Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MAC
Visual Studio 2019 Mac vienkartinė licencija Visual Studio for Mac in Professional Edition 2019 - tai nauja Apple kompiuteriuose išbandytos integruotos .NET kūrimo aplinkos versija, kurioje galite redaguoti, derinti ir galiausiai...
152,90 € *

Pirkite Visual Studio 2019 Mac:

Visual Studio 2019 for Mac yra moderni integruota kūrimo aplinka (IDE), sukurta specialiai MacOS kūrėjų poreikiams tenkinti. Ši įspūdinga IDE siūlo daugybę galingų funkcijų ir įrankių, leidžiančių programuotojams itin efektyviai ir kokybiškai kurti programas įvairiomis programavimo kalbomis ir karkasais. Šiame straipsnyje gilinsimės į nepaprastas Visual Studio 2019 for Mac funkcijas ir privalumus.

Funkcijų apžvalga Visual Studio 2019

Visual Studio 2019 for Mac siūlo daugybę funkcijų, kurios didina programuotojų produktyvumą ir efektyvumą. Štai keletas išskirtinių funkcijų:

1. Tarpplatforminis kūrimas

Su Visual Studio 2019 for Mac programuotojai gali kurti programėles įvairioms platformoms, įskaitant MacOS, iOS, Android ir žiniatinklį. Šis vientisas tarpplatforminio kūrimo palaikymas labai supaprastina kūrimo procesą ir leidžia kūrėjams naudoti vieną kodo bazę keliose tikslinėse platformose.

2. .NET Core integracija

Dėl gilios .NET Core integracijos kūrėjai gali kurti galingas įvairioms platformoms skirtas programas. Jie gali lengvai pereiti nuo Windows prie MacOS nesumažindami našumo ar funkcionalumo. Programa Visual Studio 2019 for Mac užtikrina, kad .NET kūrėjai galėtų sklandžiai dirbti skirtingose platformose.

3. Intuityvi naudotojo sąsaja Visual Studio 2019

Programos Visual Studio 2019 for Mac naudotojo sąsaja sukurta taip, kad būtų patogi ir intuityvi. Kūrėjai gali susitelkti į darbą, nesusidurdami su sudėtingomis IDE funkcijomis. Aiški struktūra ir patogūs įrankiai gerokai prisideda prie didesnio produktyvumo.

4. Galingi derinimo įrankiai

IDE siūlomos galingos derinimo priemonės, padedančios kūrėjams greitai nustatyti ir ištaisyti klaidas. Nuo tiesioginio derinimo iki duomenų vizualizavimo - Visual Studio 2019 for Mac leidžia efektyviai šalinti klaidas ir gerinti kodo kokybę.

5. Integruotas Git palaikymas

Integruotas Git palaikymas palengvina versijų valdymą ir šakojimąsi. Kūrėjai gali lengvai bendradarbiauti su komandos nariais ir sekti savo kodo pakeitimus neišeidami iš IDE.

Palaikomos programavimo kalbos ir karkasai

Visual Studio 2019 for Mac palaiko įvairias programavimo kalbas ir karkasus, įskaitant:

1. C# ir F#

Kūrėjai gali naudoti C# ir F#, kad kurtų įvairioms platformoms skirtas programas. Platus šių kalbų palaikymas Visual Studio 2019 for Mac programuotojams suteikia pažįstamą aplinką ir geriausius savo klasėje įrankius, tokius kaip IntelliSense.

2. Xamarin mobiliesiems įrenginiams kurti

Sklandi Xamarin integracija leidžia kurti įvairių platformų mobiliąsias programėles iOS ir Android. Ši funkcija pagreitina kūrimą ir užtikrina sklandų veikimą visuose įrenginiuose.

3. Interneto svetainių kūrimas su ASP.NET ir Node.js

Programoje Visual Studio 2019 for Mac taip pat yra įrankių, skirtų žiniatinklio svetainių kūrimui su ASP.NET ir Node.js. Kūrėjai gali kurti galingas žiniatinklio programas ir API, atitinkančias naujausius standartus.

4. Python ir kitos kalbos

IDE palaiko Python, Ruby ir kitas programavimo kalbas, todėl programuotojai gali dirbti pageidaujama kalba ir tuo pat metu naudotis galingomis Visual Studio 2019 for Mac funkcijomis.

Bendradarbiavimas ir integracija su debesimis

Programa Visual Studio 2019 for Mac skatina bendradarbiavimą programuotojų komandose ir užtikrina sklandžią integraciją su debesimi programoms diegti ir valdyti. Tai leidžia sklandžiai bendradarbiauti ir supaprastina programų diegimą įvairiose platformose.

Darbas komandoje realiuoju laiku

IDE įdiegtos komandinio darbo realiuoju laiku funkcijos, leidžiančios programuotojams bendradarbiauti projektuose, peržiūrėti kodą ir dalytis atsiliepimais neišeinant iš IDE.

Azure integracija

Visual Studio 2019 for Mac sklandžiai integruota su Microsoft Azure, todėl lengva diegti ir valdyti programas debesyje. Kūrėjai gali diegti ir stebėti programas tiesiai iš IDE į Azure debesį.

Išvada

Neabejotinai Visual Studio 2019 for Mac yra geriausia programavimo aplinka MacOS kūrėjams, norintiems kurti aukštos kokybės tarpplatformines programas. Dėl savo galingų funkcijų, daugelio programavimo kalbų ir karkasų palaikymo bei patogios sąsajos ji yra idealus pasirinkimas efektyviam ir produktyviam kūrimui. Pagerinkite savo programavimo įgūdžius ir nustatykite naujus programinės įrangos kūrimo standartus su Visual Studio 2019 for Mac. Ši IDE yra raktas į jūsų sėkmę dinamiškame programinės įrangos kūrimo pasaulyje.