Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Įsigiję Microsoft SharePoint Server 2019 naudotojo CAL, suteiksite galimybę (kitam) darbuotojui lengvai pasiekti įmonės dokumentus ir bendradarbiauti vykdant projektus iš bet kurios...
23,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Įsigyti Microsoft Sharepoint Server 2019 įrenginio CAL reiškia suteikti konkrečiam įrenginiui prieigą prie Sharepoint platformos. Taigi įmonės kompiuteriu ar net nešiojamuoju...
23,90 € *

SharePoint Server 2019 CAL: Sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas

Šiuolaikiniame verslo pasaulyje efektyvus informacijos valdymas ir sklandus bendradarbiavimas yra labai svarbūs įmonės sėkmei. SharePoint Server 2019 yra viena iš pirmaujančių bendradarbiavimo ir dokumentų valdymo platformų, padedančių įmonėms įveikti šiuos iššūkius. Kad serveris veiktų sklandžiai ir atitiktų teisinius reikalavimus, būtinos klientų prieigos licencijos (CAL). Šiame išsamiame straipsnyje išsamiai apžvelgsime SharePoint Server 2019 CAL, paaiškinsime jų svarbą ir kaip jos užtikrina "SharePoint" aplinkos sėkmę.

Kas yra SharePoint Server 2019 CAL?

Klientų prieigos licencijos (CAL) - tai licencijos, kuriomis reglamentuojama naudotojų ar įrenginių prieiga prie SharePoint Server 2019. Jos yra neatsiejama "Microsoft" licencijavimo dalis ir atlieka pagrindinį vaidmenį užtikrinant, kad programinė įranga būtų naudojama teisėtai ir tinkamai.

Yra du pagrindiniai SharePoint Server 2019 CAL tipai:

1. SharePoint Server 2019 Standard CAL

Standard CAL suteikia pagrindinę prieigą prie pagrindinių SharePoint Server 2019 funkcijų ir paslaugų. Vartotojai arba įrenginiai, turintys Standard CAL, gali naudotis komandų svetainėmis, dokumentų bibliotekomis, pagrindinėmis darbo eigomis ir pagrindinėmis paieškos funkcijomis.

2. SharePoint Server 2019 Enterprise CAL

Enterprise CAL yra išplėstinė versija, su kuria galima naudotis papildomomis funkcijomis ir paslaugomis. Turėdami šią licenciją naudotojai ar įrenginiai gali naudotis išplėstinėmis funkcijomis, tokiomis kaip verslo duomenų ryšys, verslo žvalgyba ir išplėstinė paieška. Tai ypač naudinga organizacijoms, kurių "SharePoint" diegimui keliami aukštesni reikalavimai.

Kodėl svarbios SharePoint Server 2019 licencijos?

SharePoint Server 2019 licencijų licencijų CAL svarba yra labai svarbi ir jos negalima lengvai nepastebėti. Štai keletas priežasčių, kodėl jos tokios svarbios:

1. Atitiktis licencijų reikalavimams

Naudojant SharePoint Server 2019 be tinkamų licencijų CAL gali kilti rimtų atitikties problemų. CAL yra būtinos norint išvengti teisinių konfliktų ir veikti laikantis licencijavimo taisyklių.

2. Prieiga prie išplėstinių funkcijų

Enterprise CAL labai išplečia jūsų "SharePoint" aplinkos galimybes. Organizacijos, norinčios naudotis išplėstinėmis funkcijomis, tokiomis kaip verslo žvalgyba ir išplėstinė paieška, remiasi Enterprise CAL.

3. Mastelio keitimo galimybės

CAL yra keičiamo dydžio ir gali būti atnaujinamos augant jūsų organizacijos poreikiams. Augant verslui ar keičiantis reikalavimams, galite įsigyti papildomų CAL, kad patenkintumėte papildomus poreikius.

CAL ir hibridinės "SharePoint" aplinkos

Hibridinėse "SharePoint" aplinkose, kai SharePoint Server 2019 ir "SharePoint Online" yra sujungtos į "Microsoft 365", gali prireikti skirtingų licencijavimo modelių. Svarbu suprasti konkrečius hibridinės aplinkos reikalavimus ir užtikrinti, kad būtų įsigytos tinkamos CAL vietos ir debesijos diegimui.

SharePoint Server 2019 CAL ir debesis

Įdiegus "SharePoint Online" "Microsoft 365", daugelis organizacijų pradėjo perkelti "SharePoint" diegimą į debesiją. Šioje debesijos aplinkoje CAL nebereikia, nes licencijavimas taikomas kiekvienam naudotojui ir yra įtrauktas į įvairias "Microsoft 365" prenumeratas.

Išvada

SharePoint Server 2019 CAL yra labai svarbios norint teisėtai, tinkamai ir veiksmingai naudoti šią galingą bendradarbiavimo ir dokumentų valdymo platformą. Jie reglamentuoja prieigą prie "SharePoint" funkcijų ir paslaugų ir užtikrina atitiktį "Microsoft" licencijavimo reikalavimams. Planuodami "SharePoint" diegimą, turėtumėte atsižvelgti į individualius savo organizacijos reikalavimus ir užtikrinti, kad įsigytumėte tinkamas CAL, atitinkančias jūsų naudotojų poreikius. Turėdami tinkamą licencijavimą, galėsite maksimaliai išnaudoti SharePoint Server 2019 galimybes ir pakelti bendradarbiavimą bei produktyvumą savo organizacijoje į naują lygį. SharePoint Server 2019 CAL yra raktas į sėkmingą ir veiksmingą "SharePoint" patirtį jūsų organizacijoje.