Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Įsigyti Microsoft Sharepoint Server 2019 įrenginio CAL reiškia suteikti konkrečiam įrenginiui prieigą prie Sharepoint platformos. Taigi įmonės kompiuteriu ar net nešiojamuoju...
49,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Įsigiję Microsoft SharePoint Server 2019 naudotojo CAL, suteiksite galimybę (kitam) darbuotojui lengvai pasiekti įmonės dokumentus ir bendradarbiauti vykdant projektus iš bet kurios...
49,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Pirkti "Microsoft" SharePoint Server 2016 Standard su Device CAL - individualus sprendimas Išleidus "Microsoft SharePoint Server 2016" Standard Device CAL , be pažįstamos aplinkos su intuityviu valdymu, įmonėms suteikiama daug naujovių....
41,90 € *

SharePoint Server CAL: optimizuokite bendradarbiavimą ir informacijos valdymą

SharePoint Server CAL siūlo galingą sprendimą, skirtą bendradarbiavimui ir informacijos valdymui įmonėse. Naudodamiesi šiomis kliento prieigos licencijomis (CAL) galite sklandžiai naudotis "SharePoint Server" funkcijomis ir padidinti savo komandų efektyvumą.

Kodėl SharePoint Server CAL?

Bendradarbiavimo darbo aplinka

SharePoint Server CAL suteikia galimybę naudotis bendradarbiavimo darbo aplinka, kurioje komandos gali efektyviai dirbti kartu. Dalinkitės dokumentais, kartu kurkite turinį ir optimizuokite bendravimą įmonėje.

Dokumentų valdymas ir organizavimas

Efektyvus dokumentų valdymas yra labai svarbus. Naudodami SharePoint Server CAL galite centralizuotai saugoti, tvarkyti ir bendrinti dokumentus. Taip juos lengviau rasite ir padidinsite produktyvumą.

Saugumas ir prieigos valdymas

Apsaugokite jautrią informaciją naudodami SharePoint Server CAL saugumo funkcijas. Nustatykite prieigos teises ir kontroliuokite, kas ir kokius duomenis gali pasiekti. Užtikrinkite savo įmonės informacijos konfidencialumą ir vientisumą.

Kaip gauti SharePoint Server CAL?

Lankstus licencijavimas

SharePoint Server CAL siūlo lanksčias licencijavimo galimybes. Pasirinkite reikiamą licencijų skaičių pagal savo įmonės reikalavimus. Pagal poreikį didinkite naudojimą, kad licencijų išlaidos atitiktų jūsų augimą.

Lengva integracija

Integruoti SharePoint Server CAL į esamą IT infrastruktūrą nesudėtinga. Lengvai valdykite licencijas ir pasinaudokite plačiomis "SharePoint" funkcijomis, kad optimizuotumėte bendradarbiavimą ir informacijos valdymą.

Išvada

Optimizuokite bendradarbiavimą ir informacijos valdymą savo įmonėje naudodami SharePoint Server CAL. Pasinaudokite bendradarbiavimo funkcijomis, efektyviu dokumentų valdymu ir saugumo kontrole, kad padidintumėte produktyvumą. Pasirinkite lanksčias licencijavimo parinktis ir sklandžiai integruokite SharePoint Server CAL į savo IT infrastruktūrą, kad atitiktumėte naujausio "Google Help Desk" atnaujinimo reikalavimus.

Kategorijos