Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Vartotojų licencijos Remote Desktop to Services Windows Server 2012 / R2 pirkti naudotas Kad galėtumėte pasiekti Windows Server 2012 arba R2 per svetainę Remote Desktop Services, kiekvienam naudotojui reikia atskiros kliento prieigos...
28,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) Naudodami RDS galite lengvai suteikti savo organizacijos darbuotojams saugų būdą pasiekti įmonės duomenis. Vietoje senųjų terminalų serverių Remote Desktop Services siūlomas centralizuotas...
28,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) Duomenų apsauga yra nuolatinė problema, susijusi su klientų duomenų tvarkymu įmonėje. Jei jūsų įmonė daug dirba su neskelbtinais klientų duomenimis, gali būti sunku juos saugiai...
28,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL
Pirkti Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) - tai senųjų Terminalo serverio licencijų licencijų (CAL) įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir programų platforma, suteikianti...
28,90 € *

Įvadas į Remote Desktop Services 2012 CAL

Norint efektyviai valdyti organizacijos tinklo išteklius, labai svarbu naudoti "Remote Desktop Services" (RDS) 2012 CAL. Šios kliento prieigos licencijos (CAL) - tai galingas sprendimas, skirtas nuotoliniu būdu valdyti stalinius kompiuterius ir programas.

Kodėl "Remote Desktop Services 2012 CAL"?

Geresnis mastelio keitimas

Naudodami "RDS 2012 CAL" galite lanksčiai plėsti savo IT infrastruktūrą. Nesvarbu, ar esate maža įmonė su keliais vartotojais, ar didelė organizacija, kuriai keliami dideli reikalavimai, šios licencijos CAL prisitaiko prie jūsų poreikių.

Saugūs ryšiai

Saugumas yra svarbiausia. RDS 2012 CAL užtikrina saugius ryšius naudojant šifruotus protokolus. Jūsų duomenys yra apsaugoti, kai prie išteklių prieinate iš nutolusių vietovių.

Efektyvus išteklių naudojimas

Optimizuokite išteklių naudojimą centralizuotai valdydami stalinius kompiuterius ir programas. Naudodami "RDS 2012 CAL" galite padidinti našumą ir kartu sumažinti aparatinės įrangos sąnaudas.

Kaip gauti "Remote Desktop Services 2012 CAL"?

Licencijavimas pagal pareikalavimą

"Remote Desktop Services 2012 CAL" galima įsigyti pagal pareikalavimą. Pasirinkite jūsų reikalavimus atitinkantį licencijų skaičių ir gaukite lanksčią prieigą prie RDS platformos.

Lengva integracija

Integruoti "RDS 2012 CAL" į esamą infrastruktūrą nesudėtinga. Sklandžiai valdykite licencijas ir naudokitės nuotolinio valdymo privalumais be sudėtingo diegimo.

Išvada

Naudodami "Remote Desktop Services 2012 CAL" investuojate į ateities sprendimą, kuris ne tik didina efektyvumą, bet ir užtikrina tinklo ryšių saugumą. Pagal poreikį didinkite išteklius ir optimizuokite savo IT kraštovaizdžio valdymą. Įvykdykite naujausio "Google Help Desk" atnaujinimo reikalavimus ir padidinkite savo darbo aplinkos efektyvumą naudodami "RDS 2012 CAL".

Kategorijos