Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10389
 • 359-06865
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
516,90 € * 572,90 € * (9,77% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 5x Device CAL
Sistema  SQL Server 
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + Autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos


Server Kad galėtų naudotis Microsoft SQL Server 2019 siūlomomis funkcijomis, naudotojas turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją - pvz Device CAL; čia pateikiamos vieno registruoto galinio įrenginio prieigos teisės. Taip yra todėl, kad "SQL 2019" serverio licencija Standard versijai, esančiai "Server/CAL" variante, pati savaime neapima jokių naudotojo teisių; jas reikia įsigyti atskirai, pvz., kaip prieigos licenciją galutiniam įrenginiui. Šis Device CAL suteikia leidimą prieiti prie serverio tik jame įrengtam kompiuteriui.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL"

5 kartus įrenginio licencijos SQL Server 2019 kaip naudojama programinė įranga

Kad galėtų naudotis "Microsoft SQL Server 2019" siūlomomis funkcijomis, naudotojas būtinai turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją, pvz., "SQL Server 2019 Device CAL"; joje pateikiamos prieigos teisės penkiems atskiriems registruotiems galutiniams įrenginiams. Taip yra todėl, kad "SQL 2019" serverio licencija Standard versijai, esančiai "Server/CAL" variante, pati savaime neapima jokių naudotojo teisių; jas reikia įsigyti atskirai, pvz., kaip prieigos licenciją galutiniam įrenginiui. Ši įrenginio licencija CAL suteikia tik prieigos prie serverio leidimą kompiuteryje, kuriame ji įdiegta.

"Wiresoft" siūlomos " SQL Server 2019 Device CAL", kaip naudojamos programinės įrangos, privalumas yra ne tik tai, kad jas galima įsigyti atskirai, bet ir tai, kad jų kaina yra mažesnė nei panašių įprastų licencijų teikėjų pasiūlymų. Jų funkcijos tokios pačios kaip ir " SQL Server 2019" prieigos prie įrenginio kliento licencijų, kurias galima įsigyti pagal oficialią "Microsoft" licencijavimo programą.

Gaukite visus "MS SQL Server 2019" privalumus naudodami naudotą įrenginio CAL

"SQL Server 2019" šiuo metu yra naujausia "Microsoft" duomenų bazių platformos versija. Įmonės, naudojančios įmonių išteklių planavimo sistemas, ERP programinę įrangą arba CRM sistemas, gali naudotis visomis svarbiomis šios galingos reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos duomenų bazių, ataskaitų ir analizės funkcijomis.

Priklausomai nuo versijos, "SQL Server 2019", be duomenų klasterizavimo (priskyrimo grupėms) galimybės, apima stebėjimo funkcijas, skirtas sistemingai rinkti duomenis apdorojant tikslines duomenų bazės užklausas. Naudodami "SQL Server 2019 Device CAL", naudotojai specialiame galutiniame įrenginyje gali naudotis visais "Intelligent Query Processing" teikiamais privalumais, kad pagreitintų didesnių duomenų kiekių užklausas, taip pat nauja "Big Data Cluster" funkcija su mašininio mokymosi įrankiais ir "PolyBase", skirta optimizuotam "Transact-SQL" užklausų iš išorinių duomenų šaltinių apdorojimui.

Kitos " SQL Server 2019" funkcijos:

 • "Always Encrypted" saugiai šifruoja kliento ir DBVS duomenis
 • Pažangus užklausų apdorojimas optimizuoja didelių duomenų rinkinių užklausas
 • "Intelligent Performance" užtikrina didesnį duomenų bazės operacijų vykdymo greitį
 • Duomenų bazės momentinės nuotraukos dokumentuoja galimus neatitikimus
 • Paskutinių užklausų plano statistika suteikia naujausią užklausų vaizdą
 • lengvoji užklausų profiliavimo infrastruktūra įjungta pagal numatytuosius nustatymus
 • Pagreitintas duomenų bazių atkūrimas - greitesnis duomenų bazių atkūrimas po pakartotinio paleidimo ar sandorio atšaukimo

Įrenginio licencijos "SQL Server 2019" Standard leidimui

Net ir naudodami naudotą "Wiresoft" įrenginio licenciją CAL galite visiškai naudotis įprastomis "SQL Server 2019" funkcijomis ir paslaugomis Standard-Edition: Mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms ypač naudinga licencijavimo parinktis Server/CAL, kurią sudaro serverio licencija ir skirtingas prieigos licencijų (klientų prieigos licencijų) įrenginiams skaičius.

"SQL Server 2019" licencijavimo modelis su serverio licencijomis ir licencijomis CAL

Galimybė licencijuoti "SQL Server 2019" ir įrenginio CAL licencijas suteikiama pagal "Microsoft" nustatytas sąlygas - šis licencijavimo modelis vadinamas serverio / CAL licencijavimu. Taigi "Microsoft" licencijų valdymas atskiria serverių licencijavimą nuo atskirų galutinių įrenginių ar naudotojų licencijavimo. Kiekvienam serveriui, kuriame pirmiausia paleidžiama "SQL Server" instancija, reikalinga Standard Serverio licencija 2019. Norint pasiekti licencijuotą "SQL Server", kiekvienam specialiam galutiniamįrenginiui papildomai reikalinga atskira prieigos licencija(įrenginio licencija (angl. Device CAL)) su tokia pačia arba aukštesne serverio versija.

Tik įrenginio licencija CAL suteikia įrenginiui teisę naudoti 2019 versijos SQL serverio funkcijas. Galutiniams įrenginiams skirtoje kliento prieigos licencijoje nėra jokios papildomos programinės įrangos, kurią reikėtų įdiegti, o tik prieigos teisės " SQL Server 2019" kliento / serverio aplinkoje.

Įrenginių licencijų kortelių, skirtų "SQL Server 2019", atveju reikia atsižvelgti į versijų suderinamumą

"SQL Server 2019" įrenginio licencija taip pat suteikia teisę naudotis "SQL Server 2017" arba senesne versija (pažeminimas). Tačiau atvirkštinis atvejis, kai senesnės "SQL Server" versijos, pvz., 2016 m., įrenginio licencija CAL naudojama prieigai prie aukštesnės "SQL Server" versijos, pvz., 2019 m., gauti, yra negalimas. Todėl naudodami "SQL Server 2019" turėtumėte įsitikinti, kad turite tinkamą įrenginio CAL versiją.

Kodėl "SQL Server 2019" Standard leidimui yra klientų prieigos licencijos?

"SQL Server 2019" Standard versijai "Microsoft", be kita ko, pasirinktinai siūlo CAL licencijavimą įrenginiams (galutiniams taškams). Prieigos prie serverio licencijavimas naudojant įrenginio CAL yra ekonomiškesnis, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurių "SQL Server" našumas yra mažesnis, tačiau jo pakanka jų poreikiams. Tokiam "SQL Server 2019" naudojimui "Microsoft" licencijavimo modelyje siūlomi du skirtingi CAL tipai:

 • "SQL Server 2019" įrenginio licencija: suteikia serverio prieigos teises prie specialaus galinio įrenginio (kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, stalo, mobiliojo įrenginio)
 • "SQL Server 2019" naudotojo licencija CAL: suteikiama specialaus naudotojo prieigos prie serverio teisė

Pavyzdžiui, pirkti kelių įrenginių kliento prieigos licencijas, kad būtų galima naudotis "SQL Server" funkcijomis, paprastai yra pigiau nei serverio licencijas pagal branduolius.

Kokie yra "SQL Server 2019" licencijavimo su įrenginių licencijomis ypatumai?

Įrenginio licencija CAL - tai licencija, suteikianti konkrečiam galutiniam įrenginiui (įrenginiui) prieigos prie "SQL Server 2019" teises. Vėliau šio galutinio įrenginio, nurodyto pirminės registracijos metu, keisti negalima, taip pat negalima keisti priskyrimo tipo - iš įrenginio į naudotojo CAL. Šiais apribojimais siekiama užkirsti kelią netinkamam CAL naudojimui ir užtikrinti didesnį saugumą, nes neautorizuoti ar užsienio naudotojai negali pasiekti įmonės serverio.

Kokie yra "SQL Server 2019" įrenginio CAL privalumai?

Funkcijos požiūriu iš esmės nesiskiria tarp galutinio taško kliento prieigos licencijos ir naudotojams skirtos licencijos. Atitinkamus privalumus rodo tipinių "SQL Server" prieigų tipai. Įmonės, naudojančios "SQL Server", paprastai skiriasi darbo vietų, naudojamų bendroms darbo eigoms, skaičiumi arba tipu: Pavyzdžiui, tam tikruose projektuose keli darbuotojai gali dalytis vienu kompiuteriu arba juo naudotis pamainomis, o kitoje darbo aplinkoje tas pats naudotojas nuolat naudoja visiškai skirtingus galinius įrenginius, kad pasiektų "SQL Server".

SQL Server 2019 įrenginio licenciją susiejus tik su konkrečiu Windows galiniu įrenginiu, o ne su naudotoju, kuris naudotųsi teise naudotis SQL serveriu, atsiranda skirtingi naudojimo tipai, priklausomai nuo tipo: Jei tai mobilusis galutinis įrenginys, pavyzdžiui, nešiojamasis kompiuteris, atitinkamas naudotojas juo gali pasiekti "SQL Server" ne tik įmonėje, pavyzdžiui, darbo vietoje, bet ir už jos ribų, pavyzdžiui, kitoje įmonės vietoje arba namuose-Office. Naudojant asmeninį kompiuterį, prieiga, žinoma, visada vyksta toje pačioje vietoje.

Išvada

Taigi, kuris "SQL Server 2019" CAL tipas suteikia daugiau diegimo galimybių konkrečioje organizacijoje, priklauso nuo vyraujančio naudojimo scenarijaus. Sprendimą dėl kliento prieigos licencijavimo tipo reikia priimti prieš perkant, nes, kaip jau minėta, "SQL Server" įrenginio licencijos negalima vėliau pakeisti į naudotojo licenciją ir atvirkščiai.

Svarbus ne tik darbuotojų skaičius, bet ir pagrindinis galutinių įrenginių naudojimo būdas: Jei daug darbuotojų pakaitomis naudojasi tuo pačiu kompiuteriu, kad galėtų pasiekti "SQL Server", nesvarbu, ar tai būtų vidinis, ar išorinis, ar mobilusis serveris, tuomet licencijavimas naudojant įrenginių licencijas turi daugiau privalumų. Todėl įrenginio licencijos CAL yra tinkama licencijavimo forma, kai keli darbuotojai reguliariai pakaitomis naudojasi SQL serveriu per vieną galutinį įrenginį.

Įsigykite "Microsoft SQL Server 2019" įrenginio licencijų licencijas "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje, įsigydami tik vieną licenciją

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galima įsigyti "SQL Server 2019" įrenginio licencijų licencijas, kainuojančias vos nuo vieno naudotojo licencijos - naudotos programinės įrangos pasiūlymas yra gerokai pigesnis nei panašios naujos licencijos, o dėl to, kad licencija yra naudota, ji neturi jokių trūkumų naudojimo atžvilgiu, nes programinė įranga negali susidėvėti.

Kokios naudojamos "SQL Server 2019" įrenginių licencijos?

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje siūlomos "SQL Server 2019" įrenginio licencijos yra originalios prieigos licencijos, kurias galima įsigyti pagal "Microsoft" licencijavimo programą; skirtumas tas, kad kažkada jos buvo "SQL Server 2019" apimties licencijos, skirtos galutiniams taškams, dalis, kurią įsigijo įmonė, perpardavusi "Wiresoft" nereikalingas atskiras įrenginio prieigos licencijas arba apimties licenciją. Ši buvusi apimties licencija buvo išskaidyta ir paversta atskiromis licencijomis, todėl įrenginio CAL buvo paženklintos kaip naudota programinė įranga arba Naudota programinė įranga. Kaip jau minėta, šis žymėjimas nereiškia, kad SQL serverio įrenginio CAL programinė įranga nusidėvi, taip pat nereiškia, kad jos funkcionalumas ar naudojimas neribotą laiką yra apribotas.

Kokią apsaugą užtikrina naudojamos "SQL Server 2019" įrenginių licencijos?

Pirkti naudotą programinę įrangą, pvz., "SQL Server" įrenginio licencijas iš "Wiresoft", klientams ne tik pigiau, bet ir saugiau! Nes jau vieną įrenginio CAL "Microsoft SQL Server 2019" gausite ne tik pigiau nei atitinkamą naują programinę įrangą, bet taip pat turite pirkėjo saugumą per momentinį atsisiuntimą po apmokėjimo ir licencijos aktyvavimą su įtrauktu tūrio licencijos raktu.

"Wiresoft" turimos " SQL Server 2019 " įrenginių licencijų licencijos yra iš įvairių bendrovių licencijų inventoriaus. Todėl prekybai naudota programine įranga taikoma įprasta jurisdikcija. Tai aiškiai patvirtina prekybą naudota programine įranga, kuri buvo aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Jums, kaip klientui, "Microsoft" įrenginių licencijos "SQL Server 2019" arba kitos "Wiresoft" siūlomos kliento prieigos licencijos įsigijimas ir naudojimas kaip naudojamos programinės įrangos reiškia teisinį saugumą, nes nepažeidžiamos jokios teisinės nuostatos. Naudotos "Wiresoft" CAL licencijos taip pat yra atsparios auditui, nes visi pirkėjai yra visiškai įrodyti!

Jūsų privalumai perkant naudotas "SQL Server 2019" įrenginių licencijas

"Wiresoft" siūlomos "SQL Server 2019" arba kitos CAL kaip naudojama programinė įranga ne tik suteikia klientams prieinamą alternatyvą kitiems pasiūlymams, bet ir laisvę rinktis tikslų įrenginių CAL skaičių, reikalingą tiksliai licencijai naudoti "SQL Server" paslaugas, o ne nepraktišką licencijų suskirstymą, taip sumažinant licencijavimo išlaidas.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje siūlomas platus naudotų programinės įrangos licencijų asortimentas apima įrenginio licencijas ir naudotojo licencijas, skirtas "SQL Server 2019" ir senesnėms "MS SQL Server" prieigos licencijų versijoms, įskaitant atitinkančias serverio licencijas. Taip išvengsite naujos aparatinės įrangos pirkimo ar galimų suderinamumo problemų. Pasinaudokite plačiu naudotos programinės įrangos, skirtos įvairioms "SQL Server" ir kt. CAL, pasiūlymų asortimentu "Wiresoft"!

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite "SQL Server 2019" įrenginio CAL ir kitos "Microsoft Server" programinės įrangos kliento prieigos licencijas - visada mažomis kainomis kaip naudotą programinę įrangą, kurią galima naudoti iš karto atsisiuntus ir aktyvavus. Jei turite klausimų apie "SQL Server 2019" arba bet kurio kito "Microsoft" produkto įrenginio licencijas, susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ ĮRENGINYS CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos