Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL
User CAL Microsoft SQL Server 2022 Kad galėtų naudotis naująja SQL Server 2022 versija, tam tikrus leidimus ar licencijavimo formas turintiems naudotojams reikia Client Access licencijos, pavyzdžiui, User CAL . Tik turint tokią licenciją...
177,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL
Microsoft SQL Server 2022 Device CAL Naudodamiesi Device CAL , naudotojai gali naudotis patikimos reliacinės duomenų platformos funkcijomis ir Services iš Microsoft pateiktos naujosios SQL Server 2022 programinės įrangos tam tikroms...
177,90 € *

SQL Server 2022 - svarbios funkcijos iš Standard ir Enterprise

Svarbiausios "SQL Server 2022" versijos savybės vėlgi yra pagrindinės funkcijos, tokios kaip itin keičiamo mastelio Cloud paslaugos ir Microsoft duomenų šifravimo technologija "Always Encrypted", be to, galimybė kurti duomenų klasterius. Didelių duomenų klasterių naudojimas SQL Server 2022 ypač išplečia didelių duomenų kiekių analizės ir apdorojimo galimybes ir taikymo sritis, pavyzdžiui, pažangiai apdorojant paieškos užklausas ir naudojant konteinerius visuose esminiuose procesuose.

Kalbant apie saugumą, "SQL Server 2022" taip pat siūlo aukštą Standard duomenų apsaugos lygį su tokiomis funkcijomis kaip pagreitintas duomenų bazių atkūrimas ir duomenų klasifikavimas atliekant patikimą stebėjimą. Toliau pateiktoje apžvalgoje pateikiama išsamesnė informacija apie atskiras funkcines sritis.

SQL Server 2022 - didelių duomenų klasteris

"SQL Server 2022" siūlo visas būtinas sąlygas galingam didžiųjų duomenų valdymui, kuris būtinas analizuojant ir apdorojant didelius duomenų kiekius. Todėl šioje versijoje vėl yra galingų įrankių, kuriais galima greitai apdoroti ir tvarkyti duomenis, kad juos įmonės galėtų naudoti įvairioms reikmėms. Be pažangaus užklausų apdorojimo, tai taip pat apima galimybę perkelti didžiųjų duomenų darbo krūvius į SQL Server, užuot juos valdžius vietoje, pavyzdžiui, "Hadoop" platformose. Be to, SQL Server 2022 Standard ir Enterprise turi šias funkcijas:

 • Integruotos jungtys, taip pat SQL Server "PolyBase" užklausos išorinėms duomenų bazėms, pavyzdžiui, "Oracle", "Teradata", "Mongo DB", HDFS, taip pat, jei taikoma, "Azure Data Lake", prieš tai fiziškai neperkeliant ar nereplikuojant duomenų
 • SQL Server, "Spark" ir HDFS konteinerių su "Kubernetes", skirtų lygiagrečioms užklausoms, taip pat duomenų rašymui ir apdorojimui naudojant "Transact-SQL", mastelinių klasterių užtikrinimas
 • Dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduočių vykdymas HDFS saugyklų fonduose
 • Įdiekite programas kaip konteinerius ir kaip žiniatinklio paslaugas
 • Duomenų ežeras" gali būti naudojamas keičiamo dydžio HDFS duomenų saugyklų fondui "Data Lake" saugoti, taip pat duomenims iš įvairių išorinių šaltinių sujungti
 • "Data Mart" gali būti naudojama horizontaliai didžiųjų duomenų klasterių masteliavimui, taip pagerinant duomenų analizės našumą
 • Plus dirbtinio intelekto įrankių, taip pat "Spark" su R, Python, Scala ir Java naudojimas

SQL Server 2022 - patikimas veikimas

Užklausų apdorojimui ir kitoms svarbioms operacijoms "SQL Server 2022" būdingas įprastas didelis mastelio keitimas ir patikimas veikimas, kurį užtikrina didelis prieinamumas, įskaitant Server Core palaikymą, "failover"Server atkūrimui po avarijos, taip pat visada veikiančius "failover" klasterio egzempliorius geresniam duomenų bazės atkūrimui, įskaitant šifruotas atsargines kopijas.

Didelių objektų dvejetainių duomenų bazių našumui optimizuoti, ypač kritinėms darbo krūviams, taip pat galima naudoti tokias funkcijas, kaip stulpelių saugykla ir atmintyje esanti duomenų bazė su atmintyje esančia OLTP1, hibridinis buferinis fondas ir nuolatinė atmintis; "SQL Server 2022" palaiko lygiagretų skaidytų lentelių ir kelių failų srauto konteinerių, turinčių iki 50 egzempliorių, apdorojimą, naudojant tokias funkcijas, kaip ištemptoji duomenų bazė, lentelių ir indeksų skaidymas ir duomenų suspaudimas.

Pirkti SQL Server 2022 - geresnis saugumas

Saugumo aspektas reliacinių duomenų bazių sistemoje vis dar atlieka svarbų vaidmenį apdorojant ir suteikiant galimybę naudotis dideliais duomenų kiekiais, ypač siekiant užkirsti kelią bet kokiai neteisėtai prieigai prie jų. "SQL Server 2022" sistemoje "Always Encrypted" funkcija yra veiksminga funkcija, kuri apsaugo slaptus duomenis saugiais anklavais ir taip pat padeda saugiai vykdyti tipinius procesus.

Naudojant saugius duomenų bazių stulpelius, serverio pusėje galima nustatyti tokią Client programų patikimumo ribą, kad nei SQL Server, nei kitos duomenų bazės ar sistemos administratorius negalėtų prie jų prisijungti. Todėl operacijas, kurioms reikia naudoti konfidencialius duomenis atviru tekstu, galima atlikti saugiau.

Kitos saugumo funkcijos apima skaidrų duomenų bazės šifravimą su išplečiamaisiais raktais, taip pat eilučių lygmens saugumą ir dinaminį duomenų maskavimą bei pasirinktinį vaidmenų valdymą.

SQL Server 2022 Enterprise Edition - išskirtinės funkcijos ir savybės

Palyginti su Standard SQL Server 2022 versija, Enterprise versija yra gerokai platesnė Plus tiek funkcijų mastelio keitimo, tiek papildomų funkcijų, skirtų didiesiems duomenims apdoroti, požiūriu.

MS SQL Server 2022 - mastelio keitimas ir didelis prieinamumas

Kalbant apie mastelio keitimą, SQL Server 2022 Enterprise tikriausiai užtikrins didžiausią operacinės sistemos arba RAM ir SQL Server duomenų bazės variklio Pro egzempliorių arba funkciją, kurios didžiausias reliacinės duomenų bazės dydis iki šiol buvo 524 PB:

 • Analizė Services
 • Pranešimų teikimas Services
 • Buferinis rezervas Darbinė atmintis
 • "Columnstore" segmentų talpyklos talpykla
 • Atminties optimizuotas duomenų dydis

Maitinimas galimas tiek sugrupuotų, tiek nesugrupuotų stulpelių saugyklų indeksų, atmintyje esančių OLTP, atminties optimizuotų tempdb metaduomenų su nuolatinės atminties palaikymu, "Stretch Database" ir "Service Broker", kuri yra pranešimų siuntimo duomenų bazėse ir tarp duomenų bazių sistema, skirta kurti itin mastelio programas su asinchroniniu ryšiu. Mastelis taip pat keičiamas naudojant lentelės ir indekso skaidymą, paketinį eilutės saugyklos režimą, atidėtą lentelės kintamųjų kompiliavimą ir vartotojo apibrėžtų skaliarinių funkcijų eilutę.

SQL Server 2022 Enterprise didelio prieinamumo funkcijos apima Server Core palaikymą, greitą internetinių puslapių ir failų atkūrimą, duomenų bazių dubliavimą ir atsarginių kopijų suspaudimą. Naudojant "Always On" (visada On) klasterio egzempliorius ir "Always On" (visada On) prieinamumą bei pagrindines prieinamumo grupes, kelias antrines duomenų bazes galima saugoti nenaudojant bendros saugyklos. Be to, saugyklą galima pridėti veikiant sistemai.

SQL Server 2022 Enterprise - Kitos išskirtinės funkcijos

Be didesnio mastelio galimybių, SQL Server 2022 Enterprise leidime įdiegtos šios svarbios funkcijos, gerinančios našumą:

 • Pažangus užklausų apdorojimas (IQP) - tai optimizuotų procesų rinkinys, skirtas sparčiam didelių duomenų rinkinių užklausų apdorojimui. Pavyzdžiui, funkcija APPROX_COUNT_DISTINCT(išraiška) gali gerokai pagreitinti didelių didelių duomenų lentelių rezultatus, o lentelės kintamojo atidėtasis kompiliavimas naudoja faktinį lentelės kintamojo eilučių skaičių, o ne numatytąją vertę 1, kad būtų pasiektas didesnis našumas. Be to, "Scalar UDF Inlining" į pagrindinę užklausą įtraukia vartotojo apibrėžtų funkcijų iškvietimus, o "Batch Mode on Rowstore" (BMOR) gali sumažinti procesoriaus naudojimą.
 • "Intelligent Performance" - tai duomenų bazės operacijų vykdymo spartos patobulinimai.
 • Pagal numatytuosius nustatymus įjungus "Lightweight Query Profiling Infrastructure", galima greitai gauti informaciją apie eilučių skaičių ir I/O naudojimo informaciją
 • Pagreitintas duomenų bazės atkūrimas (angl. Accelerated Database Recovery, ADR) užtikrina greitesnį duomenų bazės atkūrimą, pvz., po naujo paleidimo, arba pagreitintą ilgai vykdomų operacijų atkūrimą.
 • Didžiųjų duomenų klasteris (BDC) SQL Server 2022 - tai "Linux" pagrįstas konteinerių tinklas "Kubernetes" arba "Azure Kubernetes" Services (AKS) iš SQL Server ir "Apache Spark", kurio saugykla yra "Hadoop Distributed File System" (HDFS), naudojantis skirtingais saugyklų teikėjais.
 • Saugūs anklavai leidžia apdoroti užšifruotus duomenis atviru tekstu atskiroje juodojoje dėžutėje duomenų bazės serveryje.
 • Duomenų bazės momentinės nuotraukos funkcija sukuria momentinę duomenų bazės nuotrauką, pvz., norėdama dokumentuoti jos būklę; paskutinės užklausos plano statistikoje taip pat pateikiamas dabartinių užklausų vaizdas.

SQL Server 2022 - Leidinių licencijavimas Standard ir Enterprise

Tikėtina, kad "SQL Server 2022" versijos licencijavimas vėl bus vykdomas pagal įprastas taisykles, nurodytas Microsoft licencijų valdyme: Standard leidimui galima rinktis Core licencijavimą pagal ir Server licencijos derinį Plus Client Access licenciją User arba galutiniams įrenginiams; Enterprise leidimas gali būti licencijuojamas tik pagal Core licenciją. Šios taisyklės taip pat taikomos perkant naudotą programinę įrangą SQL Server 2022.

 • SQL Core-based licensing of SQL Server 2022, SQL Server Core licencija turi būti įsigyta kiekvienam virtualiajam virtualiosios mašinos arba konteinerio procesoriui. Mažiausiai Pro virtualioji mašina/konteineris, Microsoft visada naudoja 4 Core licencijas.
 • Taigi, be fiziškai prieinamų Core procesorių skaičiaus, atsižvelgiama ir į virtualių Server procesorių skaičių.
 • Viena "SQL Server 2022" licencija apima 2 fizinius procesoriaus branduolius.

Be to, serverio pajėgumų apskaičiavimui taikomos papildomos taisyklės, kurias galite sužinoti iš Wiresoft personalo nario el. paštu, tiesiogiai pokalbyje arba telefonu.

 • Licencijuojant SQL Server 2022 Standard su serverio licencijos ir Client Access licencijos deriniu, be serverio licencijos, kiekviename User arba galutiniame įrenginyje, kuris turi prieigą prie SQL Server, taip pat turi būti įdiegta atskira CAL licencija.

Client Access Licencijas User arba galutiniams įrenginiams SQL Server 2022 taip pat galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą iš Wiresoft.