Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - universali programuotojų programinė įranga kaip pirkimo versija Microsoft sukurta Visual Studio 2019 Professional yra naujausia patikrintos IDE (integruotos kūrimo aplinkos) versija, skirta reikliems...
76,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Padidinkite kūrėjų produktyvumą naudodami Visual Studio 2019 Enterprise, kurią galima įsigyti Visual Studio yra Microsoft išbandyta integruota kūrimo aplinka, skirta sudėtingoms įvairių sričių įmonių programoms kurti ir diegti. Šio...
851,90 € *

Pirkti Visual Studio 2019:

Pastaraisiais metais programinės įrangos kūrimo pasaulis sparčiai vystėsi, o šioje skaitmeninės transformacijos eroje programuotojams kaip niekada anksčiau tenka kurti aukštos kokybės programas. Štai kur Visual Studio 2019 - naujausia patikimos Microsoft integruotos kūrimo aplinkos (IDE) iteracija. Šiame straipsnyje gilinsimės į Visual Studio 2019 ir išryškinsime jos išskirtines funkcijas, galimybes ir naujoves.

Nauja kūrimo dimensija su Visual Studio 2019

Programa Visual Studio 2019 - tai nauja programinės įrangos kūrimo dimensija. Modernaus, patogaus ir intuityvaus dizaino IDE sukuria darbo aplinką, leidžiančią programuotojams susitelkti į tai, kas svarbiausia - kurti puikią programinę įrangą. Perdaryta naudotojo sąsaja ir patobulintas išdėstymas palengvina naršymą projektuose ir padidina efektyvumą.

Geriausi kūrimo ir derinimo įrankiai su Visual Studio 2019

Programoje Visual Studio 2019 įdiegtos galingos kūrimo ir derinimo priemonės, kurios didina našumą ir gerina kodo kokybę. Integruotas derintuvas leidžia kūrėjams greičiau nustatyti ir ištaisyti klaidas. Naudojant tokias funkcijas, kaip stebėjimas realiuoju laiku, kintamųjų tikrinimas ir išmanusis kodo tobulinimas, programinės įrangos projektų kūrimas tampa sklandesnis ir efektyvesnis.

Daugiau nei viena kalba

IDE palaiko daugybę programavimo kalbų ir struktūrų, įskaitant C#, C++, Python, JavaScript ir daugelį kitų. Toks universalumas leidžia programuotojams dirbti pageidaujama kalba ir naudotis turtingomis Visual Studio 2019 funkcijomis. Sklandi integracija su trečiųjų šalių įrankiais ir plėtiniais atveria papildomų galimybių racionalizuoti kūrimo procesą.

Debesyje pagrįstas kūrimas ir diegimas

Visual Studio 2019 siūlo sklandžią integraciją su Microsoft Azure, todėl labai supaprastėja debesijos taikomųjų programų kūrimas ir diegimas. Kūrėjai gali be vargo kurti, testuoti ir perkelti programas į debesį, kad pasinaudotų debesijos mastelio ir prieinamumo privalumais. Integracija su Azure DevOps leidžia efektyviai bendradarbiauti ir automatizuoti kūrimo ir diegimo procesus.

Interneto svetainių kūrimo ateitis

Interneto svetainių kūrėjams Visual Studio 2019 siūlo modernią ir galingą kūrimo patirtį. IDE palaiko naujausias žiniatinklio technologijas ir karkasus, todėl galima kurti reaguojančias ir interaktyvias žiniatinklio programas. Su integruotais šablonais ir įrankiais, skirtais priekinės ir galinės dalies kūrimui, programuotojai gali be vargo įgyvendinti savo žiniatinklio projektus.

Mašininis mokymasis ir dirbtinis intelektas (DI)

Programinės įrangos kūrimo ateitį vis labiau lems mašininis mokymasis ir dirbtinis intelektas. Visual Studio 2019 teikia visapusišką paramą šioms naujoms technologijoms, suteikdama programuotojams įrankius ir išteklius, kad jie galėtų kurti, mokyti ir integruoti dirbtinio intelekto modelius į programas. Tai atveria naujas galimybes kurti išmaniąsias ir duomenimis paremtas programas.

Įsitraukusi kūrėjų bendruomenė

Programos Visual Studio 2019 privalumai - aktyvi ir įsitraukusi kūrėjų bendruomenė. Galimybė dalytis žiniomis, kurti plėtinius ir gauti paramą forumuose ir socialiniuose tinkluose skatina bendradarbiavimą ir leidžia kūrėjams mokytis iš kitų patirties.

Apskritai Visual Studio 2019 siūlo aukščiausios klasės kūrimo aplinką, atitinkančią šiuolaikinių programinės įrangos projektų poreikius. Dėl šiuolaikiško dizaino, galingų įrankių ir sklandžios integracijos su debesija bei naujomis technologijomis Visual Studio 2019 neabejotinai yra pirmasis pasirinkimas programuotojams, norintiems kurti novatorišką ir aukštos kokybės programinę įrangą.