Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10480
 • 359-01469
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
145,90 € * 160,90 € * (9,32% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x naudotojo CAL
Sistema  SQL serveris 
CAL Naudotojo CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + Autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos


Norint naudotis naująja "SQL Server 2022" versija, tam tikrų versijų arba licencijavimo formų naudotojams reikia kliento prieigos licencijos, pvz., naudotojo licencijos CAL forma. Tik turint tokią licenciją galima naudotis šios patikimos "Microsoft" reliacinės duomenų platformos funkcijomis ir paslaugomis: daugybe analizės ir ataskaitų rengimo funkcijų, taip pat kitomis duomenų bazių funkcijomis, reikalingomis bendrovėms, kad būtų galima visapusiškai naudoti duomenis ir teikti juos įvairioms programoms - taip pat ir debesyje. Todėl "SQL Server 2022" ne tik užtikrina išsamias ryšio sąsajas, bet ir didelį našumą naudojant didžiųjų duomenų klasterius, taip pat išsamias saugumo ir apsaugos priemones, užtikrinančias duomenų vientisumą.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL"

User CAL Microsoft SQL Server 2022

Kad galėtų naudotis naująja SQL Server 2022 versija, tam tikrus leidimus ar licencijavimo formas turintiems naudotojams reikia Client Access licencijos, pavyzdžiui, User CAL . Tik turint tokią licenciją galima naudotis šios patikimos reliacinės duomenų platformos iš Microsoft funkcijomis ir Services: su daugybe analizės ir ataskaitų rengimo funkcijų, taip pat kitomis duomenų bazių funkcijomis, nes jos reikalingos įmonėms, kad jos galėtų visapusiškai naudoti duomenis ir teikti juos įvairioms taikomosioms programoms - taip pat ir Cloud. Todėl SQL Server 2022 ne tik užtikrina išsamias ryšio sąsajas, bet ir didelį našumą naudojant didžiųjų duomenų klasterius, taip pat išsamias saugumo ir apsaugos priemones, užtikrinančias duomenų vientisumą.

Kadangi 2022 m. versijos SQL Server licencija tikriausiai vėl suteiks tik pačią SQL Server licenciją, bet nesuteiks prieigos prie Server paslaugų, naudotojams reikės papildomos kliento prieigos licencijos (User CAL). Tai vienintelė licencija, kuria konkrečiam naudotojui suteikiamos būtinos prieigos teisės. Naudojant User CAL nesvarbu, ar licencijuotas naudotojas naudojasi Desktop kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Todėl User CAL naudojimas suteikia jam teisę pakaitomis naudoti skirtingus galinius įrenginius prieigai prie SQL Server 2022. Turėdamas senesnę User CAL , kuri taikoma ankstesnei SQL Server versijai, jis taip pat nebegalės pasiekti dabartinės SQL Server 2022 versijos.

Naudotas User CAL SQL Server 2022 jau galima iš anksto užsisakyti adresu Wiresoft! Oficialiai paskelbus naujojo SQL Server išleidimo datą, juos bus galima naudoti iš karto. Pirkdami naudotą programinę įrangą iš Wiresoft, galite ne tik pasinaudoti mažesne kaina, palyginti su programinės įrangos prekyboje siūlomomis naujomis SQL kliento prieigos licencijomis User, bet ir galimybe įsigyti tik tiek User CAL licencijų, kiek iš tikrųjų reikia jūsų prieigai prie SQL 2022 Server, o ne jas suskirstyti į krūvas!

SQL 2022 User CAL - Mėgaukitės visais SQL Server 2022 privalumais su naujausia versija

SQL Server 2022 versija šiuo metu yra naujausia Microsoft reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos versija, kuri įmonėms suteikia platų funkcijų rinkinį, skirtą iš įvairių šaltinių gaunamiems duomenims analizuoti ir pateikti juos naudoti CRM, prekių valdymo sistemose ir t. t., įskaitant ataskaitų rengimo funkcijas, skirtas vertinimams dokumentuoti. Visoms šioms verslo sritims SQL Server 2022 yra Cloud pritaikyta duomenų bazių valdymo sistema, kurią taip pat galima lanksčiai pritaikyti prie atitinkamų reikalavimų ir kuri yra keičiamo dydžio.

SQL Server 2022 - Naudojant didžiųjų duomenų klasterius

Priklausomai nuo SQL Server 2022 versijos, galima naudotis įvairiomis funkcijomis, įskaitant mašininio mokymosi įrankius, skirtus tikslinėms duomenų bazių užklausoms apdoroti, kurie naudojami sistemingam duomenų rinkimui ir stebėjimui. Turint duomenų klasterizavimo galimybę, User naudojama pagreitintai didelių duomenų kiekių užklausai, be kita ko, naudojant Intelligent Query Processing, PolyBase, taip pat optimizuotam duomenų iš išorinių duomenų šaltinių apdorojimui naudojant Transact-SQL, įskaitant jų teikimą įvairioms, taip pat ir Cloud pagrįstoms programoms:

 • Naudotojai, turintys User CAL funkciją Big Data Cluster, skirtą išsamiam ypač didelių duomenų kiekių valdymui, 2022 m. SQL Server versijoje vėl gali naudotis galingų analizės įrankių grupe. Naudojant šias priemones, viena vertus, didžiųjų duomenų darbo krūviai taip pat gali būti perkelti į SQL Server, kita vertus, galima tiesiogiai atlikti užklausas išorinėse duomenų bazėse.
 • Didžiųjų duomenų klasteriai taip pat leidžia teikti keičiamo dydžio SQL Server, HDFS ir Spark konteinerių klasterius naudojant Kubernetes.
 • Be to, dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduotys gali būti atliekamos HDFS saugyklų fonduose.
 • Be integruotų dirbtinio intelekto įrankių, šiam tikslui taip pat galima naudoti Spark, R, Python ir Java.
 • Duomenų ežeras leidžia analizuoti duomenis iš įvairių išorinių šaltinių, sujungti juos su reliaciniais duomenimis ir saugoti.
 • Transact-SQL užtikrina lygiagretų užduočių, pavyzdžiui, užklausų, duomenų rašymo ir apdorojimo, vykdymą.
 • Data Mart pagerina duomenų analizės našumą horizontaliai keičiant didžiųjų duomenų klasterių mastelį.
 • Programos gali būti kuriamos ir kaip konteineriai, ir kaip žiniatinklio paslaugų programos; jomis pasiekiami didžiųjų duomenų klasteryje saugomi duomenys.

Norėdami gauti naujausios informacijos apie visas Services, kurias galima gauti su User kliento prieigos licencija SQL Server 2022, kreipkitės į vieną iš mūsų Wiresoft darbuotojų.

SQL 2022 User CAL - kokie privalumai?

User CAL suteikia identiškas prieigos teises naudotis SQL Server 2022 Services - kurios skiriasi priklausomai nuo leidimų funkcionalumo - kaip ir Device User CAL .

Konkrečiam naudotojui skirta kliento prieigos licencija (User CAL) tik suteikia įvairių prieigos prie SQL Server galimybių: todėl User CAL licenciją turintis darbuotojas gali naudoti bet kurį Windows galinį įrenginį įmonėje prieigai prie serverio. User CAL tada suteikia daugiau galimybių naudoti, jei naudotojas pakaitomis naudoja skirtingus galinius įrenginius, pvz., skirtingose vietose. Todėl jį taip pat galima naudoti savarankiškai, pavyzdžiui, Home-Office arba kelyje, kad būtų galima naudotis SQL serveriu.

SQL Server 2022 User CAL - Ką apskritai reikėtų turėti omenyje išduodant licencijas?

Tam tikroms SQL Server 2022 versijoms Microsoft licencijų valdymas siūlo Client-Access licencijavimą, pavyzdžiui, naudotojų licencijavimą per User CAL , be licencijavimo Core pagrindu. Sąlyga yra ta, kad User CAL ir SQL serverio licencija turi būti tos pačios versijos arba CAL turi būti suteikta prieiga prie aukštesnės versijos. User CAL 2022 yra tik SQL Server 2022 kliento ir serverio aplinkos prieigos teisės - taigi jokios programinės įrangos diegti nereikia.

Licencijų modelyje Microsoft tikriausiai vėl bus siūlomos dviejų tipų licencijų licencijos SQL Server 2022:

 • User CAL sQL Server 2022: tai suteikia specialiam User asmenines prieigos teises
 • Device CAL sQL Server 2022: taip suteikiamos prieigos teisės specialiam Windows palaikančiam galutiniam įrenginiui (pvz., kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, išmaniajam telefonui)

SQL Server 2022 User CAL - Į kokias nuostatas reikia atsižvelgti išduodant licenciją?

Kaip minėta anksčiau, konkretus naudotojas gauna SQL Server 2022 prieigos teises su User CAL . Panaudotose licencijose CAL yra identiškos teisės kaip ir naujose kliento prieigos licencijose. Užbaigus konkretaus darbuotojo registraciją, User CAL negalima perkelti į kitą User. Taip pat negalima keisti CAL tipo ir, pavyzdžiui, naudoti User CAL terminaliniam įrenginiui registruoti (Device CAL). Tačiau leidžiama lygiagrečiai naudoti User CAL ir Device CAL SQL Server 2022.

Šiomis nuostatomis Microsoft CAL licencijų valdymas padeda užkirsti kelią netinkamai prieigai prie SQL Server 2022 ir padidinti joje esančių duomenų saugumą.

SQL 2022 User CAL - versijų suderinamumas 

Naudojant User CAL SQL Server 2022, šiuo metu galima naudotis naujausia kliento prieigos licencija Microsoft. Tai taip pat suteikia prieigos teises senesnėms SQL Server versijoms ir taip suteikia pranašumą, kad jos būtų sumažintos. Jei planuojate atnaujinti į naujausią SQL Server versiją, jums reikės atitinkamos kliento prieigos licencijos, nes negalėsite prisijungti prie SQL Server 2022 (atnaujinti) su User CAL , kuri galiojo vienai iš ankstesnių SQL Server versijų.

SQL Server 2022 - CAL licencijavimo privalumai 

Nors Core licencijavimas, pagrįstas Server licencijavimu, yra prasmingas didesnėms konfigūracijoms arba tam tikri SQL Server leidimai gali būti licencijuojami tik tokiu būdu, CAL licencijavimas, pagrįstas licencijavimu, yra naudingesnis, pavyzdžiui, įmonėms, turinčioms ribotą naudotojų skaičių, ir yra finansiškai palankesnė alternatyva. Perkant naudotas User prieigos licencijas iš Wiresoft, kitaip nustatyta griežta licencijavimo skalė netaikoma, todėl galite įsigyti būtent tiek User licencijų CAL, kiek jums iš tikrųjų reikia, taip pat galite koreguoti savo licencijavimo reikalavimus ir įsigyti papildomų atskirų User licencijų CAL.

Jei turite daugiau klausimų apie klientų prieigos licencijų įsigijimą Microsoft SQL Server 2022 naudojamai programinei įrangai arba kitai Microsoft programinei įrangai, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais. 

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos