Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Windows 10 Enterprise - Microsoft operacinė sistema įmonėms Windows 10 Enterprise siūlo naudotojams maksimalų našumą ir buvo sukurta specialiai didesnėms įmonėms - Wiresoft ją gali įsigyti kaip vieną licenciją, o ne kaip didelės apimties...
21,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Windows 10 Pro - galinga išbandytos "Microsoft" operacinės sistemos versija palyginti su paprastesnėmis šios operacinės sistemos versijomis, " Windows 10 Professional" turi daug daugiau verslo funkcijų, kurios pirmiausia skirtos...
15,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - svarbus Windows 10 operacinės sistemos atnaujinimas Atsisiuntus Windows 10 Enterprise LTSC 2021, į kietąjį diską atsisiunčiami visi diegimui reikalingi failai. Tuo pat metu mūsų sistema atsiųs jums el....
107,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - Microsoft operacinė sistema verslui Windows 10 Enterprise LTSB 2016 siūlo naudotojams maksimalų našumą ir buvo sukurta specialiai didesnėms įmonėms - ją galima įsigyti iš Wiresoft už mažą kainą vietoj...
61,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019
Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - Microsoft operacinė sistema įmonėms Windows 10 Enterprise siūlo vartotojams maksimalų našumą ir buvo sukurta specialiai didesnėms įmonėms - galima įsigyti Wiresoft vietoj apimties licencijos taip pat...
74,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015
Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - Microsoft operacinė sistema verslui Windows 10 Enterprise LTSB 2015 siūlo vartotojams maksimalų našumą ir buvo sukurta specialiai didesnėms įmonėms - galima įsigyti iš Wiresoft vietoj apimties licencijos...
44,90 € *

Svarbiausios Microsoft Windows 10 funkcijos ir naujovės

Palyginti su pirmtaku, naujojoje Windows 10 siūloma daug patobulinimų ir naujų funkcijų, kad darbas kompiuteriu būtų dar efektyvesnis ir lengvesnis. Be to, naudotojai taip pat susidurs su kai kuriomis funkcijomis, kurių kai kurie iš jų galbūt pasigedo Windows 8.

Tai visų pirma pažįstamas Windows 7 pradžios meniu, kuris dešimtojoje versijoje sugrąžintas panašiu pavidalu: naujajame pradžios meniu vėl pateikiamos dažniausiai naudojamos programos, o programų plytelės, kurios anksčiau buvo pradžios ekrane  , taip pat vėl pateikiamos šiame ekrane. Skirtingai nei Windows 8, jie vėl atidaromi languose.

Nauja atnaujinimo sistema supaprastina programinės įrangos atnaujinimus

Naujoji Windows operacinė sistema dabar nuolat automatiškai atnaujinama arba papildoma naujomis funkcijomis, todėl jų įdiegimo galimybės nebegalima atmesti. Taip visų pirma siekiama padidinti saugumą, taip pat supaprastinti administravimą. Kartu išplėstas Windows 10 suderinamumas su trečiųjų šalių programomis.

Viena sistema visoms platformoms ar galutiniams įrenginiams

Naująją Windows 10 operacinę sistemą dabar galima naudoti visuose naudotojo įrenginiuose: nuo išmaniųjų telefonų iki planšetinių kompiuterių, žaidimų konsolių ir net VR akinių - ir susieti visus įrenginius kartu. Tai reiškia, kad programas ar žaidimus galima toliau naudoti ar žaisti kitame galutiniame įrenginyje nei pradžioje.

Cortana balso asistentas, skirtas naudoti kompiuteryje

Balso asistentę Cortana, žinomą iš vaizdo žaidimų konsolės Xbox ir Windows išmaniųjų telefonų, dabar galima naudoti ir kompiuteriuose su Windows 10. Cortana reaguoja į naudotojo balsą ir supranta teksto įvestį. Balso asistentas taip pat įveda susitikimus į kalendorių, paleidžia programas ir padeda naudotojui ieškoti failų.

Microsoft Edge naršyklė pakeičia Internet Explorer

Microsoft Edge dabar yra numatytasis  Windows 10 naršyklės nustatymas. Palyginti su Internet Explorer, Edge turi daug privalumų: Be kita ko, prie atskirų tinklalapių galima pridėti pastabų ar net piešinių, kurie praverčia juos peržiūrint, taip pat skaitymo vaizdas, kai tinklalapio tekstas iškeliamas į pirmą planą, kad jūsų dėmesio neblaškytų kiti tinklalapio elementai, pvz., paveikslėliai.

Geresnis aiškumas naudojant vizualiuosius darbastalius

Dabar Windows 10 suteikia galimybę kiekvienai užduočiai atlikti pasirinkti skirtingą darbalaukį, užuot vienu metu atidarinėjus daug langų, dėl ko anksčiau darbe kildavo painiavos. Spustelėjus Windows piktogramą, vienu metu taip pat galima rodyti visus aktyvius darbalaukius.

Visuose įrenginiuose galima naudotis tik viena Windows Store parduotuve

Norint atsisiųsti programėlių, žaidimų, muzikos ar filmų, Windows Store dabar tereikia vieną kartą nustatyti bet kuriame galutiniame įrenginyje. Nebereikia varginančio daugkartinio aktyvavimo planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ar kompiuteryje.

Integruota Windows Defender antivirusinė programa

Windows Defender Antivirus 10 versijoje siūlomos išsamios, integruotos ir nuolat atnaujinamos saugumo funkcijos. Tai realiuoju laiku veikianti apsauga nuo grėsmių, pvz., virusų ir kenkėjiškų programų, plintančių el. laiškais, programėlėmis ar internete. Siekiant apsaugoti galinius taškus nuo dabartinių ir sudėtingų grėsmių, naudojama debesija, mašininis mokymasis ir išsami elgsenos analizė.

Pirkti Windows 10 Professional ar Windows 10 Enterprise? 

Abi Wiresoft siūlomos Windows 10 versijos - Pro ir Enterprise - idealiai tinka verslo ar profesionaliems naudotojams. Skirtumas tarp šių dviejų versijų yra atitinkamas funkcijų asortimentas ir įvairių papildomų paslaugų teikimas.

Windows 10 Pro - mažoms ir vidutinėms įmonėms

Windows 10 Pro yra idealus leidimas mažoms ir vidutinėms įmonėms. Ji ne tik suteikia itin funkcionalų šiuolaikinės kompiuterizuotos darbo vietos pagrindą su patogia vartotojo sąsaja, bet ir turi visus įrankius, reikalingus komandai, kad ji galėtų dirbti kartu dar efektyviau ir protingiau.

Palyginti su Home Edition versija, Windows 10 Professional turi papildomų funkcijų, kurios, pavyzdžiui, leidžia valdyti galutinius įrenginius ir programas bei integruoti juos į serverio pagrindu veikiantį Windows tinklą. Pro taip pat palaiko naująją Windows Update for Business: naudojant šią funkciją saugumo naujinius galima atlikti dar greičiau. Be to, nuotolinių ir mobiliųjų scenarijų bei debesijos technologijų palaikymas leidžia efektyviai dirbti.

Svarbiausi Windows 10 Professional ir Home versijų skirtumai

Naujoji Windows 10 Professional versija nuo plonesnės Home versijos skiriasi keliomis funkcijomis, kurios pirmiausia susijusios su duomenų saugumu ir apsauga, taip pat funkcijomis, kurios palengvina administratoriams valdyti tinklus ir teikti paslaugas bei atnaujinimus. Windows 10 Pro taip pat sukurta taip, kad būtų galima lanksčiai prisitaikyti prie skirtingų atitinkamų galutinių įrenginių aparatinės įrangos reikalavimų. Skirtingai nei Home, Pro, be kita ko, siūlo šias papildomas svarbias verslo funkcijas:

BitLocker, skirta duomenims ir programinei įrangai šifruoti

Įrenginio šifravimas BitLocker apsaugo ne tik Windows 10 Pro vidinį Windows įkrovos diską, bet ir išorinius kietuosius diskus bei USB atmintines, užšifruodamas juose esančius duomenis ir įdiegtą programinę įrangą. Jei BitLocker apsaugotas kompiuteris ar planšetinis kompiuteris prarandamas arba pavagiamas, niekas negali prie jo prisijungti. Naudotojai gali prisijungti naudodami savo naudotojo ID ir bet kada atgauti visišką prieigą prie visų duomenų.

Geresnis reguliaraus atnaujinimų diegimo valdymas

Windows 10 Pro suteikia naudotojams išplėstines atnaujinimų diegimo teises, kurias ypač vertina administratoriai. Tai leidžia atidėti atnaujinimų laiką iki 365 dienų, todėl galima praleisti galimai klaidingas programinės įrangos versijas. Tai sumažina darbo trukdžių ir trukdžių.

Nuotolinio darbalaukio ryšys pagal numatytuosius nustatymus sistemoje Windows 10 Pro

Naujoji Windows 10 Pro siūlo visavertę nuotolinio darbalaukio jungtį, kad visas funkcijas, programas ir kt. būtų galima naudoti nuotoliniu būdu iš įmonės biuro darbo vietos. Vartotojai, kurie dažnai dirba namų biure, kelyje ar kitose vietose, naudodamiesi Remote Desktop Connection turi visišką prieigą prie savo kompiuterio biure, taigi ir prie visų duomenų, reikalingų jų projektams.

Kitos Windows 10 Professional funkcijos

Be to, Microsoft Windows 10 Pro versijoje siūloma galimybė prisijungti prie debesyje veikiančios katalogų ir tapatybių valdymo paslaugos Azure Active Directory, taip pat grupės politikos valdymo funkcijos ir Hyper-V Client, kuri leidžia administratoriams paleisti kelias operacines sistemas kaip virtualius kompiuterius su Windows 10.

Windows 10 Enterprise  - skirta vidutinėms ir didelėms įmonėms

Windows 10 Enterprise  pirmiausia skirta vidutinėms ir didelėms įmonėms, kurioms paprastai reikia daugiau administravimo paslaugų ir didesnio saugumo. Todėl Enterprise 10 nuo Pro varianto skiriasi keliomis papildomomis išskirtinėmis funkcijomis. Pavyzdžiui, Direct Access leidžia darbuotojams saugiai ir skaidriai prisijungti prie įmonės tinklo net ir būnant kelyje; AppLocker leidžia administratoriams bet kuriuo metu neleisti įdiegti ar aktyvuoti nepageidaujamos programinės įrangos. Kitos įmonės funkcijos apima platų prietaisų ir programų valdymą, pasižymintį dideliu lankstumu diegiant OS ir valdant atnaujinimus.

Svarbiausi Windows 10 Enterprise ir Professional skirtumai

Nors Windows 10 Pro jau apima daugybę funkcijų ir paslaugų, kurias vertina mažesnės ir vidutinės įmonės, Enterprise versijoje siūloma dar daugiau funkcijų, kurios ypač naudingos didesnėms įmonėms.

Ypač svarbios yra saugumo ir duomenų apsaugos temos.

Todėl Microsoft Windows 10 Enterprise  turi integruotas saugumo funkcijas, kurios apsaugo jautrius duomenis ir apsaugo vidinį tinklą nuo išorinių atakų. Be to, 10 versijoje Enterprise taip pat suteikiama prieiga prie Microsoft ilgalaikio aptarnavimo skyriaus. Šiuo atveju įdiegiami tik saugumo atnaujinimai, bet funkcijos neatnaujinamos. Į Windows 10 Enterprise įtrauktos šios išskirtinės funkcijos:

Windows To Go Creator

Windows To Go versijoje Enterprise 10 galite sukurti savo Windows To Go darbo vietą tuo pačiu pavadinimu, kurią galima paleisti iš išorinio disko, prijungto per USB jungtį. Tai leidžia Windows 10 veikti nepriklausomai nuo kompiuteryje įdiegtos operacinės sistemos. Windows to Go darbo erdvėje galima naudoti tuos pačius vaizdus ir ją valdyti taip pat, kaip ir darbo vietoje esantį kompiuterį.

AppLocker

Naudodami AppLocker administratoriai gali tiksliai kontroliuoti, kokias programas ir failus, pavyzdžiui, scenarijus, programų paketus, Windows Installer ir App Installer failus bei dinaminių nuorodų bibliotekas (DLL), gali paleisti atskiri naudotojai.

Todėl AppLocker gali neleisti vykdyti tam tikrų programų, pvz., jei jos nėra licencijuota programinė įranga, arba leisti naudoti licencijuotą programinę įrangą tik tam tikriems naudotojams. Ši funkcija turi įtakos ne tik licencijų reikalavimus atitinkančiam naudojimui, bet ir programėlių naudojimo standartizavimo taisyklėms.

Windows Defender išplėstinė apsauga nuo grėsmių (ATP)

Microsoft Defender Advanced Threat Protection sistemoje  Windows 10 Enterprise  padeda įmonėms ne tik aptikti sudėtingas grėsmes, bet ir tiesiogiai jas ištirti bei į jas reaguoti - taip užtikrinamas didesnis tinklo saugumas. ATP naudojama kartu su Microsoft debesijos paslauga, kurioje galinio taško elgsenos jutikliai renka tipinės elgsenos duomenis, kuriuos analizuoja debesijos saugumo analitikai, naudodami didžiuosius duomenis ir mašininį mokymąsi, kad aptiktų ir interpretuotų atakas bei imtųsi atitinkamų gynybos veiksmų.

Sistemos reikalavimai Windows 10 Professional ir Enterprise

Norint įdiegti Windows 10, reikia galutinio įrenginio su 1 GHz dažnio procesoriumi ir 1 gigabaitu RAM 32 bitų versijai arba 2 gigabaitais RAM 64 bitų versijai. Kietajame diske turi būti 16 GB vietos 32 bitų ir 20 gigabaitų vietos 64 bitų atveju. Vaizdo plokštės skiriamoji geba turi būti ne mažesnė kaip 800 x 600 taškų arba Microsoft DirectX 9 vaizdo plokštė su WDDM tvarkykle.

Pirkite Microsoft Windows 10 versijas už mažą kainą iš Wiresoft

Wiresoft siūlo dvi  Windows 10 versijas  Professional ir  Enterprise ypač mažomis kainomis. Siūlome šiuos Microsoft produktus tik kaip originalias licencijas, kurios yra nenaudota Europos bendrovių Windows programinė įranga, kurios autentiškumą ir nepriekaištingą veikimą patikrino Wiresoft. Daugelis mūsų klientų naudoja Microsoft produktų asortimentą. Jei turite klausimų apie geriausiai jūsų poreikius atitinkančią Windows 10 versiją, bet kuriuo metu susisiekite su mumis: