Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Didžiausias kūrėjų produktyvumas su Visual Studio 2022 Enterprise - kaip įsigyjama versija Visual Studio - tai Microsoft išbandyta integruota kūrimo aplinka, skirta sudėtingoms įvairių sričių įmonių programoms kurti ir diegti. Šio...
2 353,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - universali programuotojo programinė įranga kaip pirkimo versija Microsoft Visual Studio 2022 Professional - tai naujausia išbandytos IDE (integruotos kūrimo aplinkos) versija, skirta reikliems...
358,90 € *

Microsoft Visual Studio 2022 - naujos funkcijos ir privalumai

Microsoft Visual Studio 2022 yra galinga ir populiari integruota kūrimo aplinka (IDE) kūrėjams visame pasaulyje. Šiame straipsnyje apžvelgsime naujausias Visual Studio 2022 funkcijas ir privalumus bei paaiškinsime, kodėl ji yra išskirtinis kūrėjų pasirinkimas.

Naujos Microsoft Visual Studio 2022 funkcijos

1. 64 bitų palaikymas:

Vienas iš svarbiausių Visual Studio 2022 patobulinimų yra 64 bitų palaikymas. Tai reiškia, kad dabar kūrėjai gali naudotis didesniu atminties kiekiu, todėl pagerėja jų programų našumas ir stabilumas.

2. .NET 6 integracija:

Visual Studio 2022 siūlo sklandžią integraciją su .NET 6 - naujausia populiariosios Microsoft sistemos versija. Tai leidžia kūrėjams naudotis naujausiomis technologijomis ir patobulinimais.

3. Patobulintas našumas

IDE yra daug produktyvumo patobulinimų, įskaitant greitesnį įkėlimą, optimizuotą kodo kūrimą ir derinimo funkcijas. Programuotojai gali dirbti efektyviau ir greičiau judėti į priekį su savo projektais.

Microsoft Visual Studio 2022 privalumai

1. Įvairių platformų kūrimas

Visual Studio 2022 palaiko įvairių platformų, įskaitant Windows, Android, iOS ir žiniatinklio, programų kūrimą. Tai leidžia programuotojams kurti universalias programas, veikiančias skirtinguose įrenginiuose.

2. Stipri ekosistema

Visual Studio bendruomenė yra didžiulė ir suteikia prieigą prie daugybės plėtinių, įrankių ir išteklių. Kūrėjai gali pasinaudoti šia plačia ekosistema, kad optimizuotų savo kūrimo projektus.

3. Atnaujinti kūrėjų įrankiai

Programa Visual Studio 2022 suteikia prieigą prie įvairių kūrimo įrankių, įskaitant Visual Studio Code Editor, Azure DevOps komandiniam bendradarbiavimui ir Azure integraciją debesų programavimui.

Įsigykite Visual Studio 2022 for Windows iš Wiresoft

Apskritai Microsoft Visual Studio 2022 siūlo patobulintą programavimo patirtį su daugybe naujų funkcijų ir privalumų programuotojams. Dėl 64 bitų palaikymo, .NET 6 integracijos ir didesnio produktyvumo patobulinimų ji yra puikus pasirinkimas kuriant programas įvairiose platformose. Kūrėjai gali naudotis stipria ekosistema ir naujausiomis kūrėjų priemonėmis, kad galėtų sėkmingai įgyvendinti savo projektus.

Kategorijos