Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
VMware vRealize Operations 7 Enterprise: operacijų optimizavimas įmonės lygmeniu VMware vRealize Operations 7 Enterprise yra pirmaujantis sprendimas, skirtas IT infrastruktūroms valdyti ir stebėti įmonės lygmeniu. Šiame trumpame produkto...
11 342,90 € *

VMware vRealize - jūsų debesijos valdymo ir automatizavimo sprendimas

VMware vRealize - tai išsamus debesijos valdymo įrankių rinkinys, leidžiantis organizacijoms efektyviai valdyti ir automatizuoti savo debesijos išteklius. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl VMware vRealize atlieka svarbų vaidmenį debesijos orkestravimo ir automatizavimo srityje.

Pagrindiniai VMware vRealize komponentai

  1. vRealize Automation: šis modulis leidžia automatizuoti diegimo ir konfigūravimo užduotis, kad padidėtų debesijos paslaugų teikimo efektyvumas ir nuoseklumas.
  2. vRealize Operations: Tai galinga stebėjimo ir valdymo priemonė, kuri realiuoju laiku pateikia įžvalgas apie jūsų debesijos išteklių našumą ir pajėgumus.
  3. vRealize Log Insight: Šis modulis palengvina žurnalų valdymą ir trikčių šalinimą, pateikdamas išsamią žurnalų analizę ir patogias naudoti informacines lenteles.
  4. vRealize Business for Cloud: Tai išlaidų valdymo priemonė, padedanti organizacijoms stebėti, optimizuoti ir planuoti debesijos išteklių išlaidas.

VMware vRealize privalumai

  • Didesnis efektyvumas: Automatizuojant procesus ir optimizuojant išteklių naudojimą, vRealize leidžia gerokai padidinti efektyvumą.
  • Masteliškumas: Organizacijos gali lengvai plėsti savo debesijos infrastruktūrą, kad patenkintų augančius poreikius.
  • Išlaidų taupymas: vRealize išlaidų valdymo funkcijos padeda organizacijoms stebėti ir mažinti debesijos išlaidas.

Naujausi atnaujinimai ir funkcijos

VMware vRealize nuolat atnaujinama, kad atitiktų besikeičiančius debesijos naudojimo poreikius. Naujausi atnaujinimai apima:

  • Daugelio debesų valdymas: vRealize palaiko debesų išteklių valdymą įvairiose aplinkose, įskaitant viešuosius, privačius ir hibridinius debesis.
  • Dirbtinis intelektas (DI): Dirbtinio intelekto technologijų integravimas siekiant pagerinti našumo stebėjimą ir trikčių šalinimą.
  • Išplėstinis automatizavimas: patobulintos automatizavimo galimybės, leidžiančios paspartinti diegimą ir automatizuoti užduotis.

VMware vRealize yra esminis sprendimas organizacijoms, norinčioms efektyviai valdyti ir automatizuoti debesijos išteklius. Su naujausiais atnaujinimais ir funkcijomis vRealize išlieka pagrindiniu debesijos orkestravimo ir automatizavimo komponentu šiuolaikinėje įmonėje.

Kategorijos