Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - universali programuotojų programinė įranga kaip pirkimo versija Microsoft sukurta Visual Studio 2019 Professional yra naujausia patikrintos IDE (integruotos kūrimo aplinkos) versija, skirta reikliems...
156,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Padidinkite kūrėjų produktyvumą naudodami Visual Studio 2019 Enterprise, kurią galima įsigyti Visual Studio yra Microsoft išbandyta integruota kūrimo aplinka, skirta sudėtingoms įvairių sričių įmonių programoms kurti ir diegti. Šio...
1 725,90 € *

Microsoft Visual Studio 2019 - apžvalga

Microsoft Visual Studio 2019 yra gerai žinoma ir galinga integruota programuotojams skirta kūrimo aplinka (IDE). Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius Visual Studio 2019 aspektus ir kodėl ji svarbi programuotojams.

Kas yra Microsoft Visual Studio 2019?

1. Išsami IDE

Visual Studio 2019 yra integruota kūrimo aplinka, kuri programuotojams siūlo daugybę įrankių ir funkcijų. Ji leidžia kurti Windows, žiniatinklio, mobiliąsias ir debesų kompiuterijos programas.

2. Palaikomos kalbos ir platformos

Ši IDE palaiko įvairias programavimo kalbas, pavyzdžiui, C#, C++, Python, JavaScript ir kt. Programų kūrėjai gali kurti įvairioms platformoms skirtas Windows, Android, iOS ir žiniatinklio programas.

Kodėl kūrėjai turėtų naudoti Microsoft Visual Studio 2019?

1. Galingas derinimas ir testavimas

Programoje Visual Studio 2019 siūlomos patikimos derinimo ir testavimo priemonės, kurios palengvina trikčių šalinimą ir kokybės kontrolę. Kūrėjai gali efektyviau rašyti kodą ir greičiau ištaisyti klaidas.

2. Integracija su Azure ir DevOps

Sklandi Visual Studio 2019 integracija su Microsoft Azure ir Azure DevOps leidžia efektyviai bendradarbiauti komandoje, užtikrinti nuolatinę integraciją ir diegimą (CI/CD) bei kurti debesyje.

3. Išplečiamas funkcionalumas

IDE palaiko įvairius plėtinius ir įskiepius, kurie išplečia funkcionalumą. Kūrėjai gali pridėti pasirinktinius įrankius, kad optimizuotų savo kūrimo procesus.

Atnaujinimas į Microsoft Visual Studio 2019

1. Naujausios funkcijos

Programuotojams, atnaujinantiems ankstesnę versiją į Visual Studio 2019, bus naudingos naujos funkcijos ir patobulinimai, įskaitant geresnį našumą, kodo analizę ir patobulintą naudotojo sąsają.

2. Ilgalaikis palaikymas

Microsoft siūlo ilgalaikį Visual Studio 2019 palaikymą, o tai reiškia, kad garantuojami saugumo atnaujinimai ir klaidų taisymai.

Įsigykite Visual Studio 2019 for Windows iš Wiresoft

Apskritai Microsoft Visual Studio 2019 yra išsami IDE, suteikianti programuotojams įrankių ir išteklių, kad jie galėtų kurti aukštos kokybės taikomąsias programas įvairioms platformoms. Dėl galingų derinimo funkcijų, integracijos su Azure ir DevOps bei įvairių plėtinių ji yra vertingas pasirinkimas programuotojams, norintiems savo projektus padaryti efektyvesnius. Atnaujinimas į naujausią versiją suteikia papildomų privalumų ir ilgalaikį palaikymą.

Kategorijos