Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10583
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
3 640,90 € * 4 043,90 € * (9,97% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Įrenginiai 1x
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Nuolatinis poreikis tobulėti technologijoms ir ekonomikos augimas reiškia, kad įmonės kasdien ieško naujų programinės įrangos sprendimų. Taip užtikrinama, kad jie neatsiliktų nuo konkurentų ir pašalintų neveiksmingumą. Didelėms įmonėms ypač naudinga naudoti tokius programinės įrangos sprendimus kaip "Microsoft Office 2016", "Windows Server 2016 Standard" arba "Windows Server 2016", kad supaprastintų veiklą ir padidintų efektyvumą, neatsilikdamos nuo konkurentų.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016"

Pirkti SharePoint Server 2016 pigiai

Nuolatinis poreikis tobulėti technologijoms ir ekonomikos augimas reiškia, kad įmonės kasdien ieško naujų programinės įrangos sprendimų. Taip užtikrinama, kad jie neatsiliktų nuo konkurentų ir pašalintų neveiksmingumą. Didelėms įmonėms ypač naudinga naudoti tokius programinės įrangos sprendimus kaip Microsoft Office 2016, Windows Server 2016 Standard arba Windows Server 2016, kad supaprastintų veiklą ir padidintų efektyvumą, neatsilikdamos nuo konkurentų.

Kokie yra SharePoint Server 2016 privalumai?

SharePoint Server 2016 administratorius gali suteikti vadybininkams konkrečias teises, suteikiančias prieigą prie konkrečių failų. Tai galima padaryti įmonėje naudojant SharePoint Server 2016. Be to, šios programinės įrangos operacinės sistemos naudojamos administravimui ir organizavimui. Administratorius gali kurti, tvarkyti, pridėti ir pašalinti grupių narius naudodamasis jų funkcijomis. Papildomų funkcijų suteikia Microsoft Skype for Business ir Microsoft Office. Šiose programose galima taikyti išplėstinį administravimą. Administratorius taip pat turi atsižvelgti į serveryje naudojamą operacinę sistemą. Pavyzdžiui, Windows Server 2016 suteikia būtiną pagrindą papildomam administravimui.

SharePoint Server 2016 funkcijos iš pirmo žvilgsnio

SharePoint Server leidžia paspartinti darbo eigą ir taupyti išteklius dalijantis failais, įrenginiais, užduotimis ir ekranais. Darbuotojai taip pat gali dalytis įvairiais kolegijos veiklos aspektais ir taip užtikrinti didesnį efektyvumą. Organizacijos gali kurti konkrečius poreikius atitinkančias svetaines. Tai gali būti kalendoriai, forumai, vikipedijos ar socialiniai tinklai, naudojami įmonės veiklai. Microsoft SharePoint Server 2016 užtikrina saugiausią bendrinimo platformą, nes naudoja išskirtinius saugumo standartus. Taip bendri duomenys bus apsaugoti nuo pašalinių akių. Kiekvienas administratorius gali sukurti savo specialias prieigos kontrolės svetaines.

Pagal numatytuosius nustatymus SharePoint Server 2016 naudoja specialius šifravimo ir autentifikavimo metodus, kad apsaugotų savo ryšius. Tai reiškia, kad visi pokalbiai ir telefoninės konferencijos, pavyzdžiui, vykstančios per Skype for Business, yra apsaugoti nuo pašalinių akių. Be to, įmonės, naudojančios Windows Server 2016 Standard Server, automatiškai sukuria pritaikomą intranetą su reikalingais įrankiais, atitinkančiais jų verslo poreikius. Standartinis Microsoft dizainas skatina greitai ir lengvai atlikti pakeitimus. Todėl tokia programinė įranga kaip SharePoint Server 2016 yra naudinga didelėms organizacijoms, turinčioms daug administravimo. Taip yra todėl, kad pakeitimai atliekami greitai ir nedidelėmis pastangomis.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos