Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Didžiausias kūrėjų produktyvumas su Visual Studio 2022 Enterprise - kaip įsigyjama versija Visual Studio - tai Microsoft išbandyta integruota kūrimo aplinka, skirta sudėtingoms įvairių sričių įmonių programoms kurti ir diegti. Šio...
1 161,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - universali programuotojo programinė įranga kaip pirkimo versija Microsoft Visual Studio 2022 Professional - tai naujausia išbandytos IDE (integruotos kūrimo aplinkos) versija, skirta reikliems...
176,90 € *

Pirkti Visual Studio 2022: Naujas programinės įrangos kūrimo amžius

Pristatome Visual Studio 2022

Nuolat besikeičiančioje skaitmeninėje aplinkoje Microsoft ir vėl nustatė standartus, pristatydama Visual Studio 2022. Šis monumentalus vienos iš pirmaujančių pasaulyje kūrimo priemonių atnaujinimas neabejotinai atliks svarbų vaidmenį kitoje technologinių inovacijų bangoje. Pasinerkime į šios įspūdingos programinės įrangos kūrimo aplinkos funkcijas ir privalumus.

Pagrindinės Visual Studio 2022 funkcijos

64 bitų palaikymas

Atnaujinimas į 64 bitų versiją reiškia ne tik tai, kad programuotojai gali dirbti su didesniais projektais, bet ir tai, kad jie gali dirbti greičiau ir efektyviau, nes Visual Studio 2022 dabar gali naudoti daugiau išteklių realiuoju laiku. Tai atveria duris į anksčiau neįžengiamą taikomųjų programų kūrimo sritį.

Patobulintos bendradarbiavimo priemonės

Globalizacijos ir nuotolinio darbo eroje Microsoft pripažino poreikį ir visapusiškai atnaujino Visual Studio 2022 bendradarbiavimo funkcijas. Naudojant įrankius, leidžiančius koduoti realiuoju laiku ir gauti grįžtamąjį ryšį, komandinis darbas tampa sklandesnis ir produktyvesnis.

Integruota dirbtinio intelekto pagalba

Į Visual Studio 2022 įdiegta moderni dirbtinio intelekto pagalba, padedanti kūrėjams efektyviau programuoti, mažinti klaidų skaičių ir apskritai kurti geresnius programinės įrangos produktus. Šie dirbtinio intelekto valdomi pasiūlymai keičia žaidimo taisykles, leisdami kūrėjams sutelkti dėmesį į sudėtingą logiką, o IDE pasirūpins įprastu kodu.

Kalbos, karkasai ir platformos Visual Studio 2022

Naujų kalbų palaikymas

Programa Visual Studio 2022 plečia savo akiratį, palaikydama įvairias programavimo kalbas. Tai ne tik suteikia programuotojams lankstumo pasirinkti geriausias kalbas savo projektams, bet ir skatina mokytis bei eksperimentuoti su naujomis technologijomis.

.NET 6 ir vėlesnės versijos

Programos Visual Studio 2022 sinchronizavimas su .NET 6 nėra atsitiktinis. Jos buvo kuriamos kartu, kad kūrėjai gautų tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių. Naujos funkcijos, patobulintas saugumas ir geresnis našumas - tai tik keletas šios sinergijos teikiamų privalumų.

Daugiaplatformis kūrimas

Dar niekada nebuvo taip paprasta kurti programas, kurios veiktų įvairiose platformose ir įrenginiuose. Nesvarbu, ar kuriate Android, iOS, ar Windows, Visual Studio 2022 šį procesą padaro sklandų ir paprastą.

Vartotojo patirtis svarbiausia

Modernizuotas vartotojo sąsajos dizainas

Su šviežia ir modernia sąsaja, specialiai sukurta siekiant maksimaliai padidinti produktyvumą, Visual Studio 2022 užtikrina intuityvią ir galingą naudotojo patirtį. Patobulinta naudotojo sąsaja taip pat reiškia, kad mažiau blaško dėmesį, todėl pagerėja kodo kokybė.

Pritaikomos darbo eigos

Visual Studio 2022 supranta, kad nėra dviejų vienodų kūrėjų. Išplėtus įskiepių ir pritaikymų sistemą, kūrėjai gali konfigūruoti savo IDE pagal savo poreikius.

Galutinė apžvalga

Atlikus išsamią Visual Studio 2022 analizę, akivaizdu, kad tai yra daugiau nei tik atnaujinimas; tai yra visiškai pertvarkyta programa, kuria siekiama revoliucijos programinės įrangos kūrimo srityje. Turėdama galios, lankstumo ir intelekto derinį, ji pasirengusi įveikti šiuolaikinės programinės įrangos kūrimo iššūkius. Tai liudija Microsoft įsipareigojimą technologijų pasaulyje diegti naujoves ir kokybę. Kiekvienam programuotojui, tiek pradedančiajam, tiek veteranui, šis galingas įrankis taps vertingu sąjungininku. Tai ne tik dar vienas rinkoje esantis produktas; tai technologijų ateities liudijimas.