Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10445
 • 269-09050
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
199,90 € * 220,90 € * (9,51% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Suderinama


Naujausia visame pasaulyje naudojamo universalaus Microsoft Office- Standard Visame pasaulyje naudojamas "Suite" profesionaliems naudotojams įmonėse, taip pat savarankiškai dirbantiems asmenims siūlo naują, dar aukštesnį Professional Plus Edition funkcionalumą ir patogumą - ne tik kurti ir bendrai tvarkyti dokumentus, bet ir visapusiškai bendrauti bei saugiai dalytis duomenimis, o tai taip pat pakelia bendradarbiavimą Cloud - ypač Home-Office - į naują lygį. Tuo pačiu metu naujojoje MS Office Professional Plus pateikiami išsamūs saugumo standartai ir atsižvelgiama į galiojančius naujus duomenų apsaugos reglamentus.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2021 Professional Plus - nepakeičiamas verslo profesionalams

Naujausia visame pasaulyje naudojamo universalaus Microsoft Office biuro programų paketo versija Professional Plus Edition profesionaliems naudotojams įmonėse ir savarankiškai dirbantiems asmenims siūlo naują, dar aukštesnį funkcionalumo ir patogumo standartą - ne tik kurti ir bendrai redaguoti dokumentus, bet ir visapusiškai bendrauti bei saugiai dalytis duomenimis, todėl bendradarbiavimas debesyje, ypač namų biure, pakyla į naują lygį. Kartu naujajame MS Office Professional Plus įdiegti išsamūs saugumo standartai ir atsižvelgta į galiojančius naujus duomenų apsaugos reglamentus.

Be abejo, kiekvienoje MS Office versijoje išbandytos ir patikrintos programos Word, Excel, PowerPoint ir Outlook taip pat yra patobulinimų ir praktinių papildymų, pvz., dėl išsamių bendrinimo parinkčių ir dokumentų redagavimo realiuoju laiku dar lengviau dirbti kartu komandoje.

Be to, 2021 m. Professional Pro Edition versija suteikia galimybę naudotis tik kitais verslo įrankiais, pvz., Access ir Publisher, taip pat Microsoft Teams programa.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje MS Office Edition Professional Plus 2021 jau galite rasti kaip naudotą programinę įrangą - ir už mažesnę kainą nei naujos programinės įrangos. Geriausia iš karto susisiekti su mūsų komanda ir sužinoti, kada galėsite atsisiųsti šią Office versiją, taip pat kitus MS Office 2021 leidimus. Toliau rasite jau žinomų šio leidimo naujovių apžvalgą, taip pat išsamią informaciją apie atskiras programas ir išskirtines funkcijas, kuriomis galite naudotis tik Professional Plus leidime.

Patikrintos Office programos - dar galingesnės Professional Plus 2021

Kaip ir anksčiau, programos Word, Excel, PowerPoint ir Outlook sudaro visų Microsoft Office rinkinių pagrindą. Programoje Microsoft Office 2021 Professional Plus šios funkcijos dar labiau optimizuotos ir papildytos naujomis, kad būtų dar labiau padidintas efektyvumas, palengvintas tarpprograminis darbas ir pagerintas komandinis darbas:

 • Microsoft Word 2021 dar labiau pagreitina darbą su dokumentais, pavyzdžiui, integruota vertimo priemonė, diktavimo funkcija ir patobulintas rašybos taisymas, įskaitant gramatikos taisymą. Naudodami kalbos išvestį, tekstus galite skaityti rašydami lygiagrečiai, be to, patobulinta balso įvestis. Naujajame redaktoriuje dabar galite tiesiogiai priimti rašymo ir rašybos pasiūlymus vienu spustelėjimu. Kita nauja funkcija - patobulintas virtualaus rašalo atpažinimas - skaitmeniniu rašikliu ekrane parašyti sakiniai paverčiami rašomąja mašinėle rašomu tekstu dar be klaidų. Be to, yra daug individualių patobulinimų: Naudojant SVG grafiką dabar galima integruoti, mastelizuoti ir redaguoti sudėtingesnius vaizdinius dokumentus neužimant daug atminties. HEIC vaizdus iš iPhone ar iPad galima įterpti tiesiogiai be konvertavimo
 • Microsoft Excel 2021 m. Professional Pro Edition versijoje, be įvairių funkcijų ir filtrų, pvz., laiko juostos filtrų, skirtų profesionaliai analizei ir lentelių redagavimui, dabar siūlomi dinaminiai masyvai ir patobulinta funkcija XVERWEIS. Be to, vėl patobulintos finansinių skaičiavimų, pavyzdžiui, finansinių skaičiavimų, lentelės funkcijos; kaip ir anksčiau, užtikrinamas puikus suderinamumas, ypač su CSV failais.
 • Microsoft PowerPoint 2021 integruota įvairių efektų, pvz., morfavimo, taip pat papildomų vaizdo redagavimo parinkčių; Ultra HD failus galima tiesiogiai įterpti į prezentacijas, taip pat galima laisvai keisti grafikos mastelį; priartinimo funkcija leidžia priartinti vaizdą. Animacijas taip pat galima atlikti naudojant skaitmeninį rašiklį. PowerPoint failų bendrinimo parinktys dabar apima ir garsiakalbio rodinį, o naudojant Microsoft Forms galima pradėti tiesioginę susitikimo dalyvių apklausą.
 • Microsoft Outlook 2021 dar labiau patobulino visapusišką, visuotinį bendradarbiavimą su kolegomis ir partneriais visose vietovėse, esančiose skirtingose laiko juostose Planuojant susitikimus automatiškai atsižvelgiama į laiko skirtumus; naujoji Outlook taip pat palaiko bet kokio skaičiaus el. pašto paskyrų kūrimą ir valdymą - tai ypač naudinga naudotojams, turintiems kelias paskyras. Žinutėmis iš Outlook galima tiesiogiai dalytis su kitais asmenimis Microsoft Teams, o nauja diktavimo įrankių juosta, įskaitant išplėstines balso komandas ir automatinę skyrybą, palengvina el. laiškų rašymą.
 • Access 2021 dabar dar geriau palaiko įvairias duomenų bazių programas, kurios veikia tiesiogiai naršyklėje, taip sutaupant vertingos atminties vietos. Per ją saugomi duomenys pateikiami, pavyzdžiui, Microsoft SQL duomenų bazėje, kad prieiga prie jų būtų saugi.
 • Publisher 2021 yra naujų parinkčių ir funkcijų, ypač skirtų grafikai redaguoti, kad ją būtų galima naudoti įdomiose prezentacijose ir leidiniuose: be kita ko, patobulintas rašiklio atpažinimas ir pagreitintas bendradarbiavimas su Access.
 • Į MS Office Edition Professional Plus 2021 taip pat įtrauktos dvi programos OneNote ir Microsoft Teams, kuri pakeičia Skype.

Naudokitės daugeliu kitų Office 2021 Professional Plus privalumų

Be minėtų atskirų MS Office 2021 Edition Professional Plus programų naujovių, naudotojai, be abejo, gali naudotis ir daugeliu kitų bendrų praktinių funkcijų ir privalumų, kurie taip pat padeda dirbti mobiliai: Intuityvus bendradarbiavimas su dokumentais, skaičiuoklėmis ar prezentacijomis komandoje taip pat dar labiau palengvina dalyvių tarpusavio bendravimą. Office 2021 naudotojo sąsaja yra ypač aiškiai suprojektuota - be to, daugelyje programų galima naudoti tamsųjį režimą, kuris palengvina darbą akims.

Naujasis išplečiamasis meniu paieškos srityje dar labiau palengvina paiešką, pavyzdžiui, naudotojai gali vienu spustelėjimu perjungti esamą pašto dėžutę ir šiuo metu atidarytą aplanką. Darbalaukio klientas taip pat leidžia naudotojams grįžti į neseniai aplankytas vietas per istorijos meniu; taip pat yra galimybė užmaskuoti telefono numerius, kad būtų užtikrintas didesnis privatumas ir anonimiškumas.

Daugelį Office funkcijų galima pasiekti keliaujant išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu; ypač praktiška naudotis žiniatinklio programomis, nes atskiras funkcijas ir elementus galima rasti dar greičiau, kad dokumentus būtų galima greitai redaguoti keliaujant. Failai taip pat gali būti atidaromi kitų naudotojų įrenginiuose debesyje ir taip dalijamasi jais.

Duomenų praradimo prevencija programoje Office 2021 Professional Plus, kad būtų išvengta duomenų praradimo ir atskleidimo

Patikrintas Microsoft duomenų praradimo prevencijos (DLP) įrankis taip pat naudojamas MS Office 2021 Professional Plus , kad būtų visapusiškai apsaugota konfidenciali informacija ar duomenys nuo tyčinio ar atsitiktinio darbuotojų atskleidimo. Tokiu būdu organizacijos ar įmonės apsaugo asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, kaip reikalaujama DSVGO. Naudojant dinaminę turinio kontrolę, visi duomenų judėjimai ne tik stebimi, bet ir blokuojamas jų perdavimas el. paštu arba per interneto programas.

Administratoriai gali nustatyti diferencijuotas prieigos prie apibrėžtų duomenų taisykles, pvz., apriboti arba visiškai blokuoti prieigą prie duomenų, taip pat įspėti naudotojus apie galimą riziką duomenų praradimo atveju.

MS Office 2021 Professional Plus atskirose programose dabar lengviau nustatyti, kokią informaciją galima integruoti į dokumentą arba perduoti toliau. Naudojantis debesijos paslaugomis, pavyzdžiui, OneDrive, svarbūs duomenys neprarandami net sugedus serveriui ar sutrikus galinio įrenginio veikimui, nes naudotojai gali lengvai pasiekti ir redaguoti šiuos failus iš bet kurios vietos.

Microsoft Office 2021 Professional Plus sistemos reikalavimai

Toliau nurodyti sistemos reikalavimai taikomi visoms MS Office 2021 Professional Plus programoms; priklausomai nuo papildomų programų ar programų naudojimo, šioms programoms gali būti taikomi papildomi reikalavimai:

 • Operacinės sistemos: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesorius: 1 GHz (32 arba 64 bitų)
 • Darbinė atmintis: bent 2 GB RAM
 • Kietojo disko vieta: ne mažiau kaip 3 GB
 • Vaizdo skiriamoji geba: mažiausiai 1280 x 800 taškų
 • Vaizdo plokštė:    DirectX 10

Kuri Windows versija suderinama su MS Office 2021 Professional Plus?

Kaip jau aprašyta sistemos reikalavimuose, norint, kad programinė įranga veiktų tinkamai, visiems Microsoft Office 2021 leidimams reikia Windows 10 operacinės sistemos. Todėl Microsoft Office 2021 Professional Plus nesuderinamas su Windows 8, Windows 7 ar senesnėmis versijomis.

Kaip licencijuojama Microsoft Office 2021 Professional Plus?

Šis Microsoft Office 2021 leidimas yra licencijuotas konkrečiam atskiram galutiniam įrenginiui. Priklausomai nuo galiojančių sąlygų, taip pat galite turėti teisę tame kompiuteryje įdiegti bet kokį skaičių šio ir visų ankstesnių leidimų kopijų, įskaitant kopijų diegimą tinklo serveryje, kad jas būtų galima pasiekti nuotoliniu būdu arba per virtualaus darbalaukio infrastruktūrą (VDI) iš licencijuoto įrenginio. Išsamesnės informacijos teiraukitės Wiresoft atstovo.

Pirkite Microsoft Office 2021 Professional Plus Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje

Naująją Microsoft Office 2021 Professional Plus Edition jau galima įsigyti iš Wiresoft kaip naudotą vienkartinę licenciją - tai reiškia, kad kaina yra mažesnė nei naujos programinės įrangos. Pirkdami naudotą Office 2021 Professional Plus programinę įrangą, Wiresoft visada naudojate šiuos privalumus:

 • Įsigiję MS Office 2021 Professional Plus programą iš karto gausite elektroniniu programinės įrangos pristatymo būdu (ESD).
 • MS Office 2021 Professional Plus ir visos kitos Wiresoft parduodamos naudotos Office licencijos nėra nei riboto galiojimo, nei bandomosios versijos, nei jau aktyvuotas licencijos raktas, tačiau pirkdami jas mūsų programinės įrangos parduotuvėje, jūs perkate tik sau skirtą programinės įrangos produktą.
 • Gavote vieną MS Office 2021 Professional Plus licenciją, kurią anksčiau įsigijo ir perpardavė viena Europos bendrovė. Perparduodant šią MS Office 2021 Professional Plus licenciją, ji pažymima kaip naudota, o žodis naudota nereiškia jokių programinės įrangos funkcionalumo apribojimų.
 • Jei pirminis pirkėjas jau buvo įdiegęs šią Office programinę įrangą, ji buvo pašalinta parduodant Wiresoft, todėl atitinkama programinės įrangos licencija vėl yra 100 % laisvai prieinama.
 • Visas tokias iš Wiresoft įsigytas naudotas licencijas taip pat patikrinome, kad jos būtų visiškai tinkamos naudoti.
 • Naudotos Microsoft Office programinės įrangos perpardavimo teisinis pagrindas yra galiojantys teisės aktai, kuriais leidžiama parduoti ir pirkti bei naudoti tokią programinę įrangą.
 • Todėl įsigydami Wiresoft licenciją galite būti tikri, kad perkate ir naudojate legalų ir originalų Microsoft produktą.

Jei turite daugiau klausimų dėl įsigytos Microsoft Office Professional 2021 Plus licencijos kaip naudotos programinės įrangos arba kito Office 2021 leidimo, taip pat senesnių Office versijų ar kitos Microsoft programinės įrangos, nedvejodami kreipkitės į mus el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.