnėje versijoje, ji turi galimybę kurti programinės įrangos apibrėžtas HCI (hyperconvergent) infrastruktūros platformas, kurios turi daug privalumų serverių ir darbalaukių virtualizavimo srityje, nes jas ne tik lengviau įdiegti ir valdyti, bet ir mastelizuoti, todėl supaprastina net ir sudėtingų IT infrastruktūrų teikimą.

Kokią pridėtinę vertę siūlo Windows Server 2022 Datacenter?

Iš esmės Windows Server 2022 Edition Datacenter siūlo maksimalias virtualizavimo galimybes, todėl jis ypač tinka įmonėms, kuriose tai atlieka svarbų vaidmenį kartu su susijusiais didesniais IT darbo krūviais. Datacenter Edition versijoje virtualių mašinų ir Hyper-V konteinerių skaičius neribojamas, o operatyviosios atminties riba - 24 TB. Dėl to taip pat galima naudotis šiomis svarbiomis funkcijomis, kurių funkcionalumas yra maksimalus:

Išplėsta apsauga debesyje naudojant apsaugotas virtualias mašinas

Apsaugotos virtualiosios mašinos (virtualūs kompiuteriai) leidžia kurti itin saugias virtualizacijos infrastruktūras. Taigi virtualūs serveriai apsaugoti taip, kad viešojoje debesijoje saugomi duomenys ir taikomosios programos būtų patikimai apsaugoti nuo neteisėtos prieigos ar naudojimo. Esamas virtualias mašinas taip pat galima paversti apsaugotomis virtualiomis mašinomis ir sukurti apsaugotas Linux virtualias mašinas. Apsaugotus virtualiuosius kompiuterius galima įdiegti naudojant Server Manager, Windows Admin Center arba naudojant PowerShell.

Programine įranga apibrėžtas tinklas

Programine įranga apibrėžto tinklo (SDN) funkcija Windows Server 2022  suteikia galimybę centralizuotai konfigūruoti fizinius (pvz., maršrutizatorius, komutatorius ir šliuzus) ir virtualius tinklo įrenginius ir elementus (pvz., Hyper-V virtualius komutatorius, Hyper-V tinklo virtualizaciją ir RAS šliuzus) bei juos dinamiškai valdyti. Esamus su SDN suderinamus įrenginius galima naudoti didesnei fizinio ir virtualaus tinklo integracijai, nes tinklo sluoksniai nebėra susieti su tinklo įrenginiais. Windows Server 2022 Datacenter Edition suteikia galimybę lygiagrečiai ir sklandžiai sujungti du tinklus, taip pat stebėti ugniasienę.

Naudojant SDN galima, pvz:

 • Dinamiškai kurkite, apsaugokite ir prijunkite tinklus
 • Apibrėžkite fizinių ir virtualių tinklų valdymo politiką
 • Tinklo mastelio politika
 • Spartesnis darbo krūvių diegimas
 • Sumažinti tinklo saugumo riziką
 • Encrypted Networks, skirta saugiam virtualių tinklų šifravimui naudojant Datagram Transport Layer Security (DTLS)

Programine įranga apibrėžta saugykla

Programine įranga apibrėžta saugykla (SDS) Windows Server 2022  atskiria saugyklos aparatinę įrangą nuo saugyklos programinės įrangos. Tai leidžia duomenų saugyklą valdyti, mastelizuoti ir teikti nepriklausomai nuo pagrindinės saugyklos techninės įrangos. Be to, jį galima lengvai pakeisti ar išplėsti nekeičiant veiklos procesų, o tai taip pat prisideda prie ekonomiškumo.

Saugyklos replika

Sistemoje Windows Server 2022 Datacenter funkcija Storage Replica prieinama be apribojimų. Taip palaikomas sinchroninis ir asinchroninis duomenų kopijavimas, veiksmingai užkertant kelią jų praradimui failų sistemos lygmeniu. Sinchroninis kopijavimas atspindi duomenis fizinėse vietose, kurių apimtis yra saugi, o asinchroninis kopijavimas iš vienos vietos į kitą vykdomas tinklo kanalais, kurių vėlavimas yra didesnis. Pasirengimas nelaimėms ir atstatymas (DR) taip pat sumažina prastovų riziką.

Storage Spaces Direct (S2D)

Storage Spaces Direct sujungia serverių vietines duomenų saugyklas į virtualų klasterį. Jo mazgai gali jungti skirtingas fizines duomenų laikmenas arba duomenų laikmenų sistemas; ryšys tarp jų palaikomas SMB protokolu. Taigi S2D užtikrina didesnį saugumą nuo gedimų, todėl, esant didesniam skaičiui, keli klasterio mazgai taip pat gali sugesti, o pats klasteris dėl to nenukentės.

Storage Spaces Direct ne tik leidžia ne tik paprastai įdiegti ir valdyti programine įranga apibrėžtas saugyklas (SDS), bet ir kurti keičiamo dydžio, itin prieinamas saugyklų sistemas, kuriose serverio saugykla gali būti naudojama nepriklausomai nuo jos aparatinės įrangos, taigi efektyviau.

Kitos naujos Windows Server 2022 funkcijos

Be šių išskirtinių Windows Server 2022  Datacenter Edition funkcijų, įmonės taip pat gali naudotis šiomis svarbiomis funkcijomis:

Išsami analizė naudojant System Insights

Naudojant mašininio mokymosi modelį, Windows Server 2022  siūloma prognozavimo analizės funkcija System Insights. Tai leidžia suprasti, kaip veikia vietoje dislokuoti serveriai, analizuojant jų našumo rodiklius ir įvykius, kad būtų galima atlikti tikslias prognozes, kurios gali padėti sumažinti reaktyvaus Windows Server egzempliorių administravimo pastangas ir taip sumažinti veiklos sąnaudas.

Kubernetes ir Linux palaikymas

Windows Server 2022 dabar geriau palaikomos Kubernetes ir Linux: Taigi Kubernetes valdomi Linux ir Windows konteineriai taip pat gali būti naudojami lygiagrečiai. Kubernetes taip pat galima naudotis naujomis funkcijomis, pavyzdžiui, konteinerių tinklu, ir patobulinti atskiri atvaizdai.

Didesnė duomenų ir tinklo apsauga naudojant Azure paslaugas

Įmonėse vis svarbiau patikimai apsaugoti ne tik duomenis, bet ir tinklo infrastruktūrą. Windows Server 2022 siūlo galingas funkcijas, tokias kaip Windows Defender išplėstinė apsauga nuo grėsmių (ATP) su Exploit Guard ir Domain Controller.

Šiuo atveju hibridinės funkcijos, esančios Windows Server 2022  , leidžia pagerinti vietinių aktyviųjų katalogų apsaugą ir lengviau naudotis Microsoft Azure paslaugomis, todėl glaudesnis Windows Server ir Azure paslaugų bendradarbiavimas leidžia lengvai sinchronizuoti duomenis arba kurti atsargines duomenų kopijas, be kita ko, su:

 • Azure atsarginė kopija
 • Azure Site Recovery
 • Azure atnaujinimų valdymas
 • Azure AD uždrausti slaptažodžiai
 • Azure AD slaptažodžių apsauga ir
 • Azure tinklo adapteris

Taip vietinis serveris Azure debesyje sujungiamas su virtualiu Azure tinklu. Saugyklos perkėlimo asistentas taip pat palengvina serverio perkėlimą, įskaitant duomenų perkėlimą į debesį, kai Azure File Sync gali veikti kaip saugojimo vieta.

Techninės įrangos reikalavimai, keliami Windows Server 2022 Datacenter paleidimui

Windows Server 2022 programinė įranga pagrįsta Windows 10. Siekiant užtikrinti sklandų ir saugų Windows Server 2022 Datacenter veikimą, naudojama techninė įranga turi atitikti toliau išvardytus minimalius reikalavimus. Faktiniai reikalavimai taip pat priklauso nuo atitinkamos sistemos konfigūracijos ir įdiegtų programų.

 • Kietojo disko vieta: 32 GB
 • Atminties vieta RAM: 512 MB
 • Serverio darbalaukio ekrano atmintis: 2 GB
 • Procesoriaus architektūra: x64
 • Procesoriaus greitis: 1,4 GHz / 64 bitų
 • Vaizdo plokštė, palaikanti Super VGA: 1 024 x 768 taškų
 • Tinklo kortelė: 1x Ethernet, kurios minimalus pralaidumas yra GBit/s

Licencijavimas su Windows Server 2022 Datacenter 2-Core

Licencijuojant serverius su Windows Server 2022 Datacenter , reikia laikytis Microsoft licencijavimo taisyklių, net ir dėl naudojamos programinės įrangos, kurios skaičiavimo pagrindas yra branduolių skaičius. Taikomos šios nuostatos:

Bendrosios Microsoft licencijos sąlygos Windows Server 2022 Datacenter

Microsoft serverių programinė įranga, pavyzdžiui, Windows Server 2022 Datacenter, iš pradžių visada licencijuojama pagal fizinę aparatinę įrangą. Be fizinių branduolių procesorių skaičiaus, skaičiuojamas ir virtualių serverių skaičius. Serverio licencija visada apima du fizinius procesoriaus branduolius. Microsoft licencijavimo taisyklės grindžiamos minimaliu 8-Core skaičiumi vienam procesoriui, neatsižvelgiant į tai, ar esama aparatinė įranga turi mažiau nei 8-Cores. Be to, bent 2 procesoriai viename fiziniame serveryje = 16-Core.

Jei Windows Server įmonėje yra daugiau-Core nei 16, juos taip pat galima lanksčiai licencijuoti naudojant 2-Core paketus Windows Server 2022 Datacenter.

Kiti Windows Server 2022 Datacenter licencijavimo reikalavimai

Hyper-V aplinkoje licencijos išduodamos visiems procesoriams, atitinkantiems fizinius procesoriaus branduolius. Visų pirma Windows Server Datacenter leidime leidžiama naudoti neribotą skaičių Hyper-V egzempliorių. Kaip jau buvo minėta, būtina sąlyga yra ta, kad visi atitinkami serverio procesoriaus branduoliai jau būtų licencijuoti.

Linux egzemplioriams Datacenter Edition versijoje licencijos nereikia.

Be Windows serverio licencijos, visi klientai - naudotojai ir galutiniai įrenginiai, kurie naudojasi Windows Server 2022  , taip pat turi turėti kliento prieigos licenciją (CAL). Wiresoft taip pat gali įsigyti naudotojo ir įrenginio CAL už priimtiną kainą.

DUK apie Wiresoft naudojamą programinę įrangą Microsoft Windows Server 2022 Datacenter

 2-Core paketas, skirtas Windows Server 2022 Datacenter , kurį Wiresoft siūlo kaip naudotą programinę įrangą, savo naudojimo galimybėmis nesiskiria nuo atitinkamos naujos, nenaudotos serverio licencijos - ne tik todėl, kad programinė įranga paprastai nesusidėvi. Nepaisant to, dažnai kyla papildomų klausimų dėl naudojamų Windows serverių licencijų - į juos atsakoma toliau.

Iš kur gaunama tokia naudota programinė įranga kaip Windows Server 2022 Datacenter 2-Core?

Wiresoft siūloma Windows Server 2022 Datacenter programinė įranga, pavyzdžiui, 2-Core Package, yra gauta iš organizacijų arba įmonių, kurios paprastai pačios ją įsigijo kaip naują, galbūt naudojo ir vėliau pardavė Wiresoft. Todėl po pardavimo Wiresoft arba su pasiūlymu parduotuvėje ji vadinama naudota programine įranga, kurią galima naudoti kaip naują licenciją.

Ar teisėtas naudotos Windows Server 2022 Datacenter programinės įrangos pardavimas, pirkimas ir naudojimas?

Taip: Wiresoft galite būti tikri, kad tiek naudotos programinės įrangos, tokios kaip Windows Server 2022 Datacenter 2-Core, pirkimas, tiek faktinis, oficialus naudojimas nepažeidžia jokių galiojančių įstatymų, nes pagal įprastą jurisdikciją leidžiama ne tik prekiauti naudota Microsoft programine įranga, bet ir ją naudoti, jei programinė įranga yra iš įmonės licencijų atsargų. Įvairūs teismų sprendimai šiuo klausimu ne kartą aiškiai patvirtino šį faktą.

Ar naudotai Windows Server 2022 Datacenter 2-Core licencijai taip pat taikoma įprasta pirkėjo apsauga?

Taip: Naudota programinė įranga, pavyzdžiui, siūlomas Windows Server 2022 Datacenter 2-Core paketas, Wiresoft klientui suteikia tokius pačius privalumus, kaip ir panaši nauja serverių programinė įranga: Jūs turite įprastą pirkėjo saugumą, nes įsigiję iš karto atsisiunčiate ir galite iš karto aktyvuoti savo serverio licenciją naudodami pridedamą galiojantį licencijos raktą.

Ar tokia naudojama programinė įranga kaip Windows Server 2022 Datacenter 2-Core turi kitų privalumų?

Naudota programinė įranga Wiresoft klientams visų pirma suteikia didelį ekonominį pranašumą, nes jie gali atnaujinti savo programinės įrangos atsargas daug pigiau nei naudodami naujas prekes ir taip jas patogiai atnaujinti. Naudojama Wiresoft programinė įranga gali padėti sumažinti veiklos sąnaudas, nes ji taip pat užtikrina audito saugumą dėl visų pirkėjų įrašų!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik 2-Core Windows Server 2022 Datacenter Edition paketus kaip nebrangią naudotą programinę įrangą, bet ir atitinkamus 16-Core paketus pagrindinėms licencijoms gauti. Jei virtualizacijos poreikis mažesnis, taip pat galite rasti Windows Server 2022 Standard Edition, taip pat ankstesnes Windows Server 2022 versijas ir atitinkamas reikalingas kliento prieigos licencijas (CAL). Į Wiresoft platų naudojamos programinės įrangos portfelį taip pat įtraukta daug kitų Microsoft programų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų dėl Windows Server 2022 Datacenter ar bet kurio kito leidimo licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus pokalbių, el. pašto arba telefono numeriu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos