Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10157
 • 359-06866
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
105,90 € * 116,90 € * (9,41% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x User CAL
Sistema  SQL Server 
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + Autentifikavimo kodas
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos


Kad vartotojas galėtų naudotis visomis Microsoft SQL Server 2019 paslaugomis ir funkcijomis, jam reikia atitinkamos kliento prieigos licencijos - SQL Server 2019 User CAL - su kuria jis gali naudotis iš bet kurio galutinio įrenginio. Į pačią "SQL 2019" serverio licenciją neįtrauktos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti atskirai CAL adresu User. User CAL suteikia atitinkamą leidimą vienam registruotam naudotojui vienu metu.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL"

SQL Server 2019 naudotojų licencijos kaip naudojama programinė įranga

Kad galėtų naudotis visomis Microsoft SQL Server 2019 SQL paslaugomis ir funkcijomis, naudotojas turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją - SQL Server 2019 User CAL - su kuria gali naudotis šia paslauga iš bet kurio galutinio įrenginio. Į pačią SQL 2019 Server licenciją neįtrauktos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti atskirai, t. y. kaip CAL naudotojams. Naudotojas CAL suteikia atitinkamą leidimą vienam registruotam naudotojui vienu metu.

Wiresoft SQL Server 2019 User CAL, kaip naudotos programinės įrangos, privalumas yra tas, kad jas jau galima įsigyti atskirai ir už mažesnę kainą nei įprastų licencijų teikėjų panašūs pasiūlymai. Kartu jos turi tas pačias funkcijas kaip ir SQL Server 2019 naudotojo kliento prieigos licencijos, kurias galima įsigyti pagal oficialią Microsoft Volume Licensing Program licencijavimo programą.

Gaukite visus MS SQL Server 2019 privalumus naudodami naudotą naudotojo licenciją CAL

SQL Server 2019 yra naujausia Microsoft duomenų platformos versija, kuri suteikia įmonei visas svarbias duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas, kurias turi turėti moderni ir galinga reliacinių duomenų bazių valdymo sistema (RDVS), naudojama, pavyzdžiui, įmonių išteklių planavimo sistemose, ERP programinėje įrangoje ir CRM sistemose.

Priklausomai nuo serverio versijos, tai apima ne tik duomenų grupavimą (priskyrimą grupėms), bet ir sistemingo rinkimo stebėjimą bei tikslinių užklausų apdorojimą. Naudotojai, turintys SQL User CAL 2019, čia gali naudotis pažangiuoju užklausų apdorojimu (IQP), skirtu pagreitintoms didesnių duomenų rinkinių užklausoms, taip pat didelių duomenų klasterio funkcija su mašininio mokymosi modelių įrankiais ir PolyBase, skirta Transact-SQL užklausoms iš išorinių duomenų šaltinių apdoroti.

Kitos funkcijos:

 • Always Encrypted (visada užšifruota), kai duomenys iš kliento į DBVS užšifruojami
 • Pažangus užklausų apdorojimas (IQP), skirtas didelių duomenų rinkinių užklausoms optimizuoti
 • Intelligent Performance, kuri užtikrina spartesnį duomenų bazės operacijų vykdymą
 • Duomenų bazės momentinės nuotraukos galimiems neatitikimams dokumentuoti
 • Paskutinių užklausų planų statistika, skirta naujausiems užklausų vykdymo planams peržiūrėti
 • patobulinta lengvoji užklausų profiliavimo infrastruktūra ir
 • Pagreitintas duomenų bazės atkūrimas - pagreitintas duomenų bazės atkūrimas po pakartotinio paleidimo arba sandorio atšaukimo

SQL Server 2019 naudotojų licencijos Standard leidimui

Naudodami naudotą Wiresoft programinės įrangos naudotojo licenciją (angl. User CAL), galite naudotis SQL Server 2019 Standard-Edition funkcijomis: Tai skirta mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms ir suteikiama licencijavimo galimybė pagal serverį/CAL, kai, be serverio licencijos, naudotojams reikia atitinkamo skaičiaus prieigos licencijų (kliento prieigos licencijų).

SQL Server 2019 licencijavimo modelis naudojant serverio licencijas ir licencijas CAL

Licencijavimas vienam serveriui ir naudotojų licencijoms CAL pagrįstas įprastais Microsoft nurodytais reikalavimais: Kiekvienam serveriui, kuriame veikia SQL serverio egzempliorius, reikia Standard serverio licencijos. Be to, kiekvienam specialiam naudotojui, kuris naudojasi licencijuotu SQL Server, reikia turėti atitinkamą tos pačios arba naujesnės serverio versijos prieigos licenciją (User CAL). Todėl šis licencijavimo modelis taip pat vadinamas serverio / CAL licencijavimu.

Taigi Microsoft licencijų valdymas atskiria serverių ir atskirų naudotojų licencijavimą. Pastarieji gali naudotis SQL serverio funkcijomis tik naudodami naudotojo licenciją CAL. Ši kliento prieigos licencija apima tik prieigos teises kliento ir serverio aplinkoje, be būtinybės įdiegti bet kokią programinę įrangą. Naudotojo kliento prieigos licencijos reglamentuoja SQL Server 2019 naudojimo teises, be prieigos prie licencijuoto serverio teisių, jos taip pat apima susijusias paslaugas.

Pastaba dėl SQL Server 2019 naudotojų licencijų versijų suderinamumo

Todėl su SQL Server 2019 vartotojo licencija taip pat galima naudotis SQL Server 2017 arba senesne versija (žemesnė versija). Tačiau atvirkštinis scenarijus - naudoti senesnės SQL Server versijos, pvz., 2017 m., naudotojo licenciją, kad būtų galima pasiekti aukštesnę SQL Server versiją, pvz., 2019 m. (naujinimas), yra neįmanomas.

Kodėl SQL Server 2019 Standard versijoje galima naudoti pagal CAL?

Tik SQL Server 2019 Standard versijoje Microsoft taip pat siūlo naudotojams (arba galutiniams taškams) išduoti licencijas pagal CAL. Tai leidžia naudotis SQL Server funkcijomis net tiems naudotojams, kurių serverio našumas yra mažesnis, pavyzdžiui, ypač mažose ir vidutinėse įmonėse, kur to visiškai pakanka. Tokioms įmonėms ekonomiškesnis būdas naudoti SQL Server yra licencijavimas pagal naudotojų prieigos licencijas, nes jos turi įsigyti tik tiek naudotojų prieigos licencijų, kiek jų iš tikrųjų reikia. Pagal Microsoft licencijavimo modelį siūlomos dviejų skirtingų tipų licencijų licencijos SQL Server 2019 naudojimui:

 • SQL Server 2019 naudotojo licencija CAL: suteikiama specialaus naudotojo prieigos teisė
 • SQL Server 2019 Device CAL: suteikia prieigos teises prie specialaus galutinio įrenginio (kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio, mobiliojo telefono)

Kokios yra ypatingos licencijavimo su SQL Server 2019 naudotojo licencijomis funkcijos?

Vartotojo kliento prieigos licencija - tai viena licencija, suteikianti tam tikriems naudotojams prieigos prie SQL Server 2019 teises. Šiuo atveju negalima nei pakeisti naudotojo, kuris nurodytas pirmas, nei pakeisti priskyrimo tipo. Šie apribojimai užtikrina didesnį saugumą ir užkerta kelią netinkamam CAL naudojimui, kad, pavyzdžiui, neįgalioti darbuotojai ar nepažįstami asmenys negalėtų pasiekti svarbių įmonės duomenų.

Kokie SQL Server 2019 naudotojo licencijos privalumai?

SQL Server 2019 naudotojo licencija yra susieta ne su konkrečiu galutiniu įrenginiu, o tik su konkrečiu asmeniu. Taigi, SQL Server 2019 naudotojo licencija User CAL for SQL Server 2019 registruoja tik vieną naudotoją pagal pavadinimą. Taip šiam naudotojui suteikiama teisė naudotis SQL serveriu, todėl kiekvienu atveju galima laisvai pasirinkti galutinį įrenginį, per kurį bus pasiekiamas serveris, tačiau vienu metu tai gali būti daroma tik iš vieno kompiuterio ar panašaus įrenginio.

Palyginti su kita kliento prieigos licencijos versija - nuo įrenginio priklausoma licencija CAL - naudotojo CAL turi pranašumą, nes jos naudojimas nėra vietiškai apribotas. Jei licencijuoto naudotojo naudojamas galutinis įrenginys turi prieigą prie interneto, naudotojas gali pasiekti SQL Server ne tik įmonėje, pvz., darbo vietoje, bet ir už jos ribų, pvz., naudodamasis nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu traukinyje, komandiruotėje ar namuoseOffice.

Todėl SQL Server vartotojo licencija suteikia galimybę lanksčiai ir mobiliai naudotis SQL Server funkcijomis, ypač tiems naudotojams, kurie dažnai dirba iš skirtingų vietų ir reguliariai jungiasi prie serverio, nes naudodami vartotojo licenciją jie visada naudoja savo asmeninę paskyrą.

Išvada

Kurios rūšies SQL Server 2019 licencijų licencijos suteikia daugiau naudos konkrečioje organizacijoje, gali skirtis priklausomai nuo konkretaus atvejo. Sprendimą dėl tinkamo kliento prieigos licencijavimo reikia priimti prieš perkant, nes SQL Server vartotojo licencijos negalima pakeisti į įrenginio licenciją ir atvirkščiai.

Jis grindžiamas ne tik darbuotojų skaičiumi, bet ir vyraujančiu galutinių įrenginių naudojimo būdu: Jei dauguma darbuotojų, norėdami pasiekti SQL Server, nuolat naudojasi skirtingais kompiuteriais ne tik įmonės viduje, bet ir išorėje, taip pat mobiliaisiais kompiuteriais arba skirtingomis darbo vietomis, juos aprūpinus naudotojo licencijomis suteikiama daugiau privalumų.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje įsigykite Microsoft SQL Server 2019 naudotojų licencijas, pradedant nuo vienos licencijos

SQL Server 2019 vartotojo licencijų licencijas Wiresoft internetinėje parduotuvėje galima įsigyti vos už vieną licenciją - naudotos programinės įrangos kaina yra gerokai mažesnė, o naudotos programinės įrangos būklė neturi jokių trūkumų naudojimo požiūriu.

Kas yra SQL Server 2019 naudotojo licencijos, kaip naudojama programinė įranga?

Wiresoft internetinėje parduotuvėje siūlomos SQL Server 2019 naudotojo licencijos yra įprastos prieigos licencijos iš Microsoft licencijavimo programos; jas, kaip SQL Server 2019 naudotojams skirtos apimties licencijos dalį, pirmiausia įsigijo įmonė, kuri perpardavė nereikalingas naudotojo prieigos licencijas arba visą apimties licenciją Wiresoft. Tūrio licencija buvo suskirstyta į atskiras licencijas, o naudotojo licencijos buvo pažymėtos kaip naudojama programinė įranga. Tačiau tai nereiškia, kad SQL Server User CAL programinė įranga yra nusidėvėjusi, taip pat nereiškia jokio kito apribojimo, susijusio su jos funkcionalumu ar laiko apribojimu.

Kokią apsaugą užtikrina SQL Server 2019 naudotojo licencijos kaip naudojama programinė įranga?

Pirkti naudotas SQL Server naudotojo licencijas iš Wiresoft yra ne tik nebrangu mūsų klientams, bet ir saugu! Jūs ne tik gaunate Microsoft SQL Server 2019 vieno vartotojo licenciją už mažesnę kainą nei panaši nauja programinė įranga, bet ir užtikrinate pirkėjo saugumą, nes galite iš karto atsisiųsti ir aktyvuoti licenciją, naudodamiesi pridėtu apimties licencijos raktu:

Visos Wiresoft siūlomos SQL Server 2019 vartotojo licencijos yra iš Europos Sąjungoje esančių įmonių licencijų inventoriaus. Jums, kaip klientui, SQL Server 2019 vartotojo licencijos (arba bet kurios kitos Microsoft klientinės prieigos licencijos, kurią Wiresoft siūlo kaip naudotą programinę įrangą) įsigijimas ir naudojimas reiškia teisinį saugumą, nes nepažeidžia jokių galiojančių taisyklių, o tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose. Naudota Wiresoft programinė įranga taip pat atspari auditui, nes pirkėjas turi visus įrodymus!

Jūsų privalumai naudojant naudotą programinę įrangą iš SQL Server 2019 naudotojo licencijų

Wiresoft siūlomos SQL Server 2019 naudotojo licencijos User CAL arba kitos kliento prieigos licencijos, kaip naudojama programinė įranga, yra ne tik pigesnė alternatyva panašiems komerciniams pasiūlymams, bet ir suteikia klientams galimybę laisvai pasirinkti, kiek tiksliai naudotojo licencijų reikia SQL Server paslaugoms licencijuoti, todėl sumažėja licencijavimo išlaidos.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje rasite platų CAL kaip naudotos programinės įrangos asortimentą, be naudotojo CAL taip pat galite įsigyti SQL Server 2019 įrenginio CAL ir prieigos licencijas senesnėms ar naujesnėms MS SQL Server versijoms. Įsigydami senesnių SQL Server versijų licencijas CAL išvengsite būtinybės pirkti naują aparatinę įrangą ar dažnų suderinamumo problemų. Pasinaudokite plačiu Wiresoft naudojamos programinės įrangos su skirtingomis SQL Server CAL versijomis asortimentu!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite SQL Server 2019 vartotojo ir įrenginio licencijų licencijas, taip pat kitas Microsoft klientų prieigos licencijas arba serverio programas - mažomis kainomis kaip naudotą programinę įrangą, įskaitant tiesioginį atsisiuntimą ir aktyvavimą. Jei turite klausimų apie SQL Server 2019 arba bet kurio kito Microsoft produkto naudotojo licencijas, kreipkitės į mus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos