Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
MS Visio Professional 2016 - įsigykite išsamiausią profesionalių vizualizacijų versiją kaip vieną licenciją Naudodami Visio Professional 2016 naudotojai gali naudotis daugybe įrankių ir šablonų, kad profesionaliai kurtų įvairioms verslo,...
134,90 € *
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Microsoft Visio 2016 Standard Daugelyje sričių turi būti rodomi techniniai atvaizdai, diagramos arba grindų planai. Šiam tikslui idealiai tinka programinis sprendimas Microsoft Visio 2016 Standard. Tai vizualizavimo įrankis, kurį nuo...
118,90 € *

Microsoft Visio 2016 - jūsų diagramų ir vizualizacijų sprendimas

Microsoft Visio 2016 yra galinga programinė įranga diagramoms ir vizualizacijoms kurti, kurią naudoja įmonės ir privatūs asmenys visame pasaulyje. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl Microsoft Visio 2016 yra nepakeičiamas sudėtingos informacijos vizualizavimo įrankis.

Pagrindinės Microsoft Visio 2016 funkcijos

  1. Universalūs šablonai: Visio 2016 siūlo daugybę diagramų, srautų diagramų, organizacinių schemų, grindų planų ir kt. šablonų, kurie padės jums pradėti dirbti.

  2. Intuityvi naudotojo sąsaja: Visio 2016 naudotojo sąsaja yra patogi ir leidžia lengvai kurti ir pritaikyti diagramas bei vizualizacijas.

  3. Duomenų susiejimas: į diagramas galite integruoti duomenis iš Excel, SharePoint ir kitų šaltinių, kad vizualizuotumėte realiuoju laiku pateikiamą informaciją.

  4. Bendradarbiavimas: Naudodami Visio 2016, keli naudotojai gali dirbti su diagrama vienu metu ir stebėti pakeitimus realiuoju laiku.

Microsoft Visio 2016 privalumai

  • Profesionalios vizualizacijossu Visio 2016 galite kurti profesionalias diagramas ir vizualizacijas, kurios leidžia lengvai suprasti sudėtingą informaciją.
  • Didesnis efektyvumasprograminė įranga padeda optimizuoti verslo procesus vizualizuojant darbo eigą ir struktūras.
  • Duomenimis pagrįstas sprendimų priėmimas: Susieję su duomenų šaltiniais, galite priimti duomenimis pagrįstus sprendimus ir lengvai atpažinti tendencijas.

Naujausi atnaujinimai ir funkcijos

Nors Visio 2016 nebėra naujausia versija, ji vis dar siūlo vertingų funkcijų. Kai kurie iš atnaujinimų ir funkcijų yra šie:

  • Integracija su Officevisio 2016 integruojasklandžiai su kitomis Microsoft Office programomis, pavyzdžiui, Word ir PowerPoint, kad galėtumėte įterpti diagramas į dokumentus ir prezentacijas.
  • Išplėstinės formų bibliotekosprograminėje įrangoje yra pažangios formų bibliotekos, leidžiančios kurti specifinių pramonės šakų ir taikomųjų programų diagramas.
  • Integracija su debesimis: Galite išsaugoti savo diagramas debesyje ir pasiekti jas iš bet kurios vietos, kad būtų lengviau bendradarbiauti.

Microsoft Visio 2016 yra patikrintas diagramų ir vizualizacijų kūrimo sprendimas, kurį ir toliau vertina daugelis įmonių. Jei ieškote veiksmingų būdų informacijai vizualizuoti, Visio 2016 gali būti vertingas jūsų priemonių rinkinio papildymas.

Kategorijos