Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Įsigyti Microsoft Sharepoint Server 2019 įrenginio CAL reiškia suteikti konkrečiam įrenginiui prieigą prie Sharepoint platformos. Taigi įmonės kompiuteriu ar net nešiojamuoju...
49,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Įsigiję Microsoft SharePoint Server 2019 naudotojo CAL, suteiksite galimybę (kitam) darbuotojui lengvai pasiekti įmonės dokumentus ir bendradarbiauti vykdant projektus iš bet kurios...
49,90 € *

SharePoint Server 2019 CALoptimizuokite bendradarbiavimą naudodami geriausias funkcijas

SharePoint Server 2019 CAL siūlo pažangų sprendimą, skirtą bendradarbiavimui ir informacijos valdymui organizacijose. Šios kliento prieigos licencijos (CAL) suteikia prieigą prie pažangių "SharePoint Server 2019" funkcijų, kad pagerintumėte komandinį darbą ir efektyviai valdytumėte informaciją.

Kodėl verta įsigyti SharePoint Server 2019 CAL?

Naujausios bendradarbiavimo priemonės

Naudodamiesi SharePoint Server 2019 CAL galėsite naudotis moderniausiomis bendradarbiavimo priemonėmis. Nesvarbu, ar tai būtų bendradarbiavimas su dokumentais realiuoju laiku, ar socialinės žiniasklaidos funkcijų integravimas, šios CAL suteikia įrankius, kurių reikia jūsų komandai.

Intuityvi naudotojo sąsaja

SharePoint Server 2019 naudotojo sąsaja yra intuityvi ir patogi. Dėl patrauklaus dizaino ir lengvai suprantamų funkcijų susipažinti su platforma nesunku, o tai skatina jos priėmimą visoje įmonėje.

Galingos paieškos funkcijos

SharePoint Server 2019 CAL paieškos funkcijos yra galingos ir leidžia daug lengviau rasti reikiamą informaciją. Lengvai ieškokite dokumentų, puslapių ir turinio ir padidinkite informacijos užklausų efektyvumą.

Kaip gauti SharePoint Server 2019 CAL?

Laipsniuojamas licencijavimas

SharePoint Server 2019 CAL siūlomos keičiamo dydžio licencijavimo galimybės. Pasirinkite reikiamą licencijų skaičių pagal savo įmonės reikalavimus. Naudojimą didinkite pagal poreikį, kad licencijų išlaidos atitiktų jūsų augimą.

Sklandi integracija

SharePoint Server 2019 CAL integracija į esamą IT infrastruktūrą yra sklandi. Lengvai valdykite licencijas ir naudokitės plačiomis "SharePoint" funkcijomis, kad bendradarbiavimą ir informacijos valdymą pakeltumėte į aukštesnį lygį.

Išvada

Optimizuokite bendradarbiavimą ir informacijos valdymą savo įmonėje naudodami SharePoint Server 2019 CAL. Pasinaudokite moderniausiomis bendradarbiavimo priemonėmis, intuityvia naudotojo sąsaja ir galingomis paieškos funkcijomis, kad padidintumėte produktyvumą. Pasirinkite keičiamo dydžio licencijavimo parinktis ir sklandžiai integruokite SharePoint Server 2019 CAL į savo IT infrastruktūrą, kad atitiktumėte naujausio "Google Help Desk" atnaujinimo reikalavimus.

Kategorijos