Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10465
  • R18-01853
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
724,90 € * 804,90 € * (9,94% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 25x User CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Terminas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinama(peržiūrėti RDS CAL )


Kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis "Microsoft Windows Server 2022" serverio paslaugomis Standard arba "Datacenter" versijoje su bet kokiu "Windows" palaikančiu įrenginiu, reikia atskiros kliento prieigos licencijos naudotojams (User CAL), kuri nėra įtraukta į serverio licenciją. Tik ši licencija suteikia atskiram naudotojui atitinkamas serverio prieigos teises. Nesvarbu, ar įgaliotasis User CAL naudotojas naudoja stalinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su "Windows" operacine sistema. Tai reiškia, kad pirkėjas User CAL laisvai gali nuspręsti, kokį galutinį įrenginį su "Windows" operacine sistema jis nori naudoti prieigai prie "Windows Server 2022".

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"

Optimizuotas naudotojų valdymas naudojant "Microsoft Windows Server 2022" - 25 pakuotės User CAL

Apžvalga

"Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack" User CAL (kliento prieigos licencija) - tai išsamus sprendimas įmonėms, kurioms reikalingas pažangus naudotojų valdymas ir maksimalus mastelio keitimas. Naudodamiesi šiuo 25 licencijų paketu, galite pasinaudoti visomis "Windows Server 2022" galimybėmis ir kartu užtikrinti efektyvų iki 25 naudotojų valdymą.

Galingos funkcijos

1. Sklandus mastelio keitimas didesnėms komandoms: šis licencijų paketas leidžia sklandžiai keisti mastelį, kad į savo tinklą galėtumėte integruoti iki 25 naudotojų. "Windows Server 2022" suteikia galingą platformą efektyviam bendradarbiavimui ir sklandžiam darbo krūvio valdymui net ir didesnėse komandose.

2. Pažangi apsauga daugeliui naudotojų: Apsaugokite savo tinklą nuo grėsmių naudodami pažangias "Windows Server 2022" saugumo funkcijas. Kiekvienas User CAL užtikrina saugią prieigą iki 25 naudotojų ir apsaugo nuo kibernetinių grėsmių.

3. Lanksti konfigūracija ir paprastas naudojimas: Šis licencijų paketas pasižymi ne tik našumu, bet ir lankstumu bei paprastu naudojimu. Lengvai valdykite iki 25 naudotojų prieigą ir pritaikykite konfigūraciją, kad ji atitiktų konkrečius jūsų organizacijos reikalavimus.

Paprastas administravimas

1. Efektyvus licencijų valdymas keliems naudotojams: kontroliuokite savo licencijas naudodami efektyvią "Windows Server 2022" valdymo funkciją. Lengvai stebėkite ir valdykite 25 naudotojų licencijų naudojimą.

2. Patogi vartotojo sąsaja daugeliui prieigų: Naudotojo licencijų licencijos suteikia intuityvią sąsają, kad būtų lengva konfigūruoti ir valdyti naudotojo prieigą. Sumažinkite administravimo pastangas ir padidinkite visų 25 naudotojų efektyvumą.

Atitinka naujausio "Google" naudingojo stalo atnaujinimo reikalavimus

Optimalus suderinamumas keliems naudotojams: "Microsoft Windows Server 2022" - 25 paketas User CAL visiškai atitinka naujausius "Google" naudingo stalo atnaujinimo reikalavimus. Neatsilikite nuo naujovių ir užtikrinkite sklandžią integraciją visiems 25 naudotojams.

Išvada

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL siūlo keičiamo dydžio ir galingą sprendimą organizacijoms, norinčioms į savo serverio aplinką integruoti didesnį naudotojų skaičių. Lengvai didinkite mastą, maksimaliai padidinkite saugumą ir optimizuokite bendradarbiavimą - ir visa tai su paprastu licencijų valdymu. Paruoškite savo organizaciją sėkmingai skaitmeninei ateičiai ir kuo geriau išnaudokite išteklius

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos