Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MAC
Visual Studio 2019 Mac vienkartinė licencija Visual Studio for Mac in Professional Edition 2019 - tai nauja Apple kompiuteriuose išbandytos integruotos .NET kūrimo aplinkos versija, kurioje galite redaguoti, derinti ir galiausiai...
310,90 € *

Microsoft Visual Studio 2019 for Mac: galinga IDE Mac programuotojams

Iš pirmo žvilgsnio

Microsoft Visual Studio 2019 for Mac yra išskirtinė integruota kūrimo aplinka (IDE), sukurta specialiai Mac programuotojams. Ši programinė įranga leidžia programuotojams lengvai ir efektyviai kurti ir valdyti Mac gimtąsias programas, mobiliąsias programas ir žiniatinklio programas.

Svarbiausi Visual Studio 2019 for Mac privalumai

Tarpplatforminis kūrimas

Viena iš išskirtinių Visual Studio 2019 for Mac funkcijų yra galimybė kurti įvairiose platformose. Kūrėjai gali kurti MacOS, iOS, Android ir žiniatinkliui skirtas taikomąsias programas ir taip pasiekti plačią naudotojų bazę.

Intuityvi naudotojo sąsaja

Programos Visual Studio 2019 for Mac naudotojo sąsaja yra itin patogi ir lengvai suprantama. Kūrėjai greitai orientuojasi ir gali efektyviai dirbti. IDE siūlo daugybę integruotų įrankių ir funkcijų, kurios pagreitina kūrimą.

Integracija su debesimis

Visual Studio 2019 for Mac siūlo sklandžią integraciją su Microsoft Azure - Microsoft debesijos platforma. Tai palengvina programų diegimą ir mastelio keitimą debesyje ir suteikia kūrėjams prieigą prie įvairių debesijos paslaugų.

Palaikymas ir bendruomenė

Kompanija Microsoft garsėja savo parama kūrėjų bendruomenei, ir Visual Studio 2019 for Mac nėra išimtis. IDE reguliariai atnaujinama ir suteikia prieigą prie išsamių išteklių, pavyzdžiui, dokumentacijos, vadovėlių ir forumų. Aktyvi bendruomenė leidžia kūrėjams dalytis žiniomis ir patirtimi bei mokytis vieniems iš kitų.

Išvada

Microsoft Visual Studio 2019 for Mac neabejotinai yra aukščiausios klasės kūrimo aplinka Mac programuotojams. Ši IDE, palaikanti įvairias platformas, turinti patogią sąsają ir sklandžiai integruota su Microsoft Azure debesimi, suteikia visus reikiamus įrankius ir funkcijas aukštos kokybės programoms kurti ir valdyti. Jei ieškote visapusiškos kūrimo aplinkos, pritaikytos Mac programuotojų poreikiams, Microsoft Visual Studio 2019 for Mac yra puikus pasirinkimas. Ji leidžia efektyviai ir sėkmingai įgyvendinti kūrimo projektus.

Kategorijos