"Microsoft Remote Desktop Services 2016" privalumai
"Microsoft" nuotolinio darbalaukio paslaugos 2016 gali būti teikiamos kaip sesijomis pagrįsti darbalaukio kompiuteriai arba kaip virtualiojo darbalaukio infrastruktūra (VDI), taip pat galimas abiejų funkcijų derinys. Naudodami sesijomis pagrįstą darbastalių virtualizaciją naudotojai dalijasi virtualia mašina, o tai ypač naudinga į užduotis orientuotoms programoms. Kita vertus, VDI ypač tinka projektams, kuriuose svarbus aplinkos ir duomenų saugumas.
Trumpas "Remote Desktop Services 2016" privalumų aprašymas
- Terminalo serveriu, kuriam suteikta " RDS 2016" licencija, gali naudotis daugelis galutinių įrenginių, turinčių galiojančią naudotojo licenciją (User CAL) arba įrenginio licenciją (Device CAL): pavyzdžiui, "Windows" arba "Apple" kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai, taip pat ploni klientai.
- Senesni kompiuteriai naudojasi didele terminalo serverio skaičiavimo galia, todėl taip pat gali naudotis visomis " RDS 2016" paslaugomis.
- IT sąnaudos sumažėja dėl centrinės terminalo serverio priežiūros, todėl padidėja prieinamumas ir kartu sumažėja išlaidos.
- Optimizuojamas programinės įrangos licencijų poreikis.
- Taip pat padidėja duomenų saugumas nuo neteisėtos prieigos ir kenkėjiškų programų.
- Naudojant "RemoteApps" naudotojams suteikiama prieiga tik prie jiems skirtų programų.
- Per VPN terminalo serverio RDS 2016 galima naudotis ir keliaujant. Taip lengvai sukuriamos lanksčios darbo vietos.
- "Windows Server Containers" galima naudoti su "Windows Server 2016".
Didelis mastelio keitimas ir prieinamumas
"RDS 2016" taip pat sumažina terminalų serverių administravimo pastangas, palyginti su kliento-serverio tinklais. " Windows Server 2016 RDS" naudingas ir administratoriams, ir naudotojams, turintiems CAL, dėl mastelio keitimo ir individualiai nustatomo automatizavimo. Keletą serverių galima prijungti prie vienos darbo aplinkos ir padidinti našumą bei patikimumą naudojant "Hyper-V", taip pat teikti stalinius kompiuterius ir programas nepriklausomai nuo buvimo vietos. Su ja taip pat galima naudoti "Linux".
Automatizavimo įrankiai, tokie kaip "Desired State Configuration" ir "PowerShell", palengvina administratorių administravimą ir taip sutaupo laiko. " Remote Desktop Services 2016" hibridinės debesijos sprendimai idealiai tinka saugojimui, atsarginių kopijų kūrimui, atkūrimui ir virtualiųjų kompiuterių scenarijams. Paslaugų kokybės taisykles galima naudoti nustatant, kurioms programoms turėtų būti teikiama pirmenybė.
Didelis "Remote Desktop Services 2016" lankstumas ir aprūpinimas
" RDS 2016" virtualizavimo aplinka užtikrina didelį lankstumą teikiant programas kiekvienam atskiram naudotojui: darbuotojai, prisijungę prie terminalo serverio, taip pat gali naudotis jame įdiegtomis programomis per "ThinClients" arba "ZeroClients". Naudojant "RemoteApp" atskiros programos pateikiamos naudotojo darbalaukyje, todėl galima ne tik nustatyti individualią prieigą prie atskirų paslaugų, bet ir įgyti privalumų, ypač dirbant saugioje nuotolinėje aplinkoje.
"Remote Desktop Services 2016" taip pat galima naudoti su senesniais kompiuteriais naudojant CAL
Naudojant "RDS 2016" "Windows" serverio skaičiavimo galia vienodai pasiekiama visose darbo vietose, nepriklausomai nuo atskirų galinių įrenginių spartos. Dėl programų virtualizavimo net ir senesni kompiuteriai, turintys kliento prieigos licenciją, gali visapusiškai naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis.
Geresnė duomenų apsauga
Aukštas " Remote Desktop Services 2016" saugumo lygis taip pat sumažina riziką, kuri gali kilti dėl netinkamo naudotojo darbo. Daugiasluoksnė saugumo sistema aptinka atakas ir užkerta joms kelią. Be "Windows Defender", "Windows Server 2016" taip pat siūlo detektorius, kurie praneša apie įsilaužimus ir sumažina galimą žalą. Be virtualiųjų mašinų šifravimo, jautrių duomenų saugumą padeda užtikrinti ir kitos priemonės. Tai "Credential Guard", kuri apsaugo prisijungimo duomenis, ir tokios funkcijos kaip "Just Enough Administration" ir "Just-In-Time Administration". "Hyper-V" - "Microsoft" hipervizoriumi pagrįsta virtualizavimo technologija - gali būti naudojama ypač jautrioms programoms izoliuoti.
"Windows" serverio konteinerių paleidimas naudojant "Remote Desktop Services 2016
"Windows Server Containers" taip pat buvo integruoti į "Windows Server" 2016 versiją. Jie pagrįsti atvirojo kodo platforma "Docker" ir yra prieinami kaip "Windows Server Containers" arba "Hyper-V" konteineriai. Konteineriai leidžia izoliuotai naudoti programas fizinėse ir virtualiose mašinose arba "Hyper-V". Jie valdomi naudojant "Docker" klientą arba "PowerShell".
Klientų prieigos licencijos "Remote Desktop Services 2016
Norint naudotis visomis su "RDS 2016" teikiamomis programomis kaip naudotojui, reikia turėti kliento prieigos licenciją (angl. Client Access Licence) - naudotojo CAL arba įrenginio CAL. Tai reiškia, kad visomis paslaugomis, įskaitant VDI technologijas (virtualiojo darbalaukio infrastruktūra), galima naudotis visur, kur tik yra internetas.
"Microsoft" licencijavimo sistema yra pagrįsta klientų prieigos licencijomis naudotojams ne tik "Windows Server 2016", bet ir "Remote Desktop Services". Taigi programinės įrangos naudojimas (pagal licenciją) nepriklauso nuo jos įgyvendinimo. Pagal numatytuosius nustatymus "Windows Server" operacinė sistema suteikia tik dvi nuotolinės prieigos teises, kurias galima naudoti tik serverio administravimui. Naudotojams neleidžiama jais naudotis. "Microsoft" licencijos sąlygose nustatyta, kad norint naudotis nustatytomis paslaugomis, naudotojui arba galutiniam įrenginiui reikia turėti RDS CAL. Ši taisyklė taip pat taikoma, jei naudotojas nori pasiekti "Windows" serverį naudodamasis trečiosios šalies programine įranga; tam taip pat reikalinga atitinkama RDS licencija. Šie apribojimai taip pat reiškia papildomą duomenų saugumą, nes tokiu būdu neleidžiama prie jų prieiti neįgaliotoms trečiosioms šalims ar įsilaužėliams.
"RDS 2016" naudotojo licencijų ir įrenginio licencijų skirtumai
Kaip įprasta, "Microsoft" taip pat siūlo dvi skirtingas "Windows Remote Desktop Services 2016" licencijavimo formas. Priklausomai nuo to, ar daugiausia dėmesio skiriama naudotojui, ar prietaisui, tai yra naudotojo CAL arba prietaiso CAL. Tai reiškia, kad prieigos prie nuotolinio darbalaukio paslaugų teisę turi vienas naudotojas arba vienas galutinis įrenginys. Perjungti dviejų licencijų tipų neįmanoma.
Naudotojo CAL visada skirta vienam konkrečiam naudotojui, nepriklausomai nuo naudojamo įrenginio. Todėl šis naudotojas gali naudotis serverio paslaugomis iš visiškai kitų įrenginių naudodamasis naudotojo licencija CAL. Nesvarbu, ar jis tai daro iš savo stacionaraus kompiuterio darbo vietoje biure, ar iš kito kompiuterio, pvz., kitoje vietoje ar namų biure, ar iš nešiojamojo kompiuterio, kai yra kelionėje.
Įrenginio licencija yra nuo įrenginio priklausanti licencija, susieta su konkrečiu atskiru įrenginiu, pvz., staliniu kompiuteriu biure ARBA nešiojamuoju kompiuteriu, neatsižvelgiant į jo naudotoją. Tai reiškia, kad kiekvienas naudotojas, kuriam suteikta teisė naudoti šį licencijuotą galutinį įrenginį, taip pat gali naudotis jam teikiamomis nuotolinio darbalaukio paslaugomis.
Be abejo, kiekvienu atveju gali skirtis, kokia CAL rūšis įmonei yra tinkamiausia. Viena vertus, čia svarbų vaidmenį vaidina RDS naudojančių įmonės darbuotojų skaičius, kita vertus, vyraujantis darbo metodas: Pavyzdžiui, jei skirtingi darbuotojai naudoja "Windows" programas ir paslaugas darbo vietoje esančiame stacionariame kompiuteryje ARBA pakaitomis nešiojamajame kompiuteryje, tinkamesnė licencijavimo forma yra įrenginio licencijavimo licencija.
" RDS-CAL 2016 " fiziškai priskiriamas kiekvienam įrenginiui ir stebimas licencijų serverio, neatsižvelgiant į narystę "Active Directory". RDS-CAL negali būti perkrautas.
Jei darbuotojas "RDS 2016" programomis naudojasi reguliariai, bet lanksčiai, t. y. naudodamasis skirtingais įrenginiais ir iš skirtingų vietų, t. y. taip pat namų biure ar kelyje, vartotojo licencija yra praktiškesnis licencijos tipas.
RDS-CAL priskiriamas "Active Directory" naudotojui ir stebimas licencijų serveryje. RDS CAL negalima sekti darbo grupėje. Vartotojų RDS-CAL taip pat gali būti perkrauti.
Taip pat gali būti rekomenduojama derinti naudotojo CAL ir įrenginio CAL.
Jei turite klausimų apie "Microsoft Remote Desktop Services 2016" licencijavimo poreikius, tiesiog susisiekite su mumis - mielai parengsime jums pritaikytą licencijavimo paketą, įskaitant palankų pasiūlymą.
Užpildykite CAL poreikį RDS 2016 už priimtiną kainą su "Wiresoft
Įsigydami " Microsoft Remote Desktop Services 2016" naudotojo ir įrenginio licencijas " Wiresoft" sutaupysite pinigų! Galite papildyti turimą licencijavimą RDS 2016 licencijomis arba atnaujinti senesnę "Microsoft Server" versiją į 2016 versiją. Naudodami naudotojo arba įrenginio licencijas CAL galite naudotis "Microsoft" siūlomomis įvairiomis virtualizavimo galimybėmis ir mastelio keitimo galimybėmis bei palankiomis "Wiresoft" kainomis, palyginti su kitais paslaugų teikėjais. Taip yra todėl, kad visi mūsų "Microsoft" produktai yra originalios licencijos teisės, kilusios iš Europos regiono ir teisėtai įsigytos iš įmonių kaip nenaudojamos programinės įrangos licencijos. "Wiresoft" patikrino jų autentiškumą ir funkcionalumą - daugelis mūsų entuziastingų klientų patvirtina, kad "Wiresoft" įsigytos "Remote Desktop Services 2016" licencijos CAL yra naudingos. Norėdami gauti daugiau informacijos, tiesiog susisiekite su mumis.