Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10101
 • 228-11135
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
407,90 € * 451,90 € * (9,74% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core -
Minimalus licencijavimas Nėra
CAL User CAL / prietaisas CAL
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


SQL Server 2017 Standard leidimas iš Microsoft suteikia visas galingas duomenų bazių, ataskaitų ir analizės funkcijas, kurių mažos ir vidutinės įmonės tikisi iš reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

 

 

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2017 Standard

Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition suteikia visas galingas duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas, kurių mažos ir vidutinės įmonės tikisi iš reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos.

Be daugelio esamų funkcijų patobulinimų ir patobulinimų, pvz., pagrindinių duomenų paslaugų ir ataskaitų teikimo paslaugų, šioje versijoje taip pat siūloma daug naujų funkcijų. Tai verslo žvalgybos ir visada šifruotos technologijos - kartu su dideliu mastelio keitimu, kad būtų galima saugiai ir patikimai vykdyti tipinius kritinius darbo krūvius.

Naudodami SQL Server 2017 Standard gausite naujų įžvalgų apie savo duomenis: In-Database Advanced Analytics for R ir - naujovė: taip pat Python, papildytą prasmingomis interaktyviomis vizualizacijomis. Išplėstas skirtingų programavimo kalbų ir operacinių sistemų pasirinkimas leidžia SQL Server programas diegti ne tik Windows, bet ir Linux, įskaitant Linux pagrįstus Docker konteinerius, - jas galima ne tik vykdyti vietoje, bet ir debesyje.

Taigi SQL Server Standard Edition atitinka visus šiuolaikinei galingai reliacinei duomenų bazių valdymo sistemai keliamus reikalavimus, pavyzdžiui, paprastai taikomus ERP programinėje įrangoje, CRM ir prekių valdymo sistemose - Microsoft SQL Server 2017 Standard suteikia visas būtinas sąlygas patikimai ir saugiai duomenų saugojimo platformai.

Wiresoft siūlo SQL Server 2017 Standard edition už palankią kainą kaip naudotą programinę įrangą - už gerokai mažesnę kainą nei panaši nauja programinė įranga, jei tik jos dar galima reguliariai įsigyti. Ši naudojama serverio licencija gali būti naudojama visa ir pasižymi didžiausiu leidimui būdingu našumu ir saugumu, todėl yra ypač patraukli tokius serverius naudojančioms įmonėms ar organizacijoms, kurioms puikiai tinka serverio licencijos ir CAL derinys. Naudojamo Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition licencijavimas taip pat vykdomas pagal Microsoft licencijų valdymo sąlygas. Išsamią informaciją apie tai, taip pat apie visas naujas SQL Server 2017 Standard esančias funkcijas ir svarbias optimizacijas rasite tolesniuose skyriuose.

Kas naujo SQL Server 2017 Standard?

Mažesnėms ar vidutinio dydžio įmonėms ypač naudingos SQL Server 2017 standartinės versijos funkcijos, kurios reikalingos kuriant ir naudojant atitinkamo dydžio duomenų masyvų programas, o šios įmonės tikisi ne tik didelio mastelio, bet ir saugaus, sklandaus veikimo. Šiuo atveju Standard Edition jau siūlo aukšto lygio virtualizaciją, taip pat aukštą prieinamumą, kad būtų užtikrintas persikėlimas įvykus gedimui, pažangią OLTP ir atminties stulpelių saugyklą - be kita ko, taip pat operatyviąją realaus laiko analizę ir PolyBase technologiją, su kuria galima sujungti reliacinius duomenis ir didžiuosius duomenis, kad juos būtų galima įvairiai naudoti.

Atnaujintose Business Intelligence funkcijose pateikiami daugiamatiai ir pagrindiniai lentelių modeliai, skirti didelių duomenų kiekių analizei, be kita ko, taip pat atminties saugojimo režimas ir pagrindinės ataskaitų teikimo ir analizės funkcijos. Išplėstinė analizė padeda integruoti mašininio mokymosi funkcijas su SQL Server Machine Learning Services, taip pat palaiko ryšį su Python ir R (nauja: atvirojo kodo Python); taip pat siūlo nuoseklią aplinką ne tik Windows, bet ir Linux bei Docker, taip pat hibridinį sandorių ir analizės apdorojimą realiu laiku.

SQL Server 2017 Standard taip pat palaiko daug kūrimo įrankių, skirtų tiek vietinėms, tiek debesų kompiuterijoms, įskaitant T-SQL ir SQL CLR. O kalbant apie saugumą, Always Encrypted siūlo pažangią apsaugą, įskaitant Always On aukšto prieinamumo ir atkūrimo po avarijos funkcijas, skirtas Windows, o dabar ir Linux.

Toliau pateikiama daugiau informacijos apie SQL Server 2017 Standard naujienas pagrindinėse funkcinėse srityse:

SQL duomenų bazės variklis

SQL Server 2017 duomenų bazės variklis siūlo ne tik didesnio našumo, bet ir naujų funkcijų, skirtų sudėtingai analizei, įskaitant adaptyvų užklausų apdorojimą, patobulintą adaptyvų sujungimą ir grįžtamąjį ryšį apie atminties paskirstymą paketiniu režimu, taip pat didina našumą ir supaprastina darbo eigą. CLR rinkinius dabar galima įtraukti į teigiamą sąrašą. Taip pat galima sutapatinti lentelės reikšmių funkcijų vykdymą su keliais teiginiais. Be to, naujieji dinaminiai valdymo sąrašai, įskaitant automatinį optimizavimą, taip pat užtikrina geresnį našumą; užklausų našumo problemos iš karto parodomos ir sukuriami tinkami sprendimų pasiūlymai, kurie taip pat automatiškai įgyvendinami.

SQL serverio analizės paslaugos

Į SQL Server Analysis Services (SSAS) SQL Server 2017 įtraukta keletas esamų svarbių funkcijų atnaujinimų, taip pat patobulinti lentelių modeliai: Pavyzdžiui, Tabular Mode dabar galima naudoti kaip numatytąją diegimo parinktį. Moderni Get Data naudotojo sąsaja (funkcija Retrieve Data) palaiko įvairius duomenų šaltinius ir siūlo įvairias užklausų kūrimo funkcijas, skirtas duomenims gauti ir M-išraiškoms transformuojant duomenis - be kita ko, Get Data naudoja esamus Power BI duomenų šaltinius užklausoms atlikti Power Query M formulių kalba.

SQL serverio integravimo paslaugos

Patobulintas sujungiamumas leidžia sujungti Microsoft Dynamics AX Online ir Microsoft Dynamics CRM Online OData kanalus naudojant atnaujintus OData komponentus.

Funkcija Scale Out supaprastina SSIS paketų vykdymą keliuose kompiuteriuose, vykdymą ir darbuotojus galima valdyti iš vieno pagrindinio kompiuterio. Scale Out master palaiko didelį prieinamumą ir optimizuotą vykdymo žurnalų tvarkymą esant trikdžiams.

Linux naudojimas

Dabar naudotojai gali naudoti  Linux operacinę sistemą SQL Server 2017 Standard Edition ir per ją pasiekti SQL Server. Ryšys užmezgamas per Open Database Connectivity Interface - Linux ir C++ programoms. Integracijos paslaugos taip pat pasiekiamos ir Linux, todėl SSIS paketus galima vykdyti Linux kompiuteriuose. Be to, Java duomenų bazių ryšio tvarkyklė buvo optimizuota atitinkamoms Java programoms.

Jei naudojate Linux, atkreipkite dėmesį, kad toliau nurodytos paslaugos ir funkcijos nepasiekiamos: SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, Machine Learning Services, PolyBase ir Stretch Database.

Nauja: SQL Server mašininio mokymosi paslaugos

Ankstesnėse SQL Server 2017 versijose ši sritis buvo vadinama SQL Server R Services, dabar ji pervadinta į SQL Server Machine Learning Services - pagrindinė to priežastis yra ta, kad šalia ankstesnės programavimo kalbos R pridėta ir Python palaikymo funkcija. Būtina sąlyga R ir Python modeliams teikti yra Microsoft Machine Learning Server įdiegimas. Kūrėjai vis dar gali naudotis Python skirtomis ML ir dirbtinio intelekto bibliotekomis, kurios yra atvirojo kodo aplinkoje.

Informacija apie didžiausią galimą našumą ir atskirus SQL Server 2017 Standard Edition komponentus

Toliau pateikiama informacija apie našumą ir atitinkamas funkcijas.

Palaikomi atminties dydžiai viename egzemplioriuje

 • SQL Server 2017 Standard Edition palaiko maksimalų 24 branduolių skaičių ir maksimalų duomenų bazės dydį
 • didžiausias duomenų bazės dydis - 524 PB
 • Didžiausias atminčiai optimizuotų duomenų dydis yra 32 GB
 • Didžiausias buferio fondo dydis yra 128 GB
 • Didžiausia stulpelių saugyklos segmento talpyklos talpykla yra 32 GB

OLTP (Online Transaction Processing) našumas

SQL Server 2017 standartinėje versijoje galima naudotis šiomis funkcijomis arba taikomos šios viršutinės ribos:

 • Išplėstinė OLTP su atminties OLTP ir operatyviąja analitika
 • Bazinis aukštas prieinamumas palaiko vienos duomenų bazės su dviem mazgais ir neskaitoma antrine kopija perdavimą be sutrikimų.
 • Taip pat palaikoma Management Studio ir politika pagrįstas valdymas.

Duomenų saugyklos funkcijos

 • Duomenų saugykloms ir duomenų saugykloms galima naudoti duomenų skaidymą, duomenų suspaudimą ir pokyčių fiksavimą, įskaitant duomenų bazės momentinę nuotrauką.
 • Tiek atmintyje esanti OLTP, tiek atmintyje esanti stulpelių saugykla yra apribotos turimos atminties dydžio mastelio ribomis.
 • Stulpelių saugykloje ir operatyvinėje realaus laiko analitikoje yra ne daugiau kaip dviejų lygiagretumo laipsnių (du branduoliai vienai užklausai).
 • Taip pat reikėtų pažymėti, kad SQL Server Standard Edition for PolyBase užklausų horizontalus mastelio keitimas neįmanomas.

Verslo žvalgybos funkcijos

 • Analysis Services atveju didžiausias atminties naudojimas vienam egzemplioriui yra 16 GB lentelėms ir 64 GB MOLAP (Multidimensional OLAP).
 • Reporting Services atveju maksimalus atminties naudojimas vienai instancijai yra 64 GB.
 • SQL Server 2017 Standard Edition suteikia verslo žvalgybos galimybes pagrindiniams daugiamačiams modeliams, taip pat pagrindiniam lentelių modeliui, atminties saugojimo režimui, pagrindinėms ataskaitoms ir analizei.
 • Duomenų integravimui galima naudoti SQL Server Integration Services ir integruotas jungtis.

Kitos specifikacijos ir pastabos

Toliau taikoma SQL Server 2017 standartinei versijai arba yra prieinama:

 • Pagrindinė mašininio mokymosi integracija pažangiajai analizei
 • Ryšys su atvirojo kodo Python ir -R bei ribotas lygiagretumas
 • Programavimo ir kūrimo įrankiai: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML ir grafinių duomenų
 • Išplėstinė apsauga Visada šifruota, eilučių lygmens apsauga, duomenų maskavimas ir suderinamumo ataskaitos su SQL Server Audit

Techninės ir programinės įrangos reikalavimai SQL 2017 Standard

Įdiegiant MS SQL Server 2017 standartinę versiją, taikomos toliau nurodytos specifikacijos, kurios yra būtinos, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas. Bendra taisyklė:

 • 64 bitų kliento operacinėje sistemoje palaikomos visos SQL Server 2017 Standard funkcijos.
 • Kita vertus, 32 bitų kliento operacinėje sistemoje palaikomos tik šios SQL Server 2017 Standard funkcijos: SQL Client Connectivity Software Development Kit, Integration Services, Data Quality Client, kliento įrankių jungiamumas arba atgalinis suderinamumas arba Client Tools Software Development Kit, Distributed Replay komponentai, valdiklis ir klientas, taip pat dokumentacijos komponentai.

Techninės įrangos reikalavimai:

 • Kietasis diskas: bent 6 GB laisvos vietos - priklausomai nuo įdiegtų SQL Server komponentų
 • Atmintis: ne mažiau kaip 4 GB, tačiau, siekiant užtikrinti optimalų SQL Server veikimą, didėjant duomenų bazės dydžiui atmintį reikėtų didinti
 • Procesoriaus tipas: x64 procesoriai - AMD Opteron arba AMD Athlon 64, Intel Xeon arba Intel Pentium IV su EM64T palaikymu
 • Procesoriaus greitis: ne mažiau kaip 1,4 GHz; rekomenduojamas 2,0 GHz arba spartesnis
 • Atkreipkite dėmesį: SQL Server diegimas palaikomas tik x64 procesoriuose (x86 procesoriai nebepalaikomi): Be to, SQL Server rekomenduojama diegti kompiuteryje, kuriame naudojamas NTFS arba ReFS failų formatas

Reikalavimai programinei įrangai:

 • .NET Framework 4.6, automatiškai įdiegiama SQL serverio sąranka .NET Framework, pagrindinės duomenų paslaugos ir replikacija
 • Palaikomos operacinės sistemos: Windows Server 2016 Datacenter, Standard ir Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials ir R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials ir Foundation 
 • SQL Server 2017 diegimas serverio branduolio režimu palaikomas šiose Windows Server versijose: Windows Server 2017 Standard and Datacenter; Windows Server 2016 Standard and Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard and Datacenter ir Windows Server 2012 Standard and Datacenter

SQL Server 2017 Standard licencijavimas pagal serverio / kalibravimo modelį

Šis SQL Server 2019 Standard Edition siūlo serverio licencijavimą derinant čia aprašytą serverio licenciją ir papildomas kliento prieigos licencijas (CAL) - pastarosios čia neįtrauktos, todėl turi būti perkamos atskirai kiekvienam naudotojui arba galutiniam įrenginiui. Čia apžvelgiamos Microsoft licencijavimo sąlygos:

 • Vienam serveriui (fiziniam arba virtualiam), kuriame bus paleistas SQL Server 2017 Standard, reikia vienos serverio licencijos.
 • SQL serverio egzemplioriai, naudojami konteineriuose, taip pat turi būti licencijuojami, nes šios virtualios mašinos yra prilygintos.
 • Be to, kiekvienam naudotojui arba galutiniam įrenginiui, kuris naudojasi licencijuotu SQL Server serveriu, reikia atskiros kliento prieigos licencijos (CAL), kurios versija būtų bent jau tokia pati arba galbūt aukštesnė; CAL reikia įsigyti atskirai ir jas galima įsigyti kaip atskirą produktą.

Todėl šis licencijavimo modelis tinka įmonėms, kurios licencijuoja valdomą naudotojų ar galutinių įrenginių skaičių ir kurių bendros licencijavimo sąnaudos yra mažesnės nei licencijavimo pagal pagrindą atveju.         

Jei turite klausimų dėl individualaus SQL Server 2017 Standard su CAL licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į mus.

DUK apie SQL Server 2017 Standard Edition kaip naudojamą programinę įrangą

Wiresoft siūloma SQL Server 2017 Standard licencija kaip naudota programinė įranga niekuo nesiskiria nuo atitinkamos naujo serverio licencijos - išskyrus tai, kad programinė įranga negali nusidėvėti apskritai, o ypač jos naudojimo galimybių ir funkcionalumo atžvilgiu. Toliau rasite visus atsakymus į tipinius klausimus apie naudotas SQL Server licencijas:

Iš kur Wiresoft siūlo naudotą SQL Server 2017 Standard programinę įrangą?

Wiresoft siūloma naudota SQL Server 2017 Standard arba kitos versijos ar leidimo programinė įranga yra gauta iš įmonių, kurios anksčiau ją įsigijo kaip naują ir vėliau perpardavė Wiresoft - dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, dėl to, kad ji yra perteklinė arba buvo pakeista kita programine įranga. Tokios licencijos Wiresoft parduotuvėje pažymėtos kaip naudota programinė įranga, tačiau iš esmės jas galima naudoti kaip naujas licencijas.

Ar naudojama SQL Server 2017 Standard licencija taip pat užtikrina pirkėjo saugumą?

Taip: Įsigydami Wiresoft naudojamą programinę įrangą, pavyzdžiui, SQL Server 2017 Standard licenciją, jūs, kaip klientas, turite tuos pačius privalumus, kaip ir pirkdami atitinkamą naują serverio programinę įrangą: pirkėjo saugumas, nes po sėkmingo pirkimo iš karto atsisiunčiama ir licencija iš karto aktyvuojama pateiktu galiojančiu licencijos raktu.

Ar SQL Server 2017 Standard įsigijimas ir naudojimas kaip naudojamos programinės įrangos yra teisėtas?

Taip: naudotos Wiresoft programinės įrangos atveju galite būti tikri, kad įsigydami tokią SQL Server 2017 Standard licenciją arba ją naudodami nepažeidžiate jokių įstatymų (tai taikoma ir Wiresoft), nes ši naudota programinė įranga gaunama iš įmonės licencijų atsargų. Tai svarbu, nes galiojanti jurisdikcija leidžia ne tik prekiauti Microsoft naudojama programine įranga, bet ir ją faktiškai naudoti; šie faktai jau ne kartą patvirtinti įvairiais teismų sprendimais.

Ar naudojama Wiresoft programinė įranga, pavyzdžiui, SQL Server 2017 Standard licencija, turi kokių nors kitų privalumų?

Wiresoft naudota programinė įranga mūsų klientams yra ypač ekonomiškas sprendimas, jei jie nori kuo pigiau papildyti ar atnaujinti savo programinės įrangos atsargas, nes jos kaina yra mažesnė nei panašios naujos programinės įrangos. Tai ypač pasakytina apie senesnes serverio licencijų versijas, kurios nebėra reguliariai siūlomos. Naudota Wiresoft programinė įranga taip pat išsiskiria visišku visų pirkėjų audito įrodymu!

Wiresoft naudotos programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik SQL Server 2017 Standard Edition už palankią kainą, bet ir Standard Edition su pagrindiniu licencijavimu, taip pat kitų SQL Server 2017 versijų; be to, ir naujesnių Microsoft SQL Server versijų. Wiresoft naudotos programinės įrangos portfelyje taip pat yra daug pasiūlymų iš kitų Microsoft programų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų, susijusių su SQL Server 2017 Standard su CAL ar bet kurios kitos versijos licencijavimu, nedvejodami kreipkitės į kompetentingus konsultantus per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos