Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10470
 • 6VC-00979
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
747,90 € * 829,90 € * (9,88% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 10x Device CAL
Sistema  "Windows" serveris
CAL RDS Device CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris Suderinamas


Naudojant "Windows Server 2022" nuotolinio darbalaukio paslaugas (RDS), susijusios programos naudotojams gali būti prieinamos centralizuotai. Kad naudotojai galėtų jas pasiekti nuotoliniu būdu, naudodami tam tikrą "Windows" palaikantį terminalinį įrenginį, reikia Client Access License (angl. Device CAL) reikalingas šiam įrenginiui, kuris suteikia naudotojui teisę prisijungti prie "Windows Server 2022" tik nuotolinio darbalaukio seanso apimtyje. Tuomet bet kuris darbuotojas, turintis prieigos teises atitinkamam galiniam įrenginiui su RDS Device CAL, gali prisijungti prie "Windows" serverio, pavyzdžiui, norėdamas gauti pagalbą, prisijungti prie kito kompiuterio arba naudotis virtualiojo darbalaukio infrastruktūra (VDI).

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"

10x naujausia Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugos Remote Desktop Services įrenginio CAL

Naudojant Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugą (RDS), susijusios programos naudotojams gali būti teikiamos centralizuotai. Kad naudotojai galėtų jais naudotis nuotoliniu būdu su konkrečiu Windows palaikančiu galiniu įrenginiu, šiam įrenginiui reikalinga kliento prieigos licencija (įrenginio CAL), kuri leidžia prisijungti prie Windows Server 2022 tik nuotolinio darbalaukio seansoapimtyje . Bet kuris darbuotojas, turintis prieigos teises atitinkamam galutiniam įrenginiui, kuriame įdiegta RDS įrenginio CAL, gali pasiekti Windows serverį, pvz., norėdamas suteikti pagalbą, pasiekti kitą kompiuterį arba naudotis virtualiojo darbalaukio infrastruktūra (VDI).

Wiresoft jau galite rasti RDS įrenginio CAL, skirtų Windows Server 2022 kaip nebrangią naudotą programinę įrangą. Taip pat galite nemokamai pasirinkti bet kokį skaičių RDS įrenginio licencijų CAL, kad būtų galima pritaikyti licencijavimą.

Kokie yra Windows Server 2022 RDS įrenginio CAL privalumai?

Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugos yra specialus serverio vaidmuo, kuriuo valdoma nuotolinė prieiga prie įvairių Windows programų, pasiekiamų per atitinkamą Windows serverį, atliekantį pagrindinio kompiuterio funkciją. Todėl tik naudotojai, turintys atitinkamą kliento prieigos licenciją - pvz., galutiniam įrenginiui - gali savarankiškai (nuotoliniu būdu) naudotis Windows serveriu ir per jį teikiamomis paslaugomis vietoje, naudodamiesi interneto ryšiu su jame įrengtu kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu ir pan.

Windows Server 2022 taip pat siūlo daug naujų funkcijų ir optimizavimų tinklo saugumo, konteinerių kūrimo su Windows ir Kubernetes, taip pat duomenų ir serverių perkėlimo, saugojimo ir virtualizavimo srityse Nuotolinio darbalaukio sesijos. Be kita ko, kuriant ir valdant itin saugias virtualizacijos infrastruktūras, galima naudotis naujausia Transport Layer Security, programinės įrangos apibrėžto tinklo (SDN), Storage Spaces Direct (SSD), taip pat Storage Replica, Virtual OSE, Hyper-V ir Shielded Virtual Machines (SVM) versijomis.

Windows Server 2022 taip pat palaiko Nested Virtualisation, naudojančią AMD procesorius, naujas perdavimo valdymo protokolo (TCP) versijas, RACK (Recent ACKnowledgment) ir RSC (Receive Segment Coalescing) ir pagal nutylėjimą naudoja Microsoft Edge naršyklę.

RDS CAL privalumai administratoriams

Administratoriai taip pat turi daug praktinių privalumų naudodami RDS Device CAL , skirtą Windows Server 2022, nes jie gerokai sumažina pastangas, kurių reikia valdant galutinius įrenginius įmonėje, todėl diegimas, pavyzdžiui, tampa daug efektyvesnis. Programinė įranga ir atnaujinimai gali būti teikiami centralizuotai įmonės aplinkoje ir jų nebereikia atskirai diegti į kiekvieną galutinį įrenginį. Programos pasiekiamos tik serveryje arba atnaujinamos per jį.

Administratorius taip pat gali individualiai kontroliuoti naudotojų, kurie naudojasi RDS įrenginio CAL, individualią prieigą, nes nuotolinio darbalaukio paslaugos taip pat leidžia kiekvienam registruotam darbuotojui priskirti skirtingas teises. Tai gerokai sumažina bendras darbo vietų įrengimo ar priežiūros pastangas.

Tipiniai nuotolinio darbalaukio paslaugos Device CAL privalumai naudotojams

Tačiau visų pirma RDS įrenginio licencija Windows Server 2022 naudą įvairiais būdais gauna įmonės darbuotojai. Jie gali naudotis standartizuota Windows darbo aplinka, nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje yra registruotas galutinis įrenginys, kuriuo jie naudojasi.

Šiam tikslui galima naudoti ir senesnius galinius įrenginius, kurių našumas prastesnis arba kurių aparatinės įrangos paprastai nepakanka Windows Server 2022 aparatinei įrangai keliamiems reikalavimams. Taip yra todėl, kad kai tik licencijuotas kompiuteris per įrenginio CAL pasiekia konkrečią programą per nuotolinio darbalaukio seansą per kompiuterį, ši programa vykdoma tik serveryje. Tai atliekama nepriklausomai nuo kitų klientų prisijungimų, o atitinkamam darbuotojui rodoma tik jo paties sesija. Naudojant Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugos įrenginio CAL, galima sumažinti naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidas arba jų išvengti; taip pat galima naudoti plonuosius klientus.

Microsoft nuotolinio darbalaukio paslaugos CAL licencijų valdymas

Paprastai bet kokios Microsoft serverio programinės įrangos diegimas visada atskiriamas nuo jos faktinio naudojimo. Kiekvienai tiesioginei ar nuotolinei prieigai prie Windows serverio visada reikalinga atitinkama kliento prieigos licencija (CAL). Microsoft reguliuoja Windows Server programų naudojimo prieigos teises naudodama savo licencijų valdymą, kuris pagrįstas klientų prieigos licencijomis (CAL).

Taigi, pavyzdžiui, nuotolinio darbalaukio paslaugos įrenginių licencijos užtikrina, kad prieiga prie Windows serverio galima tik su jomis autorizuotam galutiniam įrenginiui. Microsoft teigimu, taip taip pat užtikrinamas serverio teikiamų duomenų ir paslaugų saugumas, nes neregistruotiems galutiniams įrenginiams, t. y. neturintiems atitinkamos prieigos licencijos, neleidžiama naudotis per serverį teikiamomis paslaugomis ar duomenimis.

Microsoft siūlo dviejų skirtingų tipų Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugų licencijas:

 • RDS įrenginio CAL, su kuria specialiam galutiniam įrenginiui (asmeniniam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, mobiliajam telefonui) suteikiamos prieigos teisės
 • RDS naudotojo CAL, kuri suteikia prieigos teises konkrečiam naudotojui

 Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugų licencija susideda iš įvairių komponentų, kurie kartu leidžia galutiniam įrenginiui arba naudotojui naudotis Windows Server paslaugomis:

 • Faktiniu nuotolinio darbalaukio licencijavimu reguliuojamas atitinkamos CAL naudojimas ir suteikiama galimybė ja naudotis įrenginiui arba naudotojui.
 • Nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobėjas valdo visus darbalaukius ar programas, kurie yra prieinami nuotolinės sesijos metu.
 • Nuotolinio darbalaukio ryšio tarpininkas valdo visus nuotolinius ryšius ir atkuria juos, jei sesija nutraukiama.
 • Nuotolinio darbalaukio šliuzas kontroliuoja prieigą per terminalą prie Windows darbalaukio viešajame tinkle.
 • Nuotolinio darbalaukio paslaugos žiniatinklio prieiga suteikia prieigą konkretiems naudotojams ar grupėms per žiniatinklio portalą.

Kaip jau buvo nurodyta, nuotolinio darbalaukio paslaugos įrenginio CAL reguliuoja prieigos teises konkrečiam galutiniam įrenginiui, kuris per ją užregistruotas. Licencijavimo metu, kai pirmą kartą užmezgamas ryšys tarp galinio įrenginio ir kliento kompiuterio, pirmajam suteikiama laikina prieigos licencija. Kai pastarasis antrą kartą prisijungia prie pagrindinio serverio per nuotolinio darbalaukio sesiją, išduodamas nuolatinis įrenginys RDS-CAL.

Kokie yra ypatingi RDS įrenginio CAL privalumai?

Tada RDS įrenginio CAL tvarko atitinkamas prieigos teises prie Windows serverio arba kompiuterio kiekvienai nuotolinio darbalaukio sesijai. Kiekvienas darbuotojas, turintis leidimą arba galintis naudotis šiuo galutiniu įrenginiu, nesvarbu, ar tai būtų asmeninis, nešiojamasis, planšetinis kompiuteris ir t. t., gali naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis, ypač vietoje, nepriklausomai nuo serverio buvimo vietos. Todėl RDS Device CAL yra naudingesnė, jei keli darbuotojai naudojasi vienu galiniu įrenginiu.

Windows Server RDS įrenginių licencijų licencijoms svarbus versijų suderinamumas

Licencijuojant RDS įrenginio CAL svarbu užtikrinti, kad kliento prieigos licencijos versija visada būtų suderinama su dabartine Windows Server versija. Taip pat galima sumažinti, bet ne atnaujinti: taip yra todėl, kad RDS įrenginio CAL 2022 apima Windows Server 2022 ir senesnių serverių versijų, pavyzdžiui, 2019 m., prieigos teises, bet ne būsimų aukštesnių serverių versijų teises. Todėl ankstesnės versijos RDS Device CAL negalima naudoti nuotoliniams ryšiams su Windows Server 2022.

Daugiau informacijos apie Windows Server 2022 RDS įrenginių licencijas Windows Server 2022

 • RDS įrenginio CAL fiziškai priskiriama konkrečiam galutiniam įrenginiui, o ne atskiram naudotojui
 • Kiekvieną RDS įrenginio CAL seka atitinkamas licencijų serveris, neatsižvelgiant į jos registraciją Active Directory
 • Laikinai prieinama RDS įrenginio CAL galioja nuo 52 iki 89 dienų
 • Negalima viršyti iš anksto nustatyto įrenginio CAL skaičiaus

Išvada dėl RDS įrenginio CAL

Todėl tai, kurio tipo Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugų licencija Remote Desktop Services CAL for Windows Server 2022 suteikia didesnį pranašumą įmonėje, priklauso nuo konkretaus atvejo arba įmonės dydžio. Ypač jei keli darbuotojai pakaitomis naudoja galutinį įrenginį, pvz., dirbdami pamainomis, tada RDS Device CAL suteikia daugiau naudojimo galimybių, todėl reikia mažiau kliento prieigos licencijų.

Kadangi RDS įrenginiolicencijos negalima vėliau pakeisti į naudotojo licenciją ir atvirkščiai, sprendimą dėl vieno tipo kliento prieigos licencijavimo reikia priimti pirkimo metu. Todėl teiraukitės Wiresoft darbuotojo apie geriausią licencijavimą naudojant Remote Desktop Services CAL.

Jūsų pirkėjo saugumas su Wiresoft dėl naudojamų Microsoft Windows Server 2022 RDS įrenginio CAL

Dabartines įrenginių licencijas Remote Desktop Services Windows Server 2022 galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje kaip naudotą programinę įrangą, kurios kaina prasideda nuo vienos kliento prieigos licencijos. Naudokitės ne tik mažesne CAL naudotos programinės įrangos kaina, palyginti su panašia nauja programine įranga, bet ir pirkėjo saugumu dėl šių privalumų:

 • Įsigydami vieną ar daugiau naudotų RDS įrenginio CAL, Wiresoft klientai gauna originalias Microsoft vienkartines licencijas, kurias anksčiau įsigijo įmonė ir pardavė Wiresoft.
 • Teisinis pagrindas teisėtai prekiauti vadinamosiomis naudotomis Microsoft Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugų licencijomis yra galiojantys teisės aktai, kuriais aiškiai leidžiama jas perparduoti, taip pat pirkti ir naudoti.
 • Wiresoft perparduodama Windows Server 2022 RDS įrenginio licencija CAL pažymima kaip naudota, nors naudota nereiškia jokių šios kliento prieigos licencijos funkcionalumo apribojimų.
Kitos nuorodos į "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos