Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ĮRENGINIO CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ĮRENGINIO CAL
Įrenginio CAL Microsoft Exchange Server 2019 kaip naudojamai programinei įrangai Microsoft Exchange Server 2019 Standard arba Enterprise-Edition versijos atveju, be serverio licencijos, kiekvienam galutiniam įrenginiui, naudojamam...
29,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 NAUDOTOJO CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 NAUDOTOJO CAL
Naudotojų licencijos Microsoft Exchange Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Microsoft Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijų atveju kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis serverio paslaugomis, be serverio...
29,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ VARTOTOJO CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ VARTOTOJO CAL
5 naudotojų licencijos Microsoft Exchange Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Microsoft Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijų atveju kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis serverio paslaugomis, be serverio...
134,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL
10 naudotojų licencijų Microsoft Exchange Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Microsoft Exchange Server 2019 standartinės ir Enterprise versijų atveju kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis serverio paslaugomis, be serverio...
256,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL
25 naudotojų licencijos Microsoft Exchange Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Microsoft Exchange Server 2019 standartinės ir Enterprise versijų atveju kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis serverio paslaugomis, be serverio...
631,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
5 pakuotės Microsoft Exchange Server 2019 įrenginio CAL, kaip naudojama programinė įranga Microsoft Exchange Server 2019 Standard arba Enterprise Edition versijos atveju, be serverio licencijos, kiekvienam galutiniam įrenginiui,...
134,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
25 pakuotės Microsoft Exchange Server 2019 įrenginio CAL, kaip naudojama programinė įranga Microsoft Exchange Server 2019 Standard arba Enterprise Edition versijos atveju, be serverio licencijos, kiekvienam galutiniam įrenginiui,...
631,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
10 paketų Microsoft Exchange Server 2019 įrenginio CAL, kaip naudojama programinė įranga Microsoft Exchange Server 2019 Standard arba Enterprise Edition versijos atveju, be serverio licencijos, kiekvienam galutiniam įrenginiui,...
256,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2019 įmonės įrenginio CAL, kaip naudojama programinė įranga Microsoft Exchange Server Enterprise CAL 2019 yra programinės įrangos produktas, suteikiantis prieigą prie Microsoft Exchange Server savybių ir...
43,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL
Įmonės naudotojų licencijos Microsoft Exchange Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Microsoft Exchange Server 2019 standartinės ir Enterprise versijų atveju kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis serverio paslaugomis, be...
43,90 € *

"Microsoft Exchange Server 2019" funkcijų naudojimas naudojant CAL

Kiekvienam įmonei priklausančiam serveriui, kuriame naudojama dabartinė "Exchange Server" versija, turi būti išduota viena ar daugiau licencijų, kad būtų galima naudotis atitinkamomis funkcijomis ir paslaugomis. Kiekvienam naudotojui arba įrenginiui, kuris turi pasiekti "Exchange" serverį, reikia atitinkamos kliento prieigos licencijos (CAL) - naudotojo CAL arba įrenginio CAL. Sprendimas dėl CAL versijos priklauso, viena vertus, nuo įmonės struktūros, kita vertus, nuo el. pašto srauto saugumo ir savo bei partnerių duomenų apsaugos reikalavimų.

Kokių privalumų turi dabartinis "Windows" " Microsoft Exchange Server 2019"?

Naujoje "Exchange Server" versijoje "Microsoft" daugelyje sričių siūlo reikšmingų patobulinimų ir patobulinimų, kurie dar labiau padidina saugumą, greitį ir funkcijų spektrą. Be naudotojų, administratoriai taip pat gali naudotis daugeliu praktinių funkcijų, kurios pagerina ir palengvina vidinės ir išorinės komunikacijos organizavimą.

"Exchange Server" patobulinimai saugumo srityje

Naudojant "Windows Server Core" palaikymą dabar yra mažiau galimybių atakoms, kai bandoma gauti neteisėtą prieigą iš išorės, nes "Exchange" dabar veikia tik "Windows" aplinkoje, todėl reikia prižiūrėti mažiau komponentų. "Exchange Management Shell" ir "Exchange Admin Center" taip pat geriau apsaugoti nuo išorinės prieigos.

Pritaikius klientų prieigos taisykles, "Exchange" administravimą galima leisti ir supaprastinti iš vidinio tinklo, nes nebereikia taikyti sudėtingų tinklo ir ugniasienės taisyklių.

Patobulintas"Exchange" serverionašumas

"Exchange Online" taip pat patobulinta paieškos infrastruktūra, skirta debesų mastelio keitimui ir patikimumui. Dėl to dabar galima indeksuoti didesnius failus, lengviau administruoti ir našiau atlikti paiešką. Taip pat daug greičiau ir patikimiau atliekami serverių pertvarkymai.

Kitos "Exchange Server 2019" funkcijos  

Naudojant naujausią saugojimo įrangą, įskaitant didesnius kietuosius diskus ir SSD, padidėja bendras serverio našumas: "Exchange 2019" dabar palaiko iki 256 GB atminties ir 48 procesoriaus branduolius. Dinaminė duomenų bazės saugykla taip pat optimizuoja aktyvų duomenų bazės naudojimą.

Be to, naujos kalendoriaus funkcijos, patobulinta ne darbo vietoje funkcija ir papildomos ne darbo vietoje pateiktų pastabų ir neatvykimo į darbą parinktys pagerina bendradarbiavimą ir susitikimų koordinavimą - svarbią vidinės įmonės komunikacijos dalį. Ypač administratoriai turi tik išplėstines planavimo parinktis, kai darbuotojų nėra.

Be to, el. pašto adresai, kuriuose yra ne angliškų simbolių, gali būti toliau siunčiami ir pristatomi originalia forma naudojant internacionalizavimą.

"Microsoft" "Exchange Server 2019" licencijavimo tipai

Naudodama skirtingus licencijavimo tipus, "Microsoft" reguliuoja individualų "Exchange Server 2019" naudojimą. Pagal "Microsoft" licencijavimo modelį išskiriami skirtingi tipai: Pirmiausia, tai dvi serverio licencijos - "Standard" ir "Enterprise" - skirtos "Exchange Server" serveriui, kurios kiekybiškai skiriasi atsižvelgiant į mažų ir didelių įmonių reikalavimus; antra, dviejų tipų klientų prieigos licencijos (CAL) - jos priskiriamos įrenginiui (Device-CAL) arba naudotojui (User-CAL); be to, standartinė ir "Enterprise" versijos, kurios galiausiai apibrėžia atitinkamos CAL funkcijų ir teisių apimtį.

"Microsoft ExchangeServer 2019" serverio licencija

"Microsoft Exchange Server 2019" galima įsigyti "Standard" ir "Enterprise" versijas. "Exchange 2019 Standard" ir "Enterprise" funkcionalumas yra identiškas, abu leidimai skiriasi tik savo mastelio keitimo galimybėmis, t. y. kiek pašto dėžučių duomenų bazių jie palaiko.

"Exchange Server 2019" standartinė versija palaiko ne daugiau kaip 5 pašto dėžučių duomenų bazes, kurios paprastai atitinka mažų ir vidutinių įmonių poreikius; "Exchange Server 2019" verslinė versija palaiko iki 100 pašto dėžučių duomenų bazių, todėl ji skirta didesnėms įmonėms ir organizacijoms.

"Microsoft Exchange Server 2019" naudotojų licencijos ir įrenginių licencijos

"Microsoft Exchange Server 2019" licencijos yra dviejų skirtingų versijų - naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos - priklausomai nuo to, ar prie serverio gali prisijungti konkretus naudotojas, ar konkretus kompiuteris.

Kuris CAL variantas įmonei ar įstaigai yra praktiškiausias ir ekonomiškiausias, gali skirtis priklausomai nuo konkretaus atvejo. Sprendimą dėl "Exchange Server" įrenginio licencijos arba naudotojo licencijos paprastai priimame atsižvelgdami ne tik į darbuotojų skaičių, bet ir į labiausiai paplitusį darbo būdą:

Darbuotojams, kurie dirba tik vietoje savo stacionarioje darbo vietoje su savo kompiuteriu, naudingiau naudoti "Exchange Server" įrenginio licenciją. Jei darbo vieta yra lankstesnė arba mobili, todėl darbas atliekamas įvairiais galutiniais įrenginiais, "Exchange Server" naudotojo licencija gali būti naudingesnė. Toliau pateikiami svarbiausi faktai apie abi CAL versijas:

"Exchange Server" vartotojo licencijos: Naudotojo licencijos CAL skirtos tik vienam naudotojui. Privalumas: Naudodamas naudotojo licenciją CAL, naudotojas gali pasiekti "Exchange" serverį iš visiškai skirtingų galinių įrenginių. Tai gali būti stalinis kompiuteris biure, kitas kompiuteris, pavyzdžiui, namų biure, arba net nešiojamasis kompiuteris, naudojamas ne įmonėje. Jei darbuotojas dažnai keliauja, pvz., į susitikimus su klientais arba dažnai skaito pristatymus darbo vietoje, "Exchange Server" vartotojo licencija yra geriausias pasirinkimas.

"Exchange Server" įrenginio CAL: Kita vertus, įrenginio licencija CAL yra su įrenginiu susijusi licencija. Tai reiškia, kad prie "Exchange" serverio gali prisijungti tik konkretus kompiuteris, pavyzdžiui, arba asmeninis kompiuteris, arba nešiojamasis kompiuteris įmonėje. Tokiu atveju visiškai skirtingi naudotojai gali turėti prieigą prie atitinkamo licencijuoto galinio įrenginio, kad galėtų naudotis "Microsoft Exchange Server" paslaugomis.

Todėl naudojant įrenginio licencijos licenciją nesvarbu, kuris naudotojas prieina prie "Exchange" serverio, jei tai daroma tik per atitinkamą licencijuotą įrenginį. Todėl Įrenginio kliento prieigos licencija yra ypač praktiška, kai aktyviai dalijamasi darbo vietomis.

Kodėl "Microsoft Exchange" serveriui taip pat yra standartinė licencija CAL ir įmonės licencija CAL?

Nors "Exchange Server 2019" standartinė ir "Enterprise Edition" versijos skiriasi tik funkcijų mastelio keitimo galimybėmis, skirtumas tarp standartinės ir "Enterprise CAL" yra susijęs su kiekvienu atveju prieinamų "Exchange Server 2019" funkcijų apimtimi.

Verslo licencijos licencija yra, galima sakyti, standartinės licencijos licencijos priedas, kuris ją papildo papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, "Unified Messaging", integruota archyvavimo funkcija ir DLP.

Tiek standartinės licencijos CAL, tiek įmonės licencijos CAL natūraliai veikia kartu su "Exchange Server 2019" standartiniais ir įmonės leidimais. Todėl "Standard CAL" galima naudoti ir "Exchange 2019" serverio versijoje "Enterprise", ir atvirkščiai - "Enterprise CAL" versijoje "Standard".

Skirtumas tarp "Microsoft Exchange Server" standartinės ir įmonės licencijos "Microsoft Exchange Server

Skirstymas į standartinę ir įmonės CAL turi paprastą priežastį: ne kiekvienam naudotojui, dirbančiam su "Microsoft Exchange Server", reikia visų paslaugų ir funkcijų. Jei ne visiems darbuotojams reikia vienodų prieigos teisių.

todėl įmonės gali sutaupyti pinigų įsigydamos paprastesnę standartinę licenciją, o ne sudėtingesnę įmonės licenciją.

Organizacijoms ypač naudingos "Enterprise CAL", nes, palyginti su standartine CAL, jos taip pat siūlo naujas integruotas informacijos archyvavimo ir apsaugos funkcijas. Tai gali sumažinti atitikties reikalavimų laikymosi sudėtingumą, o tai taip pat padeda sumažinti išlaidas. Panašiai, jei vietoj įprastų balso pašto sistemų naudojamos vieningos pranešimų siuntimo sistemos, galima nuolat mažinti veiklos sąnaudas.

Svarbios "Exchange Server 2019" funkcijos: pašto dėžučių archyvavimas per archyvavimo pašto dėžutę ir paieška tarp skirtingų pašto dėžučių ("Multi-Mailbox Search"); minėtas atitikties gairių palaikymas užtikrinant geresnę informacijos apsaugą ("Information Protection and Control"), asmeninis archyvavimas ir archyvavimas dėl teisinių priežasčių, geresnė apsauga nuo nepageidaujamų laiškų, el. pašto transportavimo ir naudotojo apibrėžtos saugojimo politikos taikymas, archyvavimas vietoje ir saugojimas vietoje ("In-Place Archive" ir "In-Place Hold"), apibrėžtos saugojimo politikos ir galimybė kurti bei tvarkyti pašto dėžutes. In-Place Hold), apibrėžti naudotojų ir paskirstymo sąrašų žurnalai ir galiausiai teisių valdymas "Exchange Server" serveryje. Įvairiomis dalijimosi funkcijomis reguliuojamos kalendorių teisės, todėl pagerėja koordinavimas ir sukuriama geresnė apžvalga, kad iš kasdienio verslo gyvenimo būtų išstumti daug laiko užimantys sutapimai ar nereikalingi susitikimai.

Ekonomiškas serverio licencijavimas su "Wiresoft" CAL

Jei turite klausimų apie "Microsoft Exchange" serverio licencijavimą savo įmonei, tiesiog susisiekite su mumis. Mielai patarsime dėl optimalios "Microsoft Exchange Server" licencijavimo struktūros ir pateiksime individualų pasiūlymą.

Pirkdami "Exchange" serverio licencijas "Wiresoft" sutaupysite pinigų! Taip yra todėl, kad "Wiresoft" parduoda nepanaudotas, todėl pigesnes individualias licencijas iš įmonių, kurios neišnaudoja licencijų reikalavimų. Tai sumažina įsigijimo išlaidas!